Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
15. dec 2009

cafte mamuchy 😕 ste fakt pomrzli??

my uz doma, 4 dni sami lebo tato na sluzobke...juj to bude sladke nicnerobenie 🙂 len sa este neozval ci dosli...tak cakam 🙄

Pride teraz moj tato a donesie morku, tak uz vidim ako ju porcujem a marne hladam miesto v mrazaku aaaaaaaaaaaaaaaaa

norik1
15. dec 2009

a boli ma hrdlo fuj 😠

zuzka1.
15. dec 2009

ahojte,
ja sa ucim, boli sme vonku na prechaszke, maly zavijal cestou domov, rukavice nechce, to robi jak nnormlany a smaozrejme mu bola zima, ruky ani schovat ani rukavice som mala nerva z neho.
ale von treba ist.

vecer ideme na nakup, vonavka objednana, aj podlozka pod pc, norik dnes prisla zmluva na oc, treba podpisat a poslat. tak to zajtra poslem.

A aj telefon som si objednala, budem imidzova, taky zensky, pekny, jaaaj a vyklapacku po 1000 rokoch budem mat.

norik treba preplachnut 😀

norik1
15. dec 2009

juj dnes budem preplachovat jedna radost len co maly zaspi he heee urobim si so sebou zurku 😀 😀

inac nas Filip je asi prirodny ukaz lebo ten rukavice zboznuje. Ked sa doma hra tak ich donesie ze" mama daj", no ja nechapem... ciapku ma dole v sekunde, ale rukavice nie 😀

blazka24
15. dec 2009

ahojte tak som došla, doobeda nádherné počasie - boli sme s krpcom vonku a teraz som bola s kamkami na punč, supiš bolo - dala som si aj lokše nech mi väčšia riť narastie 😀

norik1
15. dec 2009

tak tak Blazka, moja rec, hlavne s pecenovou pastetou mnam mnam jedna lahodka 😀

blazka24
15. dec 2009

norik len doma sa mi to nechce ale milujem to a mm nemá rad pečienku tak jedine takto sa to dá na vianočných trhoch nadlábnuť sa 😀

norik1
15. dec 2009

...a ked uz, tak poriadne, nie? to poznam 😀 aj ked v tejto kose by skor bodlo varene vino ako vlazna loksa 😀 teda, par varenych vin 😀 a viiiiiiiiiin 😎

blazka24
15. dec 2009

norik šak som si ruku odťať nedala a spláchla som to punčom ehm 😝

zuzka1.
15. dec 2009

mnaaam lokse, my budeme mat na prvy sviatok vianocny obed u nasich, bude hus a lokse 😝 mnam

idmee do tej NItry, maly spinka, tak hor sa nieco pokupit, ja potrebujem hlavne potraviny, ale tak uvidime 😀

blau
15. dec 2009

Na zdravie poo som napisala taky prispevok, ze by si aj adminy na nom zgustli, ale neodoslalo.
Nejako mi tu v tych alpoch net blbne.

Tak len tak narychlo mame sa dobre az vyborne sme stale sami ajz do piatku...
Ved ja sa zas ozvem.
Norik a pijem viiiiino

blazka24
15. dec 2009

zuzi tak nakúpte, nitra je krásne osvetlená som si teraz všimla xixixi

blau a ty si takto vo vyhnanstve sama???? 😀

blau
15. dec 2009

sama sama a je mi dobreee. Malemu to prospeje ukludni(l) sa velmi rychlo.....

zuzik potraviny potrebujem aj ja. Nebavi ma kazdy den do obchodu, lebo s malym vela toho neodnesiem. Ja uz chcem svoje autooooo 🙂

idem spat moje mile zajtra ozvem packo

amatula
15. dec 2009

cafte no ja som uplne v prde...li.....

musim docitat a potom nieco písnem 🙂

papa

nezabudla som na vas 🙂

norik1
15. dec 2009

Som si dnes slubila ze zalahnum o desiatej a aha ho, zasa som si klamala...a to hrdlo furt boli, az sa bojim preglgnut 😔

Blau ja som si tiez prevarila mnam treba sa v teplucku drzat 🙂

Zuzik - nakupene? Hod hlasenie 😉

Ama dufam ze vsjo ok...

zuzka1.
15. dec 2009

ahojte, pred chvilou sme prisli, kokos dovidenia.

kupili sme koberec, handry pre mna, pre mm aj pre maleho, potraviny. no kata ako by napisala erika.
Ale ku spokojnosti, este zajtra do dm, lekarne a na postu vyplatit seky a hotovo. budeme mat vsetko co treba aj netreba.
MM chce nech zratam co nas stali sviatky kompletne, nemam odvahu, snad ho to prejde 😀 😀

JArus super, ze ste ok, maly ma prevychovu pri maminke.

