Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
20. jan 2009

to ozaj nikdy nidky v zivite neda dietatu sackovu polievku??????lebo je skodliva???a ta zleenina je zdrava ktoru kupuje???ved nenapislaa, ze kupuje bio, aj to mozno nie je zdrave

erikasadek
20. jan 2009

zuzka, vies ja mat tie problemy tak si piskam......; 😉

dzanka3
20. jan 2009

no jasom lubila sackove polievky - gulasovu som obcas varila - ale ked som bola tehotna som ju navarila a uz z toho pachu som sa skoro dogrcala - citila som kazdu umelinu....
odvtedy mi je zle ked si na sackovu polievku co i len spomenem.....ani to uz nekupujem....

norik1
20. jan 2009

juuuj tak to ja mam furt zo dve doma v zasobe - ja nie som polievkova, zato mm ano a raz za cas mu nevadi ani sackova...a chcem vidiet tu, co navari rychlejsie zeleninovu ako sackovu...aaaale, nech si vyprdnu oko 😠

zuzka1.
20. jan 2009

no to bol tiez dobry hlod, odbornicky-kucharky!!!!!dovtedy hadam nai nezovrie!!!
my mame tiez v zasobe aj sackove polievky, aj vselijake ine umeliny a nevidim nic zle na tom, ked ich niekedy uvarim, ked s ami nechce, ale o tom je nasa tema, nie???vieme si ulahcit zivot!!!!
a ja sin emylsim, ze to s tym najzdravsim treba extra prehanat!!!vsetko s mierou smaozrejme, ale asi to nie je az tak skodlive a nezdrave, inak by to nepredavali, nereklamovali atd.
Ja zboznujem hraskovu sackovu!!!!!Aj ked som ju uz vyse roka nejedla!

dididi30
autor
20. jan 2009

jaj ja som este len teraz dosla a este stale ste na tej teme? 😀

norik1
20. jan 2009

so sackovymi polevkami na vecne casy 🙂

zuzka1.
20. jan 2009

kocky dala som tie umelecke fotky Saminkove, bezte kuk 😉

blau
20. jan 2009

jeej zuzka, tlieskame kraaaaaaaaaasne fotky. Maly je uzasny aky vlasacik. Velmi ste zlaty 😉

zuzka1.
20. jan 2009

blau diky, davno si tu nebola, medzi nami!!!!
Maky uz nema tu ofinku, je ostrihany, lebo mu to pichalo do ociek. 🙂

dzanka3
20. jan 2009

zuzka nadherne fotky - ved aj super objekty na fotenie boli 😀 😀
maly je ozaj aky vlasac - to my len paperie mame zatial ako male kura 😵 😵 😵
a mne sa zda ze sa podoba na teba taky nostek gombicka....a ved Samkovi to sibalstvo uz z oci kriciii 😀 😀 😀

zuzka1.
20. jan 2009

dakujeme dakujeme dakujeme!!!!!!! 😉

norik1
20. jan 2009

Zuzi to kde ste dali robit? Uzasne🙂 vy ste fakt vlasaci... no, nahodim uz aj ja nejake cerstve, ale my ani zdaleka take vlasy nemame 😀

Este ti mozme lichotit? zvladas???

norik1
20. jan 2009

Inac mm dosiel z pracovnaj vecere a doniesol mi pecenu kacicku, kapustu a lokse... to bude zajtra obed... ale kusnut som si neodpustila, ja pazros!!!!!

dzanka3
20. jan 2009

norik len si si kusla? si dobra..
to mm si pytal ze chce mastny chleba s cibulou - no tak som si aj ja dala krajec....a nato fernet s colou...
maly bude rano zbaleny ze odchadza , ze v tom smrade s nami nespi 😀 😀 😀

dnes som bola na mma a vyhrala som tri aukcie:
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=683185
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=689503
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=687029

zas budem na pol roka snad spokojna 😵 😔

zuzka1.
21. jan 2009

Dobe ranko, norik tu v Moravciach v jednom atelieri. Kludne lichotte , ja som zvyknuta 😀 😀 😀 😀
Dzanka spiralu som mala, nic moc na moje mihalnice, odlicovac je super!!!!
Lokse, kacicu a kapustu by som si dala!!!!boze, aj na ranajky!!!!

norik1
21. jan 2009

juj neprovokujte, ja ju mam v chladnicke!!! a mam pevne preedsavzatie ze do nej kusnem az na obed!!
Dzani, tak to muselo u vas voniat samymi dobrotkami 😀 ale taky chlieb som uz tiez davno nejedla...

zuzka1.
21. jan 2009

ani ja, dzanka si ma inspirovala!!!!!

norik1
21. jan 2009

Zuzi a co si vymyslela teda na to vyrocie???? AKu romanticku?

