Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
17. feb 2009

ale ved ste mladice obidve, keby stew poznali dzanku, tak poviete, ze je stara ako ja!!!!!!
to bola triedna!!!!!!!nie ako stare rachetly!!co pozna hadam kazdy!!!!!!

amatula
17. feb 2009

zuzi nemrozumiem vysvetli ako triedna 😕

dzanka3
17. feb 2009

ze 82 😀 😀 😀 😀 take ani nedozijeme 😀 😀 😀
no vidis tebe budu deti odrastat uz a my musime druhe kolo zacat 😵

maly my tu uz na kolenach robi neplechu...skoda ze je vonku takto isli by sme von zas...ale takto musime doma spinkat ...no co uz...

zuzka este daj volaco z testou nech a sa poducime 😵

zuzka1.
17. feb 2009

dzanka bola oja triedna na strednej

amatula
17. feb 2009

ale figu to fakt 🙂 🙂 no dzanka super triedna 😉

no dzanka je sa uz tesim nech len odrastaju...mam sice trochu obavy zo skoly....vid moje pravopisne chyby 😀
ale babtka uz niesu akosy pre mna....som ako krkavcia matka ale priznam si ze uz na to nema také nervy 😔 chuda Matko..DAalibor sa mal tusim lepsie 😅

erikasadek
17. feb 2009

baby ahojte; prepacte bola som vonn s detmi, rano a prisla som pred hodinou..
takze ta kocka uz som sa tam, rozculila, dobre , a est eaj lutujem, ze nie viac , zuzka.. naozaj take zenske nakopat... dakujem za ip.. sme musketierky nie? 😀

baby drobec ma stale dnes alergiu, ale nedala som mu, lieky uz ma tych silnych liekov plne zuby.. tak som bola v lekarni kupit, histaminum..9CH a dala mu celu dozu, a verte neverte ustupuje mu.. tak ja neviem, ja som za homeo. ved ma poznate, ale nikdy som nepouzila na alergiu.. som unesena..

zuzka1.
17. feb 2009

amatula 😀 😀 😀 😀 😀 mam dost z teba!

amatula
17. feb 2009

erika dobreeee vsetky za jednu jedna za vsetky 😀
ale kde je norik a blau??????????????????????????????????????

zuzka1.
17. feb 2009

norik bude preklinat, ze sa nezucastnila velkeho odhalenia!taky skandaaaaaaaaaaaaaal 😉

erikasadek
17. feb 2009

amatula, jasne tak sme sa na zaciatku dohodli, ak sa jedna s nas dotane do tazkosti, v neakej teme, tak ju mt ostne ideme podporit... akokolvek, alebo ked je neaka , taka podobna tema, tak si na nej urcite zgustneme.. 😀

jasne norik bude urcite nastvana... take odhalenie,sa tu nedeje kazdy den...

erikasadek
17. feb 2009

amatula moja skoro som na teba zabudla, ja nemam az take strasne problemy s patom i ked niekedy by som ho pri obliekani zabila..
nie oblecie sa sam, len topanky mu nejdu a gombiky.. hroza;.. 😉

inac ja ma 32 za chvilu o mesiac 33 😀 😝

dzanka3
17. feb 2009

amatula ved zuzka bola super studentka - take vajco blaznive 😀 😀 😀 ....ale vazne bola a je moc sikovna - ved aj teraz stiha toho tolko - ake tri zeny dokopy!!!

a pravopis to nieje ani moja silna stranka - vzdy trojky z diktatov...radsej matika.....ani s cudzimi jazykmi nie som kamaratko co je uz ale skoda...

erika aspon ze su homeopatika - aj ja ich uznavam a preferujem...aj svagrinu som na to naviedla - vsetci to uz cumlu - ved jej deti stale chore boli a akurat vcera spominala ze uz rok nemali antibiotika a pred tym stale!!!!a maleho este aj modrou indulonou natierala co take krvave doskrabane flaky mal a teraz uz nic nema...

iank aj moj maly ma velmi suchu bradu a licka a aj ja som ho uz zacala aj v priebehu dna s nou natierat snad pomoze...snad to nema nic vazne... 😨

dzanka3
17. feb 2009

jeej az teraz kukam kde ste vy pisali...
utekam uspat maleho a idem si vas pocitat do tej temy nevladzem!!!!

zuzka1.
17. feb 2009

kamoskin maly mal suche miesta z dudlika, ked tiekli slinky mal mokro, potom sa to zapalilo a uschlo

erikasadek
17. feb 2009

zuzi inac tie otazky v autoskole toje sila.. musim uznat.. 😉

zuzka1.
17. feb 2009

no budem aj dnes trstovta, tak si vas zajtra preskusam damy!!!!!!!!!
taketo veci sa nedozvite len tak!!!!riadne hlody!

