Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
7. jan 2010

presneeee furt to hladam na povodnych miestach, potom spravim nejaky graf a ked ho chcem spravit o dva mesiace zas, opät hladam ako taky pako co kde je... a zas mam pocit ako prvacik ked pise obluciky 😝 😝

v podstate je to to iste len poprehadzovane ako dobre zamiesane pexeso 😀 😀

blau
8. jan 2010

Bre rano dieFcence....
Norik ano ano....ved vies, ale tak co by som nespravila preto, aby som Vas zabavnymi pribehmi z mojho zivota nepobavila, ze????

U nas snehuje do kelu a ja musim ist na nakup...autom...snehu ako v ruslande....uff
A idem hlavu umyt a tak sa zurodnit volako.
Mata je de? Sak ma s kolenom nie s rukou, tak piiiiis pls...

lamada181
8. jan 2010

ahjte dobre ranko babenky ako sa mame
ja na hovno ja som vcera skoro dostala infarkt csom ruku pravu necitila talk v prdeli a srdce taky tlak ze som myslelaaze mi roztrhne hrudnik takze sa idem osprachovat a idem k dr samozrejme aj s detmi parada ze

potom paulinku odprevadit lebo ide na prazdniny hura hura hura
keby tak chceli aj pata
no som zvedava co mi povedia

prajem pekny den
danka drzim palce dneska zas

zuzka1.
8. jan 2010

dobre ranko, ja som pred chvilou vstala a junior este spi, to asi z tych atb, inak si to neviem vysvetlit.

nasnezilo zas ejak besne, ale dnes uz pojdem s malym von na sankach, hadam nebude zase odmak riadny, snehu mame vela prevela, tolko ani nepamatam, super bude snakovacka.

aky dnes plan, mne ma ist maly dnes k nasim, asi si ho necham a pracu budem pisat inokedy, uvidime este. dnes na obed bryndzove pyrohy, maly bude mat polievku zeleninovu asi, este neviem.

amatula
8. jan 2010

cafte mamky 🙂

jaaaj noha bolí...som varila polievku a trochu upratala kuchynu ale to sa z tou ortezou neda narobena som ja hova...o 😝
tak som si dala pauzu...musim ist zehlit lebo este nemam pozehlene z dovci co som prala ved stale niesom doma...Mato si obul svoje nove adidasky..a pobehuje tu ..este stale ich má pod stromcekom..maminka nema kedy spratat 😅
Dalibora som vystrojila k tete,bude tam asi do nedele..
ja mám dake lieky tak si nemozem dat ani pol deci ani deci 😒 😀 ..a to máme zajtra pravu nefalsovanu domacu zabíjačku a vecer maju prist vsetci znamy na koštovku..mozete aj vy 😉 🙂 😎 😀 no co budem len jest ked nemozem pit nie 😅
a novorocne predsavzatie si necham na velku noc 😀 🤐 po velkej noci 😀

ale nie ja som si dala tento rok ciel ze doriesim konecne byvanie a surodencov 🙂 alebo sa odstahujem 😝

lamada ja neviem mne hned na prvy raz co som si robila testy vysla len jedna chyba..ved to je vsetko logicke..trochu ma pletu krizovatky ale inak pohoda..nie..ja sa bojim skor jazdy na skuskach ..lebo mám trochu recovu barieru a neviem ci ten skusajuci pochopy co mu chcem povedat ..ked sa bude pytat 😝 😀 😀 😀

lebo mm mi vzdy vravi ked mu nieco vysvetlujem ze som ako tatar 😒 😀

vcera som mala jazdu zasa z inim instruktorom ja neviem stale niekto novy 😒 ..a ten doticny bol celu cestu ticho len stale opakovat pomalsie pomalsie 😀 😀

pekny zasnezeny den...ale nám ho sype ze 🙂

amatula
8. jan 2010

ježiiis aky dlhy prispevok..sa stavim ze to ani citat nebudete 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka1.
8. jan 2010

Matka precitany do bodky, co ty ves, zjtra bude lepsie, ani leiky nebude treba, tak das prirodne.

