Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
29. máj 2009

dobre ranko vsetkym prajem norik tak nam tu budes chybat ....... tak nech sa podary ta islava potom hodte fotky nech sa aj my pokochame.......ja som na atb velmi siçnych a kortikoidoch ale uz mi zacina byt lepsie

blau
29. máj 2009

Ahoj, my sme boli v meste. Vcera som si kupila top bez ramienok, ale na prsiach mi to bolo male. Tak som to bola vymenit, ale nezobrala som si to iste, ale ponozky. Volako som to nechcela. Som ja, ale divna, ze?
Ale som si objednala vecicky z USA juj tak sa tesim, uz nech ich mam.
Maly spi, dnes je pekne nie tak goronco, tak potom pojdem na nakup potravinovy a poobede zajazdime na cajgli.
A vy?

zuzka1.
29. máj 2009

blau vy mate pekne??
tu sa strasne ochladilo a je skaredo, chcela som ist do mesta, ale nepojdeme, ve dje kosa a maly po tych teplotkach je taky zoslabnuty, tak nebude riskovat.

ja sa ucim, maly etse spinka, pojdeme obedovat. pohoda.

blau
29. máj 2009

ano u nas svieti slniecko ale fuka a tiez sa ochladilo, ale to je fajn, lebo neprazi a nepripeka, tak mozeme cajglovat, ale hlasi hnusny vikend
idem maly sa zachvilu zobudi a idem mu ohriat jest.

blau
29. máj 2009

kukuk, si tu asi dnes budem pisat sama, tak dobre 😅 😅

norik1
29. máj 2009

juj ta to co, siesta strana??????????

ja cely den som sa nezastavila....ani nebuidem hovorit ako sa citim.... nervy na dranc, bola tu MJS a co vam budem hovorit? dnes som dostala prednasku ako mam obalovat rezne.... a co mam spravit jest na zajtra... ako mam vesat utierky.... ach jaaaj uz som si prave dala ouzo a idem do sprchy lebo smrdim od vyprazania ako jedalensky servis fuuuuuj

tak pa zajtra 😉

eri liec sa nech si fit na slnecne dni 😎

monkula
29. máj 2009

norik, zas si o niečo múdrejšia, čo? 😀

zuzka1.
30. máj 2009

ahojte zienky,
ja si vzdy po uzasnych radach od MJS poviem, ze apson neumrem sprosta 😎

ake dnes plany, ja idem do mesta, nieco kuk synovcovi k pondelkovym narodkam, svagrina postrazi maleho, ale bude spinkat on.

MOnkula ao cvicenie, chudnutie, formovanie?????pozerala som mimikyky fotos, ta dlaa riadne a vyformovala jak s apatri.

ja sa dnes budem ucit, von asi nepodjeme, je hnusne vonku,
maly je uz ok, ten ocny sa mu tusim prerezal, len to etse neviem iste, kedze si to nechce dat pozret.

blau
30. máj 2009

Ahojte, no norik, sak daj teda ako sa obaluju rezne???? Nech poviem aj mm ako ma spravit teda wiener schnitzel 😀 😀 a utierky sa ako vesaju. Dufam, ze som tie moje neurazila, ked som ich povesala dole hlavou 😅 😅
No to je teda zakusok taka MJS, 😒
zuzik -samkovi teda tiez idu zavcasu tie ocaky, lebo tie sa maju rezat okolo 16-18mes., ale tie nase deti so volako popredu.

zuzka1.
30. máj 2009

no ved akurat dnes som hovorila mm co je tvoj lucas za predatora, ze 16 zubkov!!!!!!
etse nech s anauci papulovat v 14m a porazi ma 🙂 🙂

erikasadek
30. máj 2009

ahojte norik uorimnu sustrast moja ale ti dala co? Dakujem nebudes verit uz som skiro fit dala mi super atb novej generacie + kortikoidy no parada uz ziadna bolest myslela som ze sa zblaznim.... tu je dnes prekrasne a horuvo tak vam posielam.....

erikasadek
31. máj 2009

ahojte nakoniec tu len ja pisem... 😒 kde ste kto???????

blau
31. máj 2009

Ahoj ja som tu 🙂
Nam v noci naprsalo, a teraz svieti slniecko, ale je zima. Maly spinka. Ja som navarila obed. Mnaaam dobre bolo. Uz mam aj poobednu kavicku v sebe. My pojdeme asi vyplavat ten vysmazany karfiol. Luca sa bude tesit a my tiez.
Zuzik no predatora mame, ale nemysli si ze vsetkych 16 je uplne vonku. Ale su a tie vrchne ocaky 😅 take predrate spicate bodky. Ale znameho dcera mala do roka vsetky okrem tych zadnych stoliciek. 😨
A okrem toho uz aj papuluje, ked mu poviem, ze nie to nesmie. Nervacik malicky 😎

erikasadek
31. máj 2009

ahoj blau narobila si mi chute s tym karfiolom......

norik1
31. máj 2009

jaaaj mamuse tak oslava nakoniec dobre dopadla, az nad moje ocakavania musim priznat.... Len keby mi mi MJS tak na nervy neliezla... no a MJS ma cely den obchytkaval - normalne na drzovku po riti, potom nenapadne okolo pasa a po par whisky uz aj tesne pod podpirou....ten zivot osamote mu asi na hormony lezie alebo co!!! som mu uz aj na rozum povedala, uchylakovi jednemu!!!

