Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

dzanka3
1. feb 2009

ahojte
zuzka ty si cislo 😵 😵 😵 ale ved si este mlada...ja by som sa z takej akcie asi dva dni spamatavala 😵 😵 a dakuje za pozdrav 😵
inak vcera nas ta navsteva pozvala na ich svadbu - tak uvidime ako s malym tam vydrzime - a hlavne co si ja obleciem a obujem? vsetky saty male...topanky len na vysokych podpatkoch 😠 ☹
- uz najvyssi cas od zajtra dietovat naostro a nie len nad tym rozmyslat 🤐

to co je dnes za pocasie? ja ze uz jar bude a totok????????????
no nic aj tak sa ideme chystat von a brodit sa snehom 😖

blau
1. feb 2009

dianu, tam je asi len jedna urcite ju poznas
mam ju straaasne rada 🙂

amatula
1. feb 2009

babule caute...teda vcera ste ma pekne okafrali ja som tu sama do toho hlusila nikde nikoho a ked som to vypla tak vy take rodeo 😠
moji chlapy prisli o desiatej s nocneho lyzovania este som potom musela dat Boba spat tak uz som tu nesla.....

dnes sme sa uz stihli s MM posekat takze super pocasie,este lepsia spolocnost....no hruza............ 😝

vam prajem pekny den 😵

monkula
1. feb 2009

zuzka, nieee, to nebolfilm od pilcherky, tak hlboko som ešte neklesla, neboj 😀 😀 😀 som len písala, že bol tak normálne romantický.. nie ako od Pilcherky....
a veru, včera som mala sto chutí vyskočiť z okna, ale bývam na prízemí, tak by to nič neriešilo... a ráno sa mi tak strašne krútila hlava... tlak som musela mať proklatě nízko 😀

blau, už ste presťahovaní? 😉

erikasadek
1. feb 2009

ahojte baby, jedne ukecane ale ste toho popisali....
norik ten penzion vyzera byt super len tie ceny to je sila 6 euro za kupalisko na hodinun, to je svetove..........!!!!! podla mna slovenska rarita bazen ana hodinu a za ataku cenu... ani s anecuduje ze ani cuzdinci ku nam nechcu chodit pri takych cenach..

blau
1. feb 2009

ahoj monkula: si pamatas? ano uz sme , dobre sa nam byva, teraz sme boli ale na sk a v utorok uz ideme do Rakus. Ked si predstavim tu cestu 🙄
a na tlak je cervene vinko. Ty este malu kojis?

amatula
1. feb 2009

ahojky bola som s deckami vonku no Dalibor prisiel ucvachtany no des 😅
Monkula aj ty mavas tlak tak proklate nizko 😀 aj ja niekedy musim aj po dome chodit s mapou co ma tak motá...ani vino nepomaha.....

norik1
1. feb 2009

Cafteee tiez sa hlasim k tym, co maju tlak proklate nizko.... ja mam na to skrytu domacu bazovicu, baza robi dobre na nizky tlak... tak raz za pol roka si dam stamprdlu... uz je v spajzi 5 rokov, odkedy som odpadla pred obchodom 😀

norik1
1. feb 2009

Erika tak naposledy som sa kupala v san andre este za koruny a platili sme 300 cela rodina, vlastne maly neplatil nic... a mi ver, ze sme sa smiali ze ako malo... pozri si ceny v Aquacity v Poprade 😝 😝 😝 mas pravdu, kvalita nic moc - len pomaly sa stvera hore, zato ceny jak v Alpach...
...nastastie teraz to mame v cene ubytovania...

amatula
1. feb 2009

norik ja som si tu bazovicu dala aj vcera vecer a nepomohla....ale chuti mi 😀 ...akurat ze uz dochádza 😕 budeme muset s tym daco robit 🙂

erikasadek
1. feb 2009

norik ved to ma prekvapuje tie ceny... ja osobne kupalisko platim 2 euro teda nase mestke, kde je bazen pre babatka teplota 30 C ako ma byt, nie je vela ludi 2 euro na den.. a dieta do 10 rokov naplati.....!!!
a to sme v parizi...

aqau park je drahsi, v leta mam pocit vychadza na 12 euro vstupne, na cely den...
takze ak by som bola na slovensku a niekto by pytal za bazen 6 euro na hodinu tak nech si trhne....

taktiez za hotel za osobu a noc... 40 euro ked tu mozem mat za 40 euro az 100 samozrejme ale dvojpostelovu izbu.. a nie na osobu..ale za izbu...
takze ak si to prepocitam tak ani nahodou... a takto pocita vela cuzdincov to mi ver...

inak uz som objednala letenku vcera pre mna a drobcov, idem 5.7 do 16.8 let s pariza do kosic za 350 euro... som starsne rada... konecne po 4 rokoch doma.... 😉

dzanka3
1. feb 2009

ahojte
my sme dalsiu navstevu vyprevadili...uz chlebicky a fernet nemozem ani citit...ale dobre bolo - malemu prdku popestovali 😀 😀 😀

erika super mas sa na co tesit v lete......my budeme len doma asi kvasit - na dovolenku si este nebudeme trufat - aby upal alebo co neschytal radsej pekne tu v tieni - ved ked uz bude mat dva rocky mu more ukazeme 😵

a k cenam tu na slovensku - skoda reci.....kvalita nulova ale pytaju ako keby neviem co....

