Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
3. jan 2009

idem hodit ockom na Purpurove rieky....dooobry film 😀

dididi30
autor
3. jan 2009

no zuzka takto mozem chudnut az po dokojeni, este kojim 😒

inak ahojte a dobru nocku 😀

dzanka3
3. jan 2009

a a zuzka a v tych casoch co su tam mozem jest co chcem 😀 😀 😀 ????
ja sa neviem na tu dietu nastartovat....asi sa budem musiet znova vydavat - vtedy som 10kg dokazala .....len kde sa vydam? s kocikom na cestu!!! 😉

norik tak ste mali veselo....a hlava veru nie je sranda radsej behni k lekarke....aj nas mato taha obrus zo stola - tolko ma to decko sily ze nechapeme 😵

dididi30
autor
4. jan 2009

ahojte kuk tu recepty, bomba http://diskuse.dama.cz/komunita.php?d=7185

zuzka1.
4. jan 2009

Dzanka, nie treba jest ako je tam predpisane, ozaj objednala som si take stahovacie nohavicky, stoja 700,-SK, formuje to postavu a pri noseni dlhsom aj stahuje brusko a boky. Tak uvidime. Nerozmyslali ste nad tabletkami na chudnutie?
Norik aj ja som kukala purpurove, vyborne to bolo, len som muza chvilami budila nech nespi, lebo s abojim! 😀

dididi30
autor
4. jan 2009

zuz potom sa odfot a hod sem foto 😀
tamletky nie, zatazuju pecen, jedine na prirodnej baze 😉

zuzka1.
4. jan 2009

didi jasne, aj segre som volsala, tak sme sa dohodli, ze to odskusame obidve. Som zvedava co to bude za zazrak.

dididi30
autor
4. jan 2009

zuzka ma super segru , moja je opak mna 😒 😀 😀 😀

zuzka1.
4. jan 2009

aj ja mam este jednu co je uplny opak mna, ale aj brataa druhej sestry, neviem kde ju nasi nabrali. 😝
My sa ani poriadne nebavime, lebo ma vzdy vytoci, ze by som jej najradsej jednu j.bla. Trubka to je, tak sa jej radsej vyhybam. Len mi chybaju jej deticky.

erikasadek
4. jan 2009

ahojte baby zdravim dietarky aj nedietarky... 😀

lzuzka ja som brala niekedy este pred 10 rokmi adipex retard...

zuzka1.
4. jan 2009

no to som sa docitala, ze je uz zakazane a nepredava sa.Mala si aj ty z toho neziaduce ucinky, lebo tie zeny co to brali to opisovali, ako keby to bola ozaj najhorsia vec na svete

erikasadek
4. jan 2009

zuzka, nie , len sucho v ustach a sytali smad, no ja som to brala skoro 2 roky, nie stale, ale napriklad 3 mesiace a potom znova, o niekolko mesiacov, pre mna to bolo super dala som si vydatne ranajky a potom nic, ziaden hlad, a mala som kondicku, len som sa chcela hybat..nic v zlom, pre mna to bolo ako kokein, ten isty ucinok...
nie ze by som bola zavisla, drogovo, ale raz som mala tu moznost tak viem porovnat... 😉
ani nelutujem , aspon viem ake to je ked si to das, .. boze moj len ma neuklincujte... 😉

zuzka1.
4. jan 2009

v tejto miestnosti ta uricte nikto kamenovat nebude, aj ked ja mozem kludne povedat, ze som v zivote nic nic neskusala, ani len travu, co teda na strednej hulili asi vsetci! Ja som si radsej dala vinko 😀 😀

erikasadek
4. jan 2009

zuzka, ked ti poviem ze u mna to bolo nahodne, ktosi mi dal extasis do mojho drinku, mala som super trip, ale na druhy den som potrebovala pracovat, ta osoba co mi ho dala mi ponukla aby som vydrzala pracovat, takze potom aj kokein.....
takze vtedy som nadavala,; ale teraz aspon viem ake to bolo, a stale si hovorim, je dobre skusit , takze uz neliutujem... 😉

dzanka3
4. jan 2009

ahojte - pekny vecer prajem 😵
no tak som sa konecne vymotala a vlozila nove baterky do vahy a ako heerecka na nu vytrepala - 😕
zuzka uz aj idem studovat tu tvoju dietu!!!!