Vyprazila som plno plno reznov kuracich aj bravcovych (spravny postup je taky, ze muka - potom vsetky rezne do vajca - nechat postat, lebo budu stavnatejsie - no a v struhanke az tesne pred vyprazanim!!!!) urobila som misy, spravila som spizy so salamovymi ruzami (hodim foto), salaty zeleninovy a coleslaw (mrkva, kapusta a tatarka) a zemiakovy... no proste zradla do bludu...Cely den som sa tesila ze ochutnam ten Chivas regal 12-rocny a nestihla som !!! hoväda vsetko vypili!!!

najväcsi uspech mala trojkolka co sme mu kupili a kedze je dnes vonku hnusne, tak sme sa trojkolkovali po byte 😀

ako ste prezili weekend vy? idem este natiahnut photos, nech vam daco poslem 😉

erikasadek
31. máj 2009

.uj norik super oslava moja tvije nervy sa bydu dkho spamatavat hlavne ze sa malemu oacilo. cakame na fotky.... 😉

norik1
31. máj 2009

jaaaaj musim pockat na fotos ked posle mama lebo mas fotak odpocival na policke 😀 😀 😀 😀 nestihacka 😀

juj baby mam normalne strach zo zajtrajska.... vobec si neviem predstavit zajtrajsok.... rok a dva mesiace doma a zrazu pravidelne vstavanie.. dtzte mi palce 😅

erikasadek
31. máj 2009

jej skoro som zabudla tak ti drzime palce zajtra v praci......

norik1
31. máj 2009

juj dakujem 😀

zuzka1.
31. máj 2009

norik mpja zajtra na teba mylsime, a budeme cakat kedy s anam ozves a zhodnotis cely den,

oslava bola urcite super, nachystala si ako riadna gazdina, tesime s ana fotos

erika uz mas ten antivirak???

amatula
1. jún 2009

halo halo haloooooooooooooooooooo

norik v praci a tu zdochol pes 😕

blau
1. jún 2009

ahoj, ja som sem len nakuk a mm hned co tu robim? dezko....
norik napis, ako v robote. Ja myslim, ze urcite mensi ako by si mala ist do prace po 3rokoch.
amatula a vy aky vikend? My sme boli na kupku, maly sa aj ponoril a urobil otocku a nic, trosku si logol a isiel dalej. Dnes ma modre kolena ako futbalista. Dnes je M doma, lebo tu je sviatok, Zajtra pride svokra aj so sesternicou. Mame pieskovisko svokra objednala v Quelle, ale este nieje v nom piesok. Aj tak dobre.
Norik no s tym obchytkavanim si ta viem uplne predstavit ja to nenavidim 😠

amatula
1. jún 2009

tak ahojte 🙂

vikend bol pekne posraty 😝
ale celkom fajn!dala som foto na FB tak ak chcete kuk 😉
je tam navod kedy nechodit do ZOO 😀 kur....a chčilo a chčilo...sme piatok prisli do zoo sa mracilo,tak ze ideme a dosli sme po zirafy ktore su na zaciatku a lejavica jebavica 😠 tak sme to prebehli a praviezli na vlaciku a het dalej!!!
cesta dobra drobci ukazkovi,,len svokra stale cosi žula a potom sa stazovala ze jej je vzadu zle 🙄
sobotu zasa lejavica-jeb..... tak sme sedeli vo vnutri,vecer sa vyjasnilo tak sme rychlo na terase ugrilovali a zsa lejak.......tak sme chlastali,vsetkim bolo zle a deti samoska vstavali o siestej rano 🙄
bolo super len sme sa obzrali a uchlastali...skoda keby neprsalo,,boli tam pivne slavnosti...bolo by este lepsie....

idem vas pocitat..

norik drzim palce v praci...ked stihnes sa ozvi!!skoda ze si uz sla do prace mala si si to vychutnat,,teraz pridu tie najkrasie chvile...druhy rok dietata je najuzasnejsi!!!!

erikasadek
1. jún 2009

ahojte citam ze ste mali super vikend za sebou blau aj tu je statny sviatok krestansky len za pana nevizem nikdy aky.... Zuzka logivky ho kupim dnes..ten antivirak.. 😉

blau
1. jún 2009

Erika- Fete des Meres?Moze byt? Alebo ten este len bude?
Blau si ma celkom rozosmiala aky vikend. Ale aspon ste nieco zazili... Fotky su krasne. 🙂

blau
1. jún 2009

blau--ja som truba, myslela som teba ama. 😀 😀

amatula
1. jún 2009

😀 😀 to sa stáva 😀

erikasadek
1. jún 2009

blau dobre 😀 nie den matiek je v nedelu dnes je pentecôte......

zuzka1.
1. jún 2009

ahojte zienky,

boli sme v meste s mamcou, neico pokupili, v lidli boli 5ks kuracies tehna po 99centov, na nekup to, zobrlaa som 5 blaikov, ved bude aj grilovacka, uz mi chyba iba zelenina a pitivo na oéslavu smainkovi.

jemu osm kupila krasnu osusku macko pu a prasiatko je tam a sebe gate kratke, take coolove. mm ani moc nefrflal sa cudujem, to asi preto, ze ma s malym sviatok dnes, tak sa tesi z konder cokoladiek. 😀 😀 😀

a dosla konence aj ta autosedacka.

idem sa ucit, lebo sa to nenaucim do nedele. to ste uz zazili, ze v nedleu doobeda skuska???chore, no, ale mozme byt radi, lebo inak by nam ju dala az na konci juna.

erikasadek
1. jún 2009

juj zuzka len sa uc mas pravdu chore v nedelu skuska...... baby ja som na nervy vsade hlasia stratilo sa lietadlo air france na linka oariz rio no hroza nedavaju mu ziadnu nadej 228 pasazierov +15letusky a piloti a s toho 8 deti a jedno babo...... v stredu odchadza raafat do egypta a ja s detmi za mesiac na slivensko normalne mam depku