Mati co to??zhon??vela prace?ci??
ako vodicak?

amatula
16. dec 2009

bre ranko

fu konecne normalne doma..
aj obed varim 😀

dnes zajtra musim popratat...lebo od piatku uz nebude cas ..a chcem ked sa vratime mat uz vianocny klud 😉
inak vsetko v pohode len mám toho trochu viac na programe..vodicak v pohode..noooooo piatok rano mám prvu jazdu 😖 😎

jejda ja uz ani neviem co som chcela pisat 😒

pekny den ..dnes pijem kavu tu 😵

blau
16. dec 2009

Bry den, tak som sa tesila, ze nesnezi a do toho zas zacalo. Musela som ist na nakup, a pred Spar-om predavali grilovane kuriatka, tak a mam navarene len som zemiaciky supla do rury. Dufam, ze bude maly jest, lebo volako mu nechutilo sice dnes ano. Vcera bol viac menej na obede len na rajcinach a uhorkach.
Asi drzi dietu 😝
Dopijam to vino., fuj uz ho nestem ani vidiet 😀 😀
M volal, ze dnes pride spat domov, tak vecer tu nebudem.

Vyzera to tak, ze mi budeme mat Vianocne sviatky na snehu huraaa, len kto mi pojde dokupit tie mackazaky co potrebujem na vyzdobu....tak sa tesim ako si to tu porobim, len chyba material. JA potrebujem autooooo.

Ama a co mas v programe? A kam idete? Ja nemam ziaden stres, byt mame cisty stale, len h 😀 vyzdobit, maminka mi napiekla teda teta z Brna 😉 este dokupim take tie bahlsen keksiky to my mame na Vianoce vzdy mnaaam- Ja sa tak tesim a este ziaden darcek okrem maleho ☹ ale v sobotu oPchody traste sa...

amatula
16. dec 2009

som tu na tu kavu 😎

jarus ideme do Nbg..uz som to spomenula myslim .....

ved aj ja mám poriadok 😝 😀 ...ja sa chcem nachystat na vianoce....uz ked pridem len trochu pretrem prach a hotovo... 😉
ani ja nemam stres..len musim menej pri pc ..lebo by som to nestihla..teda teraz mam dva dni pohodu 🙂

len rano a poobede do skolky 🙂

vcera som tak vymrzla v meste ..ze mám pocit ze budem chora 🙄 tak nepijem len paralen hot drink 😕

blau
16. dec 2009

jaaaaaaj a ja reku ta uz pozvem na vinko-..

Ozaj objavila som v eisenstadte maju muller drogerku, nieje to daleko asi hodka a pol od hranic ak vobec.
Tak do Nbg, za bavorakmi, uzi si to tam. Jeeej prestalo snezit, tak pojdeme do mesta.

Mati a davajte si bacha na cestach uz to nieje bohvieco.
Nebud chora, len sa kuriruj

amatula
16. dec 2009

hej hej za nasimi zlatymi bavorakmi 😵

no vinko by som si dala ale idem radsej na ten hot drink........mm mi stale vola ci sa kurirujem lebo ze inak ma necha doma 😝

idem nahodit vianocne obrusy 🙂

zuzka1.
16. dec 2009

ahojte, my sme sa vratili z mesta, maleho asme supli spat k mamine mojej, obeha som postu, orange, lekaren, cinana potrebovala som papuce, dm-ku, skok na kavu, mobil shop, kvetinarstvo a sme doma.

Idem dat malemu nejaky obedik, vybalit nakup a ucit sa. svokra zobere maleho von, ked pride, skocia do nemokcy za starou mamou a ja budem mat klud.

