Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
16. feb 2010

Jeej Matko nechce plienky??? To je super zavidim. Maly mi nechce jest iba chleba s maslom a tak , ale obed nechce. Schudol 600g, ale doktor povedal to je normalka aj ke je chory aj tie zuby....tak preto, ale ze vyzera super a vsetko je oukej.

No toto mi povedal aj M, ze on si asi mysli, ze je doma... 😉
Nic to je hrozne dnes tam ideme pozriet omu a budeme tam aj spat, lebo m musi nieco povybavovat a tak, tak ideme 😒 sak popisem co bolo 🙂

amatula
16. feb 2010

nie on chce len slipy..nie ze nechce plienky...vies on este nevie ze ked sa do slipiek vycika ze to bude neprijemne 😅 😀

si pamätam ked sa Bobo oducal od plienok tak to bolo za den aj desat kusov pancuch a spodarov

zuzka1.
16. feb 2010

Mata ty ziarlivec 😀 😀 😀

Ja chcem tiez zacat natvrdo, nech plienky, ked tak na noc, ale cez den nech sa pyta.

Jarus kolko vam chyba zubkov, ved vy mate uz dost, uz len nejake posledne , co??

idem dat mojim chlapom jest, bola tu kamoska s malou, tak sa hrlai, sice kazdy sam, ale hrali, mala ma 9 mesiacov.
tak sme pokecali, pohoda den.
pojdem na zumbu na vecer. a tak

blau
16. feb 2010

Ano aj ja maleho nehavam v pancuskach najprv chodi so spojenymi nohami a potom mu je jedno, ze ma nastate 😵
ale tesim na jar to budem tvrda dost nanho.
Chybaju nam uz len 2, tie spodne su vonku, ale este chyba kusok na bokoch a to mi ukazuje, ze ho to boli....

zuzka1.
16. feb 2010

fuuha, nech vylezu a mate pokoj na cas.

my sme sa napapali, pojdeme von, to dvd od canakyho a podhradskje je skoro zodrate. pozera to stale dookola, mi povie, ze speivanku pustit este, no co s nim. vcera som ho musela normalne na silu zobrat, co nechcel ist von, ani s aobliekat nic, nic len spievanku a zahjajka. no hruuza, ale bavi ho to, zapaja sa do pesniciek, doplna niektore slova, ukazuje ako oni, celkom naucne je to.

norik1
16. feb 2010

Cafte mamuchy,

ja len tak narychlo lebo varim na dva dni, este nem pobalena a MVJS (Velmi) nam tu obom statocne lezie, ale co uz, potrebujeme ju.

Zuzi budem velmi bliiizko ale nie som sofer...nebudem sa mat ako dostat...

Jarka tak toto je na porazenie. Ja si pred svokrou a svokrom kusem do jazyka, ale ked sa to tyka maleho, tak to nie. Vtedy si hubu otvorim, ci sa niekto hneva alebo nie. Nastastie flase neolizuje, to vie ze to sa nema robit, ale bozkavanie na usta sme museli vyslovene zakazat....

My odplienkovanie tiez nechavame na jar, aj tety v jasliach vraveli ze skor nema zmysel, len sa trapi a mozno chyti odpor. Potom v lete na holaky nech sa posti a bavlnene plienky, nech ho chladi a hned sa bude pytat... aspon dufam.

Tak leti, ozvem sa vo stvrtok. Uz sa tesim na kolegofcov, bude zabava vecer juj sa tesim 😀 😀 ale zaroven placem za mojim chrustikom, aj za mmm 😀

norik1
16. feb 2010

Zuzi to dvd co si vravela ze posles?? jaaaaj tak to sme este nevideli 😀

zuzka1.
16. feb 2010

bboooooze baby aj dzanke som slubila a vzdy truba zabudnem napalit.
poslem slubujem 😀 😀 😀

ja som bola na zumbe, maleho sme ulozili, bol u nasich, MJS s dlhym nosom ofucana, kedze maly bol u nasich.