Tak ako MAta pise, testy su ok, ja som to mala na plny pocet, ma to logiku a tie testy su jednoduche. Jazdu?kto sa ako citi, ja som sa tiez bala viac jazdy, a bolo to aj tak nakoenic ok. len som sa sustredila, ale sucasne sme prekecali celu jazu, kedze ja ticho neviem byt 😀 😀 😀

mnam take pecene masko by som si dala, ale ja dietkujem, tak ee 😀

amatula
8. jan 2010

aa zuzka vies aky robííme lalok 😉 🙂 😀 😀 😀 aj dieta by ta presla 😵 😀 😀

hej ja potrebujem akolo seba takych ukecanych ludia ko si ty lebo ty mumlovia ako ja 😀 mna zenu do nepricetnosti....ja sa rada rozpravam len neznasam ked natrafim na niekoho kto je ticho...som vcera na tej jazde myslela ze vystupim pri 80km .h 😝

amatula
8. jan 2010

jaaj ak lieky nemozem vysadit lebo to mám ked mám ortezu aby som nedostala trombozu..potvoru jednu
tak nebude pol deci 😒

blau
8. jan 2010

ja ja ja ja stem ist na zabijacku jaaaaaaaaaaa, hurky, kasa, klobasa a prazenica s mozocku a osolit si jazyk, tak ze mi bude usta vykrucat. Zajtra som tam 😀
Baby ja si tie testy ani uz nepamatam, ale spravila som na plny. Ono sa to inak ucilo, ked som bola este v skole...
Ale rozhodla som sa, ze si spravim teraz na jar na motorku, som zvedava co mi povedia nasi, ale ja uz som rozhodnuta. Aj moja mama jazdila, a motorku mame aj tu aj na Sk, tak chcem. Lebo Luca je do motoriek blazon, tak nech sa nehanbi, ze mama nevie na motorke...ci?
Boli sme na nakupoch, otras cesty fuj smyka saa stale pada, ale kupila som neteriam a tak.
A maly bude mat vo february narodky a ja neviem co mu kupim co??? Mate nejaky napad....Asi furik mu kupim, alebo zas motorku?

blau
8. jan 2010

oprava: z mozocku....

kupila som neteriam handry, sorry volaka som roztoto asi preto lebo varim.
Käse spätzle so salatikom, date si?

zuzka1.
8. jan 2010

ja si nedam nic 😀 😀 nejak mi nechuti 😉 dobre znamenie, na pase menej o cm, nemam baterky vo vahe, tak vahu nesledujem ,len cm.

Jarus sprav si, my o tom s mm snivame, ze ked nebude vediet co s penaizmi, kupime si motorky 😉

malemu, to co ma rad 😉

amatula
8. jan 2010

jarka pridi 🙂

inak to vies ze ked budes dorabat motorku a nespravis zoberu ti vodicak ??

aj ja som chcela na motorku ale by sa mi to predlzilo lebo na snehu nerobia jazdy 😒 tak som to nechala tak

na dva rocky ja ti neporadim lebo ja uz nekupujem nic....same hracky vsade a len to zavazda ..este som si vymyslela lebo Bobo stale knural ze nemaju fit lopty a jeho kamarati maju ..tak ich dostali na vianoce a len sa tu povaluju ani si tu fit loptu nevsimne 🙄

a mozno poradim nepozerala si playmobil ?? robia super zostavy ...

idem dat kavu...
Mato má spat a vykrukuje na mna z postielky Maťa prosim ťa 😅

blau
8. jan 2010

ja si dam kavu s tebou...

ze Mata prosim ta, tak teraz som odpadla ti hovorim on je bohovy.

No nejako by som to uz len zvladla, a mame znamych, tak o vodicak by som neprisla.
Ale aka kravina, ze? Aj tak ho chcem musim sa na to opytat.