blau tak sa vam pobyt na SR uz krati....ale zas ved tam uz ste zvyknuty - dobre aj tam nie?

norik1
1. feb 2009

No co Eri, pridem pre teba na letisko???? 😀

norik1
1. feb 2009

Ved to Josh prvy krat pride, nie? a asi aj Patrick??

norik1
1. feb 2009

Ceny v Aquacity su desne, pohybuju sa od 11, 50/osoba na dve hodiny do 23/osoba na cely den... ako sorry, dvanast eur na osobu na dve hodky? a este benzin tam? a este daco zjes? a HLAVA NA HLAVE???? ani nahodou...

boli sme tam vikend po svadbe ale mali sme nejaky vikendovy pack pre dvoch - ubytko, vecera v cene aj celodenny vstup pre obidvoch... to sa oplatilo... ale ista tam na dve hodky a nechat tam 40 eur aj s kavou a nejakym trapnym jedlom???

amatula
1. feb 2009

joooj babule uvarila som Bobovi krupicovu kasu a nejak mu nesla tak sa napchavam ja....no zasa rano kilo naviac 😅

co robite co spite??a kde je zuzi 😕

blau
1. feb 2009

dzanka .veru krati, ale uz sa aj tesim domov, zvyknuta som zili sme na total samote nikde nikoho, teraz sme prestahovany, tak mam konecne normalnych ludi okolo seba ako susedov a mesto obchody. Len rodina je daleko aj z mojej aj z muzovej strany, tak niekedy mi z toho prepina, ale inak zvyknuta 😉
erika: teeeda tak dlho si nebola doma? preco? Si viem predstavit, drobcom sa bude urcite pacit. Este tu s Vami musim popisat, lebo v rakusku mi slovensky konik nejde len cesky. Ja som si spravila grecky salat, tak si davam 🙂

amatula
1. feb 2009

ako to ze ti nejde slovensky konik 😒 to nas bude o jednu menej 😢

blau
1. feb 2009

No neviem, prestal mi ist nechce mi otvorit temu, ani prispiet len albumy a bazar a IP mozem , ale prispievat alebo precitat mi to nejde. ☹ Aj mam vsetko ok nastavene. Aj emjee som pisala a nic. Len cesky mi ide, takze ak Vas tam zbadam, tak sa ohlasim. 😉

amatula
1. feb 2009

skoda....tak ak by som tu nahodou do utorka nebola tak ti prajem stastnu cestu a malinky nech pekne celu cestu buva 😉

erikasadek
1. feb 2009

blau to je cudne......

norik mozes nebudem proti.... 😉
no bude to po prvy krat, pre obe deti, tak bude super este aj moja kamoska , ktoru som nevidela uz 5 rokov pride ma rovnako stareho syna, zije v anglicku... bude super ja sa tesim ako zoberiem svoje deti do lesa, an huby, a na maliny v lese a ohnik a take, to co vsetko nemozu tu...
ani si neviete predstavit ako sa tesim....;
bude stokrat lepsie ako disneyland...

zuzka1.
1. feb 2009

erika akedy presne prides??mne sme hnili cely den, boli sme u mojej segry, maly normalne odpadol, nie zaspal, odpadol, decka ho ustvali. idem kuka t serial na jojke, to mizem sexy spinave prachy.
zajtra vam mozno poviem novinku, uvidim ako dopadne stretnutie!!!
nie som tehu, keby nahodou hadate!

erikasadek
1. feb 2009

6 jula a odchadzam 16 augusta... uvidime sa?

erikasadek
1. feb 2009

tak sa tesime na tvoju novinku...... 😉

norik1
1. feb 2009

Ja uz horim nedockavostou!!!!

Aj ked.... zajtra tu budem mat zasa svokru, ma prist na osmu, takze o pol osmej je tu jak na koni.... a som zvedava, ci odide vecer o siedmej alebo o pol osmej 😝 mna cakaju behacko po poistovni kvoli autu, asi sa vobec nebudem ponahlat domov 😀 To zas bude den.... dufam ze zajtra pride postou golfac tak ten mozno vylepsi skore dna... 😀 😀 😀

Eri tak co vidime sa, nie???

zuzka1.
1. feb 2009

jedine, ze by ste isli aj sem na zapad 😒
ale bola by som velmi rada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to b bolo stretko aj dzanka to ma blizko!tak by sme sa nejak sna dohodli 😉

erikasadek
1. feb 2009

norik jasne ze uvidime.............;;

zuzka nieco do vtedy vymyslime nie??? 😉

zuzka1.
1. feb 2009

erika kazdopadne by sme mali!!!!!

amatula
1. feb 2009

baby a co ja pre mna sa cestou zastavite 😢
idem k telke a dam pohar vinka 😉
tak dobru noc,a zuzi zajtra ta novinka 😎

monkula
1. feb 2009

blau, jasné, že si pamätám, veď sme si vtedy fajn pokecali 😉
Hej, Chiara ešte cicia... 😅