Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
26. nov 2009

ahojte. 🙂 zuzka ja neviem , pre mna bolo a vzdy bude, obratky na 2000 a mozes spustat spojku. 😅 vtedy ti ani , motor nemoze zdochnut.. 😉
ale nechajme to.. 🙂

norik ahoj.. 🙂

zuzka1.
26. nov 2009

hej pustat, len si napisala tlacit spojku pustat plyn , preto ta reakcia. 😉

norik uz som chcela patranie vyhlasit, ale sak si sa ozvala rano, pre nasu rodinu hrdinka dna 😀 😀 😀

inak notebook novy uz mam, musim si poprehadzovat veci a pc pojde neviem kde, ale prec z obyvky. 😉

lamada181
26. nov 2009

baby moje kukam ako kukam a neviem si najst spolocenske saty na ples nic sa mi nepaci mm hovori ze pojdem naha asi idem vo februari na ples a maji na svadbu asi segre ak sa nic nezmeni a ja nemozem nic najst a poziciavat sa to neoplati lebo ja ich zderem jak tie co mam v satniku mam tam asi 5 ani jedny sami nepacia a tak juj som s toho na nic

erikasadek
26. nov 2009

jaj prepac ja uz ani neviem co pisem.. 😉 😀 asi moj preklep myslela so mjedno a pisla asom druhe..
vies ako , jeden myslel a vymyslel furik.. 😀

zuzka1.
26. nov 2009

nic sa nedeje 😉

amatula
26. nov 2009

erika to je jedno mne to bude dochnut asi aj tak 😀 😀

zuzka dakujem super si to navrhla..a my zrealizovali... 😵 idem hodit foto na Fb..sa nam to páci 🙂

norik ahoj 🙂

zuzka1.
26. nov 2009

super , som rada. daj fotos, nech vidime aj my 😉

amatula
26. nov 2009

uz je tam 🙂 ..to listie bol skveli napad 😎

zuzka1.
26. nov 2009

Mati paradne ste to spravili, som pisala, ze som na vas pysna 😉

norik1
26. nov 2009

Cawte 🙂

Zuzi ze hrdinka dna he he 😀

Lamada ten napad ze pojdes na ples naha bol cool - dufam ze hodis fotky 😀 😀 😀

Ama krasny vytvor, sikovnici

Ludkovia pracujem tazko na tom kalendari, idem cez fotolab 😉

blazka24
26. nov 2009

čavte hadimršky, tak som tu po dlhom čase, krpec síce dnes spal ale to očko nás trápi......

zuzi nezohnala som nič ohľadom toho cestovného ruchu aj keď som sa nadmieru snažila, všetci sú z kola von a ostatných už nepoznám.........

zuzka1.
26. nov 2009

nevadi blazka dik, ja som to zbuchla vcera, treba to hodit do pc v spravnej formalnej podobe.

norik nepoznas niekoho kto ovlada windows 7??
svagrina ma novy notebook, ked sa kabel do pc, nejde jej net. 😝 niekto kto by apson tusil, co treba spravit

blazka24
26. nov 2009

zuzka tak rada by som pomohla v hocičom stačí povedať........

ups s netom nemám skúsenosti ........

erikasadek
26. nov 2009

zuzka ama dobre zvolenu, branu, kde chyta net.??
ja sa teraz znova nevykoktam, kedze nepouzivam slovensky pojem ale napis co vsetko vyskusal, alebolen dat kabel do pc??
a mozno nedav do spravnej , diery 1 vec
a lebo nenema nastvania treba s pobavyt v nastveni, ... no vel ati nepomozem zaseze?? 😠 😀

windows 7 ti nepomozem, mam vista...

blazka24
26. nov 2009

ahojček erikuš tak ako sa dnes darí?

norik1
26. nov 2009

ja viem robit s XP-ckom ☹.... ale potrebuje si nastavit servre - daco sa riesi s ip adresou a mi zda, tiez v tom nie som moc doma....

blazka24
26. nov 2009

tak IP adresa musí byť nastavená, podľa toho či má wifi alebo pripojenie na pevno cez nejakú firmu, ja som to takto pokakala ked som pripojila notebook mi nešiel net, potom mi prekopírovali adresu ktorá bola bloknutá adminom a tak to šlo, treba sa obrátiť na správcu osobne............

zuzka1.
27. nov 2009

dobre ranko,

no bude to musiet nejak vyriesiet, dnes skocime za jednym chalanom, je to taky expert v pc, tak snad pomoze.

erika vistu??aj v tomto bola, ale svagrina to radsej kuila bez operacneho systemu, vista bol najvacsi omyl microsoftu, to ti povie kazdy odbornik, sme to riesili s profesorom na prednaske.

