Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
2. dec 2008

tak mu idu zubky, no

moja zlata ty sa natrpis co, pri kojeni teraz mate moj obdiv co kojite ja som nemohla no priroda je ku mne kruta

ja som ti to tak napisala akoby som ta poucovala prepac, uz mi sibe z ucenia s mojim synom...

tak vela zubkov prajeme, ale bez bolesti..

zuzka1.
2. dec 2008

aj nas samko lubi zuvat kusok rozteka alebo chlebik. 😀 😀

montinka
2. dec 2008

ahoj didi uz som ta nasla.🙂 hm joj aj nasa mrnci. papa flasku v ustach a zrazu spusti plac. a aj by jedla ale neviem preco place, ☹ ale to zase nie vzdy myslis zeby jej uz mohli ist zuby? 😒

zuzka1.
2. dec 2008

ja som tiez vsetko vzdy davala na uzuby, potom ma to prestalo bavit a terza ked riesime ozaj zuby, viem, ze druhykrat to nebudem tolko riesit.
Placka v noci tisickrat, co predtym nebolo, papka ako mysicka, slinky az take nie, ale dasienka navrete, cleel rucicky napcha do pusinky, az ho napne niekedy!!!!
Dufam, ze to bude coskoro, lebo 2-3 mesiace sa takto trapit, chuda male.

montinka
2. dec 2008

jej Zuzi aj nasa ledva vypije 150 ml co bolo pred dvomi tyzdnami malo. dnes dokonca nechala az 70ml a uz nie nie zjest. hmmm a nasa slinta velmi ale tiez si strka rucicky do ust az ju napne alebo chyti moj palec a sup do ust a uz hryzie.

erikasadek
2. dec 2008

tak kocky to su zubky, oni by aj papkali ale dasienka bolia.... chudacikovia nasi malicki... 😉

zuzka1.
2. dec 2008

no montinka este chvilocku a budu aj u vas tieto nocne trapenia. Hadam to nebude ale az take neznesitlene, zatial zvladame, ale je to iba 2 dni zatial, teda 3.

dididi30
autor
2. dec 2008

monti caf 😀
no mozu aj nemusia to byt zubky, sak uvidis 😉 😀

zuzka, heh, uz sa tesim ked bude mat 7 mesiackov a ten roztek bude moc fakt zuvat 😀

erika, pohoda 😀 , som zvedava ci pojdu ci nie, ale neverim tomu, no 😀 hadam to bude mat nejaky vysledok ten jeho plac, bo ked nie, tak sive vlasy to istia 😀

erikasadek
2. dec 2008

no este budem vrtat.. 😀 , ono najprv sa pripravuju dasienka vtedy maju priznaky akoby im isli zubky, apotom je klud , take 3 tyzdne aj viac, akoby utalo, a neskor to zacne znova, ale vtedy su to zubky.......

zuzka1.
2. dec 2008

tak tak didi, zblaznime sa!!!!! 😀
inak som zvedava co bude na poradni polrocnej!!!! 😝 😝 😝
didka aj vy mate 10-teho, ze???

dididi30
autor
2. dec 2008

erika heh to sme uz tiez mali, nepapal a potom, teda pred nedavnom zacal poriadne papat a teraz zas nepapa, no ale sak je jedno a hovori sa, cim nieskor zubky tym su zdravsie 😉

zuzka1.
2. dec 2008

no neostava nam nic ine, len cakat a cakat!!!Len keby toho placu neoblo tolko!!ale ved zvladneme, ved sme uzasne mamimky, ie!!!supeeeeeeeeeermatky su tie druhe!!!!! 😝 😝 😝 😝

erikasadek
2. dec 2008

no presne;;; pravdu mas dididi....

dididi kde presne si ty v anglicku moja...

dididi30
autor
2. dec 2008

zuzka 😀 😀 😉

norik1
2. dec 2008

Ahojteeeee maminky co si viete ulahcit zivot 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

