Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
8. mar 2009

blau dakujem!!!! 😀
no neviem co s aim stalo, skro som odpadla!!!!mohli by to zauzivat ako novy zvyk!ja by som sa nebranila veru!

blau
8. mar 2009

veru taky ale medzinarodny zvyk. Na sviatky 20eurovky 😀

norik1
8. mar 2009

he he ale nevyzerali by lepsie 50 eurovky??? 😀

angelina28
8. mar 2009

ahoj🙂prepacte ze nepisem k teme,som tu nova...dnesna🙂no neviete mi nahodou pomoct?mam novu temu-pokracovacie mlieko-nechce prijat.dik ak sa niekto ozve🙂)

zuzka1.
8. mar 2009

angelina ahoj, je to pokracovacie mliecko tej istej znacky???
nenapada ma nic, preco by ho malinka nemala chciet!
norik 50 urcite, vies chlapi nemaju take estetikus citenie!

zuzka1.
8. mar 2009

angelina uz som si to precitala clee, nevedela som, ze kojis.
a uz aj mas radu 😉

erikasadek
9. mar 2009

dobre ranko Vam vsetkym... 🙂

zuzka1.
9. mar 2009

dobre ranko damy!!!! 😉

erikasadek
9. mar 2009

ahoj dama.. tak ako sa mi mas?

tu je dnes prekrasne.. a deti su este stale , nevporiadku.. no atb zacali vlastne ucinkovat od vcera vecera.. takze je to blbe , ale mozno na prechadzku pojdeme..

norik1
9. mar 2009

Ahojte damy,

ja mam dnes mm doma takze tu budem sporadicky, poobede chce ist do necasu na prechadzku do mesta, asi sa budem musiet prisposobit ale ked hodil na mna argument ze "pojdeme na pizzu". Hned som zrusila na dnesny den delenu stravu 😀 😀 😀

zuzka1.
9. mar 2009

tu je otrasne pocasie, ale aj tak pojdeme von a do mesta-
prisli nam konecne tie hrnca, takze ked pridem budem nieco kuchtit, lebo mm by hned zacal frflat, ze na co mame take drahe hrnce, ked v nich nevarim 😖

erikasadek
9. mar 2009

jej tak prijemne kuchtenie;.das potom vediet ako si spokojna.. 😉

zuzka1.
9. mar 2009

jasne, dam!aj tak sa anjviac tesim z takeho ortopedickeho vankusa!!nie varit, ale lezkat

erikasadek
9. mar 2009

vraj lezkat, utekaj medzi hrnce.. 😀

baby hodim to ja tu, chcem sa s vami podelit par nasich fotiek.... 😉

http://picasaweb.google.fr/erikasadek/20080729N...

erikasadek
9. mar 2009

http://picasaweb.google.fr/erikasadek/JoshPatri...

tieto su najnovsie s minuleho tyzdna.. 😉

dzanka3
9. mar 2009

ahojte
ako sa mate?
zuzka tak var nech vieme ze ci tie hrnce same varia???uz by mohli aj zadarmo navarit nie?
erika naaadherne fotky - a to ako aj za dievcatko?krasny je Joshko aj za dievcatko 😀 😀 😀
decko uz reve utekame von...doteraz som aj ja za hrncami stala...
ideme tiez do dazda 🙄

erikasadek
9. mar 2009

dzank aahoj, ty si stale napohybe v poslednej dobe , moja.. tak utekaj..

😉 dakujem za josha...

dzanka3
9. mar 2009

vcera v noci som malemu nasla vzadu na krku uzliny - asi lymfaticke uzliny...ale rano uz ich take nemal...po oboch stranach vzadu na krku ako po dve fazulky - no strasne....snad to nebude nic vazne...v stredu ideme Dr. uvidime co povie...

skusali sme dnes topanocky - ani jednu neobul - ma vysoky nart - no to bude radosti zihnat boticky pre neho...

erikasadek
9. mar 2009

jaj dufam ze nie uzliny.. len nie.. ☹

drzte sa... daj potom vediet... 😉

dzanka3
9. mar 2009

preco erika????to nie je dobre???

bola som autom (po pol roku autom!!!) v DM kupit plienky - nechala som tam 100eur - ale snad bude dlhsie pokoj...

erikasadek
9. mar 2009

no ja som raz mala zdurene uzliny.. a moje krvinky zblbli, asi tak, ze ma nechali v nemocnici a mame davali len malu nadej ze prezijem...

ja som prezila, a som zdrava ako buk.. 😀

nie al evazne uzliny je vazna vec .. tak preto ze dufam ze nie... 😉

johanka0805
9. mar 2009

ahojte nepopise niekto mam 10 mesacne hyperaktivne babo a uz sa pomaly dostavam do bycice

erikasadek
9. mar 2009

johanka, co sa deje...? 😨

dzanka3
9. mar 2009

erika nestras...snad to take nebude......myslis ze by sme mali uz zajtra ist k Dr.??asi aj ze?
teraz som mu merala teplotu aj klasickym aj digitlanym teplomerom 37 po odcitani mal.....a celu mu ocural krpec jeden!!!!

johanka a do ohradky ho nedavas? s kopou vankusou a nech tam pobehuje...uz chodi nie? ci ako hyperaktivny?

erikasadek
9. mar 2009

dzanka, neboj nebude to take zle ja sombola opuchnuta vsade, na vsetkych uzlinachsom mala zapal.. a vysoke teploty..

neboj , to asi nebude ono... 😉

somo tom presvedcena;..

norik1
9. mar 2009

no Dzanka ja by som urcite doki aspon zavolala a ona ti povie, ci treba prist este v ten den, alebo pocka t do stredy... ale podla mna pojdete zajtra , fakt uzliny nie su sranda (ak toto co mate su uzliny)... drzte sa

amatula
9. mar 2009

ahojte 🙂
ako ste sa dnes mali?
dzanka tie uzliny mozu byt zdurenee posobenim dakej infekcie alebo vyrozi,staci ze ma nejake prechladnutie alebo soplik.......vie sa to zväcsovat.ale samoska ze to treba ukazat doktorke!!!!!!!!!!!!!!!!!
erika krasne fotecky 😵 😵 akurat ze som ostala v pomikove...ty mas chlapcov alebo jedno dievcatko???????? 🙂 ale je krasne dievcatko 😵 😵

erikasadek
9. mar 2009

amatula, ni e, ja mam oboch chlapcov... to som si len robil asrandu , s josha ked mal 7 mesiacov.. mala som nakupene satstvo , tak som ho chcela vyskusat aspon trochu posnivat...

necham si fotky , ke dbude velky budem ukazovat jeho frajerkam.. 😀 😝

zuzka1.
9. mar 2009

ahojte zienky, teraz sme dosli z mesta, maly okupoany, ocko krmi, idem varit!!!!to som zena v domacnosti co,?
kupila som si triscko a bundu, taku kozenkovu, co to teraz ide do mody, nech som in!
ani osm vlea neminula, to bolo u cinana!

erikasadek
9. mar 2009

zuzka.. 😀 ja s teba odpâdnem..