Blazka maly ma hnisave ocko??co si na to davala?? my sme to mali od narodenia do 6tt a teda davali sme aj atb 2x, vsetko mozne aj neomzne a nakoniec nam prepichovali slzne kanaliky, a odvtedy klop klop. strasny zazitok, ale hlavne, ze je maly ok.to sme boli u vas v NR v nemocke, na detksom ocnom, oproti tym dveram je zase to sono, kde kontroluju ci ma dieta jadierka v poriadku.

dnes pride mm bratranec, slobodny 30-tnik, tak ho tu budem mat na krku, a to mam toho dnes na plane na vybavovanie viac nez dost, tak ma aj slak trafi. 😠

blazka24
27. nov 2009

dobré ránko dievčatá,

čakáme kým sa nám papa vychladne a krpec pri komunikácii s macíkmi sa pridrhol slinou 😀

zuzka dali sme mastičku opthalmo septonex, medzitým sme aj kvapkali ale to nezaberalo, mastička do rána pomohla - tak uvidíme či nebude slzieť očko cez deň..........a ten bratranec tak to máš teda pech, aspoň je pekný??? 😎

zuzka1.
27. nov 2009

fesak je, ale neuveritelne slizky a zalubeny sam do seba a takych ja s radostou nicim 😀 😀 😀

blazka, tak malemu slzi alebo hnisa ocko??
opthalmo septonex aj framiykoin sme davali aj my, aj este nejake na vyplachy a neviem co, ale nam nepomohlo ozaj nic, nai borova voda, nic. Ked slzi je lepsie ako ked hnisa.
chotie tam, kde sme boli aj my v nemocke??

amatula
27. nov 2009

bre ranko..

idem robit jahodove gulky 😵

norik robis kalendar s fotkami aj ja len nemam cas 😕 😅

dnes je hnusne pocasie fuj fuj...ani von sa mi nechce....s mm sa uspesne uz treti den ignorujeme 😝 ..a hadam dnes prelomime barieru.ved ide vikend 😅 😉

blazka ....OCU-flash kvapkat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!je naj ....nam velmi pomohol nemuseli prepchavt kanaliky..

blau
27. nov 2009

Bre ranko, No podarena svagrina doniesla malu, a cuduj sa svete aj komunikovala. Ale len preto, lebo potrebovala odlozit malu na cely den a od maminej sesternice dostala darcek tak sa snazila 🙄 truba.

Ama a co ste sa chytili, kvoli comu? hadam nie kvoli autoskole?
neboj dnes sa lady prelomia. Hnus pocasie mam ist k zubarke , ale asi nejdem a ked tak poobede, sa mi neste nic. Babicky tu vypekaju a ja miesto toho aby som sa priucila, tak sedim tu. Ved mam muza co vie piect, tak naco nosit drevo do hory?

Deti spinkaju a ja mam chut zas na kavu, kto si da?

amatula
27. nov 2009

ja ja ja si dam a idem dosulat 😀 tie gulky a tie si dam po nej 😎
nie kvoli autoskole co si 😝 kvoli desiatim rokom nasho spoluzitia 😀 my sme sa nepohadali len ...nooo nebudem to tu pisat 🤐 ....

blau
27. nov 2009

len sa nerozpravate.....tak ked ste sa nepohadali, tak dobre 😉 dnes to uz bude ...

dobre idem tu kavu teda spravit, ked ju nebudem sama pit 😉

erikasadek
27. nov 2009

ahojte, zuzka, ano vistu mam uz dva roky, tu ked kupis pc tak je automaticky , bola wista, a mne kupodivu ide, ako hodinky super nemam ziaden problem.. 😉 neviem ci to bude , aj mojim notebookom, je to sony , viao. je suepr a za tu cenu , by mal aj slapat nie?? 😀

viem kazdy s astazoval, an vistu, ale ked uz ju mam raz v ,pc tak nebudem , kupovat inu nie?
ja som mam kompletnu verziu. 😉

ja utekam..

blau
27. nov 2009

erika a kde utekas? to je hnusne pocasie fuuuj. Dnes mozno pojdeme von, uz by sa aj patrilo som tu druhy tyzden a nic..Vsetci su zalezeny, ked je tak hnusne 😒

danciacik
27. nov 2009

Ahojte, páni ako čítam tu samé technické typy.
Ako sa mi mávate? Ja som bola dnes u Dr. na výtery. Lebo keď si nedám do nosa Olynth tak ani nedýcham a ma to už prestáva baviť a najmä keď ma aj ucho začalo bolieť. Tak mi Dr. dala do ucha Pamycon tak dúfam, že zaberie.
Juuj a sa vám musím pochváliť včera keď sme vybrali Larku zo škôlky tak sa nám nechcelo ísť domov tak sme deti prvýkrát zobrali do Tatier - na Štrbské pleso. 😵

amatula
27. nov 2009

blauuu cakam na tu kavu a ništ 😕 😀

dani tak ste mali pekny neplanovany vylet..vam sa to dobre odbieha na štrbskee 😉

zuzka de si..ale ti ten bratranec dava zabrat 😀 😀 😀 😀 😀

decko zas nie a nie spat.ma slak trafí...a ked je cas ist do skolky chce vyspavat..vcera sa somnou normalne bil ked som ho obliekala 🙄

danciacik
27. nov 2009

Ama no to veru hej ale mali by sme sa hanbiť, Larka má 3 roky a prvýkrát bola v Tatrách. Tak sme si dali záväzok že v lete to napravíme
Juuuj takú kávičku - hm asi si idem urobiť aj ja.

amatula
27. nov 2009

no vidis a moj Mato bol prvy krat ked mal tri mesiace..a Dalibor ako 20mesacny sám po svojich presiel na Rainerovu chatu........ale za to ja som bola prvy krat ked som mala sedemnast 😅