mm odchadza do Belgie v nedelu, takze budem u nasich tyzden-

idem kuk nieco do ucenia,

amatula
17. feb 2010

ha ha hlavne ze na face..vsetky a tu nikto 🙂

ja som si vcera senzacne zalyzovala..uplne som bola v tranze 😀 lebo som mala obavu ze kolienko bude protestovat ale nic 😵

zajtra jazdu ,piatok skusobna..uz mám zaludocne tazkosti,depku,tremu vsetko co len mozem mat 😅 😀 😀 😀

idem dat krpca spat a zehlit pri kavicke....

potrebujem dat dole sest kil do do 😕 dokial sa zacnu nosit tricka 😅 😀
ale ako ked ja vobec nemam volu nie tak este pevnu volu ci sebazaprenie 😅 😅 😅 🙄

zuzka1.
17. feb 2010

Ahojte krasavice,

ja peciem pizzu domacu, som zvedava aka bude, recept z mmb, som spravila hawai, klobasa slaninka a cibula a sampinony, dalsiu sunka syr sampinonny, kukurica 2x. Take 4 mensie. nas samko to ma strasne rad.

POjdeme von s malym, musim sa ucit, v sobotu mam skusku uz do letneho, sa mi nechce, ale bude skor pokoj pres statnicami.

Mati nic neboj, natrenujes dnes, zajtra nieco s niekym , urcite niektp pomoze a v piatok im to natres . Nemusis natierat nejak vitazoslavne, hlavne aby si to spravila. Ostatne natrenujes uz s vodicakom v ruke.

ide kamarat k nam, potrebuje pomoct vypisat prihlasku na VS, sa podujal v 30-tke.

Mati nejedz sladke, radsej hrozno vecer, to je moj liek na zranie vecerne. Trosku poprusakuj, pojde to, nezrat, hybat sa.

blau
17. feb 2010

Hej moje milene. My sme vcera boli zas v Klagenfurte, so znamymi na kave. No maly nic neje a dnes sa celkom najedol. Ako nic on je len nie obed. Len chleba by stale jedol hrozny je, ked ma nieco ine nadrapne ho a uz sa aj par krat povracal. To z toho kasla. Nech uz je po tom...
Jej ideme asi v piatok na sk sa tesim cez vikend oslava. Neviem ci budem mat cas pisat skor nie....
Volala mi aj svagrova ta co ziarli, ze ci pridem v piatok, ze je karneval a tak. No neviem jej preskocilo asi ked mi volala inak si to neviem predstavit.
M je doma vari zlaty, je L spi. Ja som vyumyvala byt aj obidve auta vysala umyla. Sikovna som...Taky relax, ked je M doma mozem robit veci, ktore normalne nemozem resp. sa nedaju s malym robit...
Ahoj da si niekto somnou kavu? My ideme poo na nakup....

blau
17. feb 2010

😕 😕 😕 😕 😕 😨 😨 😨 😨 😨 🤐 🤐 🤐

☹ ☹ ☹
😒 😒 😒

😠 😠 😠 😅 😀

zuzka1.
18. feb 2010

Dobre ranko,

ja som sa vecer venovala, ce den sa ucila, maly spal 2x vcera, tak sme este uteklai von okolo 17,00.

dnes ucit ucit,, ucit, nech ma sudruh Lenin radsit, bo sobota raz dva tu a ja som to ani len nedocitala.

MAly ma nadchu, kycha jak besny 😒 snad zazenieme.

co vy??

amatula
18. feb 2010

😨 nikto nič

Lucovi všetko naj naj k dvom ročkom 😵 😵 😵 zlatinko moje malé 😵 ...a ked budem mať zajtra štastie,tak si aj vypijem na jeho zdravie 😀 😅

zuzka1.
18. feb 2010

Zajtra ma??nie???
sa mi zda.

nikto nic nepise, asi je M doma a chystaju na utek na SVK alebo na oslavu etse.

