Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
11. jan 2009

Inac to ulahcenie zivota zacalo tym, ze nemame problem dat detvakom Hippky ked treba, nie? Ze doma varene, na cestach Hippky - zlata stredna cesta.... no a potom to slo s ostatnym....ulahcovanim zivota he he

Zuzik ja som na plesy prestala chodit asi pred tromi rokmi, uz mi z toho bolo na grc - pozerat sa na tych gadzov v oblekoch (na smoking nemaju) co este aj na plese "hutoria". To radsej na diskoteku s pätnastkami...

zuzka1.
11. jan 2009

Ozaj kocky, budeme mat s manzelom prve vyrocie sobasa. Co by ste navrhovali take specialne???ako ste to oslavili????
vana, vecera, sampus, kino mame normalne. nieco ine???

monkula
11. jan 2009

ja som chodila na plesy len k nám na dedinu, ako slečna 😀
ale ani ma to neláka, ani disco, neznášam hlasnú hudbu 😝 a včera som pozerala kúsok z plesu v SND a mi bolo na nič z tej pretvárky, ako sa všetci vítali a ocmugávali a fuuj, faloš, pokrytectvo... 😝

norik1
11. jan 2009

Zuzi my sme na prve vyrocie boli na tri dni v Tatrach a v ten den sme sli na kavu - ale priamo na Lomnicky stit! Je vsak pravda ze sme este boli dvaja tak sa dalo vystrajat taketo vylety....

monkula
11. jan 2009

my sme mali s MM v septembri 10 výročie nášho vzťahu 😎 😎

zuzka1.
11. jan 2009

monkula to je az moc, nie ze dost!!!! 😀 srandujem, ved ja som este mlada a tieto stare paky mi tu radia, pomahaju a tak.... 😀viete, ze srandujem!
a dolezite, my sa tu nehadame!!!!!
ozaj tovj maly aj bol v nejakej reklame, ked tam mas popis, ze moj maly model???
mm vyzera aj na foto s malou jak vyhadzovac!!! 🙂
no norik, asi buduci tyzden vybehneme za tymi 15-tkami!!!
Alebo az po skuskovom.

monkula
11. jan 2009

zuzka, tak dík, že stará páka... 😠 😠 😀 😀
tyyy jo... ake čo už, už mi hádali aj 33 rokov, to bola depka 😀
zuzka, nie, nebol v reklame, to som len taaak to foto nazvala a hovoríč o MM? 😅 😅 😕 Veď som Ti písala, že sa venuje bodybuildinguu, aj na kick-box chodí... 😉

amatula
11. jan 2009

mi sme oslavili v novembri 6 vyrocie sobasa....idealne..........hadkou 😀 ale potom sa to spravilo....tiez sme skoncili v tatrach.. 😉

erikasadek
11. jan 2009

ahojte monkula.. a amatula, aj ja vas vitam...
dokonca sa vam podoba prezyvka....; 😀 😀

no ja na plesy nechodim, oslavovali sme tiez uz 6 rokov manzelstva v auguste, ten kostolny, a vcera sme oslavovali nasu druhu svadbu, na urade... 5 rokov.. 😀
tak na tu vcerajsiu oslavu som aj zabudla, moj muz mi to pekne aj vytkol ako sa patri..... 😒
clovece tolko oslav, zoznamenia, svadby, a ine; kto si to ma pamatat.....

zuzka ja neviem co Ti am ine poradit, este by ste sa tu vsetky cervenali... 😀

zuzka1.
11. jan 2009

Ja som dlho predlho vyzerala na max 15.!ked som robila na Cypre, mavala som najvacsie tipsy, lebo si hostia mysleli, ze toto chudiatko nemoze studovat, ale musi praocvat a davat peniaze chudobnej rodine niekde na Slovensku (skoro ikto nevedel kde to je). Cez tehu som sa zmenila, vyzeram aspon na 20 konecne!mam 22.

Amatula to je asi nejaky nepisany zakon, ze vo vsetky dni co by mali byt v podstate romanticke sa ludia hadaju, nemyslis?
Monkula varis Chiarke alebo kupujes???Jarko je uz velkac.
Amatula ty???
Co zajtra robite baby???

monkula
11. jan 2009

zuzka ,Chiarak už papá to, č omy... 😅 😅 😅

erikasadek
11. jan 2009

zuzka mal si vidiet nasu svadobnu druhu cestu v benatkach, my sme sa tam skoro pobili!!!!od vtedy nechcem ani pocut o benatkach... 😀

monkula
11. jan 2009

eriak ,mala si ho niekam poslať gondolou 😀
alebo si naňho mala nasypať vtáčí zob a hodiť ho holubom 😀 😀

zuzka1.
11. jan 2009

Davas jej normalne vsetko??,
Asi budes jedna z mamiciek normalnych, lebo supermatky, co idu knizkovo mi moc nevonaju. A ani AP veru nie. Maly spal jednu jedinu noc s nami v posteli a nevyspali sme sa vobec!!!!

dzanka3
11. jan 2009

no vy ste toho popisali pokial som maleho okupala nakrmila uspala 😨

monkula a fakt mas krasne deti asi su neni po tatovi 😀
ahoj amatula - no nam uz na klavesnici chyba shift a aj to vedla tlacitko - ale to bola moja robota 😔 ale Matko sa snazi tiez docahuje co sa da...

my ideme zajtra k mojej mame - je doma kamaratka ktora uz dlhsie robi v irsku - tak ju ideme kuk - uz sa tesi na Martinka 😵

erikasadek
11. jan 2009

mas pravdu mala, no co uz, ani jeden z nas nema dobre spomienky na benatky.....