zuzka1.
21. jan 2009

vlatne ziadnu, pojdeme do kina a do mc donaldu, alebo pojdeme na veceru do normalnej restauracie.
Aj tak si myslim, ze zvitazi kino a mc donald!!!! 😀

erikasadek
21. jan 2009

ahojte kocky ozyva:m sa az teraz rano som prezila sok , na infarkt, este teraz sa s toho nemozem spamatat...

najprv som prezila bezsennu noc kvoli joshovy, mal gastro, varacal a plakal a kakal celu noc a ja s nim...
no hroza nad ranom okolo 7 rano som zaspala konecne...a moj muz odchadza do prace o 7."à rano a zatvoril za sebou dvere!!!!!

patrick, spal v nasej posteli od 12 v noci, kedze ja som zostala s jeho bratom.. zobudil sa a nenasiel ma v posteli, sok hladal la bez slova; nenasiel ma, tak si otvoril dvere klucom a odisiel dolu, v pyzame bosy.. vchodove dvere su na kod takze sa za nim zatvorilia uz sa dnu nemohol dostat ostal stat pred bytovkov bosy v pyzame, v 0C a nic a len plac..

do bytu mi vosla neaka suseda, a s patom, a ja som ss aprave zobudila a=na jeho plac, v soku...

kocky doteraz som v soku ked si predstavim co sa mohlo stat, ako tam stal v tej zime sam..
ja nechapem co ho to vobec napadlo ist von..a vobec normalne ked sa zobudi tak ma hlada a place a dnes nic...
som hotova je mi na zvracanei , cela sa trasiem... 🙄 ☹

nezelam nikomu...

zuzka1.
21. jan 2009

booooooooooooze erika, sa trasem s tebou!!!!
chuda ty aj maly!!!ty inafakrt ako to zobral maly????je ok,

erikasadek
21. jan 2009

no on je ok, ja osm plakala a on ,mama neboj to je dobre, neboj sa... a berie ma do narucia uplne zmrznuty..

kocky ja sa stoho tak lahko nedostanem , trasiem sa doteraz a placem uz od rana.. ani kavu som do seba od nervov nedostala, ani mi ju netreba ten strach mi dal taku silu , ze ani neviem, kde s ato vo mne berie..

amatula
21. jan 2009

erika to si tu ani nemala pisat ☹ ja psychicky labilnejsi clovek teraz nebudem ani spavat 😖
chudiatko malinke ☹ len neviem kto to ma horsie ci ty alebo on 🙄

amatula
21. jan 2009

zuzi mas fantasticky album aj ja chcem aspon dve take foto 😵 .len ja to neviem ☹

dididi30
autor
21. jan 2009

ahojte

juj erika to ma mrzi, boze ja som si hned predstavila moju tamcu tako ☹ 😢

erikasadek
21. jan 2009

ste zlate, no on je natom velmi dobre ja nie, je to traum ana zivot.. ☹
zuzka , idem si pozriet tvoj album aby som trochu zabudla...

zuzka1.
21. jan 2009

amatula dkaujemem, ved posli fotky, nieco ti spravim, posli na blaznica69@azet.sk

norik1
21. jan 2009

Eri neboj, hlavne ze nestratill duchapritomnost a nikde dalej nesiel... vidis akeho sikovneho a mudreho mas syna???? este aj on teba utesuje, ze sa nic nedeje!

Vies ja som teraz behala na popaleninove s tou nozkou a pedoska mi tak jemne naznacila, ze bude potrebna väcsia predvidavost... hmmm ale da sa predvidat nieco take???? nech mi nikto nehovori ze sa da, lebo deti su 100x vynaliezavejsie ako my a ked to nejde tak, skusaju onak... na to maju trpezlivosti dost 😵

Vsetko je v poriadku a NEMYSLI na to, co sa mohlo stat, dolezite je ze sa to nestalo! Tak sa len znicis ty. Hod si stamprdlu, urob si tu kavu, vybozkavaj svoje detvaky, povedz im ze su tvoje vsetko na svete a nemysli na to. Ja som to tiez tak musela urobit lebo ked som si predstavila ze si maly mohol obarit tvaricku namiesto nozky...alebo pipika... neboj, uz je dobre!

erikasadek
21. jan 2009

norik si zlata ale ver mi, tak skoro ted adnse to neprejde...
ja viem ze to nie je take strasne, ale pre mna ano... ked si predstavim....to najhorsie scenario..

ja si ani nemam co rupnut doma nie je alkohol, a teraz by bodol.;ako sol..............

vatsia predvidavost, tak to sa naozaj nedalo predvidat... ze ho napadne sa stverat hore po kluce a ze ho vobec napodlo ist von.... nechapem...
ale nevadi teraz s a ku klucam, ani keby na 4 stolicky vysiem nedostane...

teda ja davam takeho bacha v byte, klucky, dvere okna vsetko je securizovane, ale toto ma nenapadlo, keby sme nechali dvere nezamknute tak si nadavam, keby boli kluce v dverach taktiez ale takto//

ale mas pravdu, chvala bohu sa nic nestalo..