Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
28. jan 2009

boooze erika, vy amte doma rodeo kazdy den!!!!
ja prepisujem teoriu pre brata, pojdem sa ucit manazmnet na sobotnajsiu skusku a napisat ciel bakalarky.
muz zodvihol nohy a doslo mi to!!!!
dzanke asi zas enejde net, ked tu nie je!!!!!chuda, musi nervacit!!!!

norik1
28. jan 2009

vidim Erika ze s urcitostou si prebrala moj titul Katastrofy roka 😀 😀 😀 som zvedava, ktora z vas bude dalsia kym sa to vrati ku mne 😀 😀 😀

erikasadek
28. jan 2009

norik ja viem no hroza, nechce vidiet ako vyzera vsade aj vo vlasoch npo hroza.. nezabudni on je alergik ale zatial len mlieko a vajicka... ja sa zblaznim..................

no vid este ze muz zdvihol nohy zuzka.. 😀

dzanka ta musi uz niekde vlasy trhat s toho abstaku... 😀

dzanka3
28. jan 2009

ahojte
ide ide nam uz net - druhy den ide - ale mam uz konecne aj skype tak vas trosku zanedbavam 😔 ale polepsim sa 😵
erika ty stale s niecim novym prides - ie tvoje deturence si tusim muisa vsetko vyskusat co sa chorob tyka - mas uz toho urcite dost.....este ze ty si taka silna osobnost a vsetko hravo zvladnes 😉

norik krasne fotky si dohodila a veru maly je cela ty...a zubky este ee?

zuzka a ty kazdy den popijas a chudnes? sa mas a ja nic...ale dnes od 18.00 ani ja nezerem - snam vydrzim.....

my nic take noveho - maly stale skusa na styri - vypuci ritku a supne sa dozadu a jeduje sa preco sa vzdaluje od hracky 😀

erikasadek
28. jan 2009

dzanka tak predsa... vitaj...

ale nie si mila ze silna osobnost, neviem , co este moze v mojom zivote stat, pretoze je toho v poslednej naozaj vela.....
teda ja neviem ale budem musiet dat urobit podrobnu analyzu naco je alergicky aby som sa uplne mohla vyhybat tymto produktom.. uz teraz to nie je lahke...
clovece on bol tak zohaveny ze na zaciatku som si myslela a je to dostal kiahne, len neake su velke... dokonca sa mu robili aj pluzgieriky vo vnutri, .. no hroza;.
aj ty si na skype ako ja, strasne.. 😀

dzanka3
28. jan 2009

erika ked ta alergia je svina - sesternica sa vydavala a v piatok jedla dinku - taky zlty melon - celu tvar mala cervenu a tak sa aj v sobotu cervena vydavala 😵

amatula
28. jan 2009

baby vy ste ma vobec nepochopili 😀 😀
myslela som ze ked kliknes na temu volna diskusia tak sa zobrazia temi....nie??a mi sme boli uz na druhej strane zatratene co tu nikto nebol 😀
chapisto 😵 😵
musim ist lebo ma tu otravuje chlop 😎

erikasadek
28. jan 2009

chudera, vidis a atakto neako flakato vyzeral aaj josh , no ja som mu dala liek na alergie aerius a za pol hodinu ani stopa... 😉

zuzka1.
28. jan 2009

dzanka vy amte polrocika????????mali ste v pondelok, ze???????

dzanka3
28. jan 2009

ano maly 😵 😵 😵 😵 v nedelu 25teho
mame chlapa doma krpateho upistaneho urevaneho ale zlatunkeho 😵

erikasadek
28. jan 2009

vsetko najlepsie k polrociku......... 😉

dzanka3
28. jan 2009

dakujeme 😵 😵 😵
aj ked uz ako rocak vyzera a tazky moc a tak si lubi prdku roznasat...ale ved to sa neda ho ponasat dlho....ale uz chodime po byte a ukazujeme lampa, hodiny tiktak, obraz, panbo....
ale on len hodiny vie - tam sa pozrie ...inak zatial nic...

