Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

amatula
3. mar 2009

snehu máme ale uz sa to topí a to si nechci ani predstavit 😝 🙄 😖 a teraz je hnusna hmla 😠 no nic ja uz len cakat na april,máj 😎

erikasadek
3. mar 2009

ahojte baby, norik, ja som odpadla o 19 vecer a spala som az do teraz.. ani neviem ako;;; bolo mi starsne vcera.. nepamatam s akedy som bola naposledy chora...

dnes som len slaba , ale teplotu nemam; a ani boilesti ako vcera.. takze to bolo vraj take chripkove, nikdy som nemala chripku...

ale dnes som uz da sa povedat fit, len je telo oslabene, tak neviem ; asi zabrali homeo a s, mojim cesnakom a citronom a medom.. lebo inak si to neviem vysvetlit.. vcera 39°C a dnes , 36,6°C a bez , bolesti..

erikasadek
3. mar 2009

amatulal moj aani som ti neodpovedala na tvoju otazku, vcera prepac..

no , statne su vyborne, ,ale statna je zadarmo lenze nemozes si vybrat je to dane podla ulice kde byvas podla bydliska, tam kde ja byvam je super,a patria tam aj, 4 budovy dalej odo mna, kde su , sami , cudzinci.. no aj ja som , ale ako by som to slusne povedala, sami arabi a cernosi.. a ja nechcem aby isiel tam medzi nich.. to su , slabe rodiny , co sa nestaraju o deti a tak ja nechcem aby si to vybijali na bielkych... chapes..

a tak som ho dal ado katolickej skoly, sukromnej mozno nie je tak zariadena ako statna, ale je ten respekt a disciplina, aziaden cernoch, a arab..... deti s normalnych, rodin.... proste ja nechgcem aby ho tam bili ;.. a nicili take individua...
tu uz take deti uz v 3 rokoch tvori askupiny a sikanuju.. a kto tak take to deti, s problemovych rodin...ako nasi cigani, nikto s ao nich nestara...

takze preto bola moja volba na sukromnu.... 😉

norik1
3. mar 2009

Eri ja by som urobila to iste, nie je to o farbe pleti ale o ludoch a jednoducho ak chces pre dieta to naj tak musis zvolit mensie zlo 😵

erikasadek
3. mar 2009

norik presne tak , mne nevadia farebny, ale su skupiny slabsie a tam je ina vychova... .. NIe JE TO OPLETI;ALE ICH SPOSOBE ZIVOta a zmyslania.. uplne ine.... 😒 😉

jaj a som spokojna.;.
NODNES DO SKOLKY ani nesial nemala som silu , vstat s postele.. no co uz.. 😉

amatula
3. mar 2009

erika chapem chapem 😉 viem si predstavit,zazila som v nemecku 😝 😝 ale nebudem to preberat,nahodou daky smirak povie ze sme rasistky 😉 😉 😉 😀

ja uz navareneeeeeeeeeeeeeeee 🙂 😉 😎 😀 😵 moje utrpenie s krku dole 😀

inak u nas uz aj prsíííííííííííííííííííí 😖 🙄

norik1
3. mar 2009

no Amatula tak to ti ani nebudem hovorit o slniecku ktore tu svieti a fajnom teplucku 😀 len som zvedava dokedy to vydrzi 😀

idem vyhrabat Polaroidy a idem skocit zapisat maleho do anglickej skolky a pozret kolegovcov do prace, nech si trosku uzijem chvaly aky je maly zlaty he he he 😀 😀 😀

erikasadek
3. mar 2009

jasne vzdy s anejde neaky smirak a, zacne kritizovat.. jasne;;;;

NORIK potrebujes pochvalit..jasne ze mas krasne babo.. 😉

amatula
3. mar 2009

haha zuzka pisala vcera ze rano skoci do sekacu a na injekciu a je len nasa...........a jej nikde 😕 😕
dufam ze je vsetko ok 😨

baby co stim mojim krpcom,,má strasnu zalubu stale mi lozi pod postielku a pod stolicku.tam sa ucupí a hra sa 😀 vobec mu neprekáza ze tam má málo miesta a otlka si hlavku 😅

erikasadek
3. mar 2009

neboj to aj moj, to je typicke pre deti, ,hladat skryse, amy sa tvarime ze ich nevidime... 😀

dzanka3
3. mar 2009

ahojte mamuse
ako asa tu mate?
zuzka a blau stratene 😨
a ja nejak tiez nestiham napisat - precotam a uz krpec sa volakde zasprajcuje alebo mi hryze papuce alebo vresti 😅

erika to uz aj tu zacina - chudobne a bohate deti......znackove a neznackove oblecenie - hroza 😒
no uz vresti 😠

erikasadek
3. mar 2009

dzanka ahoj tak len sa mu chod venovat.. 😉

zuzka1.
3. mar 2009

ahojte mamuse,
uz som odma, boli sme este vonku s malym, behali po meste,
dam mu papkat a pridem!
v sekaci nic moc, ale kupila som mu krasne adidas sandalky za 170,-Sk, no nekup ich, krasne, ako nove,
vonku je krasne konecne, tak myslim, ze kona budeme casom zanedbavat, cele dni vonku

amatula
3. mar 2009

co to co to akoze krasne 😕 co ja kde byvam,tu je hnus 😠 😝 bola som vonku ale po tom mokrom ma to nebaviii 😒 😖 😝 Dalibor mal lopatku a prisiel ako prasatko..zrovna to dat prat.....

zuzka1.
3. mar 2009

amatula vy aj sneh este mate, nie??
tu sa uz vsetko konecne roztopilo a dufam, ze uz nebude najblizsich 9 mesiacov

amatula
3. mar 2009

praveze sa topí a je to hruza,ale sme na kopci tak dufam ze to rychlo stecie prec...

