Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

amatula
17. jan 2009

hurá odpoved........ 😀 len tak ma to zaujalo.............ale dceru na slovensku ze....?

dididi30
autor
17. jan 2009

hej dcera je narodena na slovensku a ak mozem porovnat, v angicku sa rodi o mnohonasobne lepsie, teda ako druhorodicke sa mi rodilo lepsie a pristup je ovela lepsi...
a pri porode som mohla aj pipnut, co na sk nie 😠 ale vraj sa uz moze, ja som teda nemohla ☹ , teraz pri malom som si to trocha vynahradila, ale muz vravel, ze som bola v poho, ze som bola jemna 😅
vedla rodila anglicanka a ta nadavala o dusu a nikto je nic nepovedal, lebo tu to beru ako samozrejmoat 😎 😀

zuzka1.
17. jan 2009

kocky no hlasim sa medzi zivymi!!!
strasne stavy, aspon, ze uz presli, svagrina lezi vylahnuta este teraz. tolko sme tancovali, ze mam dnes svalovicu, dobre ze???
dobra akcia, ale dufam, ze dobre dlho nebude ziadna, nejako som vysla z cviku! ponocovanie, to bolo moje, teraz sa z toho neviem spamatat.
inak ako????malinky spinkal 3 hodiny dnes vonku a teraz zaspinkal vonku zase, sme sa kocikovali, ja sm sa aspon presla.

u nas pri porode sa moze kricat, nikto nic nepovie, pokial pocuvas co ti hovoria a robis co mas, tak mozes vrieskat kolko sa ti bude.

amatula
17. jan 2009

caves ja som pri druhom ani nepipla,lebo som nestihla 😀 bola to bleskovka.trochu ma bolel chrbat,ale kedze som bola v 38tt poslala som muza do prace ze to nic...........a za tri hodky uz mal syna 😵
didi mna to tak zaujme ked su slovenky v zahranici,neviem preco...stale to tu sstudujem.manzel byval par rokov v nemecku a tiez chcel aby sme tam ostali a deti atak.......ale ja som sa zdrahala,neviem preco.teraz sme doma a zavidim vam co ste prec 😀 ....ale aspon tam chodime na vylety.....
ako ste sa dnes mali,,??o zuzke vieme 😀 a kde su ostatne.......
mi sme boli na kafco a ja chamtivec som zbodla aj velku coko zo slahackou 😵 nikdy neodolam 😵

dzanka3
17. jan 2009

ahojte ahojte
maly sa hra a ja sa motam po nete 😵
nasla som totok co poviete?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4764325

amatula
17. jan 2009

velmi pekne.....len mna tieto bazare na nete nebavia......ja mam rada ked pridem do obchodu omakam a kupim 😎

dzanka3
17. jan 2009

amatula to aj ja - ale ked ja chodim len po obchodoch co su tu v okli cinziaku....v meste som nebola ani nepamatam....len ci take niueco podobne nemate?ci je to dobre?

amatula
17. jan 2009

jej mi sme boli teraz v trencine v MAXE.maju tam zlavy aj v adidase fakt super ceny.ale tych ludi,to ja radsej hned prcham prec 😝
myslim ze ak je to adidas mohlo by to byt dobre,nemam zle skusenosti 😉

dzanka3
17. jan 2009

no asi by som mala behnut aj ja do max kuk....len sa mi aj jednak nechce a cez net to pohodlnejsie- ale zas postovne platit a ani nedrzim v ruke ci je to ozaj dobre 🙄

erikasadek
17. jan 2009

ahojte baby, tak dnes sme mali rusny den... skoncili sme v carrefoure na nakupe ako vzdy , ved su vypredaje.. hroza, vsade vela ludi..
no nic, a tak sa prechadzame apozerame a naraz velky plac, obzriem sa vedla nas v vo voziku pekne obodkovany 2 rocny chlapcek, mal kiahne, tak cela rada , som , asi som sibnuta, ale , budem radsej ak ich dostabe josh teraz , a tak nemlusim neskor ockovat ako u pata...
tak vam dam vediet ako to dopadne.................................. 😉

dzanka3
17. jan 2009

ahoj erika
a co dobreho ste kupili?ci len take potrebnosti... 😵

a naozaj chces tzie kiahne?teraz to je lepsie ze potom nebezpecne pre chlapca...a Patko ich uz mal?ci zaockovany uz nebude mat?dokedy to je dobre dostat a odkedy?

