Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
28. feb 2010

Mali, ale vies si predstavit tie reci Norik. Uz sa to fuckt nedalo pocuvat aki sme najlepsi.

Ved aj tak sme to pekne potiahli, nem?

To je zlate, ze maminka chces si este pochrumkat 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

amatula
28. feb 2010

norik ty sa mas ..ja mam sluzbu stale 😒 ..este ma krpec zacal aj budit ale tak ze mama vstavat a cvicit..lebo mu mm pustal bob a bobek.tak preto

jooj ale cvicit by som mala 🙄 idem si kupit dake tabletky... 😅 ja sama neschudnem 😕 😅 😅

blau
28. feb 2010

ze tabletky, mati neblbni trosku pocvicis a je to, ved ty si zenska taka aka ma byt....

Vstavat a cvicit? No dobreeeeeeeeeeeeeeeee...
sa celkom aj nudim to uz davno nebolo idem sa najest, sak co mam robit 😲

zuzka1.
28. feb 2010

ahojte kocky,

u nas dnes ohromne prekvapko, spali sme poobede aj s mamkou, o 14 zvoni niekto zospodu, ze letaky. otvorilasom, zrazu klopkanie na dvere a tatik medzi dvermi 😉 😉 😉 😉 😉

isli hned po robote, na noc, ze sa striedali hadam aj kazdu hodinu co by boli spali, ale tuzba po domove bola silnejsia.

takze pracka bezi, maly nekonecne stastny, este ani raz mu dnes nepovedal tatik, len tomasko, doniesol mu kopu hraciek, tatru vejiku ako slubil, sladkosti a cokolady a piv....parada, mne nic, nebolo kedy, teda okrem seba. pojdeme na nakupy cez tyzden. maly sa od neho ani nepohol 🙂

krasa den dnes, ideme dat kupel a romantikusovat s MMMMMMMMMMM

blau
28. feb 2010

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj ake pekne Zuzik, tak pozdrav Tomaska aj malemu, ze cmuk 🙂 🙂

norik1
28. feb 2010

jeeeej to je krasne sak Zuzi? ale prekvapkanie super bolo od Tomaska 😀

ja som bola u kamosky teraz, zajtra nastupuje do prace po MD (kolegyna) tak sme sa boli asimilovat 😀 recami 😀 😀 😀

idem do vaneee 😀

zuzka1.
1. mar 2010

dobre ranko,

diky baby, ozaj to bolo super, pre vsetkych, maly hlavne samozrejme skoro z koze vyskocil, este ked videl tu tatru, no hotovo. to tu obycajnu, veliku klasicku ako sme aj my mavali 😀

Pracka uz bezi, mm este spi, nech si pospi, pojdeme do mesta, na urady, na nakup a podobne, poobede na prechadzku a s tatikom konecne 😵 😵 😵

booze ja ked pojdem po MD do prace to bude 😝 ozaj ja som vam zabudla povedat., mam 2 deti , 2x do tyzdna na doucko z angliny. Jedna mala je stvrtacka, chlapcek je tretiak. Norik teba by asi vystrelo z toho, co tie deti v skole ucia, system a ucebnice, hroza. 😠 ale ved kazda ma svoj system, len skoda, ze ich ucka ma 100rokov, je uz tretia v poradi a potom , ze decka maju z toho misung

krasny den, slniecko svieti, hadam aj v zahrade nieco porobim

amatula
1. mar 2010

cafte

zuzka no nadhera romantika....joj som si spomenula..tak chodil mm domov z nemecka..prepadovky..ale vtedy som sa nanho este tesila sama...
ze je to uzasne vidiet tie male očká 😵 😵 😵 za to to odlucenie stoji ze 😉

ideme pozeret svokra.ma volno a potom pojdem na kavu s kamoskami...

je super slnecno ale fuuuka

blau
1. mar 2010

Ahojte, ja som bola zajednat kyticu 😉

na nakup a poobede na kafco s kamoskami a detiskami.
Zajtra pojdeme do skolky, ku sesterke nech si deti poobzeraju rakusanceka 😀 😀 😀

aaa vlastne uz nic. Jaj idem na obed na preventivnu zub.prehliadku. To bude moje obedne menu. Baby, ale jakeho mam ja fesiho zubara, straasny fesak. 😵

No moj brat je tiez zhrozeny. uci na OA a ked mu tie decka povedia, ze sa uz 4roky ucia anglinu aj viac a to co vedia je nula, tak ...no co uz.

zuzka1.
1. mar 2010

ahojte,
sme poobede vsetko obehane, vybavene, etse vyplatu byvalemu vypocitat a vyplatiti a hotovco. obehali asme dm, lidl aj jednotu, hodili kafco.
maly doma spinkal, svagrova strazila spiace dieta.

Do piatku odovzdat veci uctovnicke na danove a bude to hotovo. 😎

a musim sa ucit kurna, lebo skuska sa blizi, aj bc, pracu 😖 ale sak dako bolo, dako bude 😀

idem kocky moje, vonku je krasne, snad stihnem aj v zahrade volaco dorobit, uvidime.

