Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
4. mar 2010

Ahoj, Norik normalne si mi spravila chut ist k Batovi.
jej Mati to je super, ze ti mmm da auto soferuvat, tak sa naucis dobre 😉

My sme boli v PD, na nakupoch s maminou, maleho som dala svagrinej do obchodu( motorkarskeho) samoska zobrala som mu aj jeho motorku, tak ju polepili vytuningovali 😀 😀

prisla kamoska zrovna vtedy, ked som ho dala spat 😒 😠 , tak sa rozkokosil a zas mu trvalo trosku, ze zaspinka.

Volako sa nam zozimilo 😖
No chodte mati sa zabavit, ked sa mozes deti zbavit 😉

amatula
4. mar 2010

😨 nepisete 😢 😢 😢

blau
4. mar 2010

ani ty. a ja moje mile vyhlasujem strajk, lebo si tu pisem sama, Majte sa teda pekne moje mile 😢

zuzka1.
4. mar 2010

ahojte,
my cely den rozbehany, tak nebolo kedy, mam nadchu jak svina, tak som pospala na vecer, mm bol z malym,

zajtra budem doma doobeda, vecer na zumbu a potom so spoluziakmi von sa tesiim, snad sa zaavime, ked je nas 12 😀

papuciii sa mi paci 😉
Mati ty jaka soferka, super

norik1
4. mar 2010

Ajojte, mne neerdzal kon o siestej ked som chcela kuknut sem, tak som mu nemohla dat nazrat 😀 😀

ale teraz uz erdzi jedna radost, zaerdzime si i my 😀 😀 😀 😀

Ama, silny suhlas s Jarkou, ked mate moznost, vyuzite ju a chodte sa zabavit. Inac videla si hodnotenie toho filmu? kuk na csfd.cz, sami cesi ho poslali do.....ale to nevadi, ja sa nanho tiez tesim 😀

Treba mi zehliiiit ale sa mi nechce, co mam robit???

blau
4. mar 2010

suskyyyyyyyyyyyy moje ste sa ohlasili?

Zuzik s nadchou nechod na zumbu , bude ti kvapkat z nosa.
Inak straasne vela ludi ju ma aj moja mam je nachcypana.
Moja svagrina nova sa vraci akurat od kaderky uz som si chcela ist lahnut, ale este na nu pockam a rozdebatujeme co a ako zajtra.

Aj my v sobotu stretko nebude nas asi moc tiez okolo 15, lebo vela je ich aj mimo SR, vela ma aj deti a nemaju to kam pichnut, no som zvedava.
Bruuu noc. Norik nezehli pozehli ti svokra 😉

amatula
5. mar 2010

bre ranko
🙂 🙂 🙂

Jarka moja ja pisem stale len ty len na fb 😝 😀 😀
ja sa snazim ale sak sama si tu nebudem na prispevky reagovat

vcera som poprala vsetky svoje rukavice ciapky a dnes rano snezi a mrzne 😖

norik ja sa tesim na tych hercov mam rada ceske filmy..no ved uvidime...aspom bude romantika s mm 🙂
vraj su dobre kawasakiho ruže ..no ale tak ideme na doktora..
spime u svokry a potom na malu oslavu k tete...

prijemnu zabavu na stretkach dámy 😉

pekny den 🙂

zuzka1.
5. mar 2010

dobre ranko,

ma nechal mm pospat, maleho postrazil, jemne zobudil. uvidim kurna ako mi bude do vecera, ma boli hlava, uvidime co ta zumba. Vecer von, no uvidime, bud jedno alebo druhe, lebo zumba ma znici a necitim sa nejak skvele. no uvidime do vecera snad bude dobre. Spravim kupel, ked dam maleho spinkat a uvidime.

MAti kawasakiho ruze chcem aj ja vidiet, ukazky sa mi pacili. Ja mam strasne rada Bobule 😉 Bude veru romantikus 😉

U vas snezi???tu je krasne slnecno, ale asi zima jak som pozrela na auta 😝 booze kde je to teplo, mi snezienky pomrznu. 😠

blau
5. mar 2010

Ahoj tak uz ozeneny a vydata 😀 😀
Pekne ju ocesala, ale ja som tam nebola, tak to nebolo tak ako som si myslela, ze by to malo byt. Potom som jej doniesla kozmeticku a kyticu a 2kvety do vlaskov.