Playmobil dostal na Vianoce, ani sa nepytaj kolko...otras vela nemam to uz kde davat a musim to schovavat pred nim, lebo to len rozhadzuje.

amatula
8. jan 2010

aha tak blba rada na zlato 😀

tak potom uz neviem

blau
8. jan 2010

Nie aj tak dakujem, prijimam dalsie ponuky....

nejde mi FB, preco??ß idem si ja urobit tu kavu, lebo sa mi pred ocami zahmlieva

danciacik
8. jan 2010

Ahojte. Tak sa hlásim sme doma, deťúrence spia, riadne ste toho popísali.
Ráno sme boli v Smokovci, mali sme dlhú debatu s doktorom ale vidno že sa vyzná. Keď som mu opísala, kedy Larka najviac kašle, povedal mi svoj názor, rozobrali sme ešte všetky testy čo jej robili keď sme tam predtým ležali, takže mal pravdu, že ma zbytočne krčná posielala kade-tade, pre istotu ešte raz dnes zobrali Larke krvičku na alergie na prach, pele, roztoče - všetko možné. Lebo kožné jej robiť nemôžu lebo to by musela byť zdravá a to tak skoro nebude. Juuuj ale si poplakala keď jej krv brali. Ale sme ju s Jarkom zobrali na hranolky do mesta tak sme jej urobili radosť. Budúci týždeň by mali byť výsledky tak ešte asi 2 týždne sa potrápime a snáď už bude dobre ale aj tak pôjde nosná mandľa zrejme vonku.

amatula
8. jan 2010

idem aj ja na tu kavičku a k nej si dám fidorku dostala som rano od Boba s mikulasskeho balicka 😵 ...

a sype a sype aj u vas ????

inak sme vcera pozerali ze v rakusku maju horsie podmienky na lyzovanie a u nas 😕 trebars taky Stuhleck 😅 😕

blau
8. jan 2010

Sype no sype, ja myslim, ze teraz najesype a bude dobra lyzovacka...

mnam fidorka, tak tu som nemala dobrych par rokov...
Ked to je Semmering nieje to daleko od nas zo sk, takze podmienky na lyzovacku neviem....ci ako si to myslela. Ja som sa tam este nikdy nelyzovala. Chodi tam vela Slovakov, lebo je to blizko.
Dnes je tam akurat M v praci....hovori, ze posnehuje, ale uz sa urcite rozsnezilo ako tu.

Mati ja Vam odporucam Obertauern, nadhera lyzovycka ako z rozpravky a Katschberg

blau
8. jan 2010

lyzovycka 😀

Matko ma nadherne obliecky s tym jezkom ( to su tie jeho oblubene?) odteraz aj moje 😉

amatula
8. jan 2010

noo Jarka ja teraz moc nemozem vyskakovat a na druhej strane v rakusku su viacmenj len lanovky a ja len vleky,..lebo mám strach a hrozny z vysok 😅 😅 mne ja na lanovke zle ..ale mm chce aby som sla ..tak budem muset nieco nadopovat pred nastupom asi 😀

dala som fotku Matovho Kubka co dostal na vianoce od teti... baby on je z neho hotovy vsade ho vláci a miluje ho uplne...je to babika podobna ako anabel..a smeje sa, rozprava,kasle ,,,,an ju bere ako zivu...len moj Kukbo mu robí a bokava ho 😀

blau
8. jan 2010

No a obertauern maju aj take aj len vleky je tam milion svahov a milion moznosti, pre pokorcilych, pre zaciatocnikov aj cierne zjazdovky.... paraaaada. Ja milujem lanovky, citim sa tam bezpecnejsie ako na vleku, tam si furt myslim, ze vybehnem z kolaje a tresnem ...

No matko je zlaty vidis, kupim mu babiku, ale jeho moc neberu....uvidime este cas mam, takze...
Zuzka je de, laskavo??? Na farme? Mosi nakrmit prasce a poliat zahradku? tolko roboty 😀

zuzka1.
8. jan 2010

to je podarene Mati, aj to ako na tebavykrikuje. POdareny chlapcek.

