Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

lamada181
3. nov 2009

eri neboj od teba som si ich pomali brala
baby idem sa opytat vas mozno budete vedie mi povedat no od stredy ako dostal mal kiahne mne sa spravili take bodky na hlave mm mi to kukal aj segra a vravia ze su to kiahne len ikde ich nemam len na hlave a je ich asi 20 ide ma vyrutit myslite ze
to mozu byt

ama prid aj ku mne treba mi umytv novom byte ale este pockaj do konca tyzdna maju prist meit okna tak potom to bude otras

zuzka1.
3. nov 2009

lamada spominala si , ze si este nemala, takze mozu byt. mas aj teplotu??
skus si na to davat to co davas malemu a uvidis, ci pomaha. alebo skoc k lekarovi, nech pokuka co to.

Lamada a do mna co budes chciet, kriste strasis nas 😀

Mata vies ako, krasne mudre zeny=krasne pevne prsia 😀 😀 😀

amatula
3. nov 2009

nooo tak krasne vraj ale pevne 😕 😅 to uz po dvoch kojeniach neee 😒 😠 🙄 😀
naliali sme si s mm vinko tak čau 😎 😵

dasa912
3. nov 2009

ahoj baby, vie mi niekto povedať, kolko narastie asi dieťa za rok?dik

zuzka1.
3. nov 2009

dasa u nas bola porodna miera 52 cm, v roku mal cca 80cm. ale to je vsad eine. kamoskin maly sa narodil 49cm a teraz ako polrocny narastol o 21 cm 😉

lamada181
3. nov 2009

no baby no nic idem ja na kute pa zajtra dnes hlasim vcasie odchod 😀 😀 😀 😀
dasa mi sme predcasne o dva mesiace 49 cm dlzka a teraz mama 15 mesiacov a mame 80 velkost fakt to je individualne dcera uz v roku nosila 86 az 92

erikasadek
3. nov 2009

dasa, no , do roka , vatscinou, polovica porodnej dlzky. a viac.. teda moze ist az ku , dvojnasobku.. 😉

,zuzk aaj ty si povedal , kriste co len lamada bude od nas chciet?? 😀

ama ty uz normalne tahas s muzikom.. 😉 tak pekny vecer.. 😉

norik kde si.??? 🙂

lamada181
3. nov 2009

erika ti mi radis dost takze v pohode a uvidime koko vinde postovne ok
zuzka ta mi posiela materialy nejake minule dvd nie
a norika mozno ked nieco bude mat co by aj mna zaujimalo nejake dvd alebo nieco ine tak aj ona
spokojne baby moje
hlavne ze som vam chcela nieco povedat ale ani zasvet neviem co

a bbay vsimli ste si ze sme uz na 300 (strane) mali by sme to oslavit ja ani nie ale erika a ostatne ktore ste uz tu od zaciatku
no ama zavidim tisko tak si uzi
moj mm je v praci pride az o 23 snad nebudu meskat

erikasadek
3. nov 2009

lamada teda neviem ako ti zaplatim postovne.. 😅 od tial nemozem.. niako .. 😅

zuzka1.
4. nov 2009

dobre ranko damy,
ako sa dari??co dnes??

mne sa uz pecie babovka klasicka, pracka pere, vsetko hotove.

este obed, ked maly zaspi, dnes rybie ile, zem. pyre aj sampiony mam od nasich.

erika vo francii nemaju banky?? 😀 srandujem

blau
4. nov 2009

Bre ranko, noooo este neviem, ale urcite viem, ze aj my budeme mat pyre 😉

M ma od buduceho tyzdne dovolenku, tak ideme na sk.Musim dat spravit stk na auto, a k zubarke.
Potom pojdeme naspat, neviem kolko sa zdrzime, tak moze byt ze sa nebudem ozyvat, lebo nebudem stihat.

