Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
31. jan 2009

zuzka drzim palce na skuske... drz sa... ty bojovnicka vecna studentka... 😀

my ideme na nakup tak tu dnes ani nebudem, majte sa krasne vsetky, prezite prekrasnu sobotu....

amatula
31. jan 2009

zuzi drzim palce 😵
baby vy ste hrozne dnes tu nikoho nebude 😕

ja neznasam sobotu musim varit a to normalka ziedne polotovari ani nic zjednodusene 😠
teraz som muza vyhnala od compu a uz sa mi budi krpec 😒 🙄

zuzka1.
31. jan 2009

caute kocky, mam to!!!!
dzanka americky a japonsky manazment a rozdiely a organizacia-funkcie, charakteristika. no hanba by bola keby to nenapisem!!!!
co porabate???,ja si idem,lahnut s malym

blau
31. jan 2009

ahojte: no amatula az v utorok ideme domov, uz sa tesime za tatinom 🙂
no kolenacky mame ale ako pise zuzka smykaju sa a vadilo mu to, tak ich nedavame. Je mi to luto, ze ma tie modrinky, ale co uz...
Dnes spi maly uz druhy x, tiez mu idu zubky ma to tam zas napuchnute, tak je z toho nervozny. POjdem si dat kavicku. Pekny den Vam vsetkym 😵

amatula
31. jan 2009

zuzi super som na teba hrdá 😀

napiekla som tvarohovu strrudlu tak sa s MM napchavame..
zuzi kedy idete do kina??ja rozmyslem ist na Nestydu,co myslite bude to stat za to?

amatula
31. jan 2009

balu a tatino nieje svami?pocestujes sama?
inak s prievidze mam suproveho kamosa 😉

amatula
31. jan 2009

prepac blau...... 😀 balu je medved 😀

norik1
31. jan 2009

Amatula, tebe tiez ide 😀 😀 😀 😀 s tym Balu he he to bolo pekne 😀

Ja som nabehla do Hypernovy, nechala tam plno euracov za tie Hippky a ulahcila som si zivot 😀 ale ved aj tak treba Hippky, v stredu sa ide na lyzovacku a kde mu budem v hoteli varit??

My sme dnes dostali chut na vyprazany syr a uz sme ho aj zozrali... dobry bol, tak raz za pol roka take svinstvo zjest mnami mnam 😀

ideme poobede na squash - teda mm a kamos hraju a ja s kamoskou tehulou povzbudzujeme he he za normalnych okolnosti by sme aj pili, ale Filip s Davidom v bruchu budu na nas asi davat pozor 😉

amatula
31. jan 2009

norik co uz ked sa darí 😀
kam idete na lyzovacku??

dzanka3
31. jan 2009

ahojte
zuzka gratulujem ku skuske ....ved si mala aj lahku otazku 😀 😀 a pozdrav adrianku - potom napis ako sa nam ma 😵

cakam e navstevu - maju dve deti asi 5rocne a 1,5rocne....bude veselo 😉
utekam este chystat ....ahojte

blau
31. jan 2009

ten balu sa mi pozdava, uz sa akoze pomylilo vela ludi. Esteze to nieje moje skutocne meno 😝
My sme tu sami, lebo tatino pracuje 😒 , aspon niekto z nas troch 😅
a koho poznas z PD? mozno ho poznam aj ja 😉
norik aj ja som zvedava, kam na lyzovacku?

amatula
31. jan 2009

blau myslim ze ho poznas je to take kvietko ale nechajme ho nech si v klude zije 😎 😎 😎

moj muzik isiel so synom s kamosmi na nocne lyzovanie a ja s drobcom sa tu nudime.....joj nemam rada zimu uz nech je leto táto tma mna mucí 🙄

norik1
31. jan 2009

He he zvedavkyne 😀

uz sme "zahrali" squash, teda hlavne ja a Filip, ten len tak behal ocami po kurte he he zasa raz bol atrakciou pre cele squash centrum 😀 😀

no na tu lyzovacku ideme do Vysnych Ruzbach, budeme v penzione www.sanandre.sk ktory je 20 m od vleku a ma bazen s virivkou a teplou vodou - 32 stupnov, v restike je sice len malicky detsky kutik, ale je 😀 boli sme sa tam kupat a dobreeee bolo

amatula
31. jan 2009

no suprovee 😵 hned si to znacim..vyzera to bomba... hned by som isla,ale mi sme boli na jesen minuleho roka dva razi.uz máme zaplatene chorvtsko,,takze sa musim postit.....

amatula
31. jan 2009

mamuse to je hruza...kazdy vecer tu kecate a ked ja sama doma a nudim sa tu nikoho 😢

norik1
31. jan 2009

juj mm spi pri telke, pustil si Operaciu Barbarossa (Dzanka ty vies o com hovorim 😀 ) asi sa mu pri Hitlerovi a Stalinovi dobre spi... tak ja mastim hru na pc...

norik1
31. jan 2009

amatula este si tu?

