Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
5. feb 2010

zuzka pockaj prva kriza 18 mesiacoiv poriprav sa... kazde dieta tym prechadza a aja rodic.. 😀

nechcem ta strasit.; len bud pripravena.. 😉

zuzka1.
5. feb 2010

erika nas ma 20 😉

zuzka1.
5. feb 2010

juchuuu, volala som dr, celkovy pocet 2é, chrastickove, mozme ist von, len v kociku, nech nebeha moc, ale mozme.

blau
5. feb 2010

A druha strana problemu je aj taka, ked muz pride domov a trosku vychovava aj on. Moj teraz pride len na 1-2dni. Tak niekedy mi nervy prasknu, tak sa tu tak vystazujem a to mi spravi dobre. Keby som doma na sk a ma mi kto maleho postrazit atd., tak by som to tu ani neriesila.
Doma vam daju rady ostatni aj ked mozno o to nestojite. Mne tu radu neda nikto.

Ale verim, ze z neho nevychovam zleho cloveka 😉

erikasadek
5. feb 2010

to nevadi ono to prichadza , pred alebbo po , teda vola sa to kriza 18 mesacnych ale u kazdeho je to inak , teda pocitaj ze okolo 2 roku raz to pride;. 😀

amatula
5. feb 2010

zuzka super
jarka neboj nevychovas 🙂
mne teda mm moc nepomaha ked uz je zle tak pomaha krikom a to je teda vychova fakt 😝 ..a tie rady co dostavam tak tie si mozu vsetci strcit vies kde....

moja momentalna vychova ..chcem povysavt a Mato mi tu pobehuje robi zle tak som ho supla do postielky a reve ako blaznivy..co mám spravit??? budem hnusna nech si chvilu potrenuje plucka 😅

erikasadek
5. feb 2010

ama super vychova;. 😀 😉

aj ja sa nou riadim...

blau
5. feb 2010

ano poznam to aj ja nech si huka a si ho nevsimam utrie si slzy zoberie kleenex vysniaka sopel a postavi sa predomna : mami halo. ( akoze uz je dobre)

presne viem ake su to rady ama 😀

zuzi tesime sa, ze sa mozte ist jasovat von 😅

zuzka1.
5. feb 2010

nas mal divne obdobie, ked mal 15 mesiacov, vtedy skusal, nervacil, trvalo to asi nieco okolo 2 mesiacov, uz je dobre. da si povedat, ked ja zhuknem vie ktora bije prestane a uteka.

minule mi mm capol po riti, maly vykrivil papulku a mm ho lutoval. no tela, nie???o 2 dni ho nechal tak. 😀 trulko.

ked ma sere maly, nechcem mu nieco dat, najcastejsie sladkost, tak si sadne velmi na zem, ze bac, mm sa pyta, co mam robit, ja odpovedam, prekroc ho.
ja mu vzdy poviem, ze ked sa ukludni nech pride, ja chcem mojho dobreho samka, nie tohto nervacika. pomrnci a dojde.

amatula
5. feb 2010

jezis a poculi ste o tych rodicoch co v cine privezuju svoje dieta o stl poulicnej lampy..rano to bolo v radiu 😅
moja kamoska ked bola mala bola strasne zla a babka ked ju merkovala a chcela niekam odbehnut tak ju priviazala k stolu..odkial jej aj tak vzdy zdrhla 😀 verte ci nie vyrastla z nej uplne slusacka dobre dievca..a teraz má dceru tak staru ako Mato a to je cert na druhu 😀 uplna katastrofa!!!

zuzka1.
5. feb 2010

ja skapem, to som teda nepocula.
idem kukat avatara, vcera to svagrina zohnala, aj sherlocka holmesa kukneme dnes.

blau
5. feb 2010

Moja babicka uvazovala moju mamu a vzdy ju vyslobodil sused 😀 😀 😀 😀

Jeej tak ako to tak citam, tak kazda mame doma anjelikov s rozkami....
A ja ze, ked sa nestazujete, ze mate ukazkove deti.

