Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
22. mar 2009

eirka ja som tu, len ked nikto nepise, sama si nechcem, maly ide spinkat, ja idem upratovat, potom pojdeme von.
ako vikendujete?
amatula isla lyzovat, dzanka bola na svadbe a vy ostatne??
mokula by sa mohla ozvat, som zvedava ako sa jej dari s ormovanim postavy, je prihlasnea do sutaze kde aj mimikyky, s muscle a fitness

erikasadek
22. mar 2009

ak ano , monkul asa tu uz davno neukazala.. ☹ ale drzim jej palce....

tak chod upratovat.. u nas ticha domacnost a mam pocit ze bude na dlho.. 😠 😖

inac po tyzdni dnes je skaredo vonku je hmla, pocasie na HO..

dzanka3
22. mar 2009

ahojte my uz vysvadbeni 😀
no tak ako som sa velmi bala ako to maly zvladne na svadbe - tak tam bol najmensi ale najlepsi svadoban a tanecnik...
skeril sa vo svojej stolicke na papanie....alebo na rukach sme spolu tancovali...nechal sa ponosit a smial sa hocikomu....no naozaj bol vyborny....
a ked sa nevesta chcela fotit s detmi - jeho som pred nu posadila - a on zacal capkat, ruky dvihat..smiat sa....vsetky deti poutekali a on tam capkal nadalej 🙂))

doma chodi o pol deviatej spat...a tam o pol desiatej uz bol taky nijaky tak sme isli domov ved bolo to aj tak vyborne a dost - po ceste spinkal, doma som ho dala do pyzama a spapal mliecko a pekne spinkal do rana 🙂

len teraz je nejaky mrzuty - asi stale ocakava ze ho bude niekto ponasat 😀 - moze cakaaaaaaaaaat 😝

dzanka3
22. mar 2009

erika a vy zase ticho mate????
sice deti asi to ticho nendodrzuju 😀 😀 😀 ...tak nech je skoro pekne udobrovanie - vy to urcite kvoli tomu robite 😵

erikasadek
22. mar 2009

ahojdzanka, ta to je super, apson na buduce , sa nebudes bat ake to je ist s nim niekam do spolocnosti.. 😉

zlato male....

🙂

blau
22. mar 2009

Bre ranko a cakame v tichosti na svokrovcov 😀
Mario sa snazi, ale ja nic ani obraz ani zvuk. Norik presne to pride toto po nejakej dobe. Celkom mi to vyhovuje, aspon vypnem. Obchadzam ho a mam pokoj, len mi lezie na nervy, ze strajkuje tym, ze nic nerobi . No uvidime co budu hovorit na nas svokrovci, ked uvidia, ze je medzi nami ticho. Dam vediet.
Dnes je krasne, tak predpokladam, ze pojdu von. Ja nepojdem mam toho dost, stale som chodila s malym sama von a on ani raz. Staci Vam? Joooj tak by som ho nako....

zuzka1.
22. mar 2009

no cakam cakam, este nejaky rocik si uzijeme medove tyzdne a bude ticho!
blau stale drzims??dja potom veidet!
my sme sa raz ked som obla tehu s mm nebavili 2 dni a nikto si nic nevsimol!!ignoranti!
sa mi snivalo dnes, ze som poslala svokru do tpelych krajin!

amatula
22. mar 2009

ahojteeeeee 🙂 😉

blau aka pekna fotecka 😉 a ako este ticho.....ci uz poslucha......idem pocitat.........

vcera bolo super...prvi krat ked ma vyviezli tou lanovkou hore som sa skoro posr........a lucila sa zo zivotom.....ale fantazia 😵 🙂 dnes ma vsetko bolií 😝

idem sa dat dopkopi a pridem.......

blau
22. mar 2009

ahoj amatula som ta zabudla pochvalit za lyze, ake si si kupila? si ma pobavila s tou lanovkou 😀
este je stale u nas ticho. A nie len u nas 😒

amatula
22. mar 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
kuk 😀 😀

blau ja som sa na tej lanovke vobec nebavila.....som mala bobky 😀

kupila som si carvingove-volkl 😉

norik1
22. mar 2009

cafte my sa uz bavime, na ja dlho nevydrim byt ticho a mm doliezal, hned chodil bozkajuci...on je taky, najprv vypusti par teplych slov a potom sa chce tvarit ze vsetko je ok...
..ale aspon s malym chodi von, a mne ked sa nechce, tak ich poslem samych... aj terz isli 😀 😀

norik1
22. mar 2009

jeeej tak vcera muselo byt kresne, ste mali aj slniecko 🙂 ja uz ani nepamätam ako vyzeraju moje lyze, idem kuk na balkon 🙂 a v novych lyziarkach som urobila asi 10 jazd na mokrom snehu 🙂

amatula
22. mar 2009

fantasticke slniecko bolo 🙂 😉 sme normalka chitili bronz......