monkula
31. jan 2009

aj so mtu, veľmi nahnevaná na svoju dcérku ,ktorá tu čumí vedľa mňa ani náhodou neche spať.. a ja som už taká unavená, že by som najradšaj padla halôvnou na klávesnicu a spala...
Už mám dosť toho, ak osom an všetk osama.. a ešte počúvať sťažnosti dievčat, čo majú okolo seba dve babk ,dvoch dedkov, tridsať sesterníc a milión kamarátok, že musia byť dva dni s deťmi samé...
By som ic hvviezla do cudzieho mesta, bez jediného znáemho a milého člveka, aby videli, č oznamená bťs deťm isama 😠 😠
sorr ,ale fakt som uanvená a nahnevaná 😅

monkula
31. jan 2009

sorr, psíaal so mako tatár.. už nevidím 😝

dzanka3
31. jan 2009

monkula aj ja sa hnevam - maly este place v postielke - trosku ho necham... 😅
norik - no ja to s nim mekukam..mna take nebavi...

no idem stale huciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

monkula
31. jan 2009

dzanka ,máme to my ale deti ,čo?
Tí moji sa večen hádajú, malá nechutne piští, elbo jej jarko robí zle, no amen cma s nimi dvoma 😝

norik1
31. jan 2009

Monkul, daj si poldeci.... ulahci si zivot a vyprdni sa na to, aj tak s tym vela neurobis... ja viem ze sa mi to hovori, ale mne ked zdrhne muz na tyzden na sluzobku, tiez sa moc nesmejem. Ze zavolaj si svokru!!! No diky pekne, naposledy tu bola 13 hodin a to tromfla aj pani Jarmilku Svehlovu z Panelaku... a to mam jedno, neviem si predstavit ako si na tom ty s dvoma... vies co, daj si dve poldeci - za kazdeho jedno 🙂 dam si aj ja 😀 😀

monkula
31. jan 2009

norik, ide msi spraviť strik.... malá obudka konečne zaspala, chvíľku vedľa mňa sedela v obývačke a žula bábvku, potom si vypýtala ceci am a zaspala 😝

dzanka3
31. jan 2009

monkula no jasne ten film uz videl som mu hovorila... 😀
a komu cecik?Chiare? ona este cecka?....ale aj svagrina tak dlho kojila no a co ked tece 😵 stastne to dieta 😉
nas Mato vydrulal 2dcl cajiku a koonecne o pol 11 zaspal...

a veru nalejte si aj vy - my zase s navstevou fernet tonic 😀

monkula
31. jan 2009

dzanka, aký dilm? komu si hovorila? čoooo 😲 😲 😲
hej, Chiare ceci ham a komu, mne? 😀 hej ,ešte cecká... 😅
ael včera tak krásne zaspala... som prihasila v obývačke a som pozerala dilm Pod toskánskm slnkom 😵 😵 a malá zjedla chleba s nátioerkovým maslom, vypila pol pohára mlieka, pootm si na mňa viezla ja osm ju hladkala po chrbátiku a ona grgala ako novorodenec 😀 potom mi ľahal na ruky ,ak okeb chcela cec iham a hrala sa so mnou na pik-a-boo a zrazu ako mala zakryté oči ,tak tak zaspoala ,len ručičky jej spadli 😀

dzanka3
31. jan 2009

jeej to norikin muz pozera vojnove tak ako moj - pardon 😨 ...som to nejak cele doplietla 😵

monkula
31. jan 2009

fuj, neznášam vojnové filmy 😝 😝 a romantické detto 😝
ale te nvčerajší dilm, som pozerala ako bláznivá,, ael nebol romantický, len trošku, ale žiadna klasika, ako ona ho miluje ,on ježenatý ,ala Rosamunda pilcherová....
Pozerali ste to niektorá? 😅

zuzka1.
1. feb 2009

Ahojte mamuse,
monkula koho Rosamundu???v zivote ani sekundu, ved by ma mm poslal na liecenie, on neznasa take filmy a ja uz vobec nie.
Inak dzanka, vcera super akcia, hlasim prichod o pol 5 rano slusne, po s vojich. Takze som dnes ok, len treba trosku dospat.
Adrianka pozdravuje, prisiel aj jej priatel projektant a hadzanar v jednej osobe, konecne normalny chlap pri nej,
V skole na hovno, klasika Ajka, snad prejde, uvidime.
Co dnes porababte??my budeme spat a spat a spoapt doobeda teraz este, ked svokra vezme maleho von(urcite s nim pojde do kostola), a poobede pojdeme k mojej mamke kuk, je sama doma.
monkula, vcera jaky stav si uz mala?????to s aja pri tebe dvojmame pomaly prpravujem, cista psychiatria, ze????

blau
1. feb 2009

Ahojte: no monkula , to co si opisovala, ze sama s detmi bez pribuznych poznam velmi dobre. Ja mam taku svagrovu co furt mrnci a to jej mala je ukazkova sedi hra sa...A moja sesternica si ju zoberie k nej domov aj na cely den. Ten moj zivel by ju znicil, uz to aj sama povedala. Ale vymrnciavat bude stale.
Zuzi dobreee, aspon si sa odreagovala. Nevadi maly pojde do kostola pokuka, bude sa mu pacit uvidis.
Si mi pripomenula, ked pises jednu moju kamararatku z Mankoviec ako keby to ona pisala 😉
Maly spi a ja si idem spravit caj. Inak ja si tu ulahcujem zivot tym ,ze mamina vari pre maleho a nechce to jest uz druhy den. A nam z taniera by jedol. Neviem uz mu nebudem varit extra, len neosolime ,neokorenime...Co s nim 😅

zuzka1.
1. feb 2009

blauka ty poznas niekoho z mankoviec????????heeeeej???meno?vek?