Jaaaj a tu u nas v topkach je predajna vozikov mini trans, ma aj stranku mylsim a predava tam aj hracky, teda iba auta znacky Bruder, za super cenu, obrovske auto, mercedes neviem aky, taka dodavka na prevoz koni za 19E a nekup to. Perfis ceny tam ma, Vasi chalani ak su na auta ako nas satan, tak by sa tam zbesneli. ozaj super ceny 😉

a idem si spravit este jedno presso, lebo ma bere na spanie nejako 😠
Mati idete bez drobcov??
JArus aj tu snad budu biele, uvidime, u nas poletuje sneh.

amatula
16. dec 2009

zuzka akoze bez detí..my len s detmi vsade 😉 🙂

spravila som este suhajdy..tie my mozme su fakt dobre tie gaštanove 🙂

poletuje sniezik 😵

boze moje decko ma uz stve ..stale sa vyzlieka...len ho na sekundu spustim z ocí uz je do naha a natahuje na seba nieco nase...no je toto mozne vobec 😒 ..uz sa smejeme ze to bude daky stripter alebo model ..ja neviem ak som ho dnes uz asi 10 krat neobliekala tak ani raz 😅

erikasadek
16. dec 2009

ahojte. 🙂 ja nestiham baby moje zlate ;vela , lietame, a nie sm edoma vela vybavovaciek aj s patom a celkovo, tak som rada ze zijem.. ale nahrala som trocha , vecer mobilom a kamero, vianocny pariz ak bude cas hodim na net , balu teba to urcite potesi, la gallery lafayet je tento rok nadherna, dior a chanel, sa pochlapili s detskou , vyzdobou 😉
ama rzim palce na vodicaku..
zuzka, vy bududete musiet burat , nebude miesto ani na drceky.. ak budes pokracovat moja.. 😀

norik ako hrdlo moja??
lamada tak, etse ze si poistila.. dufam ze sa najde; 🙂

zuzka1.
16. dec 2009

Erika ja ich nema uz teraz davat kam, ale uz sme skoncili myslim. Neplanujem ist uz nikam, do ziadneho obchodu, iba do potravin aj to len tu do jednotyv deidne, ved by ma uz mm vystahoval. Ale som rada, sme sa smiali, ze sme aj zabudli co sme pokupili, tak sa budeme ozaj tesit pod stromcekom 😀

Ty si uz zdrava???Norik ty?

Mata teda, vy ste experti, my ked potrebujeme na rychlo nieco, nech to netrva pol dna ideme ez maleho, ked ma kto postrazit

amatula
16. dec 2009

zuzka hlavne ze ste spokojny..a máte bohate vianoce 😀 😎

no my vsade deti....malo kedy ich niekde nachame...ale toto idem do nemcurov na tri dni .....no kde ich necham 😨 😀

sneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii moc moc u nas snezííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 🙂

zuzka1.
16. dec 2009

viem, volala som s kamaratkou, je z trencina 🙂

ved to som sa cudovala, my maleho , ked tak postrazit, al bez neho jedine tak, ze ulozim spat, ale rano nech sme pri nom 😉 by mi bolo smutno za mojim chlapcekom

erikasadek
16. dec 2009

zuzka;. 🙂 😉
inak dakujem z aoputanie, ano atb zabrali rychlo, ina sa ani neda pri tejto blbej diagnoza, sinisite , je svina, ked pride.. len by som brala, radsej prechladnutie ako toto.. inak mam na pamiatku aspon 4 herpesy, a to vsetko preto ze som prestala brat n ane homeo pred 3 mesiacmi.. platim za sbvoju lenivost.. 😠

amatula
16. dec 2009

babule tu na Slovensku..neboli ste nahodou na coca cola kamion????
v TN je zajtra,mm strasne chce aby sme sli len ja uz som ulietana stale vlacit dve deti busom a este v tomto pocku..neviem ci to stoji za to ...prijala by som aj domace papucky a klud....

stoji to za tu pozornost neviete?? 😕

lamada181
16. dec 2009

ahojte babule ja len na skok erika robim reklamaciu tak som zvedava uz ma maju plne zuby na poste som narobila bordel
baby tazky tyzden riesime skolku paulinka chodi posledne dni uz som to vzdala s tou skolkou a po dneskajsku uplne paulinke zmizli pancuchace nohavice sal atd som hotova no co vam poviem mm ma pobednu tak nestiham ale slubujem ze si vas docitam a napisem drzkajte sa mi pa
😀 😀 😀 😀 😀 😀