My by sme maliist na 3 dni do Innsbrucku lyzovat, tam niekde , neviem presne ako sa vola ta dedinka, kde ziju a pracuju na kopci nasi znami. vcera volali snehu je, habadej., u nas nejesype uz, stacilo.

mama volala , ze sa vysankovali s malmy, ja pisem jak zerava 😠 ale tak treba, lebo nebude cas, ked sa budem uz zase ucit.

Dani som rada, tak akoneic zistite po vsetkom moznom, ze mala ma !len!alergiu na pele, prach a rozotoce. parada.

ja mam tiez strach z vysok, ked sme boli na Krahuliach lyzovat minuly rok, tak som skoro umrela, pocity horzne, po par vinkach to preslo 😀 😀 ale aj tak, ja mam problem so zavratmi aj na rebriku 😀

lamada181
8. jan 2010

ama zavidim ja tiez sa neveim vikecat ale instruktorka mi nedavno poradila ze co a ako tak snad na to nezabudnem

prave ze mi ani krizovatky nerobia problem ako niektore otazky ale take ze je otazka ohladom plastou a mas na vyber N-m potom L1 L2 a neveim co acich behune len vlastne je to ze v otazke neni uvedene co vlastne chcu no co ti poviem

zuzka1.
8. jan 2010

otazky v testoch sa opakuju, tieto na parametre, ako je napriklad aj ta hrubka na dezene myslim alebo nieco take je tam niekolkrat, ako v aute, tak aj na autach nad 3,5 tony. Mi nehovor, ked to precitas ako ma byt spravne, ze si to nezamatas 😅 😅 😅

Jarka pisem bakalrku, dopisujem, menim a podbone, 2 kapitoly mam, do konca januara to treba dorucit skolitelke na kontrolu, odsuhlasenie alebo nesuhlasenie, opravy dalsie a pdobne, tak to chcem mat ready, nech mam pokoj pri uceni dalsom na skusky.

blau
8. jan 2010

Ahaaaaaaaaaaaaa, jej Zuzka ja som zabudov, ze bakalarka.
No tak to sa nenehaj rusit. Prajem vela stastia a urcite to zmaknes, lavou zadnou ako vzdy. Si sikulka....
Baby ja som si dnes kupila sushi zase, ja by som to jedla kazdy den mnaaam...

Idem umyt riad po obede a dalej neviem, ked tak snezi to asi len na chvilu na zahradu postavit snehulaka a domov na cajik....

zuzka1.
8. jan 2010

ja sushi nelubim, bola tu kamoska, ide do Rakuska za chvilu dnes, tam robi vo Viewdni v jednej cukrarni, sme kecali. Som skoro na rit padla, oskrela jednej pani auto, niekto to udal, platila 250E a este ide na nejake poucenia a zaplati za ne 400E. inak by jej zobrlai vodicak. sranda, ja ked zle otvorim dvere, len preparkujeme, 😀 😀 😀 😀 😀

blau
8. jan 2010

Hoj my sme boli 2 a pol hodky vonku. Valali sme sa v snehu prechadzali, ked snezilo a vozili sa na sankach na zahrade. Maly spustil taky cirkus, ked som povedala, ze ideme domov.
Nechceeeel, ale uz bola pomaly tma.
Najedol sa ako take male prasiatko...a to nechcel ist dnu 😀
Idem vecer tu nebudem budem silno pozerat tv, tak az zajtra moje mile....pa

No Zuzik, v Rakusku platis za komplet vsetko a vobec sa necudujem, len mi je kamosky luto...kapitalisti,,,,
skoda, ze ju udali...

norik1
8. jan 2010

jeskove oci, kto vas ma tolko citat? 😀 😀 ale ste sa pochlapili, len co je pravda, tak idem na to 🙂