Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
13. feb 2010

Tak ako my aj on sniva o lete 😀 😀 😀

dobre som tipla, telefonat, a nejaky darcek od mm k Valentinu 😉

amatula
14. feb 2010

breee raaanko dámy 🙂

♥ ♥ ♥ ja sice tento sviatok neoslavujem,ale tie tri srdiecka su pre vás 😀

idem varit 🙂

zuzka1.
14. feb 2010

dobre ranko,

posielam cmukales, krasny Valentin vam aj vasim polovickam 😉

blau
14. feb 2010

KRASNEHO VALENTINA MOJE MILE

norik1
14. feb 2010

Krasneho Valentina vsetkym vam mamusky 😀

norik1
14. feb 2010

juj to musela byt romantika ked tu nikto nic cely den 🙂

mne moj milacik kupil dnes rifle a sveter, este aj sam vybral, ja som len odskusala 😎 musim ho castejsie brat do H&M 😀 😀 😀

amatula
14. feb 2010

he to bola romantika....boli tu segry,potom svagrova s priatelon..tak sme kecali..vonku sme sa boli vyvalat v snehu a tak

teraz cakam mm ze sa vrati s lyzofky....uz tu mal byt 😕 ..neznasam toto cakanie

aj ja chcem u nas HM ..preco nieje v Tn 😒

danciacik
14. feb 2010

Ahojte babulky. Krásneho Valentína vám prajem. Dúfam,ž e ste si ho poriadne užili. 🙂

blau
14. feb 2010

Halo no nebudem tu pisat o navsteve....to hadam ani nieje rodina, to taky znamy 😠 😠

Jejda, no ale ja si tento tyzden pokazit nedam, ideme na sk sice este neviem ako to vymyslime, lebo M nas chce viezt lebo v pondelok ma byt vo Wien a od nas je to blizsie ako z tadialto. Ale zas nasi by prisli sem ....no musime sa dohodnut.

Mata sak Ba nemate daleko spravis vodicak a budes si chodit na nakupy do Ba, co do Ba do Viiine, no ne? Aspon ziskas aj prax v coperovani.

Ako svokrovci boli drakulovat malemu 😅 😕 no dobre ahooooooooooooooj

zuzka1.
14. feb 2010

ahojte, my u nasich cely den,boli sme vonku s mamkou a drobcekom, romantika velika mm prisiel s ruzickou a bonbonierou.
pijeme sampano, tak sa idem venovat 😀 😀

Jarka klud, pokoj rozvahu. alebo pomoj, pohoda, klidek tabacek 😀 😀

amatula
14. feb 2010

do kelu zuzka ja odpadnem 😵 😀 😀 😀 ze s ruzickou a bonbonierou....asi zacnem slavit valentina 😅 🙂

jarkaaaaa co je ..coooo ............. daj si somnou za jeden 😉

blau
14. feb 2010

Ja som sa predpila pred navstevou inak by ma z nich asi trafilo.
Ja som tiez dostala kyticu a zevraj zajtra ostatok.

No som vam pisala o Ome je s nou na prd zacala sa pototo a pomylila si uz aj wc s kuchynou a tak dalej do postele a alzheimer do toho.

No a M mama sa tu hra na hrdinku a sup ju do domova a co to uz nebude dobre a hneva sa na mariovu sesternicu, ktoru vychovala od malinka, cize ako by to bola jej mama. A sa cuduje, ze je z toho smutna.
Som sa pytala na nu( na M sesternicu) kde dnes je a MJS hovori, ze ma sluzbu u omy. A stary no urcite stoji s plienkou v kuchyni a handrou. Jeb...co Vam poviem. Tak som si z polky povedala svoje, ze sa mi to nepaci a ze u nas bol taky pripad dokonca 2...

Stary sa zas ukazal jejda on je trapny..No otras...
To sa im raz vrati a neviem ako budu sa oni potom kukat???!!!! Ved to predsa takto nejde mat takyto postoj,,,,ja mam zo svokry dojem, ze by bola najradsej keby bolo po.... 😔 😔 😔

Idem sa venovat...

blau
14. feb 2010

Jaj taka som dopletena, ze som ani nedopisala....Ked som sa opytala, ze teda ako sa ma Oma, tak dobreeeeeeeeeeeeee vsetko v pohode, no len je to na hovno a kazdym dnom horsie. Tak pochopite toto????

Ja teda nie...Pani toto sa ja dufam, nedozijem, ze vlastne decko sa takto na mna vysere...

zuzka1.
15. feb 2010

dobre ranko damy,

dorazila po tyzdni meksania mrcha, mi brucho roztrhne asi. som sa cudovala, ze co mam chut na sladke, ja to nejem a vcera sup ho modre z neba a do rana bolo 😀 blee ale je mi zle. snad ruzova lentilka pomoze.