zuzka, budes sa cudovat, ale aj ja davam joshovy ako nam, iba niektore veci porisposobim, kvoli jeho alergii na proteiny mlieka.....
vsetko sa da///
vies niektore to bud super prehanaju a nic nedaju, alebo uplne prehanaju, a daju uplne vsetko.. co tiez nie je dobre..
proste zdravy rozum, ze take 1 rocne nemoze klobasu, a lebo udeniny, alebo, pikantne veci... chapete ma.. 😉

amatula
11. jan 2009

zuzi ja aj varim aj kupujem co mi je zrovna jednoduchsie 😎 kupujem vela instantne kase aa presnidavky.....zeleninove mi moc este prcek nechce....a kojim.........a starsi ma obddobia ze neje nic.tak som rada ked zje aj daky polotovar,ked mu chuti....tak pa zatim.musim za muzikom... 😝 😀 trochu sa mu venovat.........este sem urcite zavitam..........paci sa mi tu.............. 😉

zuzka1.
11. jan 2009

My pojdeme zajtra na nakup do dm-ky, zas nakupim kozmetiky do aleluja!!!!!same malovatka kupujem, a ani s avelmi nemalujem, iba obcas!
Chystame sa do Nitry tento tyzden, chcem si nieco pokupit a do metra samozrejme, dosli zasoby!
vsetko vyjedene, ludia my sm zjedli karton popcornu za 2 tyzdne, manzel isiel ukradnut svokre teraz!!!!dnes ma vytacala zas, esteze je zajtra pondelok!!!! Furt sa malemu prihovara jak nejakemu usmrkancovi a maly potom zacne byt strasne maznavy!!!!normalne sa zacina jedovat, ked mu nieco nedovolime!!!!!my na nho tvrdo a ona ho zacne lutovat!!!!no nezabi ju!

erikasadek
11. jan 2009

zuka, karton zalezi aky velky...bol..; 😀

ja baby nemozem zato , z ema doma papacov, oni len domacu stravu... vonku nie... 😉
a najhorsie je , z eto ani na nich nevidno;.; chcela by som take spalovanie.... 😒 z

zuzka1.
11. jan 2009

no bolo ich tam 20 ci 25, neviem presne!!!!
Ja davam malemu taky zdravy stred tiez, aj chlebik-striedku, korku, striedku z rozteka a tak, zacali sme jogurty davat doobeda, tie mu chutia, neboli ho ani brusko, ani neprehana.
Inak klasika varim ako s ama, obcas nieco nove pridam. Ako kedy sa mi chce.
Erika takze Benatky ste si uzili ako sa na zalubencov patri!!!! 😀
Amatula len pridi, uz si nasa!
Monkula z kade si?

dzanka3
11. jan 2009

zuzka aake jogurty davas?
a ty si to aspon s muzom zjadla...ale ja kolko krat sama kupim sama zlopnem 🤐

erikasadek
11. jan 2009

no presne ako odstarsujuci priklad pre kazdeho zalubenca...
no on zato nemoze ze je taky ziarlivy, ale vtedy ma naozaj nastval..

25 kartonov to je sila...

zuzka1.
11. jan 2009

nie kartonov erika, ale balickov!!!zas az taky pazravci nie sme!!!
Dzanka davam aktiviu bielu sladku, normalnu som ani neskusala, ale viem, ze by mu nechutila. A jedna dr tu hovori, ze je to v podstate jedno, aj odbra mam s amoze, len nie pribinacik. Tak neviem, kazdy vravi neico ine, ale aktivia sa mi zda neskodna, aj ked taky jogurt uz asi neexistuje. maly spapal hned na 1.x cely, to je 120g

dzanka3
11. jan 2009

a ozaj vedia amatulu a monkula ze my tu dietujeme???ci sa pripajaju do partie? ci oni nemusia 😨
teda niektore naozaj ...a ja osobne do vecera vzdy a ked maly zaspi to pokazim - prave som krupicnu kasu dojedla mnaaam 😕 🤐

dzanka3
11. jan 2009

a my na prve vyrocie svadba asi tak ze ja som uz bola koniec 8 mesiaca a bola som rada ze som rada 😅 .....ze sa prejdem okolo baraku a mam pokoj - nohy hore... - ved som uz vtedy mala statocnych 100kg 😔

erikasadek
11. jan 2009

prepac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

norik1
11. jan 2009

No ja som mala teraz dietu - sme sa s mm od vcera nerozpravali, tak som ledva nieco zjedla na obed a na veceru nic, hned to bolo dnes vidno 😀 ... ale uz sme sa udobrili a otvorili sme si tofifee.... a je to v pjerdoli....

norik1
11. jan 2009

he he ale jak dobre som sa pobavila - Erika, Zuzka 😀 😀 😀 25 kartonov... inac aj ja som zavislak na popcorne!!! Ja radsej slane ako cokoladu...

zuzka1.
11. jan 2009

monkula vie, ze chcem schudnut, lebo na jednej debate pisala o jednych spalovacoch tukov, tak som si ich objednala, nemaju ziadne vedlajsie ucinky, manzel jej ma hobby bodybuilding, tak poradil. Tak uvidime, ked to pomoze budem odporucat!!!dam vediet!este mi neprisli!

norik1
11. jan 2009

No Zuzi ked to zaucinkuje idem na to aj ja! Ake su to? Hod link alebo nazov