Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
12. mar 2010

Ked ja chcem byt slusna ako moj M, on taky kludas a tak stale mi povie, ze aka som, teda sme my Slovaci nevrliii, tak sa snazim 😕

Ale sak ja im poviem nechcem a oni preco? pre hovno... 😀 😀 😀

jaj matka to tak byva, naslubovat hory doly a potom nic 😅 deti co uz.

Eri ja si myslim, ze Josh opakuje aj nas Luca opakuje vsetkoooo vsetko. Ale baby on jazdi na tej motorke no na pocikanie. Dava na zadne flekuje a uz aj stava na sedadlo ako kaskader no motorkar je to ako slak. On na tej motorke sedi cely den a jazdi a rychlo 😎

Co budete dnes robit? My varime zemlovku...

zuzka1.
12. mar 2010

jeeej Mat aa ja sa idem pocikat, uz teraz ked len sedi a jazdi. Boze ked bude kaskader ako tvoj maly, ale mylsim, ze nie,. nema kde vidiet flekovanie ani davanie na zadne., u vas to je normlane, co??vy to mate v krvi tie motorky 😀

Jarka necitim s anevrla, ja vzdy najskor pekne, ked niekto nepochopi slusne odmietnutie, potom nastupuje moja temna stranka 😀 😀 😀

blau
12. mar 2010

presne aj ja mam taku stranku

No flekuje lebo on pozera na youtube supermoto a motocross crashes, no a tam to vidi, ale motorky ma v krvi ci uz z nasej alebo M strany veru...

blau
12. mar 2010

Jaj baby som sa vas chcela spytat, lebo sak zubarka mi nic nepovedala, ci si myslite ked budem mat zadlahovane tie zuby, to znamena , ze budu v klude a musi mi dorast kost, aby sa mi nekyvali ako pri strojceku mala by som si kupit nejake vitaminy??? ako vapnik a tak?
Ja to budem mat zdlahovane pol roka....oni sa totiz tak kyvu ako prvacikom pred vypadnutim. nie az tak, ale kyvu....

Asi ano? ze?

amatula
12. mar 2010

jarka ja netusim... 😕 neporadím..

Luca je dobry..ze ho tak bavia motorky 😵 asi to fakt mozes v buducnosti ocakavat,ze bude motorkar... 🙂

mojich tipujem na zápasy..lebo sak sa len biju 😅 🤐 😝 ale uz su obaja v posteli 😵 ja papam a dam kavu taku dobru 😵 😎

my budeme celí den doma,ked sme chorí 😒

zuzka1.
12. mar 2010

JArka nenasla si nic na nete??mozno erika poradi z toho almanachu nejake homeo 😉

Nas bude hokejista alebo fudista ako on hovori futbalista.
musim ho pochvalit, padla hruska zelena zvladame , prsi prsi a svokra ho naucila prezehnat sa a amen povedat na konci, moj krestanko maly 😀 😀 😀

dnes rano ma budil, ze mam lubim ta vstavaj, mama vstavaj, pome pome 😀 😀 😀

blau
12. mar 2010

Aj my sme futbalisti uz dlho, len cil ma tu motorku, tak preto.

odpadla som, ze krestanko 😀 😀 😀 😀 aj nas L ma budi mama lieb pod pusu mi dava a vstavat 😀

Nechcem ja homeo mne to nezabera ja tomu neverim, tak mozno aj preto.
Ja potrebujem vitaminy, a hlavne asi origos zdroje- mliecne vyrobky a tak 😉

lamada181
12. mar 2010

blau su homeoptaika ktore su na zuby s obsahom vapnika su pre tehotne aj netehone ja ich davam detom a nasa krsna ich je nmo dostala odporucanie od stomatologa

blau
12. mar 2010

a ako sa volaju?

Ja to potrebujem na vytvorenie kosti v sanke ani nie tak na zuby te mam velke silne ako kone....ci?
Ja uz neviem...

Idem het aj s malym majte sa tu pekne.