erika tak si mala super drink.....mne raz jedna baba toto vyviedla - ja zvyknem pit cervene vino s colou - a ked citim uz v hlave len colu a tak dokola....a ona koza ze daj si dzus - a ved ten neuskodi nie - tak som si dala - aj mi bol divny - ale vypila som.....no na mna take mrakoty - musela som ist spat (to sme boli na chate) - a potom sa priznala ze tam bola vodka.. 🙄

baby so mnou je zle - sopel mi tecie ako morakovi - zatial cumlem homeopatika coryzalia.....uvidim ako zajtra ci nepojdem po antibiotika - len nech to maly nechyti sa bojim ☹

norik1
4. jan 2009

Cawteee 🙂

Dzanka drz sa od maleho - nebozkaj ho a netulkaj sa k nemu, lebo to nachyta od teba!! vydrz to nejak tie dva dni....

Erika - nikto ta neuklincuje, nebooooj 😉 ja som skusila travu a mam taky pocit ze asi aj hasis v englande....ale ziadne zazracne pocity a prilis velky strach zo zavislosti, tak to skoncilo na urovni skusania he he...ale asi je najlepsie to riesit tak ako Zuzka - dat si radsej vinko...alebo tú vodku ako Dzanka 🙂

Dnes som bola bez Ibika a bez bolesti hlavy huraaaaa🙂 tak este uvidim ci navstivim doki... uvidime ako bude zajtra 😵

erikasadek
4. jan 2009

ja ste zlate,ved aj tak to bolo len raz... 😉

dzanka, tak len cmulaj, tu coryzaliu, ale kazdy hodinu....; a aj vela pi.... 😉

dzanka3
4. jan 2009

ahoj norik - na nastastie ze hvala je OK 😵 😵 😵

a ved to sa neda nebockavat to moje male zlato - ale len na krcik zo zadu na vlasky....inak nie no co uz....a aj nahubok mam ked mu flasu drzim....

zuzka a to zajtra by som mala len mleko , kefir a jogurt?????a segegin nemozem co?bez knedli???uz vymyslam a este som ani nezacala 😎 😎 😎

asi si dam tu vahu pred chladnicku ako vystraha 😔

dzanka3
4. jan 2009

erika pitnhy rezim maa 😀 - varene biele vinko 😨 😨 😨 ...ale to skor taka horuca voda - lebo caje mi uz hore krkom idu...

norik1
4. jan 2009

Dzanka, dzanka.... to chce pevnu volu!!! ale nic neboj, ani ja ju nemam he he.. ty si sa uz aspon pustila do chudnutia, ja ani to...zatial sa len snazim nejest po siestej...

dzanka3
4. jan 2009

norik ved ani ja nejem po sieste ...... - normalne jedlo...ale sladkosti este vyhladavam 😉 😠 🤐
ale zajtra si aj meltovu kavu navarim - a tou sa budem zasycovat - ved ta sa hadam moze...

erika a ty sa vyznas v homeopatikach? a do kedy by to malo zabrat? lebo ja uz cmulam druhy den kazdu hod....a sople sa zhustuju - pardon 😔

norik1
4. jan 2009

Dzanka, po siestej nic, co sa hryzie 😉 iba pit....a meltu mozes, ta je vraj aj super na kojenie...ale to odskusam az pri dalsom babe he he...

