Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
19. feb 2010

baby co to toto???
Jarka vseeetko najlesie anjelikovi, vela zdravicka,stasticka, lasky od maminky a tatika. nech vam robi len a len radost.

MAta spravila, ved nepise. 😉

amatula
19. feb 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

😵 😵 😵 😵 😵

♥ ♥ ♥

😎

😀 😀 😀 😀 😀

zuzka1.
19. feb 2010

Gratulujeeeeeem 😉 😉

vidis, nech sa ta krava posereeeeee 😝 😝 😝 😝

my dnes na zumbe 96 bab 😉 tesim velmi-.
idem sa ucit, pekne napist enieco, nech mam co precitat

norik1
19. feb 2010

Lucaaaaa vsetko najlepsie ti praje tvoj kamos Filip 😀 uz viem naratat po anglicky do desat ale pise este za mna mama, to nezvladam...tak nech ta rodicia a cele okolie posluchaju 😀 a nech si taky skvely chlap ako doteraz 😎 😀 😀 😀

norik1
19. feb 2010

Amaaaaa vsetko najlepsie k tomu vodicaku, uz sa tesim na podrobnejsi opis ked odzneju dozvuky 😀 😀 uzi si ten pocit, je to strasne cool 😀

norik1
19. feb 2010

inac tatika mame na prasky, boli ho cela hlava, lezi v posteli a je mu na prd, druhy den na dzusikoch... juj to by aj mne trebalo...ale bez tej osmicky 😠
idem asi do sprchy a do hajan lebo dnes rano o piatej bola vstavacka - mama, mieško (mliečko) 😀 😀

zuzka1.
19. feb 2010

Filipko vie pocitat???? 😉 krasne, nas maly vie po slovensky aj to len jeden, dva, tri, sedem, desat 😀 😀 😀

blau
20. feb 2010

Heej lUdia moji dakujeme....
Dosli sme dobre, maly bol super, len sa prebral a bolo po spanku, cil taha dotahuje.

Matka gratulujem, ja sa nevieme naloguvat na FB 😒 musim to kuk

Zajtra oslava potom hodim foto.
Dakujeme za drakulacie... 😉

norik1
20. feb 2010

hej bracho mu doniesol z englandu taku knihu s tlacitkami kde teta s nadhernym britskym akcentom hovori cisla. No a tak sa naucil 🙂 najviac sa mu pacila desina, stale sa postavi pod kalendar a krici TEN! a my teraz musime kreslit ma magneticku tabulu cisla a on hovori ake to su 😀

po slovensky vie jeden, dva tri, pät 🙂

peciem lososika a zemiacky, boli sme v Tescu, mam v satniku o jednu suknu viac, ale ziadna sexi, prudky pracovny biznis styl 😀 😀

Blau krasnu oslavu prajeme 😀

amatula
20. feb 2010

ahooj

norik teda Fil podareny 😵 šikovniček aj Samik takto vedia pocitat ..nas Mato pocitat ne..ale dookola basnickuje..desat dvacat ticat zacal gaspar kiiicaaat ...a ráno budi dalibora ze vstavat a cicit(cvicit) 😵 😀 😀 😀

no vcera ma teda ten policatj ponatahoval..celu jazdu mi kazal ist rychlejsie a instruktor mi ukazoval rukou nech spomalim..tak si vyber 😒 .vsetko som spravila ako sa má,,kazdemu chodcovi na prechode zastavila,smerovky,kua vsetko kuzele na jednotku a on najskor ma nechal tam stat az ostatny spravia kuzele a potom ze on nevie teda ved to bolo take pomalee..,som myslela ze zosaliem..a instruktor nanho potom ze neblbni ved isla ukazkovo podla predpisov..tak asi po desiatich min. mi povedal ze ok..ja uz som bola na prasky 😅 ale on sa zjavne na tom bavil 🙄
potom sme boli v deckom centre,na pizu s mmm a kupila som si potom taku pletenu vesticku dlhu po kolena..od radosti 😵 😵

zajtra chceme ist este lyzovat dakde..asi Martinky 😕 sak vsade zliezol sneh 😒

zuzka1.
20. feb 2010

Jaaaj Mta pysna som na teba, vystresovana, ale zmakla si to na jendcku, super.

