Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
1. dec 2008

ahoj dididi, o com sa ti chec kecat, ja mam toho v poslednej dobe tolko ze to zaplnim aj 10 stran... 😀

ako sa mi mas, uz davno som ta necitala, teda na alergiu uz nechodite, asi chyba veganko.. 😀

dididi30
autor
1. dec 2008

no baby snad si ani jedna mamina neulahcuje zivot, napr hippkami? 😀 alebo manzelikom ,ci skokrusou, ci hoci kym? 😀 😀 😀 😀

norik ,zuzka kde ste 😀

erikasadek
1. dec 2008

ja si ho skor stazujem v poslednom, case, to hej... 😀

zuzka1.
1. dec 2008

did mam ta!!!!uz som to nasla, asi to len teraz naskocilo!!!!!
Normalne ma tu zaujali vselijake temy, ktore tu su!!!!
Ako ste na tom schudnutim???to nam asi nic neulahci, alebo ano?

janette4
1. dec 2008

no mne ho svokruša skôr sťažuje ako uľahčuje. 😀

a hippky mi drobec zatiaľ moc nechce, skôr mu chutí domáce.A ako si uľahčuješ život ty didi?

dzanka3
1. dec 2008

janette s tou svokrusou som rovnako 😠 😠 😠
jaaaj zuzka o chudnutiiiiii - teoria by aj bola ale realita ina - na prechadzkach behneme aj do obchodu vzdy a vzdy si nieco kupim - a keby jednu sladkoxt 🙄 🙄 🙄

dididi30
autor
1. dec 2008

hehe no konecne 😀
zuzka, som rada,ze ta aj ine temy zaujimaju, nato to tu je 😀

janett, ja ? hej manzelom hippkami a dobrou papkou 😉 😀

erika ale no, co to? 😲

dzanka, veru, ja aj v obchode aj doma furt nejaku sladkost hadam 😝 😀

dididi30
autor
1. dec 2008

baby a co budete detickam varit? alebo nevarit? 😀

zuzka1.
1. dec 2008

mne sladkosti chutia iba pred menzesom ,to celkom vydzim, ale cvicit s ami nechce!!!!!!!!!!!!!!
ani za nic!!!ostala mi koza na bruchu roztahana, ved so ho mala obrovitanske, ma ludia zastavovali a pytali sa ci budu dvojicky!!!horor!!!!
Svokra!!!moc starostliva az lezie na nervy kvalitne!!!!!no hruuuuuuuuuuuuuuuuza!!!!

zuzka1.
1. dec 2008

ja som dnes nevarila, istila to hippka a malemu bolo malo, to bola 190g, tak som este vybrala mamke z polievky nedelnej. spapkla aj to!!!
mylsite, ze suvisia sopliky zo zubkami??niekde som to citala,hm???

dididi30
autor
1. dec 2008

zuzka , hej to je ako v tehu, no ja bud sladke alebo slane pred mendzesom, no ale ked sa nad tym zamyslim, ja sa nadam furt 😀 😀
boze ja mam od porodu stale brusko a si myslim,ze mi ani nepadne co tolko jem, neviem ci to nieje aj kojenim, lebo po kojeni som hladna este viac 😲 😲 😀

jaj a ja mam fajn svorku, lebo sa vidime 2 krat do roka 😀 😀

janette4
1. dec 2008

my sme mali dnes ešte mrkvičku, zajtra bude zemiačik.mrkva mu chutí, som zvedavá ako sa bude tváriť na zemiak. 😀 z hipp som zatiaľ skúšala mrkvu s jablkom a to mu nechutilo, až ho striasalo.ochutnala som to a ani sa mu nedivím,ja by som to tiež nejedla. 😀

dididi30
autor
1. dec 2008

zuzka, ja si myslim,ze to moze byt tymi zubkami , lebo aj nas je nervozny a v tedy len cici a papa a papa, ale dnes napr som musela saskovat aby papal 😕 a ked som sa mu dotkla lyzickou dasienok strasne plackal ☹ no uz len pre ten nekonecny plac by mu mohli povychadzat, bo to je fakt o drzku 😒

a my ked sme mali sopliky tak nepapal, sak aj bol chory a to cely mesiac a pribral len 200g za 3 tyzdne ☹