Som ja ale naivna tuta 😅
Tak to aj ja zrevem a maly poslucha a ide ako hodinky...Ale to je Zuzi vyborne, ze co mam robit? prekroc ho!!! 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka1.
5. feb 2010

No jarus, nni zly, len bezne dieta, ktore obcas vymysla.Neriesim, vytocit sa nedam , posluchat sa musi, aj za cenu toho, ze si pomrnci. Podla niektorych so prisna, mne sa nezda. vec nazoru a pohladu.

aj tu jedneho davali na akoby voditko, alebo retaz, stari rodicia nevladlai, boli starsi, tak nech nemusia dieta nahant robili to takto 😀 😀 😀

muminek0111
5. feb 2010

Holky přidali nové oblečení na únor super http://www.in-obleceni.cz?a_aid=d3bf961f

amatula
5. feb 2010

kde ste zmizli..ja som spala s detckami ..tie este tahaju 🙂

a ja by som dala kavu 🙂

zuzka ako sa ti paci avatar?? 😕 nieje to zrovna moj zaner..ale neviem akosi ma take kraviny zaujmaju 😅 hadam by som to aj pozrela

blau
5. feb 2010

My sme sa venuvali a obedovali a teraz pijem kafe...
Maly tiez este taha a ideme na nakupy do Klagenfurtu M mi povedal, ze co si vyberiem to mi kupi 😨 😵

Tej rusky muz bol na Avatar 3x. Nevie sa z toho spamatat, ja Vam neviem, ale tak ked je to tak popularne mozno je to pozeratelne, teda urcite.

Pozrela by som si aj ja 😉
M zobral maleho na nakup, ze posluchal kazdeho pozdravil..
No sak on poslucha pokial nie su v dohlade deti na bitie 😅

amatula
5. feb 2010

jarka taketo navrhy ked dostanem zasadne si neviem vybrat 😒

dufam ze ty si nieco vyberies....idem aj ja dat kavu..lebo mi bolo spatne moc ale spanok ma prebral...snad aj pradlo povešiam a umyjem riad od rana 😅 aach teraz by bodla umyvacka 😕

zuzka1.
5. feb 2010

ahojte, avatar sa nekonal, zaspala som, malemu dal tati papat aj sebe, prebalil, nechal ma buvat hodku. fajne.

mna to tiez nebavi, len ked je to taky strasny hit a vsetci uchvateni, tak som zvedava. mm to bude bavit isto, ale mna no uvidime.

napalim a poslem???

erikasadek
5. feb 2010

blau hodim ti link kde si ho pozries on line v cestine,?? 😉

blau
5. feb 2010

Hojte...my sme boli na nakupoch resp. ja.
Jaaaj Mati pamatas ako som sa stazovala na M, ze mi ho nikde nezoberie? Tak nastal cas....Berie ho kade tade, na motorky a nakup potom boli kontrolovat kolegu v Bille. A ja som nakupovala. Rifle do kelu ziadne a nedam ja 140e za pepe jeans. Cislo nemali moje.

Ale som si kupila v Zare koselu a pulover. Tak som taka rada. Mati a bola som aj v Mulleri 🙂

aaa Eri nemusis, bracho to ma ja si to kuk doma v klude. Ale dakujem.

zuzka1.
5. feb 2010

ahojte,

ja som bola zazumbovat, maly spokojny s dedkovcami. idem do sprchy a pozreme asi toho avatara.

rano idem do skoly, potom k nasim zaniest drobca, nachystat na plesovanie a ide sa.

Jarka tak si si to uzila 😉

dnes nam maly menoval, ake pozna sporty. dnes futbal, hokej a tenis rozsiril o ball-basket, tak to hovori on 😀 😀

blau
5. feb 2010

ball basket? zlatinko male....

tak uz idete plesnit? parada, potom hod fotecky.

