Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

amatula
17. feb 2009

dala som maleho lyziara do albumu ak chcete mrknite 😵 🙂

dzanka3
17. feb 2009

amatula to jekrasna fotka - to uz takto pekne sa drzi? ja by som sa asi bala ze mi ho niekto zrazi na trati...ale asi tam nebolo moc ludi 😵 a Matko ake super pancusky ma na traky 😀 😀 😀 krasne deticky mas 😉

norik1
17. feb 2009

no kukaj a ze sa mu v sankach nepaci...ved je vo svojom zivle 😀 rozkosni chlapcurikovia su to... vidis amatulka, stoji to za tie nervy 😵
Inak ja som teraz kupila tie pancuchy na traky, len su este v prani, tak sa tesim ze filip bude taky rozkosny v nich ako tvoj Matko 😵

amatula
17. feb 2009

dik mamuse 😵
dzanka tam bolo fakt super malo ludi a co tam boli tak velmi ohladuplní--volá sa to KOHUTKA a je tam pekne....
no a na tych sankach to bol okamih fotenia potom bol hned na zemi od jedu.......
tie pancusky aj ja zboznujem 😀

zuzka1.
17. feb 2009

dam aj ja fotos, amamtula idem kuk, nasa afry sa vratila, sledujete????

monkula
17. feb 2009

zuzka, sledujem, sledujem... 😉 😉

amatula
17. feb 2009

nooo ja sledujem ale teda cumim.......ja sa tiez kadecim trapima ale toto je moc.... 🤐 🤐

blau
17. feb 2009

Heeej kocky ste toho popisali Teeeda a afry vedie. 🙄
Amatula nie maly Luca nechodi, a som tomu velmi rada, lebo uz teraz mam dost. Vsak dnes som tu ani nebola!!
Stoji sam a ked mu hovorim aby ku mne isiel, tak sa hodi a smeje sa toho bavi. Zajtra ma Mario volno to tu zas nebudem a budem citat od Vas tie litanie, ale uz sa tesim. Strasne sa mu paci, ked mu poviem : pod sem posuskam ti do uska(tak natrci) a aj do druheho no to ho bavi. A potom aj mne on suska. A robi sa, ze si cita knizku. A hovori len babababa. Ked sa ho pytam ako robi kravicka atd. Cely zverinec, tak sa na mna diva a neopakuje. AK ma susedia pocuvaju za dverami, tak si pomyslia, ze mi sibe. Cely den donho hustim: MUUUU.HAV HAV; MNIAU BEEEE no hruuuza. A on nic 😠
Ja mam tiez 28rokov.

zuzka1.
17. feb 2009

kocky ja jej neverim stale ani slovo, proste je to cle eod veci, som zvedava okolo coho sa budu eraz tocit debaty s nou

dzanka3
17. feb 2009

blau muuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 si suskate????apotom mniaukate??? 😀 😀 😀 😀
mate dobru zabavku....

no ta afry nemam slov - ale uz by mohla konecne prestat...a nejak dlho jej trval pokial vyhovorku vymyslela.....a este nech napise ze byvaju na prizemi alebo 1 poschodi - ked stale z okna vyskakovat chce 😀

blau
17. feb 2009

Co dzani , nesuskam ja hlasno artikulujem a ziapem , lebo chcem aby to po mne opakoval , no on ma ma na salame. Suskame si iba tak potichu ze sususu a to drzi ako hluchy dvere a natrci aj druhe usko.
Zabavka mna to uz nebavi, on nemcinu pocuje len od muza a z tv , ale to je na nic to je take krovi. Mariovi rozumie, ale on donho nehusti. Ked mu kazem nech mu to hovori po nemecky, tak mi povie ze on nieje pes aby opakoval. A je doucene. Ide ma porazit, ked nanho hovorim po nemecky, tak nereaguje, lebo vie ze ja hovorim s nim inak. Je to potvorka.