zuzka1.
28. jan 2009

ve dma este cas, my vieme tapuskat, ukazat aky veliky narastieme a baran baran buc

dzanka3
28. jan 2009

aj to sa ucikme ale zatial nic len sa rehni pri tom...
dnes mame 7 rokov co sme to zacali so starkym mojim tahat - tak fernetuje s tonicom 😀

zuzka1.
28. jan 2009

nooooooooooooo, gratulujeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dzanka3
28. jan 2009

baby chcem sa sptyt - neviem ci som sa uz nepytala - mam hlavu deravu...
umyvate detom kazdy vecer (ktore kupate kazdy vecer ako ja) hlavicku?
ja tak kazdy druhy mu ju pretrem cistou vodou(davam do vody len balneum..)?

zuzka1.
28. jan 2009

ja umyvam kazdy den, normlane sa kupkame v Johnsone

dzanka3
28. jan 2009

a potom ho oplachujes ci to netreba?
lebo my stale kupkame v spalni - tam vykurim a vo vanicke...

norik1
29. jan 2009

Jeskove oci teraz tu vyzeram ze svoje dieta zanedbavam lebo ho kupem kazdy druhy den 😀 😀 😀 .... ja neviem, toto mi hovorili aj v porodnici, potom aj doktorka...ze ked sa maly chce kupat, tak potom mydlo/telovy sampon pouzit kazdy druhy den, aj vlasky tak staci a ked sa maly chce dzabkat vo vode, tak v cistej, male dieta sa tak nespini a preto ho netreba "cistit", aby neprislo o prirodzeny film na pokozke.... ved viete ako to myslim, nie tak ze niekto to robi zle - tak ma to naucili ked sa maly narodil no a tak to robim...
Nezalozime temu Ako casto kupete svoje dieta? to by tiez bolo zabavne citanie 😀 😀 😀

Dzanka gratulujem k polrociku aj k stastnej 7-cke, nech sa mate vsetci traja co najlepsie a nech sa lubite 🙂

Zuzi este kolko skusok???

Amatula vies ze aj ja som si presne toto iste vcera myslela, jeskove huslicky uz sme na druhej strane zoznamu, daco neni dobre 😀 😀 😀 😀

zuzka1.
29. jan 2009

Norik uz len tuto poslednu a budem sa sustredit na vodicak 😒
norik nikto ta nepovazuje za zlu matku, ja mam kamaratku, ktora tiez nekupe kazdy den, dokonca ani kazdy druhy, mala sa nerada kupe, ma rok, tak ju jednoducho nekupe kazdy den, ked z toho mala mama aj mala take stresy.
My sa kupeme kazdy den, ten Johnos mu pridavam do vodicky, ale teraz som kupila akoze take hustejsie, to s aneda rozrobit vo vode, tak mu to davam normalne, ale t do vody je lepsiea a potom telove mliecko.
Viem, ze sa deti nemusia kupat od pol roka kazdy den, nam povedali tak, ale pre nas je kupkanie zabava, tak to robime kazdy den.
Ake su dnes plany???
ja budem sama doma, maly ide k babke, ja sa budem ucit a upratovat. Alebo ako sa poznam zaspim a prelezim polovicu dna!

norik1
29. jan 2009

Ta to pravda Zuzi 😀 😀 😀 no a nespi a pekne sa uc, o chvilu mas fajront!!! aj ked musim priznat ze toto ti uz nezavidim...