Dnes ideme na nakupy, M robi len do 12tej, tak AMA Müller to isti sa tesim...
Trpne mi ruku, fuj neviem co to ma znamenat...

blau
4. nov 2009

A taketo zaujimavosti pre vsetky...
http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/1575/te...

zuzka1.
4. nov 2009

Jarus nieco taketo, tot je hlavne o telke, ale nam hovorili aj celkovo, nejake velke prezazitkovanie tiez nie dobre, suvis s nervovou sustavou.
ako pomocka moze byt spominali, ze dietatu budes pred vyletom, ktory ma byt bombasticky pripravovat na to co tam uvidi a donekonecna rozpravat ake to bude, co tam uvidi, aby sa dieta ako tak v hlave pripravilo a mohlo to potom lepsie vstrebat.

lamada181
4. nov 2009

erika ved ja som srandovala
dobry den baby jagi
ako sme sa vyspinkali mi konecne trosku lepsie hura hura
´dnes mam narocne den neveim co idem varit nemam ani tucha jaj a musim nieco rychlo 😀 😀 😀 😀 😀

amatula
4. nov 2009

cafte
tak ja dnes kuraci vyvar.ryza uz hotva a dusim este maso br.....neviem ako ho dorobim este ....asi čkd--co kuchyna dala 😝 😀

fuuj nhnus pocasie 😖 😒 😝 bleeee...
no a neviem co vam mám napisat....idem zehlit au prqvit si zaclony nove...okna nejdem umyvat sak je kosa..
jarus a okolo TN nepojdete?haaaa 😎
a ja pojdem do mullera pojdem pojdem 😵

zuzka1.
4. nov 2009

mata kasli na okna, hlavne, ze je zaclona 😀 😀

ja dovarnee, drobec sa budi, pojdeme von.

Mata brumik starsi u chodi do ksolky co??kazde rano vstavacky, zaniest a podobne,?na to sa vobec netesim 😖

blau
4. nov 2009

Ahoj ano zuzik, toto bolo len tak, o tej telke.
😒 Varim, jaaaaaaaj jak ja to neznasam

Boli sme na prechadzke otestovat nove gate oteluvacie co sme vcera kupili. Dobre, ze som mu ich dala valal sa po zemi ako keby bol na koberci a bolo leto-.
Chlapik moj teraz spinka.

Ama no ideme cez Tn, len asi v noci M tak chce ist, ze je mu je to lepsie. Ja som sa uz aj odhodlala, ze pojdeme rano. Lebo uz nevymysla tolko v aute a hlavne doobeda by spinkal, tak uvidime

Uz sa tesim do toho Müllera, idem na kozmetiku.

danciacik
4. nov 2009

Ahojte kočky.
Ja dnes odušu pracujem.
Včera som už nepísala, lebo si predstavte že som dovtedy džubkala do tej picassy kým som tým všetkých totálne nenasrala a nedodrbkala počítač takže som ho zvyšok večera dávala dokopy 😀 . No aj tak sa mi to nepodarilo. Normálne som bola na nervy. MM až čumel že čo vystrájam 😀 .
Ja dnes mám kurací perkelt a zemiakovú polievku 😉

blau
4. nov 2009

Teraz mi doniesol postak balik, tak idem na to.
Dani od Teba som chcela recept ako robis pizzu prosim, dakujem. Idem lebo mi zhori obed 😅

amatula
4. nov 2009

jarka balík super..mas tam aj ten darcek pre mna? 😀 😀 😀 😎

zuzka moje deti rano vstavaju skoro velmi skoro..takze ma niekedy alebo vzdy musia zobudit..a najhorsie je donutit Dalibora aby sa obliekal...lebo uz chcem aby sa uraceny pan obliekal sám..no aj tak mu musim stale pomahat lebo on má more casu 😒
inak cesta do skolky je super my to máme okolo 1km takze super prechdzaka ked nepadaju traktory berem vzdy aj Mata a verte neverte..je to super ten ranny vzduch,mraz vietor ja sa citim super odkedy chodime kazde rano do skolky..je to taky prijemny strart 😎
a najrdasej berem Mata ked je hnus pocasie lebo to zobudi vsetky dedinske jezbaby a neskutocne sa na nich zabavam ked sa ma denne vypytuju ci by mu nebolo doma lepsie a preco ho nenecham mame 😝 😝 😝 sa staraju puče
a sa strasne tesim lebo dnes sa mali fotit minule im to odlozili lebo mali divadlo..tak som zvedava dala som fotgrafovi aj usb-kluc tak ak mi to tam napali hodim na fb...