norik1
17. feb 2009

Ty kokso baby ja som toto PREMESKALA???? no mm dostane nakladacku ze ma o toto pripravil!!!! boli sme na nakupy a v servise pre moje auto (konecne!!) lebo mm je dnes a zajtra doma.... uz ficia 1 den v tyzdni na 60% platu a su doma. No a kedze minuly tyzden bol na sluzobke, musi si vybrat tie dva dni tento tyzden.... chore... hlavne ze im linka bavi na 100% 😀 😀 😀

No poviem vam ze som z tejto afry mala od zaciatku desne divny pocit a preto som do temy nenapisala ani ciarku, proste som jej neverila. Neviem preco, nejaka intuicia alebo co... asi som uz poucena z inych podobnych "prispievateliek", ktore zneuzivaju nas, dobre duse mamicky co samy maju malo a este aj o to su ochotne sa podelit s cudzim clovekom... jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj ja by ju vyflieskala tak ze by si hladala noveho zubara!!!!! Len som sa divila, ze jej v poradi asi 268. tema (prvych 267 jej adminky zamkli, potom sa asii zlutovali) strasne rychlo narastala v pocte prispevkov...

By si zasluzila 5 a 20 na holu, dievcisko jedno!!!

zuzka1.
17. feb 2009

norik dobra akcoska to bola, pokraocvanie, aby sme sa mohli rozhorcovat je v teme srdiecka na dlani 😀 😀

amatula
17. feb 2009

no a zasa nevladzem 😀 😀 😀

muzik prisiel z prace napapal sa( ved mu zenuska dobre navarila) a pod ho lyzovat a ja zasa doma sama s dvoma teroristami 😢 uz fakt nevladzem neviete mi pomoct 😝
aspom mi napiste 😀 😀 😀 😀 😀

erika inak gombiky tie Daliborovy idú.a vie si aj ponozky a topanky obut ale len ked on chce.....a mi nieco pis o tom ze by si ho zabila 😀 ja sa nanho nakricim.......a to ma vytaca ked ja som presvedcena ze on sa oblieka,varim si kavu a pridem aon lezi a spieva si 😠

zuzka1.
17. feb 2009

amatulka zlaty chlapcek, dufam, ze moj toto skusat nebude!!nervy v kybli etse nemam, ale cakam to kazdym dnom

amatula
17. feb 2009

zuzka neboj dockas sa 😀 😝

erikasadek
17. feb 2009

amatula rada by som , ale sama sa uz tu trapim roky.. a nemam kto by mi zdvihol naladu.. este ze vas mam.. 😀

inac no gombiky nam nejdu, ani zips; ale viem cim prechadzas, aj my mavame take stavy.. neboij som na nervy casto...
pâto nie je nadany manualne on je snilko.. ale josh ten bude , neaky klavirista, alebo zlodej , ake ma sikovne prsty.. strasne je vsade.. 😝 😀

amatula
17. feb 2009

no mojmu Bobovy idú sluby a pusa tá sa mu nezatvori pred nikim tak neviem co sneho bude?? 🙂

erikasadek
17. feb 2009

ja uz ani nesnivam, nech bude co bude, hlavne nie neaky povalac... 😉 to mi bude stacit..

norik1
17. feb 2009

ja by som poslala veci len vam, vas lubim a aj vas uz poznam pomaly viac ako svoju rodinu...aj kocik by som vam poslala...sice ten maclaren nie, ten momentalne lubim he he 😀 😀 😀 no co uz len srtandu si treba z nej robit 😀 😀 😀

norik1
17. feb 2009

Amatula bude politik he he ale neboj, budem ho volit 😀

erikasadek
17. feb 2009

jasne , norik vitaj.. aj my ta mame radi.. 😉

norik1
17. feb 2009

poslala som mm na pivo s kamaratom, som sa smiala ci mu neberie ej nejaku cokoladu na oneskoreneho valentina 😀 a on ze len keby bola v tvare plzenskeho piva he he

amatula
17. feb 2009

norik aj mna to napadlo 🙂 ale aj mm je taky kecal a nastastie politik nieje 🙂 ale v praci sefuje hrozne!

norik1
17. feb 2009

hm ved len pozri kolko kecalov v politike mame a tiez sefuju hrozne!!! 😀 😀 😀 co ty vies ako sa u maleho skrizili geny...mozno bude kecat logicky a k veci a takych nam bude treba...ja v nom ten potencial urcite vidim 😀 😀 😀 hlavne ked sem das tie hlody co pusta 😀 😀