Zlata je, no a svadobne menu mame halusky 😀 😀
Nasi spokojny a ozaj nebude mat koncovku ova 😀 😀 😀

amatula
5. mar 2010

pekna svadba tak by som sa aj ja este vydala..ale so stovkou ludi uz nie 😝 😀

ja som bola u svagrovej na kafco...brusisko ma velike..ale neviem akosi som zanevrela po Matovi uz to nic somnou nerobí..no uvidim co ked sa to narodí..lebo mm stale sniva..a vcera hundral ze som vobec neni pre rodinu ze uz by ma nechcel 😀 lebo on chcel viac detí 😅
Matuško buva a ja dnes nic nerobim..fakt az sa hambim 😅 sa citim ako povalac 😀 😀 este aj navarene je zo vcera

idem aspom make-up spravit na vecer,ale sak mam este cas 😕 a zbalit par veci deckam 🙂

som hladala obliecky Pat a Mat..chcem Bobovi k 5rockom 😵
aaaach a vcera som pozerala skolu ze by som sa na daku dala..juj ale neviem neviem...brrrr asi to odlozim na neurcito 😅 aj ked hodilo by sa 😒

zuzka1.
5. mar 2010

Matka sa mi lubis, treba treba, ked ta skola bavila tak si to budes teraz uzivat. drzim palce, nech sa rozhodnes spravne.

Ja idem k susedom s malym, ked mi uschnu vlasy a maly sa naje. Suseda je tehu, ale eln na zaciatku, uvidime co spravi brusisko so mnou 😀 nejak to nejde, ale sak casu dost.

Jarka to je ona akoze Rumpli teraz????

amatula
5. mar 2010

Jarka pekne foto..ten dres ma uplne fascinoval..ja im bud namalujem alebo dam vyrobit tricka..to je napad... 😵 musim nieco vynmysliet..alebo im dam spravit dres... 😕

viete my budem mat 2 a krásnych 5 🙂 sa tesim to bude velka oslava

blau
5. mar 2010

Ano ona je Rumpli Barbora, neda sa mi na to zvyknut, ale ked je to zena umelca NEEEECH 😀 😀

teraz to oznamila svojim rodicom, tak sa tu rehoceme nasi spokojnyyyyyy 😀 😀 😀

Matik ze skoluuuu, dobre chod, ja som isla a ostala som tehu. jednu som prerusila a lutujem to, neviem ci by som sa dala na to teraz s malym...no co uz....

amatula
5. mar 2010

no ved ani ja nepojdem 😒 chclea by som ale asi by som nezvladla,som pozerla ucebny plán,je toho hodne a Dalibor pojde do skoly a to by bolo asi dost ...
aj ja som jednu vzdala..tava blba a nebola som ani tehu..sa mi nechcelo a nemal ma kto motivovat..len taky-akoze kasli na skolu 🤐 🙄 skoda ze som vtedy este mm nepoznala,ten by mi to nedovolil ☹

blau
5. mar 2010

Nelutuj co bolo sustred sa na to co bude Matik. Mne by bola teraz napr, ta moja skola na velke H....

Vcera mi kamoska pisala, ze co ma robit. Je Ing, frajera poliaka rodicia vymrnaju nech pride na sk. Vek na krku ani vydata ani deti a nevie co ma robit.

Nestastna aj s vysokou skolou....Keby zijem, ale na Sk tak si urcite jednu urobim, lebo by mi mal kto pomoct s malym a mozno aj s druhym ako Zuzka by som si to uzivala 🙂

zuzka1.
5. mar 2010

Ked ma kto pomoct je to fajn, da sa to zvladat s usmevom na tvari a rukou v zadku 😀 😀 😀

Teda mati to budu oslavy, krasne to roky 😀

blau
5. mar 2010

Veru je Zuzik pekne si to napisala 😀 😀

No veru 5 a 2 to su cisla 🙂 silneeeeeeeeeeeeeeee 🙂

Pisem, aby si nepovedala, ze som len na FB. 🙂

erikasadek
5. mar 2010

https://beta.modrykonik.sk/fotoblog/erikasadek/...
balu moja ako sme s aminule bavili tu je patova nemocnica tam kde chodi kazdy den, mimo skolku .. 😉

zuzka1.
5. mar 2010

my sme boli na nakup, nebola som na zumbe, kurna mi to normalne chyba, ale vecer von ides so spoluziakmi.

boli sme na nakup, s malym von, nasli sme jeden pozemok, uz len zistit cenu 😀

norik1
5. mar 2010

cafte Nastenky 😀

varila som dnes brokolicovu polefku, kurcu na smotane vcera (dnes ho nikto nejedol hadajte preco) takze zajtra nem varim 😀 no a teraz som upiekla dedofku, poliala som si ju javorovym sirupom mnam mnam a taku teplucku som ju tlacila do hlavy mnaaaam cakam kedy mi bude zle 😀 😀 😀

baby obdivujem kazdeho kto sa pusti do skoly s malym dietatom...aj ked nie je skola ako skola (tym nikoho nechcem urazit), jednu ledva skoncis a je ti na prd, druhu zmaknes s rukou v riti a tazis z nej cely zivot.... a aj tak väcsina paprdov na urade pozera iba na to, ci mas titul alebo nie. Je mi z toho na grc, lebo ked mi taka tetka na urade zahlasila ze "pani magisterka, vyplnene tlacivo odovzdajte na podatelni" tak som sa otocila, ci je v miestnosti aj niekto druhy 🙄 proste to znie divne...

