Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
30. jan 2010

Jaaaj Mati, nie je nic horsie ako pripity mudry chlap. Hadam ta to nerozhodi az tak moc 😒 hlavu hore, bude lepsie. Vzdy treba cakat, ze bude lepsie 😉

JJ kiahne, nakupene co doktor nakazal, dali aj bez receptu, radsej zaplatim plnu sumu, kaslat im na zlacnenie, ked to potrebujem hned a nas dr, ked som mu volala je v Tatrach. 😒

amatula
30. jan 2010

joj zuzka ked ja uz by som fakt chcela aby bolo lepsie 😒 🙄

teraz su kiahne aj tu v nasom okoli ale zatial sme nedostali tak uvidime..to vzdy pride taka vlna raz za cas....

dnes som tak zle skocila z auta ze mám pocit ze to z mojim kolenom je tam kde to bolo..v ri...i.....juj ako boli 🙄

zuzka1.
30. jan 2010

este nosis tu ortezu?

amatula
30. jan 2010

nenosim 😒 neda sa s nou chodit...do kelu este aj za to si sama mozem 😒 iidem buduci stvrtok na kontrolu tak som zveava co mi povie...

erikasadek
30. jan 2010

ahojte..
ama moja viem presne ako s acitis moja, .. ☹ neboj bude lepsie take stavy mavam aj ja casto smojho a v poslednej dobe viac a viac asi to bud etym ze tento rok mame 7 rokov manzelstva..

zuzka.. mozem ti poslat josha, budem len rada ak dostane , kiahne.. uz dvakrat v kontakte s adetmi na kiahne apotvora nikdy nic;. ☹

ale neboj to bude dobre;. len sa nesmie skrabat. ale to vies; len to bude tahsie;. drzim palce nech to ma hladky priebeh..

blau
31. jan 2010

Ahojte. moje kiahniatko vybozkavaj a nech to ma rychly a dobry priebeh.

Ty si ho teda Zuzi nedala ockovat? Viem, ze si raz spominala..
Moj zlaty. Ja si pamatam na moje mala som 8rokov a bola som strasne hrda, ze som ich dostala, lebo vsetci v triede ich uz mali len ja nie... 😀 Mala som len par pupakov. Lili tiez, ked bola mala a potom to od nej chytila Lujza a ta ich mala aj v suske, chuderka este, ze bola malinka a neskriabala sa...

Aj tu padali biele hovna. Cestou z Grazu otras cesty, nespali sme v Stajersku...Maly bol uz zunovany z cesty, tak som mu kupila 3nove auticka a celu cestu spat sekal dobrotu a doma sa napapal a hned zaspal. Aj pre mna to bolo dlho cely den v aute pozreli sme len dva domobyty...Jeden sa nam velice pozdaval, len makler nebol doma a cena na nete nebola 😖
Jeb...ne ma uz z toho hladania. Ludia v stajersku miliii, ale omnoho viac cudzincov 😕
Ama neboj dobre bude hraj urazenu, trosku ho podus a ukaz mu, ze ho nepotrebujes, ked sa tak sprava...>Neboj dobre bude, bud silna, ale ved ty si 😉

zuzka1.
31. jan 2010

dobre ranko,

uz ich ma asi 50, dr kazal aj ten puder, asi mu to dam, nebude sa tolko skrabat, mam aj fenistil kvapky nech nesvrbi, no uvidime, teplotku nema teraz rano. bodkovancek maly, idem ho ponatierat .

citala som v teme o kiahnach, nejaky chlapik sa tam vyjadruje, ake je skvele davat cecko pri kiahnach, ze to zjemnuje priebeh, tak to vyskusam. cecko sa vyplavi, tak neuskodi. skusime.

inak mm v hore, ja este v pyzame na osteli, maly sa hra, pojdeme nieco jest.

blau
31. jan 2010

jaaaj ano veru Ceecko aj ja som to citala...

Zuzik drzte sa, ze bodkovancek 🙂

amatula
31. jan 2010

bre ranko....ci den 😕 😅

zuzka ten puder je dobry davaj..nemokvaju tie pluzgieriky.....joj ako vyzera samik?..odfot 🙂

my mse lyzovat nesli 😒 tak nic..budem sa ucit....poobede mozno pojdem s deckami von...
jarka vy ste sli lyzovat ci???

erika ono sa vraví vraj sedem rokov treba aby sa vratila laska z prveho roka manzelstva..tak u nas teda nefunguje 😝 8 rok este je este viac na hovno ako siedmy 😕

zuzka1.
31. jan 2010

pofotim, ked sa este povyhadzaju, ma ich cca 50 som naratala, nespal, besny je jak predtym nikdy. Teplotu ma a jasi sa jak nenormlany, jest nechce, naco?! 😠

no , ale radsej nech sa jasi, ako ma revdzat cely cas, nie???