idem dat v klude kaficko --mnaaammm milujem!!!

som sa vam nechvalila ze Dalibor si zacal vyberat co chce robit ze ?..tak strasne sa mu paci hrat na hudobny nastroj..fascinuju ho husle...a chcel by byt zachranarom....zachranar hrajuci na husle 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀

amatula
4. nov 2009

a uz mám aj darceky vymyslene...rodim dame robit kalendare s nasimi foto..
a Daliborovi velky globus-lebo sa zacal zaujmat o to kde je česka republika..australia.......a ine 😵

amatula
4. nov 2009

rodičom..nie rodim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danciacik
4. nov 2009

Blau moja tu je cesto:
500 g hladkej múky
1 kávová lyžička soli
1,5 polievkovej lyžice cukru
3/4 dcl oleja
3 dcl mlieka
1/2 kocky droždia
- ja to robím v pekárnička ale aj bez nej to ide len necháš cesto vykysnúť vyvaľkáš a šup s ním na pekáč. No a už tam dáš podľa chuti čo chceš.
Inak toho cesta sa ti urobí dosť aj na dva plechy ak ho chceš tenšie a ak chceš len jeden plech tak zo zvyšku môžeš urobiť slané alebo sladké rožky alebo závin to závisí od toho čím to cesto naplníš. 😉

lamada181
4. nov 2009

ahojte baby tak mi sme mali spenat zdravo nie treba ide z detskami von aspon nachvilu juj sa tesim prejdeme sa do tesca a naspat maleho riadne zababusim a bude nic by sa mu nemalo stžat uz ma chrasti neviem ako u vas je ale u nas bllll pocasie su dva stupne len no nic idem sa venovat detom

erikasadek
4. nov 2009

ja vas docitam,
neskor zuzka banky su, ale ak by som mala dat cez prevod trebars 10 EURO tak lamada zaplati este viac zato ze ich dostala 😀

lamada181
4. nov 2009

fiha ti kokso to som ani nemala tucha tak snad to nebude take drahe ke dto poslem uvidime no kolko to bude stat no nic idem von vecer popiseme ahojte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka1.
4. nov 2009

lamada, ked to das do jednej obalky, nebude to vela. nic neobj, v ramci EU su ceny postovneho skoro rovnake.

Teda MAta to bol najdlhsi prispevok za niekolko meisacov.
Dalibor je sikovny chlapcek, ked ho zaujimaju taketo veci aj povolania si dobre vybral.

my sme sa najedli, maly spinka uz, ja pojdem tiez podriemat.

Jarka takze spestrena garderoba, cooo??mne vcera prisla adidaska bunda taka dlha, ked pojdmee na tu dovcu cez sviatku, nech mam na úrechadzky alebo tak...to je jedno aky dovod, mm kupil, tak uz je jedno 😀 😀 😀

lamada181
4. nov 2009

no baby mi sme prisli s vonka u nas snezi dobra chujavica sa spustila deti vymysleli v obchode ze ideme robit stehna kuracie len neveim ci ideme robit dusene alebo pecene no som zvedava
no to z detmi ist na nakup to je zatrest som sa napocuvala mami aj toto jezisko nech donesie mami aj toto no horor proste cele tesco hracky a oblecenie ale maju v akcii cumle mamm inak stoja okolo 4-5 eur a ze 1,20 parada som malemu kupila nech ma no nic idem varit baby
dani uz mam telefon takze ti uz budem moct zavoalt

erikasadek
4. nov 2009

inka stale zabudam...
norik kde si??? chybas mi tu strasne.. ☹

lamada181
4. nov 2009

baby mam problem neviete kd zozeniem nanoznik ale tyrkisovy na trojkolku univerzalny ide ma vyrutit s toho 😀 😀 😀