Co vy dnes??my pojdeme klasika von, aj ked je pod mrakom, snad sa vycasi do obeda.

Jarka nepochopime, ani mne sa to nepaci, nech si len predstavia oni, ze by ste to vy spravili im 😠

amatula
15. feb 2010

ahoooj
mmm sa vratil vecer o desiatej,doniesol drobcom traktoriky,sladkosti,maminke srdiecko bonbonierku-Lindt a Amicelli milujem 😵 😵
fotky uzasne, Planai je krásne sme do pol noci pozerali a kecali...juj uz nech aj mamina moze do Austrie 😎

dnes periem,zehlim,pojdeme skor pre Boba pozret deticky....ach zasa kolobech..uz nech je jar a mozme tulat

pekny den

zuzka1.
15. feb 2010

Matka taka pohoda z teba dnes ide 😉 super

amatula
15. feb 2010

😎 😉

inak som vymyslela novu skratku mmm moj milovaný muz 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka1.
15. feb 2010

hned som si myslela 😀 😀 😀 😀

blau
15. feb 2010

Ja ze si sa pomylila. Ale dnes to aj ja mozem napisat s tromi mmm, lebo moj mi kupil burberry satku o ktorej som snivala. Penazenku to zastipalo (175e) 😅 , ale ja som taka rada, ze v nej aj spat budem.

Boli sme v Ikeii. Maly ako ma ten kasel vobec nechcel jest, dnes to vyzera trosku lepsie, hadam sa zas rozpapa, zajtra mame kontrolu u dr.2rocnu.

Jaj a kupili mu MJS, taku pistol co vystreluje vrtulky a bolo to natocene a L si to prilozil pri bradu a nechtiac strelil, tak si dorezal s tym bradicku. Hned som to aj Je...la do kosa. Takuto hracku!!!!
Nemozem sa cudovat, ze, ked toto vsetko.
Mmm mi tu nohy bozkava, lebo som mu spravila jeho oblubene rizoto. Ja nechapem co na tom vidi, ale ide sa zadusit uz treti tanier 😉

zuzka1.
15. feb 2010

Ahojte krasavice,

tak sa tesim, mame kada krasny den.
Jarus supeeeeer, sa tesim s teobu, taka penazenka by mala vyrabat eurace 😀 😀 😀

Hracka nekomenujem, ja dufam, ze obdobie zbrani sa nam podari oddialit pokial sa bude dat.

maly je este vonku s dedom, nedalo sa tomu vyhnut. sme boli 2 hodky len tak, okukat pozemky, trosku sme zmenili plan. Teda tento rok pozemok a projekt. rozpocet zistit a nachystat je moja vec, buduci rok ak s apodari stavat. pozwemkov sme nalsi aj 12 dnes, ked sme boli na okruznej, ale na predaj len 2. musime to nejak pozistovat, teda ja. mm nema na to cas, on nech zaraba , ja budem rieist. videli sme aj tie co som hodila link, boli sme sa tam pozriet, ved to je male, vsetky blizko az moc pri sebe, dvory spolocne. zamietnute za tu cenu a dvor taky, ze piskovisko, preliezka a bazen neni kde dat.
tak to riesime toutoi cestou. myslim, ze sme sa rozohdli lepsie.
no uvidime, zistim rozpocet na dom, kolko nas bude stat praca od firiem, ktore zozeneme my a kolko na kluc, pre porovnanie.

amatula
15. feb 2010

sa vam zapacilo mmm 😀

jarka penazenka za 175 e 😨 sak to by som uz do nej nemala potom co dat 😀 😀

nám sa pri Daliborovi podarilo zbrane oddialit do troch rokov,potom to uz bolo nemozne...a pri MAtovi to uz nejde lebo ich má Dalibor..ale nemusim tieto hracky

my sme boli pesky v skolke bez kocika a Mato siel rovno do pracky,lebo tak spadol ze sa az posypu najedol co bol na krajnici 😝

zuzka na kluc by som neriesila lebo to je fuserina...hladaj radsej firmy...a vy nemate znamych remeselnikov??moj bracho si dom postavil sám ..a má teda paradny barák...

norik1
15. feb 2010

Juj Zuzi dobre si to poriesila 🙂 tak by ste mali to co vy chcete... len dufam ze s dokoncovanim domu nezdrhnes ako Dzanka.... 😢

U nas tiez cokoladka a salka so slnecnicami a napisom Lubim ta. Juj romantika, teraz z nej musim pit 😀 😀 😀 😀 ale krasna je 🙂

Blau toto je vrchol obmedzenosti ti tvoji svokrovci... obzvlast ak ide o rodica jedneho z nich bleeee....je to smutne.