Dnes bol maly medzi detmi fajiiin. Ked som sa jednej pytala kolko ma rokov? Sa pytam drei?
A Luca dchai...viete to otrasne rakuskonemecke r!!! Tak sme sa smiali.

Ale v slovencine povie JaRo, JaRa, Roary, ale rozpravat nebude normalne len po japonsky. Moje male. M si ho nevie vynachvalit aky je on posluuuusny 🙄

norik1
5. feb 2010

eeeeejha caute ukecandy!!! ale vam to tu dnes slo 😵

ja som tu mala kamosku, tu co v stredu co zije v Praze, tak sme vinkovali 😵 sorry ak sa mi pletu pismenka 😀 😀 😀

mm dosiel vcera o polnoci, mamka ma Dolce Gabanna Blue light vonafku, bluzku, ticko a klasika - chcela som, aby donielsol "My husband was in London and all I got is this fuckin´T-shirt", ale mali iba vo verzii "My friend" a "lousy T-shirt". AJ tak dobre, ked pojdeme na rodinnu prachadzku, budeme vyzerat ako ideal rodinka 😀 😀

Maly dostal oblecko, plno plno za par supiek, dva cervene autobusy (mm mi volal u Oxford street ze mamka, a co to znamena doubledecker? 😀 ) lietadlo na dialkove ovladanie - malo veeelky uspech, chocolate selection mnam mnam, magnetka - musi byt keby neviem co, som povedala ani sa domov nevracaj bez magnetky, knizku... hlavne ze som mu vcera vysvetlila ze tati pride v noci a ked sa rano zobudi, tak bude tu. A maly rano otvoril oci a vravi - TATOOOO??? De si??? 😀 😀 😀

Inac u nas je tiez obdobie ze dobre slovo nepomaha, respektive len do istej miery. Ked potom zruknem, vie ktora bije a hned je tak ako ma byt. AL eje pravda, ze som prisna na neho a nedavam si servitku pred usta ked vidim, ze s nim niekto jedna ako v rukavickach. Na rovinu poviem, ze si nezelam, aby to a to bolo dovolene. Rozmaznavanie dovolim, ale len do istej miery a vtedy, ked si to zasluzi. Inac je vidno, ze skusa, kam az moze zajst....

He he mm ze este otvorim vino a kuk ho, uz je v hladine alfa 😀 😀 😀

norik1
5. feb 2010

Sedí bača Jano pred salašom a špára si za nechtami krivákom. Okoloidúci turista sa ho pýta:
- "Bača, čo si to tam špárate?"
- "Ale... Premýšľam, či mám za nechtami hlinu, alebo hovno."
- "Bača!", skríkne turista po obliznutí bačovho kriváka, "Veď to je hovno!"
- "Aj som si mysleu, veď kde by sa mi hlina v riti zobrala..."

norik1
5. feb 2010

Večerné kurzy pre mužov na rok 2009
>
> 1. Ako zalievať kvety za oknom. Prezentácia a diapozitívy.
>
> 2. Toaletný papier. Rastie sám od seba v držiaku? Diskusia
> pri okrúhlom stole.
>
> 3. Dá sa pri močeni vyhnúť mokrej podlahe? Skupinové cvičenie.
>
> 4. Základné rozdiely medzi podlahou a košom na špinavú
> bielizeň. Počítačova prezentácia.
>
> 5.Špinavý riad. Doletí sám po večeri do drezu?
> Videoprojekcie s príkladmi.
>
> 6. Ukryť ovládač, alebo nechať i ostatných, aby ho použivali?
> Nemoderovaná diskusia.
>
> 7. Kľúče od auta a iné drobnosti. Ako hľadať stratené veci
> bez jačania, obviňovania a obracania domu hore nohami. Otvorené fórum.
>
> 8. Zdravoveda. To, že partnerke prinesieme kvety, nemá
> negatívny vplyv na naše zdravie. Meditácia.
>
> 9. Ako sa stat ideálnym spoločníkom pri nákupoch a pri tom,
> keď žena riadi auto. Relaxačné techniky, dychové cvičenia.
>
> 10. Ozajstní muži sa opýtaju na cestu, keď zablúdia. Svedecké
> výpovede.
>
> 11. Ako bojovať so zakrpatením mozgu a zapamatať si
> manželkine narodeniny a výročie svadby. Šoková terapia

