Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
11. jan 2009

Dzanka ja chodim na skuromnu vysku, Vysoka skola ekonomie a mannazmentu verejnej spravy, teraz mame manazment tie zakladne veci, v LS to bude personalny manazment

zuzka1.
11. jan 2009

erika 😀
mozon preto, ze je z inej krajiny, ti garantujem, ze keby je Slovacisko, stacila by mu aj prazenica, parky, chleba vo vajicky, ci toasty alebo omeleta. Ved u nas to tak byva, rnaajky normal. obed polievka+hlavne a vecera. Ale na zapade maju normalne hlavny chod veceru, nie obed ako tu.
Tot rozdiely kultur.

erikasadek
11. jan 2009

zuzka, trafila si klinec po hlavicke..... 😀
presne tak ....

dzanka3
11. jan 2009

jaaj erika ze vycitku - to som sa chvalila ze nastastie nemusi byt vzdy super navarene 😀 😀 😀

zuzka a to kde je taka skola???v nitre??

erikasadek
11. jan 2009

no ja len , aby ste si to zle nezobrali, ja viem ze my sa tu nehadame, aspon ,z e tak, a nech to tak aj ostane,
len som to chcela dat na spravnu mieru.... 😉

ja zas varim ako o dusu..ja vlstne neviem co tu robim, ved ja mam len komplikovany zivot.... 😀 😀

didid kde si? 😠

zuzka1.
11. jan 2009

nie, mame IKS v ZM, ale je aj v DS, NZ,TN a este niekde na yvchode mylsim. NItrancania chodia k nam do ZM do ksoly??normlane ze univerzitne mesto budeme. Ale skola ma sidlo v BA, aj denu formu, ale len tam. Profaci su z Ekonomickej, z UK, a jeden ci dvaja z SPU. Mame 1. aj 2. stupen studia, platime 15.850,-Sk/526,12 Eur na semester.

zuzka1.
11. jan 2009

didi kasle na nas jak na placaty kamen!!!!!!!anglanka jedna!!! musime ju vyhresit, ved uz miule pisla, ze zalozila temu, nai sme nechodi! 🙂
erika asi na zaciatku casto byvali nezhody kvoli odlisnym kulturam, ze???akym jazykom komunikujete???

dzanka3
11. jan 2009

ozaj erika ako sa doma s detmi rozpravate?

dzanka3
11. jan 2009

mne je este stale zima dokelu..a to o 15.00 startujeme zas von spinkat 😕 😕

dzanka3
11. jan 2009

jeej maly aky zlaty - v telke ide reklama tak si polozil hlavinku na bok a pozera - lebo je prave tak bokom od telky 😵 😵 😵

aj ked ho kupam a prave ide reklama tak vykuka z vanicky...my aj v spalni mame telku - hoci z postele uz nepozerame ked tam maly spi no skooooda to bolo tak dobreeee 😕

zuzka1.
11. jan 2009

aj my mame v spalni telku, ale vecer pozeravame uz len v obyvke, nech maly spinka v klude. ale rano uz aj startuje a maly kuka rozpravky

dzanka3
11. jan 2009

zuzka on uz vydrzi kuk rozpravky???ci z DVD nejake mate? a ake su najlepsie v tomto veku?
no tento len reklamy a ak aj ide rozpravka asi 5min a dost....

erikasadek
11. jan 2009

francuzsky, a ked som doma s detmi tak slovensky....

zuzka1.
11. jan 2009

dzanka samik vydrzi niekedy aj dlhsie ako 5 min, ale nie celu, to nie. Ale potom sa zacne hrat, obcas sa zapozera a tak. Ja mu pustam rano minimax, ale mame aj na dvd, pustam mu krtkove a pat a mat zatial.

monkula
11. jan 2009

ahojte..
ako si uľahčujete život? aj aj cchem mať uľahčený život.. 😀

dzanka3
11. jan 2009

ahoj monkula - no tak ze si tu popise..postazujeme...pochvalime...a tak...
kludne si tu s nami ulahcuj 😀

my sme od 17.00 doma z vychadzky - boli sme ěhod - zase som kupila Matkovi kacicku do vody blikajucu za 1euro (pojodne 109sk) a take kde sa buchy kladivko ma 5 pupcekov a ked stalci pupcek toi zablika a zahra zvuk za 2,19eur (povodne 349sk)....dobre som kupila ze???? 😀 😀 😀 😀 uz stlaca rucickami a bucha do toho 😵

dzanka3
11. jan 2009

no ked citam po sebe ako madar pisem...2hod vonku sme boli ...ostatne si snad domyslite 😀

erikasadek
11. jan 2009

super kupa... dzanka.....