erikasadek
31. jan 2010

zuzka , no nech s ato rychlo zmizne;. a to C ano, je to super vec hlavne na osypky ale pomaha to na vsetky take choroby.. 😉 zmiernuje priebeh..
ama moja zlata..
no nestras ma.;
mame to my ale tazke ze,? 😠

no ja varim a pato s ahraje n aFB;; aj ja trochu. inak nasla som toho fesaka s FB teda on si ma znova nasiel.. 😀

tentokrat som ho prijala;. 😀 😉 a mam aspon pekneho suseda na cafe. 😉

norik1
31. jan 2010

cafte mamuchy ak ste niekto pozerali Den po tom tak v KE to vyzera presne tak 😀 😀 😀

Druhy kalamitny stupen z troch, zajtra ideme do jasli na boboch a mamka s ockom do prace na MHD alebo mamka pesibus... ocko nie, ten to ma 12,5 km, to by trvalo....

Zuzi tak mate kiahne? no niekto musel nosit virus, ked Samko chytil...my sme ockovani na kiahne, vy nie? ale aspon to buidete mat za sebou

utekam do kupelneeeee

norik1
31. jan 2010

no uz som z kupelne....

este som rozmyslala ze aj lyze by som mohla vytiahnut, mam to dole kopcom, idealne by boli bezky 🙂 dnes som tri krat bola odhrnat sneh z aut a mm dokonca lopatoval teraz vecer, inak bez sance ze sa auto pohne co i len centimeter dopredu...

Ama, my mame 7.rok co sme spolu, tiez ho mame nejaky krizovy... no ved uvidime...idem dat aj ja poldeci lebo mam aj ja chut... 😵

erikasadek
31. jan 2010

norik tak vitaj v klube 7 rocnych.. 😉

boz evy mate snehu..

norik1
31. jan 2010

hej 7-rocnych a krizovych 🙂 6 rokov bez jedinej hadky a teraz to trochu dobiehame, aale musim uznat ze viem byt poriadne protivna 😀 😀 😀

erikasadek
31. jan 2010

aj ja;. 😀 😀 😀 😀 😀

amatula
31. jan 2010

norik..my sme spolu 10 🙂 vyrocie hadam by aj stacilo 😀 😝 my sa hadame od zaciatku v podstate a dnes sme ako kosa na kamen 😝 uplne ticha domacnost.... 😒 uz bol dnes aj navrh na rozvod....ale priznam ze aj ja viem byt protivna 😅 ale nie som sama na vine

norik to co máte v KE sme tu mali stvrtok 🙂 paraaaadicka parada..ja som naucena...u nas je snehu vzdy a dost 🙂

pekny vecer dámy idem sa ucit testy

norik1
31. jan 2010

ale jasne, nikdy to nie je len jedneho vina...alebo veeeelmi malokedy...no sme my to ale protivky, co??? 😀

blau
1. feb 2010

Ahojte Vitam v klube, len u nas je to naopak....teda...siedmy rok a fajin, ale to je tym, ze sa nevidime cely tyzden, tak skoda sa hadat, ale aj tie 2dni co sme spolu je vymena nazorov.

Len M uznal, ze mam skoro vo vsetkom pravdu.
Ama nie neboli sme lyzovat, lebo sak snehuuu my autom, nikam by sme sa nedostali, tak ked zacalo padat, utekali sme dom. Ale prestalo. Dnes isiel M do Burgenlandu. On nabehal za mesiac 2000km na aute. Je ako sofer kamiony. Ked na starosti ma strasne velky okruh filialok a v takych dierach a samozrejme, ze nejdu, ked 2m od Billy je Hofer, alebo Lidl a ludia nemaju peniaze,tak pojdu radsej do lacnejsieho obchodu nakupovat.
No a oni maju seminare a neviem co, aby obchod isiel...Chapete to??!! V takejto dobe chcu po nich, aby sa predavalo lepsie drahe a kvalitou rovnake dokonca aj horsie ko niekde v Lidli. 🙄

Dnes bude svietit slniecko, tak pojdeme von...

danciacik
1. feb 2010

Ahojte.
Blau tz čo tu tak skoro ráno?
Tak čo to tu máme nový klub. My máme tohto roku siedmy rok odkedy sa poznáme. Tak sa pridávam. Ale manželia sme 4 rok.
Juuj a deti mali príšernú noc, revali jeden cey druhého.
Vykukuje slniečko ale u nás je kosa -10 ale aj tak ich pôjdem vymraziť.

amatula
1. feb 2010

he he bre ranko klub 🙂 ..prdlajs nemozno sa pridat do klube ak nieste sedem rokov manzelia.resp. v spolocnej domacnosti 😝 😀 chodenie,spoznavanie, cickanie sa sa nepocita 😀 😀 😀 😀

u nas snezííííííííííííííííííííííííííííí a ja mám o tretej jazdu 😕 ale ved ked zvladnem sneh a podobne snehove bariery zvladnem uz vsetko ze 😅 😅 😀

zuzka1.
1. feb 2010

Ahojte,

ja som si dnes pospala do pol 10, maly ma tych vyrazok hadam okolo 80, len je nejaky besnejsi. 😖 ale ok, radsej ako ma revat cely den.