Norika nam je na sluzobke, nuz matka podme si naliat.
ja sa idem ucit.
zajtra ti veeeelmi drzim palce, na kravu z vysoka ser, klud, pokoj, rozvahu. neboj sa, bude to v pohode.

amatula
18. feb 2010

ano ano az zajtra,ale ja som zajtra OFF 😉 ..a ak sa podarí tak neviem dokedy 😀 😀 😀

dakujem sand bude vsetko ok ...potom idem s kamoskami do jedenoho deckeho centra a tulat sa ...
si predsatvte,dnes som mala jazdu a "Tá ma ani nepozdravila 😅 ..nieco bolo...ale neviem co 😕 😝 😀

zuzka1.
18. feb 2010

fuuuha, ona tam s teobu zajtra nebude hadam, koks mata ty jej ale lezis v zaludku 😀 😀 😀 dufam, ze si tazka a mastna a aspon ju to boli 😀 😀 😀

norik1
18. feb 2010

Halo, halo🙂 tu som, konecne doma 😀

idem vas precitkat 😉

zuzka1.
18. feb 2010

jeeej vitaj cicus 😀 😀

malinky nezbesnel od radosti, ked videl maminku?kde si to lvastne bola??mesto mylsim

norik1
18. feb 2010

Nova Bana 😉

norik1
18. feb 2010

maly sa skoro pocural, stal v chodbe, ukazoval na mna a krical "mama pišla,mama pišla", kupila som mu taku drevenu tabulku, kde su vyrezane rybky, na vrchu maju maly magnet a na malej palicke je na snurke druhy magnet, tak chodis "na ryby" a lovis ich z tabulky... cely vecer bolo "jipky, jipky" 😀 😀 😀

doma rosambo

zuzka1.
18. feb 2010

jaaaj ty Norka MOrka, si mohla povedat predtym,tam robia najlepsiu pizzu na svete, je to od nas 20 minut, sme mohli s mm dobehnut

norik1
18. feb 2010

no sak hadam som nebola naposledy 🙂 teda dufam
tej pizzerke na rohu? vraj je cool... ale aj ta cukraren bola mnam mnam

zuzka1.
18. feb 2010

cukraren nepoznam, iba pizzerku 😉
dufam, ze sa nam raz konecne podari stretnut.

norik1
18. feb 2010

mm dnes tahali osmicku, islo aj kus kosti, takze ATB 5 dni, zajtra kontrola... uvidime, je na prasky, dzusikuje cez slamku...
MJS ho vytocila do vyvrtky strasne, lebo uz o druhej jej daval najavo ze moze teda ist, a ona furt nic a len sa pytala "a kedy pride Norika?" No a to vtedy vieme, ze nezmizne dovtedy, kym nepridem.

Plan bol okolo stvrtej, ale pocasie nem normalne, prsalo, same kamiony, hmla nehorazna...dosli sme o pol siestej, ona sa naj.bana postavila a odisla... ja kukam, nem chapem, no a hadajte co? Fil dnes zas tesne pred zaspatim behal ako zbesnety a tresol celom rono do plastoveho ponku na zverak... bozula a smuha cervena cez pol cela, jasne ze jej to dal mmm vyzrat 😕

Inac ako vzdy to bola moja chyba, lebo koberec sa smyka po plavacke a treba dat nieco pod neho, aby sa nesmykal... s kobercom to nemalo nic spolocne, ale ok....

norik1
18. feb 2010

Priznam sa ze vecer bol taky brutal reset (vodka-dzus), ze som si na izbe vyzliekla rifle, natiahla pyzamove nohavky, ale vrch som uz nestihla...skor som zaspala 😀 😀 😀
dnes bolehlav, ale kedze bol po dlhej dobe taky poriadny, som mu hned odpustila 😀 😀 😀

Zuzi urcite sa stretneme ja to citim v kostiach. Len ta sluzobka bola tak narychlo, ze som ani nevedela ako...

zuzka1.
18. feb 2010

jaaj besnica, tak si si to uzila. super
ok idem sa ja ucit a vneovat sa

norik1
18. feb 2010

juj vybesnila som sa dosyta, len dufam ze vela ludi nefotilo... sice, venovali sa rovnakej cinnosti ako ja 😀 😀 😀

zuzka1.
18. feb 2010

az teraz som docitala co si pisala vyssie.
chuda male, preloz dievcencom, ze u vas naj.bana znamena nasrata 😀 😀 😀 u nas ozrata 😀 😀 😀

blau
19. feb 2010

ahoj dik za drakulacie, nestiham chystame ten utek
aaaaaaaaaaaaaaa ozvem a vsetko napisem cmukajz baby moje