Martinka nefejsbukuj a porad mi laskavo, ci si sa rozhodla dat si implantat? Ja by som si veru ceciky nedala spravit...

erikasadek
12. mar 2010

ahojte na rychlo , lamada dakujem.. 😉 no neboj aj ty to mas tazke; a danku pozdravujeme; 🙂

zuzka, jarka ja viem ze opakuje, len opakuje to co by nemal takze ja mam dost ked pato ma krizu, ni ejeto hociaka kriza, a ked ju zopakuje nadherne, aj josh a su dvaja, tak j eto na zblaznenie.. verte mi.. 😠
trapy a unavuje ma to , mma co robit aby som pata drzala, a krotila, a ked s aprida drobec tak j eto pohroma. al einak je sikulka, vie pekne farby zelena, cervena,modra bile, cierna, a oranzova, vie skor abecedu stale ju spieva..
a pocita do 4 pekne. stale... 😀
takze ma aj pozitva, len obkukal to co nemal. ☹ 😠

jarak neporadim Ti v tom na tvoiju otazku, ale vela mliecneho ti neradim tiez skus ine veci bohate na vapnik.. 😉
ale volba je na tebe.. 😉

amatula
12. mar 2010

jarka ja fejsbukujem... 😕 ..málo....

ved som ti pisala ze neporadim lebo neviem co by som ti radila..no prestan pit pivo prejdi na mlieko 😀 😅

ze imlantat JA co si....ja mam dost... 🙂 a ja nikdy pre nic co by mi nemalo zachranit zivot,nepodstupim narkozu..stacili mi dve 😒 ..taku kocovinu si viem zariadit aj jednoduchsie 😝 prijemnejsie 😀

amatula
12. mar 2010

imPlantat 😀

norik1
12. mar 2010

juj tak tu ste dnes mali teeeemy 😀 😀

Blau ja ti poradim len vitamin D - vigantol pre detvaky 😀 maju to na kosti a zuby, to bude asi nieco pre teba 😀 ale drzim palce, si vytrpis s tym zubalmi....

blau
13. mar 2010

Hej kocky dakujem, mama kupila knizku od bukovskeho, tak som si to kuk a je tam aj ten vitamin D, to je ako na osteoporozu . No my sme boli vcera na navsteve zas som sa nasrala, ale ved vy uz viete na koho 😠

Netrapim to nech sa trapi ona sama so sebou, a potom som bola vonku aj s mojou staro-novou svagrinkou a kamoskou na pivku....tak sme sa nasmiali.

No a dnes vecer ideme na veceru s tou naj kamaratkou, lebo uz odchadza spat do Anglicka. Aby ste pochopili, ona sa vydala do England a po 8rokoch sa vratili sem na Sk, lebo jej hubby dostal job v Blave, ale teraz maly ich musi ist na operaciu a jej muz pomaly konci v praci, tak idu spat do Anglicka.

To je hnus pocasie 😒

blue04
13. mar 2010

ahhhhhhhhhhhh.......naj kamoska.......vsak aj ty si moja naj a budes mi chybuvat,cicka moja jedina 😉

a na dnes vecer sa velmiiiii tesujem....to bude nasa babska jazdicka 😀

blau
13. mar 2010

naj naj naj 🙂 🙂 🙂

ano bude to nasa 🙂 co robis?

blue04
13. mar 2010

a mozem sa sem vlastne pridat? 😀 😀 😀

dopila som si kavu,pojdem do vane,s mamou a s Jackinkom ideme piect nepecenu tortu,mosim ist k Silvii a ..potrebujeme ist s Jankom do baumaxu,tak celkom full 😀

blau
13. mar 2010

pridat sa mozes 😀

jaaaj tak full programator,,, tu tortu by som si dala velmiiii rada mnaam 🙂

blue04
13. mar 2010

tak nach sa paci....dondi okolo 1-2 na kafu a ponuknem ta 🙂

zuzka1.
13. mar 2010

ahojte kocky mje,
no ako??
my sme vcera s mm vybehli von, dobre pokecali,skuska asi ok, nemame vysledky, ale mala by byt uspesne za mnou.bola som si zazumbovat, pak sme isli von, ked sme maleho ulozili.