Norik ja mam vsetko teple cerstve.....stalo ma to 6700 ceskych korun 😉 a spustila som sa tri krat 😀 1,5km zjazdovkou.....ved mne jedna jazda trvala 30min. 😀 😝
teraz moje chudiatka budu asi cakat do dalsej sezony....

mi sme teraz s mm ako holubkovia som zvedava ci aspom do utorka 😕 akurat ze sme sa hadali o comp 😅

norik1
22. mar 2009

he he tak nech vam to vydrzi 😀 😀

a neboj, lyziam sa nic nestane, pockaju, len nech rychlo prejde leto!!! 😀 😀 😀 Vcera bol prvy jarny den, zachvilu je tu november 😀 😀 😀

amatula
22. mar 2009

tak to ja zasa radsej jar a leto 😎
mna to len tak teraz drzí,,,,,ako ked kupis decku novu hracku 🙂

mi máme s mm taki vztah......mi sa hned posleme do pi......to sa nám dvom lahko stane
😕 😅

ale zasa jeden bez druheho nevieme ani dychat 🙂

blau
22. mar 2009

tak vy sa posielate do piestan? no mna moj nie to skor ja jeho. No svokrovci teraz odisli boli sme na vylete. M sa velice prihovaral, ale ked videl, ze nic odomna tak prestal, ale teraz sa prihovara zas a ja nic. Nech sa ospravedlni a potom sa mozme bavit. zajtra ideme na ockovanie a asi mu pozrie aj tu ranu, ten leukoplast tam drzi ako kliest dufam, ze mu to nestrhne, lebo bude revat na cely Villach. ☹

amatula
22. mar 2009

no blau len nech sa pekne potrapi!!!len aby si to zasa neprehnala....vies ze oni su truby.....len mu to daj pekne vyzrat!mi sa bavime ale kezdy den mu ozivujem pamät 😉

chudiatko Luca ☹ ....ale v tomto su deticky odvaznejsie...tak snad to nebude take zle....

blau
22. mar 2009

ano on velmi dobre vie, ze prepiskol, ale nevie ako ma prist uz sa velice priblizuje cez maleho ale ja vzdy cuknem dozadu. teraz sa ma pytal ci chcem pivo. Jaj tak by som si dala, ale odmietla som( ja sprosta) ale sak neni problem si naliat , co?
ano to bude do kelu hlavne nechcem vidiet ako mu to da dole a ako to vyzera pod tou naplastou. Asi videm z ordinacie. JOj uz teraz mi ritku stiska toto ja nemusim 😢

zuzka1.
22. mar 2009

blau drzim palcek na zajtra, nech to ide co najmenej bolestne, daj vediet.
stale odolavas?ja s aneivem dlho hnevat a ani mm.chvalabohu!
my sa zatial, pofotykam zatial do piestan neposielame, ale rokmi to k tomu dospeje, ked aj k tichej odmacnoxsti, nie?

norik1
22. mar 2009

he he Zuzi ale ved musis niecim vztah ozivit.... my sme sa este tiez do piestan neposlali, ale zato sme si vyvrieskali uz ine veci, ktore sme nemali...ale ved zasa ja nepoznam jeden par ktora sa raz za cas takto neskosi... teda okrem cersto zalubenych 😀

norik1
22. mar 2009

Idem haji haji lebo rano maly buntosil tak pa pa zajtra 🙂

amatula
23. mar 2009

dobre ranko 🙂

to je pocasie hnus 😝 😖 😠
ja mám ist s Bobom na kontrolu do mesta...ale neviem co s Matom...by som ho zobrala,ale takato zima a este aj prsí 🙄
a nemam ani dobry spoj,,vssade musim dlho cakat 😠
no nic................idem si dat kavu a uvidim.........asi to zrusim 😒

norik1
23. mar 2009

a k svokre? ci blby napad? 😉

amatula
23. mar 2009

ale dalo by sa ...ze sa tam na cas zlozime....len tam nikto nieje doma a svokra je na jednom konci mesta a lekarka kam idem na opacnom 😒
a to je na ho...ze vvsade s kocikom 🙄 asi sa na to vybodnem ved to nieje take urgentne...
keby bolo lepsie pocasie tak pohoda a toto..... 😖

norik1
23. mar 2009

a co mate des a hruzu? u nas celkom oekne vyzera, ani konecne nefuka po tyzdnoch debilneho vetra...
Ved ked vam to nesuri tak sa na to vyprdni 😀

amatula
23. mar 2009

no teda u nas prsi fuka a zima no uplne des 😖 😝

norik1
23. mar 2009

tak to nikam nechodte, zavolaj a preloz si termin... este daco nachytaju v takom necase a budes si hlavu bit o stenu ze si nikam nemala ist 😉

blau
23. mar 2009

Breee ranko, moje mile! Tak ja som povesala von pradlo svieti slniecko ale je kosa. Rano sa zobudil maly s odrapenym leukoplastom iba jeden mu tam drzi na zaschnutej krvicke. tak by mu to ten doky ani nemusel dat dole. Vyzera to, ze sa to pekne zrastlo fuhh. Este to ockovanie 😒
dala som ho teraz spinkat aby bol oukej u dokyho. Eri presne to prekladanie poznam. Tiez sa neviem vyjadrit po slovensky. Ale kecanie mi tiez ide dost dobre 😀

norik1
23. mar 2009

He he Blau ale to som ja 😀 Eri este spi 😀 😀 😀 ale aspon ma v tomto niekto chape... lebo ja si pripadam ako pako niekedy... minule som chcela povedat slovo macocha, bavili sme sa s kamoskou, a ja nie a nie si spomenut ako sa povie po slovensky... tak opisujem: no vies, to je matka, ktora sa tvari ako tvoja matka, ale nie je to tvoja matka, a je hrozne zla 😀 😀 😀

blau
23. mar 2009

hahaha tak to si dobre opisala. To je ako podme sa hrat na lisku: ja ta budem skrtit a ty sa budes tvarit prefikano! 😀
Norik a studovala si tlmocnictvo, alebo jazyk super ovladas za to , ze si bola v England?
Ja mam svagrovu tlmocnicku a brata profesora anglictiny, tak s nimi mi je lahko rozpravat( viem, ze ked pouzijem akukolvek cudziu rec budu mi rozumiet), ale svagrova to ma vystudovane, tak mi to hned povie po slovensky za to ma moj obdiv. Kto umi ten umi.