kocky, je tu tema co sa tyk aspotreby vody... ja sa citim blbo, teda setrime, ale aj tak neako vela,, spotrebujeme...
min...10 m kubickych za mesiac, neviem najst tu malu trojku.. 😀
teda neviem, a co vy? 😒

dzanka3
11. jan 2009

no vidis erika - totok vobec nesledujem...ale mala by som - lebo teraz prvu zimu kurime v celom 2izb. byte - v obyvacke a v kuchyni na plne a v spalni na polku....a aj za vodu vela platime....no idem opisat stav a za tyzden poviem 😨 😵

erikasadek
11. jan 2009

no vidis ja odkedy uz nebyvam epriamo v parizi, tak uz davam pozor na vodu, tu uz platime.....
topenie mame spolocne podlahove, a tepla voda mam cez plynovy boiler... takze asi tak, aj tak mame ucty bombasticke, elektrina 100 euro plyn okolo 60 euro, a voda mesacne 30 euro a tak dalej.. ☹

norik1
11. jan 2009

juuuj cawte, tak ja ani netusim spotrebu... a tiez sa pripajam k Dzanke, my prvu zimu kurime vo vsetkych izbach, ale len kvoli malemu. Som zvedava na tie nedoplatky....

Ja malemu rozpravky nepustam, on aj tak najradsej sleduje uz rovno filmy s nami,betar jeden... ale tiez tak ze popozera - pohra sa, pokuka, zase sa hra...

My mame tusim okrem krtka a pata a mata aj spadla z oblakov, bambulku, Navstevnikov, Pasli ovce valasi a take tie nase klasiky 🙂

dzanka3
11. jan 2009

ahoj norik ja mu obcas pustim v PC totok

https://www.youtube.com/watch?v=7wMHcpMmV9g

a da sa aj teletabiz vyhladat a pustit aj vselico ine aj neslusne...to ked si chcem v klude posediet mu pustim on na mne sedi a kuka 😵

norik1
11. jan 2009

no filip sa najviac tesi ked si tu s vami pisem a kuka ako tukam do klavesnice...potom zacne trepat po klavesnici aj on, asi si chce s vami pokecat he he

norik1
11. jan 2009

no a este ficime na Gummy mackovi, tu je slovenska verzia:

https://www.youtube.com/watch?v=wRArDLaZvKk
zuzka1.
11. jan 2009

aj nasmu Samkovi sa paci klavesnica, len potom mi pisanie aj citanie trva akosi dlhsie, lebo mi vsetko mozne postlaca a obraz mi skace hore dole, uz sponka konecne! Pojdu mi kriminalky na jojke, csi zboznujem a teraz aj tie nove serialy.

Monkula vitaj medzi nami, my teda ulahcujeme si zivot, ako sa len da a kym sa da, ale to je hlavne volny kec. AKo napisala dzanka, postazujeme si, napiseme zazitky z dna, plany na den a tak. ked si spravis doma kafe, tak ako kaviaren pomaly s kamoskami!

ja nemam ani sajnu kolko platime, to u nas plati svokor, ale ked je nedoplatok, vzdy nam pekne rozdeli ciastzku, ktoru mu mame dat, aby to netahal sam, Kurime plynom, ale mame aj krb, aj hore aj dole je a tam aj drevom. Ale to len oni drevom kuria,my ficime len na plyne. Mali sme nedoplatok 25000,-Sk za minuly rok, lebo sme kurili kvoli tomu, ze som bola tehu hadam do maja ci kedy, aby sm neobla chora a tak. Teraz uvidime, kurime stale, nonstop na plno, kvoli Samkovi.

monkula
11. jan 2009

tak ja sa hneĎ aj posťažuej, i keĎ ty t ouž vieš, že so msa dorezala novým ostrý množom a straaašne ma to bolí 😢 😢 😢 😀 😀

amatula
11. jan 2009

ahojte aj ja si chcem ulahcit zivot..... 😅 aj ja pisem s malim prckom na kolenach,ale ten mi minule vytrhol medzernik ci ako sa vola a som sa riadne zapotila az som ho tam nasadila spät.a bolo.......

zuzka1.
11. jan 2009

Monkula ved vy mate za 10dni 2 rociky!!!!!inak si casto citam perly nasich deticiek a dobre sa tam vzdy rehocem, aj na Jarkovi!!!!!uz sa tesim, ked bude aj nas maly perlit! radsej nech perli kao vystraja, ze norik???

Amatula vitaj, ze by sme sa tu konecne zozbierali viacere????

Pozerali ste ukazky z ples v opere????Uz neviem kolky rok po sebe neviem pochopit, ako to,ze sa k nam pozvanky stale nedostali!!!!!!!!!!!!!!!!!
aj sa chystate niekam na ples, ci zabavu?

norik1
11. jan 2009

No zuzka ja sa bojim co bude perlit ked zacne drzkovat, ked vystraja uz teraz.... Ked Monkula ma Tajfun a Cyklon, ja mam potom asi twister s hurikanom v jednej osobe.... 😀

amatula
11. jan 2009

zabavu mam super ked sa oba´ja drobci zpiknu proti mne 😀 .plesy nemusim.......ja radsej dobry obed vecera v restike...neznasam varenie.....ale dake fasiangy budu 😵 🙂