Jarus ides dnes zit???
blue jasne, ze sa pridaj, uz minule sme ti hovorili

blue04
13. mar 2010

😀 zuzka....dakujem,ja sa pripojim tak sem tam,vy ste uz zabehnuty klub 😀

amatula
13. mar 2010

cafte

ja Vám dnes trucujem 😀 ..nestiham Vás..ako cez vikend....

blau a blue prijemnu zabavu 🙂 🙂 🙂ake pekne 😀 🙂 😵

pekny vecer prajem vsetkym 🙂 😵

idem zotret podlahy a pit vincisko 😎

zuzka1.
13. mar 2010

ahojte, ja som upratovala nejak dlho dnes, ale vsetko na poriadku, potriedene, poriadok mame krasny, etse orchideam kupel spravit a pohnojit.
musim pisat bc pracu, snad to zmaknem, v stredu pojdeme d o blavy na konzultaciu za skolitelkou, nech viem na com som.

vecer veget pred tewlkou, pozreme ota asi, neviem, ja zaspim asi v lufte, nedospavala som cez den a takto to vzyera. etse tam mam na 3 pracky prania, uvidime ci dne spoperem ci zajtra.

Mati co decka??

amatula
13. mar 2010

zuzik dakujem uz lepsie...len este malo papaju...strasne chcu len mlieko to nemozu este im nechcem dat a to je pre ne najhorsie...ked to su dvaja mlieckaci 😒

norik1
13. mar 2010

cafteeee ja dnes tiez ulietany den, rano plavanie, potom chladnickove nakupy - tak ma nasrala pokladnicka v HN ze uz davno nikto nie, maly zaspal v autosedacke tak na rukach do postele, spal 3,5 hodiny (!!!), potom sa nevedel dojest a poobede vylet autobusom do Tesca, kupila som si vesticku firmnej farby, ved treba ladit, ne? potom cez mesto, do cukrarne, ozrete vsetky kanaly a trolejom domoooov, juj maly ani nedychal od radosti 😀 😀 😀 😀

Blau a Blue to bude asi nahoda ze te naj kamosky a nick mate to iste v EN a NJ? 😀 😀 😀 😀 to sa mi lubi, vela to o vas hovori 😉 uzite si tu jazduuuuuu

Ama toto poznam, ja som FIlovi nedala pri crevnej mlieko tyzden a pol, nestastny bol neskutocne, ty to mas este dvojnasobne, tak si vytrpis tento vikend...namiesto lyzuvacky postele 😢

idem si zostrihat pesnicku ako zvonenie do mobilu 😉 bo v telke NIC

norik1
13. mar 2010

Ozaj Zuzi u teba to ocakavam klasicky Acko, ved nic ine z tej skoly nenosis, mozes za to ze si mlada, krasna a mudra??????????????????????

zuzka1.
13. mar 2010

Norik si ma potesila. 😉 snad hej, ked aj nie, ale hlavne nech je.

Pozerame ota, no teda super to bolo. moji oblubenci vyhrali v podstate, teda mohli aj panelak a odsudene, nemusela ordinacia a dala by som cneu kao herecke Gabe Dzurikovej, podla ma je super-

Jaaj oni su taki mlieckari, u nas ide 3/4litra denne a 3 jogurty momentalne

idem spat, nejak som unavena, nieco pochystala, zajtra cely den za pc tvorit pracu budem.

norik1
13. mar 2010

Ja ordinaciu nepozeram pretoze Nora ma vsetky zle tehotenske diagnozy a Filip je trochen iny....cakam co bude Marek 😕
😀 😀 😀 😀 😀

norik1
14. mar 2010

Cafte ako hovori moje dieta - mamulienky moje 😀 😀 😀

zasa ta sluzba.....my mame asi nejakeho sukromneho kohuta lebo je jedno o ktorej vecer zaspi, o siestej rano je vzdy hore....

Krasnu nedelu 😉

danciacik
14. mar 2010

Ahojte kočky.
Som k vám na chvíľku nakukla. Potrebovala by som si uľaviť nejak a nejde to.
My sme včera pochovávali starého otca, išla som tam s tým že to zvládnem ale nestalo sa. Zvládali sme to všetci, veľmi, veľmi ťažko. Neviem sa z toho spamätať, najviac bolelo keď som videla svojho ocka ako sa trápi, aký je zúfaly a ja bezmocná a neviem mu pomôcť. A keď sa lúčil so starým otcom a položil mu ruku na hruď a pýtal sa prečo nebije tak to sme už boli zúfalý všetci.
Prepáčte, že sa tu takto rozpisujem, musela som to dostať vonku.
Držte sa maminky aj s detičkami.
Zajtra sme s Paťkom objednaný na neurologiu tak nám držte palce. Lebo sa máme zo dňa na deň horšie.