Mati presne tak, prepadovka bola super, maly bol strasne zlaty.. 😵

norik1
1. mar 2010

juj Zuzi ja by bila tie obstarozne ucitelky, ved som si uzila v jazykovke, co som ju mala, deti od 3 rokov az po 50-tnikov som mala, cela skala ludstva 😀 ale poviem ti ze miestami jedno, ci ucka na zakladke alebo na strednej, to jedna pohroma 😝 😝 😝

Zeny viete co u nas najnovsie fici? Zlata brana.... my si s mmm spievame jak sisi a maly vytriesta oci a tancuje 😀 😀 😀 v nedelu rano na Jednotke 😀 aj teraz kukame 😀

blau
1. mar 2010

zlata brana, my mame knizku 🙂

My sme boli na tej kave, potom deti do parku vyvencit, ale fukalo a zima bola.
Maleho odpalila jedna radost.
Dnes ma oma narodky 83r. poslem jej pohladnicu.
Zajtra tu budem asi len doobeda, lebo na obed zubar a potom ideme do tej skolky.

lamada181
2. mar 2010

ahojte dobre rqanko ako sa mame mi fajn caka nas buduci tyzden vylet eliky juj
uz od aprila som tu uz sa tewsim key konecen popisem s vami baby

zuzka1.
2. mar 2010

dobre ranko,

lamada aj ste sa stretli s Dankou?ste mali ist niekde na vyjazd, nie?

mmmmmm ma nechal spat aspon do 9, teraz isiel s malym von, ja idem rychlostou blesku upratat, povysavat , pozmyvat, poobede idem s mm aj s malym kadernicke, nech mi ostriha chlapov, potom na zumbu.

Zajtra idem ja kadernicke, sa tesim.

vonku je krasne, periny sa vetraju, pradlo vonku susi, nieco asi aj varit treba dnes. vcera som spravila salatik fajny-
salat, rajciny, cibulka jarna, redkovka, uhorka, mozarela, stava z mozarely, majoneza, bazalka, cesnak granulovany, sol, a kuracie masko na malinke kusky, osolene, okorenene, opecene do zlata , zmiesat a mnamka velika.

amatula
2. mar 2010

cafte
vcera stretko divocina...super bolo

vyskusala som novu verziu konika..ale neviem 😕 akesi to je divne...posledny prispevok tan ukazuje erikin z 5.2 😅

idem si pre vodicak 🙂 🙂

zuzka1.
2. mar 2010

fuuha Mati velky den dnes teda 😉

ja som upratala, idem spravit chicken nuggets a hranolky, orchideje sa kupu, 3 pracky poskladane, mam tam na 3 pracky prania, jedna uz bezi.

Kde sa to da vyskusat???

danciacik
2. mar 2010

čafte baby.
Zuzi noooo boli sme boli, supeeeer bolo 😉
Ja na vás tiež budem mať viac času od apríla lebo do konca marca mám ešte veeeeľa papierov 😝

norik1
2. mar 2010

Cafteeeee, no ste sa dnes moc nepretrhli, vidno ze vonku krasne bolo 😀 aj ja by som bola 😀 😀 😀

blau
2. mar 2010

No boli sme het. Mame tu malu sesteLnicu, ale ja som isla aj s malym s kamoskou von, na vinko na jedlo. Jaj sme sa nasmiali.

Moj ocko ma vie niekedy taaak nasrDit.
Furt porovnava tie svoje vnucence. To sa neda su 4a kazde ineeeee.
Mna z neho islo dnes porazit.
Ale predychala som to 😎

norik1
2. mar 2010

juj Blau to mam pod nosom u MJS stale... viem dobre o com to hovoris, aj ked u nas to je opacny extrem - obe vnucatka lubi prasne na 50%, ked som povedala ze Filip vie do desat po anglicky naratat tak odpoved bola "aj Misko uz vedel v takom veku ratat, oni su obaja taki sikovni..." no a tak podobne mi zerie nervy... ale uz som ju dva tyzdne nevidela tak som celkom oddychnuta 😀

ja som novu verziu kona nevidela,a le asi slo o skusobnu prevadzku 😵

zuzka1.
3. mar 2010

ahojte kocky,

my sme vcera fungovali, pratali, varila som na olovrant mm steak kuraci a salitik, si pochutil. Potom som bola na zumb fajnovej, vecer prisli na navstevu kamarati, kamoska ma tento tyzden termin, tak sme riesili tehu, porody, vsetko mozne. priatel jej je Koican, ten nechcel ist domov, len by to pilo a pilo 😀 😀 😀 miesal pivo so slivkou, sme sa nasmiali.

idem sa nachystat, pojdem kadernicke, potulat sa po meste a podobne.

u nas nikto neporovnava, svokrovci maju prve vnuca a nasi piate, ti neriesia kto bol ake dieta z vnuceniec. kazde je jedinecne, ale na nasho Samka hocoria, ze je najsikovnejsi, 😀 😀 😀 segry to neriesia ani vnucence starsie, kedze to chapu.