No s tym prvym poschodim... 😒 JE to divne preco sa s muzom stretne iba v Rakusku, ked uz hranice niesu. A mohol by byt ilegal na sk. Ja neviem co si mam o tom mysliet

amatula
17. feb 2009

blau a mario je slovak ci rakusan??on je este mali neboj on sa nauci.....

dzanka ved to ze ona nevedela co ked jej to tolko trvalo...predtim tu sedela stale a ked sa do nej obuli tak mala zrazu vypadok.

dzanka3
17. feb 2009

no a vtej teme na srdce pisu ze fajci...no nech ide zobrat este o volaco....ale skoda reci ta rasa sa nezapre...cest vynimkam 😵

zuzka1.
17. feb 2009

dzanka na teba som hned mylslea, po tejto ksusenisti ta o tom, ze su aj dobri spoluobcania (ti ini) nepresvedci nikto!!!!!!!!

amatula
17. feb 2009

ma slahne.....ja tu konikujem a Mato vyhadzal muzovy vsetko pradlo zo skrine a Dalibor ho este podporuje a ja ze co sa tak smejuu 😠 😠

dzanka3
17. feb 2009

no uz ma sere som tam napisal aj ja 😀 😀 😀 😀

dzanka3
17. feb 2009

zuzka poznam aj slusnych romov ale tych je ozaj malo......su v susednej dedina - vsetci pracuju, su slusny, cisty....ozaj prikladom aj pre bielych.....ale to je asi len mala vynimka 😔

dzanka3
17. feb 2009

zuzka a kde su tie nove foto???
a ja tu konikujem a maly cmula moje smrdlave papuce fuuuuuuuuuuuj 😠 😝

monkula
17. feb 2009

najlepšia kamarátka mojej mamy sa vydala za Róma, ale cipána, veľa bielych nie je takých, ak oon...
Vbyte by ste mohli zo zeme jesť ,ako majú čistúčko, dvakrát do roka si menia nábytok, raz odišla na dovolenku s kamarátkou, len s deťmi a keď sa vrátial ,ovešal ju zlatom, že mu strašne chýbala a už ju nikam nepustí, že ani nejedol, len na ňu mslel a na deti

zuzka1.
17. feb 2009

no cely moj muz 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vo sne

monkula
17. feb 2009

dzanka, ta vymeň papuče za nesmradľavé a nech cmúľa 😀

blau
17. feb 2009

amatulka dobre aj moj vyhadzuje zo skrine a z pracky aj cely sa tam vopca a potom vykrikuje, lebo naspat to uz nejde 😀
ano je mi jasne, ze je maly a hlavne to bude mat trosku tazke ked ma 2 jazyky. Mario je Rakusan 🙄 😉

monkula som sa nasmiala, ze ani nejedol to si mi pripomenula mojho Maria, ked sme na sk, a prideme vzdy je schudnuty. Tak mas ``asi ``miluje 😀

amatula
17. feb 2009

no ja uz vas nestiham v tolkych temach,mam z toho v hlave bordel 😀 idem kuknut ordinaciu 🙂

zuzka1.
17. feb 2009

hlavne, ze my sme pokope!!!!! 😀

erikasadek
17. feb 2009

boze ja som sa nasmiala.. monkula, ze vraj mix, a ets enie si na liekoch... 😀
vazne dobry mix stoji zato.. moje deti slovensko egyptske viete si predstavit ten temperament 😀 😀 😀

mam sa naco tesit..

monkula
17. feb 2009

erika, moje deti majú v sebe ešte aj poľskú krv, my sa vždy smejeme, že máme deti V4 😀

zuzka1.
17. feb 2009

monkula 😀 😀 😀 😀 blazonko
uz som dala nove fotky baby

erikasadek
17. feb 2009

dobre.. 😀 ze vraj V4 😀

norik1
17. feb 2009

jaaaaj no mne to dnes nejde, to najlepsie zom pre istotu prespala.... ale jak fajne sa mi hajalo!!!
Ja tam uz nepisem, precitala som si to, aj ked klobuk dolu ze sa odvazila vstupit do jamy levovej aj tigrovej aj aligatorovej... fakt som si myslela ze sa uz nezjavi 😅 Neviem co si mam o nej mysliet, aj ked na panicku poruchu to vyzera, a teda tu jej vobec nezavidim...

No Prdelka je celkom pekny nick, nahodim si este jeden??? Len ci sa Monkulka neurazi ze som ho prebrala 😕 no ale ta V4 ma pobavila, to dobreeeee bolo 😀 😀 😀 Vy to mate celkovo doma zabavne, vsak Mon?

zuzka1.
17. feb 2009

no to je teda, k monkule by som chodila odreagovat, monkula pozvi afry k tebe, hned sa vyleici