Dalibor isiel s babkou do kostola a aké tu mám tichucko 😉 😎 aj Mato sa pekne hrá,nema mu kto brat hracky,mm este nieje doma....no uplna idilka 😀 😀

zuzka1.
3. mar 2009

ja idem s malym von, nechce sa hrat, ani spat, tak ideme von etse, co s nim!
zatial pa
dzanka je tiez asi vonku, ze?,

norik1
3. mar 2009

no my uz doma, slnko zaslo a uz je ho nikde.... jeeej to bola veta, ani to nevymazem, nech sa aj vy pobavite...

no v praci som si aj ja uzila ze ako dobre vyzeram he he a ja im ze len ma chvalte, chvalte, to mam rad.....Filip len kukal do pocitacov, sadol sefke na kolena a manazoval cele call centrum he he

amatula
3. mar 2009

jej norik podarená véta 😀
a kde si zamestnaná?ved prezrad......co si robila pred MD?

amatula
3. mar 2009

veta 😠

zuzka1.
3. mar 2009

ahojte, uz sme doma, dobre sa prechadza, ked je takto fajne.
maly etse spinka v kociku, nakupila som si casopisy, nove cisla Mamina, Mama a ja a Dieta. To je moje pravidlene citanie.
Este cakam na novu Evu a Emmu

dzanka3
3. mar 2009

ahojte a aj my uz doma z vychadzky..konecne aj sa napapal a kasu nebojkotoval 😝
ja som si to uz viac krat slubovala - ale uz naozaj musim chodit na vychadzky bez penazi...ved to sa takto neda!!!ved je financna kriza a ja si stale kupujem co sa mi zapaci 😀 😀 😀

ale no nekupte taky nepodsity plateny kabat - ci vetrovka ci co to je zlacnene z 40eur na 10???? 😵

erikasadek
3. mar 2009

dzanka ty si sa nakazila od zuzky ze.. 😀 s tym kupovanim... 😝

jej tak tu este slniecko svieti ale co stoho som , ako s gumy, ledva sa hybem;ale nic to aspon nemma horuckua nic ma neboli; len som slaba.. no co uz kto by nebol po vcerajsku.. 😀

norik super veta.. 😉

amatula
3. mar 2009

dzanka zo 40 eur na 10,,to by bol hriech nekupit 😉
zuzka tolko stihas citat pri Samkovi??ja stiham tak letáky 🙄
zajtra idem na poradnu lebo Mato mal 10,uz soom tam mala davno byt.len som akosi zabudla 😅 😅
a skocim k segre tak sa poflakam......

blau
3. mar 2009

Dobry vecer ,moje. No svokra odisla nejako sme nestihali a boli sme dnes aj taliansku. Svokra nakupila a mi nic. Len sme boli na obede. Mala som vyborne calamari s cesnakom. Mnaaam. Dzanka +Norik hlasim aj nam idu zuby a sme total umrncany, tak tu dnes asi vela nenapisem ☹

norik1
3. mar 2009

He he Amatula preto stihas len letaky lebo mas dvoch certikov... prave odisla kamoska /co sme sa boli spolu lyzovat) co ma 16-mesacnu dceru, krasne sa spolu hrali, bozkali... a potom zacalo rodeo! hracky vsade, jeden jedol, druhy nechcel, dole puncochy, hore puncochy, cez hlavu a po hlave.... no asi tak nejak si to od dnes predstavujem v rodinach s dvomi detmi... Amatula, Erika, klobuk dole....

Ja pred materskou som pracovala v T-Come na call centre, mam tam na starosti team ludi ktory zdviha tri rozne linky, anglicku, vernostnu a pre velmi dolezite osoby ... ak potrebujete helfnut s pevnou linkou tak sem s tym 🙂

A teraz vy - Dzanka je uz prezradena 🙂

norik1
3. mar 2009

jaaaaj Blau tak tie kalamare ti zavidim.... hned ich idem vytiahnut z mrazaku a zajtra si ich urobim na cesnaku... boze ja milujem kalamare.... mnaaaaaam 😝 olizujem sa 😵

amatula
3. mar 2009

norik mi potrebujeme novi modem a chceli od nas aj krabicu zo starim vratit,,no co su co ja skladujem krabice...vidis keby som vedela o tebe nemusel mm na nich tak naziapat 😖 😀 😀

blau
3. mar 2009

veru kalamare to je moje a octopus tam tiez bol. Tak som si to osolila a ten cesnak , len mi usta vykrucalo 😨
Idem sa venovat este zajtra budem abstinovat, lebo muzik je doma, tak ideme na vylet. papa a dobru nocku Vam vsetkym a nepiste vela.. 😉

dzanka3
3. mar 2009

dobry vecer...a ja hladna ako vlk a vy tu zranicu rozoberate - utekam si rychlo zuby umyt nech uz nic nehladam 🤐

veru my ideme zajtra na poradnu - lebo Matko ma uz 2 mesiace stale 37,5 tepltu - ze mu vezme krv a da do pristroja a sa uvidi ci nema v tele zapal alebo to tie zubska su 😔

kukala som ordinaciu - to si nemozem nechat ujst...a som si skusala kozenu vestu co mam - ja ju zapnem ludia 😀 😀 😀 😀 tak sa aj tesim ..... ale na nohaviciach stale nechatich 5 cm chyba - spina asi sa zrazili 😀

erika snad sa uz citis lepsie - ale pri tolkych km - snad aj jarna unava 😕
blau a ty co so svokrou nakupujes? ale sak ty si tusim pisala ze mas super...tak sa da 😔