norik1
5. feb 2010

Ide chlap k doktorovi, aby si nechal urobiť HIV testy, vyplní
dotazník a odovzdá krv. Po čase si príde pre výsledky a pýta sa:
- Tak pán doktor, ako to dopadlo?
- No mám pre vás zlú správu, testy sú pozitívne.
Chlap je v šoku a chce vedieť, či fakt neexistuje nejaká metóda,
ako by sa mohol vyliečiť.
Doktor naňho:
- ... a vy tu píšete, že ste homosexuál ?!
- No, to som.
Doktor:
- .....hm, tak to sa dalo čakať. Ale mám pre vás pomoc. Vezmite 2
litre mlieka, necháte ho 2 dni na slnku a potom ho vypijete dohromady
s 3 skazenými vajciami, pol kilom splesnivenej kapusty a celé to
potom zapijete ešte litrom kefíru. Tak to budete robiť 20
dní a s najväčšou pravdepodobnosťou sa zachránite !!!
Chlapík poďakuje a nadšene uteká domov urobiť si prvú 'liečivú' dávku.
Po jeho odchode sa sestra obráti na doktora:
- Pán doktor, prečo ste mu nepovedali, že testy sú negatívne ?
- Aby vedel, na čo sa používa riť, buzerant jeden !!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

norik1
5. feb 2010

ERIKA jeden specialne pre teba:

Dve nahluchlé osemdesiatročne babky stoja na ulici.
Miestny rozhlas hlási:
Važený občania, dnes o deviatej hodine sa bude očkovat u lekara proti tetanu.
Jedna babka sa pýta druhej:
"Čo to hlásia?"
"Že budú očkovat proti trtkaniu.
A ona jej na to:
"Boženka, ja sa ešte nedám."

blau
6. feb 2010

Hahaha Norik tie kurzy poznam dobre, myslim, ze som to mala FB, keby take daco bolo( je mi jedno aj v KE), tak mi daj vediet 😀 😀 😀 😀 😀

Tak ste mali druhe Vianocky?! Super, ze doubledecker? 😅 Zlaty...
Na magnetky som aj ja uchyl, ked som robila na lodi furt som si kupovala dostavala a aj kamene som zbierala a pisala z kadial su. Vsetko mam, ale doma v izbe vo vitriiine 😵

Riesila som toto so svagrovou, hovori, ze ho to prejde. POzna ma aka som nanho, aj ja zruuukam, lebo inak sa neda, decko nemysli logicky, tak podla mna treba aj zruuknut 😉

amatula
6. feb 2010

ahoj

som sa pobavila..norik..ze tatooo de si 😀 drobec moj ... 😵

zuzka dnes plesujete..tak prijemnu zabavu

jarka aj moji drobci su vzdy tatikovi ako med co uz 😒
aj u nas su magnetky IN .. 😵 jarka kamienky 🙂 ja zbieram slony..mám ich asi 100 😵..najdalej z Kapskeho mesta 🙂

my ideme na malu oslavu

pekny den 🙂

norik1
6. feb 2010

cafte ja som sa tu chechtala vcera vecer, tie kurzy som nepoznala 🙂 no a po par vineckach.....

my dnes veget, rano maly nakup, teraz napraskacka, Fil spinka, my leharo. Poobede sa uvidi... 😉

Krasne oslavy a plesovacky vsetkym 😵