zuzka1.
1. dec 2008

nas maly zboznuje zemiacky, ked sme zacinali samotnu mrkvu nechcel ale zo zmeiacikom!!!!to je basta, teraz uz vselico laduje!!!!
sa tu zbierame, ze didka???? 😀 😀 😀

zuzka1.
1. dec 2008

diddi urcite je to aj kojenimk, vtedy s atazsie chudne, lebo treba aj papkat ako s apatri!!!
Didika ty ams ale dobru svokru!!!zavidim, veru hej!!! 😝 😝 😝

dididi30
autor
1. dec 2008

janet, fiha nasemu mrkva nechuti, ja som pridala zemiak a je to ok 😉
inak jabko je ake kvasnejsie, tak asi preto ho tak strasa, lebo aj nasho ale zbasti to jedna radost 😀

no ja sa tiez cudujem ako papa a bez chuti ale som ticho nech len papa a este aj mu to vychvalujem 😀

dzanka3
1. dec 2008

no a maly mi zaspal v lehatku po kupani...teraz bude do pol noci hore....
asi mu idem v spanku skusit dat papat a suchnem ho do postielky .....

horsie ze mne sladke chuti stale a stale mam +10kg a to som chuda nikdy nebola ved zuzka vie 😔

nas Matko nejak malo zacal zas papat neviem preco a skor je spavy - snad nebude chori???? 😨

zuzka1.
1. dec 2008

no a usmievam sa a pred niím okostujem a saskujem ake je to vyborne!!ale pocuva na ham, a potom s akrasne usmieva s plnou pusou!!!!

zuzka1.
1. dec 2008

dzanka spavy neviem preco, ale nechutenstvo suvisi aj so zubkami??dasienka co???
Dzanka musime vymysliet nejaky chudnuci plan, ked uz nekojime!

dididi30
autor
1. dec 2008

daznka, to vazne ti bude tak dlho hore? hm neskusala si to nejako zmenit? a o kolkej vstava?
dzanka a kojis ci nie?
dzanka to nemusi byt chori, ked papa, len bud rada 😉 nas sa tiez rozpapal, lebo je uz zdravy? 😉

zuzka dobre robis, ja tak isto 😀
ale to sa preto nevidime tak casto, lebo sme od seba daleko ale je fakt zlata, no ale ked sme byvali spolu to bolo hrozne, ja hrozna povaha a vies stara generacia...tak teraz je to lepsie sme sami a je nam fajn..

dididi30
autor
1. dec 2008

zuzka, no praveze sa hovori,ze pri kojeni sa chudne, lenze kedy 😀 😀
no ale ja by som tiez chcela chudnut, fiha nejake kocka co vie ako na to by sa nam tu zisla 😀

zuzka1.
1. dec 2008

no to my hrozne povahy sme, este aby si bola levica ako ja!!!!obcas tigrica, nie levica!!!!

zuzka1.
1. dec 2008

veru zisla, hadam sa nejaka najde, je taka tema, ale nechce sa mi to vsetko citat!!
Vidis, este aj citat som leniva!!!! 😀

dididi30
autor
1. dec 2008

zuzka 😀 😀 ty si levica?? ja strelec a to vraj su podobne povahy, tak si viem predstavit 😀

zuzka1.
1. dec 2008

no koniec!!ale ako partneri by sme sa hodili!!!!!to si mala nedavno narodky, nie??? 😝 😝 😝 😝 😝

dididi30
autor
1. dec 2008

zuzka no to hej 😀 😀 😀 ......nie nemala budem mat 15teho 😀

zuzka1.
1. dec 2008

no tak nejako som mylsela! 😝

dididi30
autor
1. dec 2008

ja som sa rozhodla,ze sa mi nechce varit, nejako mi hippky viac zje a si myslim,ze su viac vyvazene ako to co varim ja,lebo ja neviem ci som dala taky pomer zeleniny ako ma byt, boze ja som ale 😀 😀 zla zla ! 😀 😀 😀 😀

chcem pockat, kym mu budem moct dat aj nase papky, lebo to bude asi naj a tesim sa na to....

kto vie kedy mu mozem uvarit napr taky kel so zemiackom 😒

zuzka1.
1. dec 2008

neviem veru, uz aj dzanka pisala, ze ma kel??kde to zistime???to by bolo fajn, nie??

dididi30
autor
1. dec 2008

zuzka sak to, no skusim daco na nete hladat 😀

alebo by mohla norika prist 😀