Ama mmm je dobreeeeee 😵

zuzka1.
15. feb 2010

hojte kocky,

praveze mame kopu znamych, chcem to poratat kolo to bude cez nich, potrebujem ja neznala pozistovat v akej naslednosti sa taky dom stavia, co bude kolko stat a podobne, spravit si urcity plan a tak.mmm na to nema tolko casu, tak to bude na mne.
Vam tu budem pisat o rok o stavebnom materiale 😀 😀 😀 no ved naucim sa 😀

idem kuken serialy, mm domy smaozrjeme. treba vybrat dobry projekt, je ich viac co nam vyhovuje, klika vsad emozne, nech vybereme ten najlepsi, aj ked osobne si mylsim, ze o pol roka sa nam zapaci nejaky iny. ale ved ked ho to bavi, nech si klika.

norik1
15. feb 2010

no a ja som sa vecer dozvedela ze stvrtok rano sluzobka, takze zajtra balim... soky lebo treba pripiravit noclah pre MJS, vo stvrtok budu mmm trhat osmicku a ja tu nem budem... a celu noc bez mojho maleho macika pritulneho joooooj....uz teraz placem 😢

zuzka1.
15. feb 2010

jujha, norikus a kam ides, k nam???
neboj zmaknes, ty si obrnena uz, urcite viac ako ja uplne zavisla na malom 😉

amatula
16. feb 2010

😨 de ste

norik nezabudni kupit Filovi autko,vies ake to je krasne ..ked bude mat tri roky a bude rozpravat toto mi maminka doniesla odtial,toto odtial....nas Bobo to tak ..ked tu niekto je tak povytahuje auta(svoje trofeje) a uz vyklada..toto mi tatino doniesol z nemecka,toto z rumunska...strasne to je mile..a vidiet ze to prenho vela znamena 😵

kua ja som si tak rano porezala prst ze aj chut na ranajky ma presla a pri pohlade na tolku krv som skoro omdlela 😝 😀 😀 😀

idem na lyžeeee poobede...idem skusit 😎 co povie koleeenko

blau
16. feb 2010

Hojte moje,
NIE penazenku ,mmm to zastipalo to ta SATKA stala 175eu hrozne aj sa mi snivalo o nej, ale stale ju mam na krku akokeby bola zo zlata.
To mi kupil, za darovanie najkrajsieho syna na svete( mi povedal) a uz aj k narodkam. Lebo sak palka riadna.

Boli sme teraz u dokiho, Ma modelkovske miery vsetko super. Perfektny doktor aj mmm bol.

To ti Norik este poviem co spravil...MJS
Prisli nevarte nic, ja Vas pozyvam na obed. Len maly akurat spal a bol uz cas obeda, tak M sa schytil a zacal varit. Nikto sa nebranil
Obed bol super a ja som kupila tu sladkostiplavu thajsku omacku,. M postavil flasku na stol a tak sme si davali dal si aj MJS a flasku teda hrdlo oblizol!!!! potom si este pridal a zas oblizol tu flasu. Mna presla vsetka chut. Som to M povedala, on ze si to nevsimol a ze co mu nepoviem. HOvorim no ked si to on ako dospely neuvedomi, tak mi je ho luto a tu omacku ak chce nech doje inak to vyhadzujem.
Potom sme isli na kavu a ja som na stol polozila Lucovu flasku s vodou teplejsou, ked mal ten kasel. Doniesla casnicka kavu a aj vodu ladovu z vodovodu. Svokra malemu furt napi sa napi sa tej ´´ladovej ´´!vody. Jejda no a hovorim, ze sak tu ma svoju flasku a tam ta voda neni taka studena. A ona prechladnuta, sa napila z tej jeho flasky a hovori, sak je taka ista studena. No na porazenie. Si neuvedomuje jaka je tupa???
No nic som sa Vam vystazovala. Dik za vypocutie,
A nie penazenku satku mi kupil 😉

blau
16. feb 2010

Jaj Zuzik a k tej hracke 😠 😠 😠 😠 ja absolutne som proti ziadne pistole hracky nic, toto bol len na princip pistole, ale aj tak....neboj uz je v kosi... ☹ 🙂

blau
16. feb 2010

Jaj Zuzik a este daco co chces ti zistim moj brat ma stavebnu firmu, tak sa pytaj, ked budem na sk, tak ti dam vediet...ak stes?

amatula
16. feb 2010

ach blau ja ta tak pocuvam a ti furt dookola len zuzik zuzik 😢 😀

strasne stými tvojimi svokrovcami 😨 asi si myslia ze ked su v rodine je to normalne olizovat flasky akekolvek 😝 😅

musim ist na nakupy stvrtok alebo piatok..kupit slipy 😵 Mato povedal ze nebude nosit plienku ale slipy 🙂 ja uz nechcem v maji kupovat pleny...uz zacneme na tvrdo 🙂