Ja som dnes zmakla skusku zo strategie socalno ekonomieckeho rozvoja, narodnej lisabonskej strategiew, referencneho ramca SR a podobne prkotiny. mam to za B, za to ze som nenazvala globalizaciu javom. kretenik mlady, ale sak hlavne, ze je, tak uz len anglina, informatika, politologia, uctovnictvo a jeden projekt a hor sa ucit na statnice 😀 😀

Idem ballit, idmee k nasim na tyzden, mm do Belgie zajtra. Budem vegetit, oddychovat, ucit sa a cvicit cely tyzden 😀 Brat ma net, tak sa vam budem prebezne ozyvat.

blau
20. feb 2010

Heeeeeeeeeeeeeeeeeej moje mile krasavice uspesne. Ama super jazda. Zuzi super skuska, Norik super sukna biznis....to je onoooooooooooooooooo

Ja uz mam nakupene, lebo sak navstevu mame aj s detma, tak supeeeeeeeeeeer M je spokojny. 😵
Vecer ma bracho koncert tak ideme zit asi.

C&afte kocky 🙂

norik1
21. feb 2010

Cafte nedelniatka absentiatka 😀

my mame s malym hrozny vikend, vcera boll nervny, hrozny, nic nechce jest, ani mlieko cele nevypije, co je uz co povedat..dve stolicky vonku.... dnes vstal o stvrtej rano (!!!) a nie a nie zaspat, uz sa hodinu prehadzuje v postielke, uz aj Panadol dostal a furt NIC!! ja sa zblaznim... mame ist na obed so znamymi a som zvedava kam pojdeme ked nechce spat. Od stvrej bol ochotny zjest jednu cicu micu (Pribinacika) a inak nic....

norik1
21. feb 2010

Ama sikulka siiiii vidis sme ti vraveli ze to zmaknes, teraz uz len trening a trening 😀 😀 😀

Zuzka tiez sikulka skuskova, nezabudaj co vzdy vravel sudruh Lenin...o tom uceni 🙂 uzi si tyzden bez JS 😀 😀 😀

Blau musis byt vo svojom zivle tu na SVK po tom AT celibate 😀 juj make the best of it 😀 a hod poriadny reseeeeet 😀 😀

norik1
21. feb 2010

Tak nic no, si tu pokecam aj sama no... dieta vydrzalo nespat do druhej, potom schruplo na 25 minut a dalej jedno velke nic....si to hodim...

norik1
21. feb 2010

Ty kokso, to fakt??? 😕 😕 😕 😔 😢 😢 😢 😢 😢

No, myslim ze take solo som tu este netahala... 😠 😎

zuzka1.
21. feb 2010

ahojte,

my sme u nasich uz od rana, bol isme vonku, pospali poobede.

mm je este na ceste, este nejakych 200km a su na mieste. mi je normlane smutno.

pridem, idem ulozit maleho, okupat a kuknem ak bude na co 😀

norik1
21. feb 2010

a ja ze si zaspievam O sole mio 😀 😀 😀

Zuzi neboj, apson budu darecky 🙂 hlavne ze dobre dojdu 🙂

zuzka1.
22. feb 2010

Bre ranko damy,

som sa vyspala vo svojej detskej posteli, zaspala som ako babo 😀

mm volal o 23. ze su na mieste, takze cesta trvala podla mojich vypoctov presne 13hodin, ako som predpokladala 😝 fuj sak je to dlho 😝 by ma mrle zozrali

ideme my do mesta s malinkym a mamkou, nejaky obed si uvarime a tak podobne.

amatula
22. feb 2010

cafteeeeee

juchuuuchu--my sme boli vcera lyzovat-Vrátna:eno nuno lyzovacka super!bol tam aj milka funpark..dobre bolo...hodim aj par foto...

dnes som sa bola fotit na vodicak 🙂 ..a sedim u svokry cakam na mm ideme nieco vybavovat...

blau nooo aka bola oslava,co Luca na nu?

zuzka tak si tyzden vo svojej detskej postielke 🙂

ani Mato nechce jest idu mu očáky..fuj jak je hnusny ble..jedno nepodarene decko 😝 ale uz hadam to prejde

pekny den 🙂 🙂

blau
22. feb 2010

Vitajte nas v klube nejedlikov.
L este nie je celkom fit, tak vcera zjedol na ranajky prazenicu a potom nic...na vecer kasu a jogurt. Nadrapne ho z barz z coho. Dnes rano , sa napratal a ratam, ze zas nic nebude chce jest.