No tak sme boli vonku, navstivili sme konecne tu Optimu, wow teda na Slovensko to vyzera wow ak vynecham BA....bola som tam tri hodiny, a to som obchody len zbezne preletela - aj to asi kazdy piaty 😵 😵 😵 Ludia v McDonalde stali take rady, ako keby zadarmo rozdavali, no ja neviem, ved aj predtym tam bol mekac, co su teraz viac hladni? 😵 😵 😵 asi im nejdu zubky he he

Inac suhlas s Erikou, my teraz uz mame asi druhy-treti den kludny, okrem sem tam teplotky a stolice do uuuuuplne kazdej plienky sa priznaky vytratili...neplace, nekrici tak ako predtym tak cakam ci to nie je ticho pred burkou he he

erikasadek
2. dec 2008

mozno aj davali zadarmo, co vies, len tak vediet co... 😀 u Mc donalda nikdy nevies co prave jes... 😉

yasmina
2. dec 2008

chaa tak tu ste lenivky 😵 😵 😵

dididi30
autor
2. dec 2008

erika ja som wales 😉

norik, heh tu v angicku su take rady kazdy den v mcdonalde, sak aj tak vyzeraju 😀 inak my milujeme mcdonada 😅 teda jeho papku 😝

dididi30
autor
2. dec 2008

jej yasmina ahoj 😵

akurat vas chcem pozdravit, dobru nocku 😵

norik1
2. dec 2008

Dididi sak ved ja netvrdim ze som si ho dnes nedala he he, dnes som bola obzvlast leniva lebo som nevarila voooooobec, ak teda neratam kavu hi hi

norik1
2. dec 2008

Baby ja idem zajtra rano na tu hematologiu na kontrolu zeleza, drzte palce nech je vsetko ok....nechceeeeem brat tie hnusne kvapky bleeeee 😝 😝 😝 Uvidime co teda dokazali tie moje kombinacie zelezo-obsahujucich potravin 😵 😵

norik1
2. dec 2008

zuzka mam dalsi vystizny nazov - matky roka 😀 😀 😀 😀 😀

erikasadek
2. dec 2008

ah wales, krasna to krajina, len ten ich prizvuk a postoj k zivotu, ze?
urcite si tam v poriadku , inac by si tam nezila...

norik, dufajme drzime pasticky... daj potom vediet, ako s dopadla...

norik1
2. dec 2008

jasneeee 😵

zuzka1.
2. dec 2008

norik mylsiem na vas, tak sa drzte a dajte hned vediet ako ste natom!!!!!
My ideme 10.12 do poradne a bude mu brat aj krv, tak uvidime aj my buduci tyzden.
Mc Donald je vyborny, jas aneviem dockat, kedy tam pjdeme aj s malym a bude moct papkat happy meal a tesit sa z hracky!!!!!!Zla matka!!!!zase raz!!!
Ale co uz,len soom odbehla, ucim dalej, nejak ma to zobralo, len keby som vedela o com to je!!!!hroza!!!same teorie, uz mam taky misung!!!!musim na chvilu medzi normalnych ludi!!!ak sa to tak da povedat. 😝 😝 😝 😀

zuzka1.
2. dec 2008

ozaj baby fajcite?????

norik1
2. dec 2008

Fuuuuuj zuzi zlaaaa zlaaaa zlaaaa matka! Este mu len mliecko tecie po brade a ty mu uz davas Happy meal? he he si vies predstavit Hippku ze Cheesburger, hranolky a Cola? he he he

norik1
2. dec 2008

A akoze kto ti tu nie je normalny ha? kto? no pod, skoc do mna....idem sa rozcvicit 😀 😀 😀 😀

norik1
2. dec 2008

Zuzi ty hej?

zuzka1.
2. dec 2008

obcas ano odkedy nekojim. vecer ked maly zaspinka a rano ku kave, inak nie, fajcila som od 12, potom ked som otehotnela isli cigy hned prec, hned v ten den, aj tak mi to vadilo a bolo z toho zle a ked som dokojila neodolala som!!!
Na otazku s aneodpoveda otazkou!!!!!no no no!!!
norik ty si expertka!!!! 😀 😀 😀 😀