spapkal jogurt, pojde spinkat, ja zacnem dokoncovat bc pracu.

a novinka velika, snezziiiii... 😀

kriza o 7 rokoch, nas caka, ale to je este daleko, este si 5 rokov pockame 😀 😀 😀

blau
1. feb 2010

No spoznavanie cickanie...co ja viem....ale tak my sa pozname 8rokov a 7sme spolu. A je to jedno, ked to skripe moze byt aj 100rokov a vobec. Je na oboch stranach ako sa vysporiadaju s problemom, a ak je to vobec problem, alebo len kravina. Vacsinou sa hada kvoli kravinam, teda aspon u nas...a ked je to vazne, tak sadneme a diskutujeme aj ked nie vzdy sa zhodneme...
U nas nesnezi, ale je ziiima strasna a svieti slnko....

amatula
1. feb 2010

🙂 jarka ty mas na kazdy problem riesenie ..my keby sme si sadli ked sa nezhodneme ..tak sa asi pozabijame 😕 😀 😀

fuuuj kto mi pride pozehlit 😲

lamada181
1. feb 2010

ahojte babyzne ja som sama muz svagor segra v praci a mala paulinka v skolke a patko spinka
zuzi tak vi mate kiahne tak to ratulujem nam zaberala vodicka tamtum verde tim som ich striekala a kedze aj tvoj mali ma plienku skus ten krem na zapareniny mi sme ju davali a bolo super rychlo to zabralo a su na to tiez homeopatika, ktore pomahaju a puder by som moc nedavala ale skus moja tak to vam drzim palce nech ste rychlo vylieceni teda
nam uz je nastastie lepsie
baby mi tu mame snehu juj kopec

erikasadek
1. feb 2010

blau jasne ze sa nepocita, pockaj az budete spolu kazdy den.. ponorkova choroba; 😀 😀 😀 😀

lamada suhlas ani tu sa puder nepouziva pozerali nato ako to este vobec existuje;. 😀 😀

no pouziva s anieco ine;. ale nevadi zuzka pouzivaj co sama uznas za vhodne;. 😉

no vsade snezi , a snezi a je zim atu nic. zeleno a zeleno kam oko dovidi..
co by som dala za sneh a hlaven pre deti.. 😉

zuzka1.
1. feb 2010

my si vacsinou po odfuknuti vydiskutujeme. 😉 ako kedy, niekedy netreba, niekedy hej.
ked sa nam v tom nechce uz rypat, tAk ficime dalej.

idem spravit vajickovu natierku, strudlu upiect jablckovu a orechovu. maly spinka. POtom sa pustim do prace, pracka pere, ako inak, este tam mam na jendu.

volala som dokimu, nech napisu do karty samkovej aj na hygienu, ze mame kiahne. Sestricka hovorila, ze ked aj posledny pupacik bude uz suchy, bez vody, tak mozme ist na chvilu von, len sa vyvetrat, ale musia byt suche uz vsetky. ten puder som mu dala asi 2x, pokail to ma biele nenatieram viac. Ale tie, ktore ma natrete podla toho pudru vidiet, ze su uz suche. nove mokre, stare suche., takych naliatych ma dokopy asi 10, ostatne len bodky, ako stipance mensie.

blau
1. feb 2010

Eri, my sme spolu robili a 5rokov byvali na lodi, spolu bez okna v izbe 4m2, takze ked sme prezili toto. A potom sme spolu robili na hoteli a tiez sme spolu byvali a boli cely den spolu a to som bola tehu. POtom boli casy, ked bol po sezone doma s nami 2mesiaci aj to sme prezili 24hod. denne.

Najviac pomaha rozpravat (teda u nas), ale tak kazdy je ina povaha, ze?

Ama: ja poznam PROBLEM na kazde riesenie 😀 😀 😀

Zuzik nech sa rychlo vylieci, ale ked hovoris, ze Samusik je vo forme, tak super....

Luca nechcel spat, tak sme sa na to vykaslali, zjedol polievku spagety a teraz mi tu spieva. Lilululilu...

erikasadek
1. feb 2010

JEZISI BLAU tak ty s apocitas za 20 rokov spolu. 😀

4m² clovece mas moj obdiv preto teraz ta pauza ze.. urobili ste si zasobu do buducnosti.. 😀 😉

blau
1. feb 2010

No ti poviem a to prve dva roky sme spavali spolu na jednotkovej posteli. Hrozneeee, aki sme boli zalubeniii 😀 😀
A to, ze sa neda ist von z lode a vidis stale tu istu posadku a v podstate nemeniacich sa americanov, tak to sa fakt da povazovat za klobuk dolu....
A take 13 az 16denne v robote 7dni v tyzdni.... No nic, to bolo len na zarobenie penazi...

Teraz to bol taky sok.....zrazu neprisiel domov, ale clovek si zvykne na vsetko, fkt...