Oslava: paradna torta (Thomas) vyborna. Fotila svagrova, tak mi posle foto a urcite ich hodi aj na FB, Dostal kopu darcekova aj dress motorkarsky, motorku auta, motorky , pult s naradim uz ma asi 4te naradicko.

Deciek tu bolo krikuuuuuuuuuuuuuuu no parada, Nebol lakomy, ani sa nebil zlaty bol.
Len JA som skoncila s anginou a horuckou v posteli. Je mi lepsie, dala som si zazrak menom nurofenstop grip.
Zajtra zubar a kadernicka pozajtra. Potom kozmetika a masaze, zumba a potom IP dievcence moje pisnem.
A aby ste vedeli preco som chora? Ofuklo ma, lebo suseda sa vymkla a cakali sme u nas na terase, lebo MMM jej isiel pytat rebrik a stveral sa jej na 3poschodie, lebo mala otvorene balkonove
dvere( usetrila 250Euro) a ani sa len nepodakovala poriadne. Krava uz na buduce nikomu nepomozem este som aj kvoli tomu chora.
M vcera odisiel isiel este k Ome, ale ona je v stave naozaj do ustavu sama nemoze byt a inak sa to asi fakt riesit neda.
Aj ja spim vo svojej postielke ako babatko. No tuto noc spal dede s malym....

zuzka1.
22. feb 2010

Jarka ides na zumbu???prepdokladam, ze to budes milovat tak ako 😉

Luca je dobry zlaty chlapcek, moj zlaty.

blau
22. feb 2010

Ano ked vyzdraviem, tak pojdem. Uz som dohodla so svagrinou. Aspon troska sa unavit a mat po 100rokoch svalovicu. 😎

zuzka1.
22. feb 2010

zumba je to najlepsie co poznam z cvicenia, mna to neuveritelne bavi. paradicka. a 2x zumba, poriadne na nej zamakat a neluftovat, po nej nejest a postavicka ako lusk. pracuje sa na nej 😀

blau
22. feb 2010

Tak potom hodis Zuzik foto PRED a PO ako v casopise 😉

Ale mne sa to tiez paci, ved je to take tancovanie namakas sa a vies preco zaco...parada.

A de sa Fssetky????
AMA, Norik, Erika? nist.... 😒

zuzka1.
22. feb 2010

erika len facebookuje, nema na nas cas 😀

mamka isla cvicit, maly pozera spievanku, pojdeme sa obliect a pockat mamku do mesta. aspon sa prejdeme.

norik v praci, mata sa niekde tula, hadam aj prevodicak uz isla,, ci to by bolo moc skoro.

blau
22. feb 2010

no erika 😀 cele dni tam je 😉 😉 😀 😀

ja von nie, ale maly bol s dedem kupit baterky do 4tej vrtacky 😀 uz tu lieta jazdi na motorke, jaj aky veget. V Dede bracho to je sranda, full house 😉

norik1
22. feb 2010

cafte cafte mmm ma nejaky samonasieraci den tak zdrham sem 🙂

rano tazko bolo ked siel Fil do jasli po tyzdni juuuj aj by vydrzal, len ked sme prisli do satne, dve detvaky uz plakali, tak zacal aj on, ved kamosi spolu drzia, nie? no a tak to slo dalej, po nas prisli dalsie deti, uvideli revajuceho Fila a uz to slo.... udolie slz vo vsetkych skolkach po jarnych prazdninach asi 😀 😀

inac portske v pohari a mmm nemoze he he bo ma ATB, tak ho cele vychlascem sama!

norik1
22. feb 2010

Mamuši mamuši neviete ako mam prejst na normalne mlieko?? maly nechce, lebo nie je take sladke ako Nutrilon, ani kakavko nem moc, no a prisladzovat cukrom teda nemienim....

blau
22. feb 2010

Ale ale Norik, tak nalej aj mne. Mne je este stale na hov...no, ale ja sa z toho vystrabim.
Pozdrav manzela 😉
Filipko malinky zlaty, uplne som si ho tam predstavila. Vcera prisla Lujza a pytam sa jej caaaaaaaaaaaau ako v skolke, a Lujza: dobre, placem...
😀 😀 😀
Ako v pohode. He ona robi sceny stale 😒