ja som mala napriklad tazku skolu a specializacia ako taka mi je na prd... nikdy ju robit nebudem...vlastne ani netusim, kde by som ju mohla poriadne uplatnit... 😀 😀 😀

lamada181
5. mar 2010

ahojte kočendy tak uz som konecne na nete uz mam pristup
uz sa tak tesim ze opiseme
hlasim ze mame sa celkom fajn az na obojstranny zapal stredneho uska co ma patko
ale da sa
baby ozvem sa az zajtra riadne dnes len tak na kratko
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a bolo super zuzi kokso s dankou sme sa zabavili a aj vytancobali a aj popili

norik1
5. mar 2010

Lamada, vitaj, co opiseme? Sak uz nie sme v skole, ci? 😀 😀 😀

lamada181
6. mar 2010

norik ja som chcela napisat popiseme sibe mi
juj babenky jak sa mate
norika aj to bude coskoro ta skola aspon ja urcite kedze nasa paulinka nastupi v septembri o rok a ja nastupujem tento september do skoly snad

zuzka1.
6. mar 2010

dobre ranko,

hlasim sa po akcii, sa citim vyborne, som zvedava kedy padne na mna unava. bolo vyborne, prichod v skorych rannych hodinach, ucty v baroch hrozne, no zabava bola. aj sme pospievali, potancovali, popili, pojedli, krasny vecer. moj spoluziak, ma 43 takmer plakal, ze preco sme sa nedali dokopy aj skor 😀 😀 😀 ze mame malo casu ako partia, tak planujeme jednu chatu pred statnicami a jednu po statnicicach 😀 😀

idem s malym na prechadzku, ked zalahne, pojdem aj ja pospat, chcela by som ist na nakupy poobede, uvidim v akom stave bude tatik, isiel robit, tak uvidime 😀

Lamada aku skolu ides studovat?

Norik tak tak, ja zas nechapem preco niekto studuje nieco , co je pre nho tazke, alebo comu nerozumie. Ja by som take nemohla, kedze mna co nebavi nerobim povacsine 😀

amatula
6. mar 2010

cafte mamuse

ja len na skok..som u svokry 😉

Doktor je super,podla mna vydareny film..neviem preco ho tak kritizuju 😕 mne sa paci 🙂

pekny den 🙂

norik no ved to dnes sa kazdy pozera ci mas a a aky mas titul 😝 na grc...aj ked ten clovek je tupy,hlavne ze ma titul 😝

blau
6. mar 2010

Ahoooj, zistila som, ze si ma tu cita clovek ktoreho ani nepoznam, tak ked tak IP moje mile dobre,

No my sme boli vcera posediet vecer, celkom prijemny vecer. Dnes oslava malej SesteLnice a vecer stretavka silnaaaaaaaaaaaaaaa.

No co sa tyka skoly suhlasim aj s tebou Zuzi, Norik veru a Mati no co ti poviem susedova ex totalna tapa, ledva vyliezla ZS a ze BC...vystudovala- odbor neznamy nemas sancu sa zamestnat a tak predava v potravinach.

Pride dnes aj bratranec z Brna s rodinou, tak sa tesim, lebo sme sa nevideli sto rokoF a ani maleho LIVE este nevideli.

Jaaaj ja by som tak isla do kina s mojim MMMMM 😉 POvedal, ze na konci mesiaca poda vypoved, ze ho to neba, no tak v aprili bude koncit potom dovolenka a potom sa uvidiii 😎

blau
6. mar 2010

Ozaj Eri vyzera to fajn, hlavne, ze sa malemu paci.

Lamada uz ste sa zabyvali? A ako daleko ste sa stahovali daleko od stareho bytu?

norik1
6. mar 2010

cafte poslala som chlapoch na vylet autobusom do Tesca, maly bude mat zazitok, uz sa tesil moc.

Boli sme plavat, ja menim periny a idem pratat pod postelou vaky a odpratavat brutalne zimusne veci 😀 😀 😀 sa tesim lebo ide teplooooooooo 😀 😀 😀

Krasnu sobotu 😀

zuzka1.
6. mar 2010

Jarka nepaci???jaaaj skoda, ste boli nadseni, ked menil pracu. takze sa nebudete ani stahovat??
tak dnes vleke stretnutia, co?kupila som malemu macko pu navliecky nove, tak do idem poprat, nech v nich moze hajkat a ja idem zalahnut tiez 😝 uz to na mna ide 😀

nas maly hodi pozeravat vlaciky, aj na autobuske sa mu paci, ten len jeeejka jak besny. mama povedala, ze ho vezme vlacikom, my by sme sa na lietadlach vozili a nase deturence sa tesia z mhd 😀

norik1
6. mar 2010

he he presne Zuzi 😀

mej decko nevystate zaspalo v trolejbuse na 20 minut a teraz nie a nie spat, sme s mm na prasky 😅

ale spalna vonavucka cistucka 😀 este dat vyprat zaclonu a potom ju zavesit a bude to