erikasadek
17. jan 2009

dzanka, ale nic sme vela nekupili len par veci , co mi chybalo, skor som chcela vediet ci nebude nieco dobre znizene....

my robime nakup raz za mesiac, na zaciatku a potom nicv.. 😀

patrick bol ockovany ked mal 2 roky, a bol v kontakte s deti co mali a nic, cela stastna, teraz trochu lutujem..

teraz som citala novu spravu tu francuzskej komory , tak znova odmietli miesat kiahne s MMR aby bola 4 kombinacia, odporucaju, ale az od 6 rokov, vtedy ma vacsi vyznam ako v detskom veku...
takze asi tak...

erikasadek
18. jan 2009

ahojte kocky dobre ranko vam prajem..a hlavne peknu nedelu..Vam prajem ja som ako mechom udreta,zobudila som sa velmiiiiiiiiiiiiiiiii neskoro, manzel ma nechal spat az do 11!!!!!!!!!!!!!!!!
skoro som to neprezila... 😀
aspon raz po tolkych rokoch uz sa ani nepamatam, kedy som tak neskoro spal.. 😀 😀
a co vy kocky, travite peknu nedelu? dufam ze ano... 😉

zuzka1.
18. jan 2009

ahoj, dobre ranko,
my sme nespali poriadne cleu noc, tie horne zubky nas trapia viac ako tie spodne , ked isli, to sme poriadne ani nevdeli,
Varila som malemu papu, zemiaky, spenat a masko. Teraz dosil z prechadzky so svagrinou!!!
ako fajin!
je mi teplo zase, sranda to je, dufam, ze sa tie tuky pekne potia!
pojdeme k segre mojej, upecem kolac a poobede, ked sa maly zobudi pojdeme

erikasadek
18. jan 2009

jajaj, tak nech ho tie zubko dlho netrapia , chudacik maly.... 😉

dzanka3
18. jan 2009

ahojte

ja som tu mala mamu aj s bratovym synom6 rocnym....
a cakame dalsiu navstevu - mlady par - uz 10 rokov sa stroja ze sa vezmu a stale odkladaju 😵 😵 😵 snad ich Martinko navnadi 😀 - dnes tu ma pestunov - len aby aj zajtra neocakaval ze sa bude pestovat 🙄

zuzka veru nech sa tuky potia - ale ja som sa vecer vazila a nic...??? no uvidime uvidime...ved pokracujeme...

inak aj ja som pocula ze horne zubky viac trapia ako spodne- no co musime vydrzat 😔

amatula
18. jan 2009

Ahojte aj nam idu horne,jeden uz je vonku este druhy 🙄 a este ttie ostatne 😅
dnes sme boli v kine,no hotovo ja som nebola v kine asi 5rokov 😀 a este 3D rozpravka 😀

zuzka1.
18. jan 2009

amatula na co ste boli??my sa chystame!!!kedysi sme chodili uplne pravidelne, teraz tak raz za 2 meisace, vsetky filmy sme pozerali v kni, take co sa nam pacili, my sme boli u segry aj mamka prisla!!!!

padol jackot v lotte!!!!!!!!!!!!nic sme nevyhrali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!niekomu sa zadarilo!!!a konci normalny zivot!!!!
my sme sa s muzom tak pohadali, ked tam bolo 200mil., ze sme sa zhodli, ze tie prachy ani nechceme?ale milionik by bodol!

amatula
18. jan 2009

na dake muchy co leteli na mesiac... 😀 t oje rozpravka...to kvoli malemu a bolo to 3D
aj mi sme par krat typovali ale ja tie prachy aj tak nepotrebujem takze ma to nesere 😎 hlavne nech sme zdravy,kaslat na prachy..........

erikasadek
18. jan 2009

zuak ani milion by ti nestacil, ked si predstvavis co by si vsetko chcela a potrebovala, tak by si este nadavala a plakala, ze ti je malo.. 😀 😀

dzanka3
18. jan 2009

joj baby taky miliom eur by bodlo - staviame dom.....ale ked budeme vsetci traja zdravi a do troch rokov styria zdravi aj to bude super 😵 😵 😵

nam uz navsteva odisla, maly spi okupkany napapany a ja tiez uz cistucka....ale prezrata a dnes slapem na fernete s tonicom 😀 😀 😀

zase som merala malemu teplotu 38,1 neodcitane - tak zajtra na 100% volam Dr... 😨

erikasadek
18. jan 2009

dzanka, tak nech to nie je nic vazne...