Ja som mala vcera presne 5 rokov od poslednej statnice, s "nostalgiou" som si spomenula ako som sa tyzden pred stackami tesila ze ty kokso, este tyzden a uz NIKDY sa nebudem musiet ucit na ziadnu skusku, to bude pocit... taaaaaky balvanisko mi spadne zo srdca ze az v Bratislave sa zem otrasie.... no a prisiel den statnic, kedze som tam bola druhy krat tak mi to bolo uplne u zadku, vobec som nestresovala, este som sa pohadala so skusajucim na anglickej literature.... no a ked nam pogratulovali, tak som cakala na ten pocit ulavy... a NIC!!! velke nic, prazdnota, ticho, ziadna radost, ziadna ulava.... normalne som bola v soku ze toto je ono? takto som sa mala citit po statnici???? normalne som bola sklamana...

norik1
29. jan 2009

Dzanka a neskypuj tolko, mozes chytit ten virus co teraz beha kade tade!!!! na konikovi ho urcite nechytis 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka1.
29. jan 2009

aj ja po maturitach, ziadny pocit to vo mne nevyvolalo. Ocakavala som nieco podobne ako ty a nic neprislo, odvtedy sa dobrovolne vzdelavam jak sibnuta, lebo mi skola chyba.Teda uz mam inu, ale chybala mi.
Hned po skole som isla naspat na Cyprus, tam to nejak ubehlo a ked som prisla domov, vacsina spoluziakov alebo rovesnikov chodila na vysku, namiesto toho aby pracovala, lenze vieeta ko to je , ked je clovek zvyknuty na peniaze!!!
Tak som s ateda rozohdla, ze sa nevzdam svojho blahobytu a isla som externe. Denne by ma bavilo, klasika skola, ale bez penazi???ja si neivem klasika studenstsky zivot predstavit, mozno keby nepracujem a len studujem ,ale opacne to uz neslo.

norik1
29. jan 2009

no tak to hej, ja som popri skole pracovala, lebo zasa az tak som sa s prednaskami nepretrhla 😀 😀 napriklad taka Filozofia ani neviem ako vyzarala prednaska... bola o siedmej rano v pondelok, a ja som dochadzala z Kosic do Presova...hodinu a pol len cesta...no uuuuurcite 😝 😝 😝

dzanka3
29. jan 2009

ahojte
norik ved komu ako vyhovuje...aj mne aj moja mama aj svokra zenaco kupam kazdy den - ale ja som ho aj chcela naucit ze okupat, napapt a spat....a funguje to nastastie....

zuzka a oplachujes ho este cistou vodou po kupeli ci sa nemusi?

maly zase nechce papat vyzivku - tak schytal barany past co snim...

a dakujeme norik 😵

zuzka1.
29. jan 2009

dzanka neoplachujem, nedavam mu toho vela, len tak trosku, nemusi mat penovy kupel, jemu je to aj tak jedno, hlavne nech tam ma hracky a moze sa vo vodike hrat.
maly uz fuc, mm ho isiel zaviest mame mojej. takze vegeeeeet!
len mi zas bude smutno za malym!

norik1
29. jan 2009

juj a my soplikujeme, asi prechladol z toho vecneho potenia... beham tu s vysavacom a odsavackou jak s nasolenym zadkom... vonku strasne daco, sneho-prsi a duje taky vetrisko ze ani do obchodu sa neda ist... zasa musime doma sediet ☹

zuzka1.
29. jan 2009

norik pozerala som fotky, tomu filipkovi pozera s ociek len sibalstvo a len co by stale neico vymyslam, co vyparati 😀

dzanka3
29. jan 2009

norik aj tu je cas taky na prd....prsi...ale aj tak o pol hod padave von 😵
a sopliky to nem dobreeee......aj my ked z vonku prideme kolko krat ho celeho prezliekam co sa zapotil - ale radsej ako keby mal byt ako zaba...
zuzka my mame niveu nakupenu - aj do kupela a aj po kupely....asi raz za tyzden ho v tom vykupam este uvidim....alebo ho do vane velkej suchnem a tak - ten by sa tesiiiil..... 😀 😀 😀

norik1
29. jan 2009

he he Zuzi presne si to vystihla he he najnovsiu zabavu ma kusnut do podbradnika a rehotat sa pri tom, ale tak, aby ho nepustil... ruckami pri tom rozhadzuje a smiruje, ci sa pozeram... no ja curam od smiechu