Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

amatula
25. jan 2009

babule no dnes tu nikoho 😕 😕 len ja 😅
ved co by ste tu aj robili ze ked je take pocko vonku 😉
zasa tu bude vecer ked mne bude ten moj spolubyvajuci hundrat 😠 😀

erikasadek
25. jan 2009

amatula ahoj ja som tu , i ked je to perne, josh je stale na tom zle tak nemam vela casu....
vecra neboj kocky pridavam s aaj moz stale hundre no hroza... vsetci su rovnaki.......... 😉

norik1
25. jan 2009

Cafte maminy tak jahniatko bolo cool so salatikom a mozzarelkou mnam mnam...
No, Amatula, u nas to nie je ani tak o skreckovani ako o tom, ze raz rocne vieme prist k jahnacine, raz k celej morke a domacim kurcatam a podobne...v taky cas ti jednoducho nestaci maly mrazacik a pokial nechcem jest celu morku tyzden, musim ju zamrazit... detto ovocie a zelenina zo zahrady... bohuzial mrkva a spol. je len v jednom obdobi a na tony - tak sup s nou do mrazaku ... a teraz sa vytesujem celu zimu, ze mam krasne nasackovane davky do polievky - vytiahnem, sup to do Schnellkochtopfu a o hodku papame...bio zeleninku v polievocke. A tak mame velke hovedo skrinovy mrazak....

amatula
25. jan 2009

norik !!!to o skreckovanii pisala blau!!!nie ja 😉 😉 😉
ved ja to poznam som z dedini a máme tri mrazaky a z toho jeden na pol kuchyne a chladnicku na tu druhu polovicu 😀 😀 😀
😎 😎 😎
a mali sme aj zive jahniatko,ale sme ho neupielkli,skoncilo v klobasach 😀 😀 😀

norik1
25. jan 2009

Jeskove oci no vidis a tak to dopadne ked si poobede nedam kavu!!!!!! Amatulka verejne sa ti ospravedlnujem!!! 😀
Boze ja som pako....len dufam, ze toto Filip nepodedil he he he 😀 😀 😀

amatula
25. jan 2009

no to bud rada ze ja som si tu kavu dala 😠

😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵

zuzka1.
25. jan 2009

caute baby, aka bola nedela???
u nas veget, mm nema rad nedele, kazde nedelne rano zaciname slovami:"neznasam nedele", tak si viete predstavit, ale clekom fajn, boli sme na prechadzke, potom prelelzali v posteli cely den.

amatula
25. jan 2009

jezis zuzi a nevies preco ich neznasa????
lebo ten moj tak isto toho nedelu niekam dostat alebo prinutit k niecomu to je utrpenie.
presne kazdu nedelu opakuje neznasam nedelu to je po.....aní den 😅

norik1
25. jan 2009

hej hej a moj kazdu nedelu dostane poobede depku...ze treba ist zasa do prace 😀

zuzka1.
25. jan 2009

no baby nielen, ze my si rozumieme, ale asi aj ti nasi piadimuzici by si mali co povedat 😀

erikasadek
25. jan 2009

ahojte baby, tak co uz vam primrza.... teda kazdy sa moze mylit norik, teda a ty sa vies tak pekne;; 😀

baby neviem ak vy , ale my sme stravili polovicu nedele n pohotovosti s joshom znova.
t

erikasadek
25. jan 2009

tak kedze stale mu nebolo dobre a stale nic nejedol a stal ehnacky a vracanie, tak som dnes znova svihala, dokonca mal aj akoby alergiu na brusku, a stale teplota, ale nejhorsie je ze stale len plakal, a nebolo mu dvakrat dobre;
hned ako som prisla tak hned , na sbarali po priznakoch ako som im opisala, juj ale som bola rada nechcelo s ami cakat dalsiu 1 az 2 ked nas zoberu.. tak to bolo rychle.. takze zase vel anestratil len 400g takze sme daleko od 10% z vahy, ale vyzeral horsie , urobil sa krvny test kedze ma teplotu, viac ako 38C

tak sa podrzte mam chlapa, ani oni nechapu, ako drzi. len o vodnom roztoku, teda hydratacnom....
a hlavne
vysledky krvy vysli v poriadku a aj ladviny ma v poriadku tak sa pokracuje dalej, len teraz nesmie vobec jest az do zajtra, co nehrozi, kedze nic nechce...
tak nam drzte palce.. tak vyzera to , ze chytil velmi silne gastro ( pre vas rotavirusove) 😉

baby som rada ze aspon vy mate za sebou peknu nedelu....

zuzka1.
26. jan 2009

dobre rano kocky,
no erika pevne nervy prajem a malemu nech sa sikovno vyzdravi, ved to by bolo moc aj na dospelaka!!!!!
na to nie su ziadne lieky????len voda a dieta???