zuzka, zase som ti zbabrala tvoje meno.. ☹

norik1
18. jan 2009

Babule ja len na skok, tento vikend som mala antizavislacku kuru na konikovi 😀 😀 😀

Vcera sme boli na navsteve u kamosky - drzia delenu stravu ale kvoli nam narobili chlebiky, kolace, piskoty s bananom v cokolade....lososa so zeleninou a zemiakmi.... chlebiky sme mali dnes na ranajky a na veceru, lososa este dnes na obed (ja mam este aj zajtra) a kolaciky este nejake zostali v chladnicke... no ciste leharo dnes.... sme sa naranajkovali, maly zavrel oci (vecer ani bohovy zaspat na navsteve) a ja s nim... som sa zobudila o jedenastej na gauci ze maly ryci a mm sa pokusa zistit, preco.... jasne ze bol hladny....chlapi 😀

Zajtra sa ideme prvy krat ockovat - ak neratam to sproste TBC-cko na piaty den zivota - tak uvidim, ako to maly bude znasat...

Zuzka to ja som vyhrala ten jackopt, ja, ja, ja!!!!!! 😀 😀 😀 Ale nikomu nehovor....Ozaj, kto chce dom?

dzanka3
18. jan 2009

no snad to budu tie zubky - lebo ma inak poraziiii - stale chodiem dva krat von s nim - ale od tej poladovice som zlenivela a aj dnes spal poobede doma....zeby mu vonkajsi vzduch chyba a hned nieco lapil?l??

no erika co pijes ha? ked meno zbabravas?

a napis kolko kg som zvedava....ved ja len tak obdivne ti zavidim nie zavistlivo 😔

norik1
18. jan 2009

Dzanka ja ficim na bielom rume s colou... a dobry je, kokso...

dzanka3
18. jan 2009

norik to ako?maleho este neockovali odvtedy? my uz ideme 22.1: na tretie ockovanie....
a hned ako pirete domov daj mu na stehienka kam ho ockovali octanovu mast - ja som minule az vecer a to uz mal tvrde stehienka...neviem naco som cakala... 🙄

dzanka3
18. jan 2009

a ozaj baby co mate deti viac ako pol rocne vam uz v noci nepapaju??a ako ho oducit aby v noci nepapal?

norik a to biely rum dostat kupit? to som este nepila - mam v tom rezervy 😀 😀 😀

erikasadek
18. jan 2009

DZANKA, slubujem, nepijem nic... 😉
nie bude to klavesnicou....

no nepozeram sa kolko som zhodila, proste uz len s casu na cas...

dzanka, asi ma budete nenavidiet mne moje deti prestali jest v noci, od 2 mesiaca; a proste zacali s jednej noci na druhu normalne spat,a ostalo im az do teraz, spia od 8 vecera, do 9 rano niekedy aj viac.. 😀

jedina rada; je menej spat cez den, ale to treba cvicit od baba..

norik1
18. jan 2009

Vies ako som hoo odnaucila? SOm mu jednoducho nedala... posunula som mu vecernu kasu na trosku neskor a spravila som jej viac...a postupne som posuvala cas naspät...ale to trvalo asi tri dni ...

...biely rum je dobreeee.... nema taku hnusnu pachut ako hnedy, klasicky....

no a ockovanie? Prve sme posunuli, lebo maly bol cerstvo po navrate z nemocky a mal sialene hodnoty pecenovych testov... potom cvicil Vojtovku a vtedy sa nesmie ockovat.... potom ze na 6 mesiacov, ale ked som prisla tak malemu nasla tu virozu co sa nam pred vianocami tahala a museli sme ATB....no a tak ideme teraz ked uz ma zachvilu osem mesiacov 😵

dzanka3
18. jan 2009

fiiha tak pekne spinkaju.....to mas super - ale martinko len raz papa - aj to sa mi nechce vstavat...ale ked pocuvam niektore baby ze kazde dve tri hod papaju...tak som vdacna aj za toto....

ked on cez den musi spat - to vidim na nom ze si zacne brhlit ocka - a uz je taky nespokojny...spokojny je len na rukach a kto ho bude stale roznasat!!! tak ideme do kocika a von alebo do postele a tam na cajiku zaspi - tak cez den spi dokopy take 3-4 hod....a v noci od 21.00 do 7.30 ...priblizne...

ja len dufam ze maly bude po muzovi on je spachtos 😵