krasny den kocky

amatula
3. mar 2010

ahooj

juj ako ze ste nevideli..mi nehovorte ze len mne na uvodnej strane svieti reklama ja hova..o vyskusaj novu verziu beta konika 😅 😅 😅

vcera som sofeeruvala 😀 ..ved som pisala na fb..ale inak pohoda..len strasne to nase auto nepodarene.hluchý plyn ja hova.....no musim este trenovat lebo mm povedal ze ma neodporuci este svagrovi na X 5 😅

ach idem navarit...a upratat..

je krasne pocko 😎

norik1
3. mar 2010

cawteeeeeee

zuzka1.
3. mar 2010

😕 😕 😕 😕 a ja ze nebudekedy docitat 😀 😝

my sme prilsi dom, mam perfis vlasy, farba sa jej super podarila, aj melir. tak som krasna na par dni 😀

mam nadchu kurna, zajtra do nr, tak som si dnes nic nekupila, len malemu take perfis nike teplaky, som neodolala. 😝

co vy??
ja som tu novu verziu videla, mne je to v podstate jeno

blau
3. mar 2010

Ahoj ja som si dnes s malym pospala. Potom sme isli do skolky a zaviest malu maminke. Ona nechce ist domkov a ja som jej bola mamina( ma volala) zlata mala.

No porovnava to len teraz ,ked su spolu a preto mi to liezlo na nervy,. Sak nas vychovali 4roch a vsetci sme ine.
Len mi to liezlo na nervy neroooob pozri ona to nerobi a tak....

No, ale aj tak oni lubia vsetky 4. Ale Luca je asi numero uno cil, lebo je to od dcery. 😉

Asi ho dam do skolky velmi sa mu pacilo 🙂

Zuzi to mas uz teraz termin? No tak nech jej to dobre dopadne.
Mati len jazdi fujazdi tak sa naucis. A drakulujeme este raz, ze ho uz mas az sem ten vodicak vonia aky je cerstvucky!!!! 🙂

norik1
3. mar 2010

juj ja bz som si tak pospala s malzm 🙂 mam jeden den nahradneho volna, tak si ho asi vzberiem na spanok

norik1
3. mar 2010

jaj tie ypsilony a zetka 😀 😀 😀

ja dnes ebayujem jak besna 😀 chcem prenho rifle na traky, ale take cool nie take trapne jak tu maju...
Filipovi sme kupili kozene prechodne topanky a on dnes cely den vykrikoval v skolke ze "nove papučiiiiii" hanba jak svet 😀 😀 😀

Ama ty zachvilu aj lietadlo budes soferovat, co tam X5...lavou zadnou... 😉

Blau daj ho do skolky, uvidis sa mu bude lubit velmi 😉

blau
3. mar 2010

Nedam ho do skolky Norik, ja do roboty nemusim a chcem si ho uzit.

Keby som musela a nestalo by to take peniaze v AT, tak ano, ale este nie ved za pol roka to bude asi aj aktualne...
A kde ste mu kupili topanky? Nove papucii je dobre 😀

norik1
3. mar 2010

Batovky sme kupili, take vyzeraju jak tenisky, ale su kozene zvonku aj zvnutra a mozu sa okopavat do zblaznenia lebo spica je pogumovana.... prisli sme do Batu, chodila som tam jak bludny Holandan, prisla teta a prozakaznicky odo mna vymamila co, chcem, ake chcem, potom odisla a prisla s tymi topankami, obula maleho, ona mu oskusala ci je dobra velkost, maly ju chytal za vlasy a a krical "pe-na teta" (pekna) a my dvaja sme len cumeli na nu, ci ju mimozemstania doniesli na zem....fakt za dva roky aktivneho nakupovania detskych veci som nezazila taky pristup 😉

Mas pravdu, ak mozes, uzi si ho 😉 teda uzite si sa navzajom 🙂

amatula
4. mar 2010

cafte dámy

vcera sme boli dat robit deckam nove periny cca 25 km od nas . a zas ja som musela soferovat mm uz ani nesada na lavu stranu 😝 fuj len strasne chce aby som isla rychlo ze nech sa naucim lebo on neznasa bzrdicov premavky 😝 ..a som tak vletela do krizovatky ze som sa norik citila ozaj ako v lietadle 😀 😀 😀 😀 😅
vecer bola svagrova s priatelom na navsteve tak sme kecali do deviatej...

rano som slubila mm ranajky tak som od siestej hore...a uz skoro aj navarene..vyvar,hovädzie,tarhona 🙂

jarka to nieje ani tak porovnavanie..to je v pohode co pises 🙂 ...

papucííí od batu su super..raz sme mali zimne ked mal Bobo tri roky..a su ako nove a nachodil v nich dost a nikdy nepremokli a nemol studene nohy...

idem umyt vlasky a vyfukkat nech som aj ja chvilu krasna 🙂
zajtra vecer ideme do kina..doktor od jezera hrochu...spime u svokry teda decka my uvidime kedy prideme...nahovaram mm ze este sa pojdeme zabavit niekde 😉