erikasadek
26. jan 2009

ahojte, ahoj zuzka, no nie su, normane to trva "3 AZ 5 dni telo sa vytrapi s virusom ako nadcha..
len lieky na hnacku a proti vracaniu

lekar mi povedal, ze ho ma velmi silne to gastro teda virus takze sa musi sam vytrapit.......;

neviem vam povedat ci je mu dnes lepsie zobudil sa s plnou pliekou, az po usi znova mozem prezliect celu postel 😠
ale ma trochu hlad, teda objedol trosku postneho chlebika...uvidime zajtra som objednana k lekarke, na pokyn nemocnice , musi byt stale sledovany.......;;
inak tu je to bezna epidemia, a ma s tym skusenosti, nie je to po prvy krat, ale toto je sila aj pre mna

a vy co mate nove......?

blau
26. jan 2009

Ahojte, no Erika mas to perne ta obdivujem, ze si najdes na nas cas nas tu informovat, aby sme sa nebali o tych tvojich anjelikov 😉
Bude uz len lepsie a lepsie, myslim na Vas. U susedov vrtaju studnu, tak maly mal troska problem zaspat, ale uz spinka uvidime dokedy. Dnes si rano potiahol, tak mi je jasne, ze poobede spat uz nebude. 😒
Pojdem na nakup, lebo buduci tyzden si po nas pride tatino a pojdeme domov. Ozaj svieckova mu moc nechutila 😨 Neviem preco mne ano. Lebo este vyjedal z babininho a dedovho taniera zemiakovu kasu, len sa tak zalizoval potvorka mala. Prajem krasny den, dnes bude pekne 😎

zuzka1.
26. jan 2009

blauka a teraz si vlastne kde?na SVK ci AUT???normalne mam z toho mis-mas!
my sme vyspinkany, ja som spala hodinu a pol s nim, aka pohoda, idem sa nachystat, pojdem do mesta na nakup s mm, maly bude u babky, potom idem do autoskoly na zdravotnu pripravu. Bude to trvat 4 hodiny!!!!nuz zabava!

blau
26. jan 2009

teraz som doma na sk v prievidzi a druhy domov alebo prvy? je rakusko, tam je nas tatino. No tak sa len zabavaj na zdravotnej priprave , to sa zide barz kedy. pa

erikasadek
26. jan 2009

ahojte balu, ale najdem , taka mala dierka v mojom casovom priestore, samozrejme na vas si vzdy najdem cas.. 😉

ZUZKA TAK TY UZ ZACINAS VO VELKOM , tak vela stastia v zdravotnej priprave, budes robit z ust do ust.. 😀

tak idem davat drobcom jest uvidime ci uz do seba nieco konecne da, ved by uz mohol mat hlad od utorka nie..?
chudacik....
drzte sa mi, tak neskor...

zuzka1.
26. jan 2009

no idem sa do toho pustiti, dufam, ze to bude nejaky Gere a nie iba nejaka atrapa alebo babka
😝

norik1
26. jan 2009

Fiha tak kamoska mala na priprave nenormalneho sexosa, vsetky si ho natajnaka fotili ked ukazoval dychanie z ust do ust... a vsetky urcite tuzili byt tou ancou he he... No ale neviem, dalsia varka vraj uz mala taku nevrlu babu... Zuzi drzim palce, aby to bol sexos🙂

norik1
26. jan 2009

Ja som si uz aj nasla svoj vysnivany golfacik, problem je ze maju v Kike posledny kus a mm na cerveny nepristupi... a modry som tu na SVK nenasla bleeeeee
http://deti.bazos.sk/inzerat/1286467/Kocik-Chic...

dzanka3
26. jan 2009

ahojteee uz som konecne online 😀
mm tento crep preinstaloval a ani za svet nechcel ist net...az dnes to zo satra napojili - ony mali chybu...
idem vas docitat co nove 😵

norik1
26. jan 2009

nasla som novy ideal mojich golfiek he he
http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...

erikasadek
26. jan 2009

norik, je fajn, ale podla mna zbytocne drahy..., ale mas pravdu mas narok na svoj sen.. 😉

norik1
26. jan 2009

Erika nechcem novy, predava ho jedna v bazariku za 1500 😀

norik1
26. jan 2009

uz mam superdrahu 3-kombinaciu, je vazne super, sla by som donho este raz - ale len keby mi ho zafinancovali rodicove 😀 😀 😀 povedala som si, ze golfac chcem urcite od ruky 😀

erikasadek
26. jan 2009

.......aha, ja blba 😀 😀 😀 ...........

norik1
26. jan 2009

verejne sa tesim ze moj sen bude v pondelok splneny - ak teda posta nezasi na vavrinoch!!!! Som ho kupila Filipkovi k dnesnym osmim mesiacom 😀

dzanka3
26. jan 2009

norik ten kocik je krasna alahucky....a akej farby kupujes?
a aku ste mali trojkombinaciu?
my pegperego centro a knemu navettu a vajco - vajco som uz nastastie predala - ved bol v nom maly 2x a nechcel tam byt...uz je v autosedacke do 18kg a tam sa mu paci 😵

norik1
26. jan 2009

musim pustit mm na pc a potom ti napisem 🙂