Zuzi som soky chytala ze uz rozmyslate nad dalsim babom.... ja sa este necitim... neviem si predstavit ze budem na ihrisku utekat s bruchom za tym nasim malym certom... sice ja po cisaraku mam odporucene dva roky minimalny odstup - ale nikdy nevies, mozno sa necham inspirovat 😀 😀 😀

erikasadek
4. jan 2009

dzanka, ked sa ti zhustuju, tak asi ti to ide do zapalu, treba aj kloktat, a tahat do nosa ak sa da vodu so solou, ta dezinfikuje..
homoe ak ti neprechadza a zhorsuje sa ti po 3 dnoch treba navstivit lekara..
mne osobne zaberie vzdy, treba brat hned od prveho kychnutia... vtedy su najucinnejsie homeo, od zaciatku....

kocky ja uz idem spat...

norik1
4. jan 2009

Erika pekne snicky 😵

zuzka1.
5. jan 2009

no baby ste tu toho popisali!!!!My sme pozrali s mm film o tom trojuholniku, keby som bola vedela, ze to ma vyse 4 hodin!!!!!ale celkom fajn to bolo!
No norikc chceli/nechceli, ked bude tak bude, ked nie tak nie!uvidime ako to bude. Kamaratka ma terza mesacnu malu po 2 rokoch a teda v tehotenstve som ju lutovala. Maly sny, to je steelsnenie satana, muz neporiadny a vobec jej nepomahal, rozostavany dom a tam aj byvaju. No ziadna slava.
Ja uz 3.den drzim. vcera som dokonca jedla obed a potom iba zemiaky a brokolicu uvarenu!esteze to mam rada, ale po 6 uz nejem. Iba pijem ten pue-rhe caj(neviem presne ako sa to pise).

erikasadek
5. jan 2009

ahoijte, zuzka super len sa drz..
kocky nam tu dnes snezi, ad kedy som tu, este som tu nevidela sneh... 😀

zuzka1.
5. jan 2009

erika aj tu je nasnezene!!!!a riadne a stale pada. konecne!!pojdeme von na sankach! 😀
Dnes sme boli dat fotit maleho, umelecke fotky!!!o 2 tyzdne budu, tak to sem potom dam, malemu sa, pekne sa im tam vykakal!!! 😀
Zase raz sa idem ucit! neviem co skor!
boli sme na nakup, ludia zblnutx z eura, pri pokladniach rady nekonecne!!neviem preco s tym maju taky problem. My sme sa zbavili 30.12. vsetkych slovenskych korun, tak je to ok, ked len s eurami kalkujeme!!ako vam to ide??norik, dzanka???
ozaj dzanka, ty chodis s malym plavat???my ideme asi o 2tt prvykrat!!!uricte s amu bude pacit, lebo s astrasne rad kupe, teraz nam uz kupane trva aj hodinu, lebo s amaly hra s hrackami, oblievame ho vodickou a straaaasne spliecha!!ale zabava pred spanim musi byt! 😀
co dnes porabate????

dzanka3
5. jan 2009

ahojte
ja stale rovnako - cmulam homeo...a cakam na zlepsenie .....

zuzka plavat nechodime - bojim sa aby neochorel...a tiez som pocula ze tam su aj mami s mykozou a pod. tak neviem ci aj pojdeme...ale snad na jar aj by som rada s nim sla..... aj nas Matko sa strasne rad kupa a hlavne spliecha...

a co Samko sa vam vy.ral na fotenie 😀 😀 😀 😀

a s eurami? ved kupujem co je treba...mam plnu penazenku zeleza... 😠

erikasadek
5. jan 2009

dzanka, tak len sa vyzdrav.... 😉

norik1
5. jan 2009

Ja este mam slovenske ale viem ako s nimi nalozim he he (ideme vo februari lyzovat takze zajtra idem na nove lyziarky)... drobne poplatky platim v eurach, vyssie este v Sk... no problem he he

My sme este pred vianocami s malym vycerpali permanentku na plavanie (10 vstupov), potom ochorel a teraz az 10.1 je prve plavko... baby mozem len odporucat - mali sa vam vysalia, strasne sa im to paci, po motorickej stranke je to pre drobcov uplne to najlepsie co mozu mat a dokonca to posiluje imunitu... nevahajte a Dzanka nedaj sa zastrasit takymi hlupostami ze mykozy a podobne, voda musi byt pravidelne kontrolovana inak by ich zavreli...

Tak berte plavky a chodte🙂