Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

monkula
12. aug 2009

norik a s monkulou, hááá, kedy stretko? 🙄 😀

lamada181
12. aug 2009

ahojte zuzui da sa tabletky tlmia dokym nejak nestupim alebo sa nezohinam nejak tak tak s ato da dnes som mala cele poobedie navstevu prisla krsna mama deti s malym riskom ( krsna snad) a so synovcom a neterou tak som sa nemusela o nic postarat starali s aoni o deti takze som mala oper deti sa totalne unavili takz euz spia a som sama doma a rozmyslam ze idem zehlit sa mi to nejak nakopilo mohla by som len som lenivva mocc a vy co ja som inac dnes varila francuzske zemiaky tak sa vsetky zjedli na obed az som sa cudovala a ja ze budem mat na dva dni a zajtra parenne buchty s pudingom mi to tak mame radi ke dbuchticky plavaju v pudingu mnam mnam mnam uz sa tesim polievku nemusim este mame fazulu na sladko

blau
12. aug 2009

Ahojte, ja som bola cely den busy total. Bola tu svagrova s malou potom prisiel bracho s babami. A Luca sa tak tesil akokeby neviem co...
A zajtra budem tiez asi busy a v piatok pride sesterka z Prahy. Dnes som sa opalovala v novych plaFkach a zajtra behnem este do toho obchodu, mam zalusk na jedno tielko a kratase.
a k zubnikovi a k brachovi si pojdem po tie tenisky 🙂
Idem na fb. a pojdem asi spat., Zehlila som a este musim vygabat pracku, ale to uz asi az zajtra. Majte sa krasne.
Norik to je pekne, ze si na nas myslela. Dnes sa malemu cely den ckalo, to kvoli tebe 😀

norik1
12. aug 2009

he heeee babule no dnes ste sa tu nenadreli teda...sice ani ja tak nic no....hmmm. 😀 😀

Monkula no to hej, stretko hej....a pride aj Monkula do KE?? hej?? 😉 😀 😀

no k nakupom: Stravila som v Avione s Ikeou dokopy 5 hodin a bola som trochen sklamana, nevedela som si nic na seba kupit, nic sa mi totiz nelubilo.... Tak som si nanutila v Nexte nohavky do prace - no nekup to, 30 evry zlava, Filipovi sadu Next triciek a koneeeeeec v Avione. Nic, ani fuk. Hladala som nieco navrch -triko alebo co a slapky - zabky sportove, ale tiez som odisla s dlhym nosiskom....
V Ikee som si kupila 6 saliek zelenych, takych co maju zo spodu zarez, aby vytekala voda ked su v mycke na riad. Salka za 29 centov no coool, to ma potesilo (aspon daco) a este tri misky v rovnakej farbe, ale tie boli sialene drahe, celu evru a pol za kus 😉 no a tot vsjo meine Damen und Hern....sorac, este mm egresovy dzem, ten je uplny blazon do egresov a nikde to nemaju. V Ikee ano 😀

PS. Filipkovi som na OMV-ke kupovala plysovu korytnacku, lebo v Dracikovi nemali ani tie plysove hracky... ak neratam 6 ruzovych konikov 😠 Korytnacka mala uspech, nepohne sa od nej na pol metra. Ale poviem vam, byt tak dlho bez neho bol teda riadny masaker, furt som si pustala video v mobile, jak ukazuje ako robi ovecka...

lamada181
13. aug 2009

ahojte babenky alebo pekne dobre ranko no bdnes mame uprsany den a u vas tiez prsi to bude dnes den

zuzka1.
13. aug 2009

No caute, ma porazi, osm pisala prispevok a neodoslalo to!!!!

nesiel mi net vcera, som mala pracovny den aspon, no
dnes uz hotovo, maly na obedik sosovicovu polievku taku hustu

norik BA nic moc, ja tam vzdy kupim to, co by som bola kupila aj v NR.
dnes ideme do NR vecer s nasimi, nasi chcu ist ocinovi vybavit karticku do metra, kuknut jednu kuchynu a pootm na nakup. sa tesim, neviete precoooo? 😀

JArka, Mata vy co?luftujete??
dzanka na dzedzine sa vyziva, noo!

lamada181
13. aug 2009

baby mm chytila mania ideme do banky zistit kolko dostanem maxuver na byt velky totiz mame dvojizbovy a najprv sme chceli dom potom sme si to rozmysleli a dohodli ze byt v meste mi je dobre aj jemu u nas v meste taky starsi rodinny domcek stoji vysse 3 melonov hrozne ceny a na dzezinu nechcm tam nic neni jaj to zas bude drzte palce idem na to s nim jaj tesim sa jak male decko a pridem taka sklamana bojim sa no som zvedava co povedia banke na to

amatula
13. aug 2009

cafte
tie nove boty su dáke túlave 😀 😀 😎
vcera som bola v terene a dnes za hodku zas 🙂 idem do piestan na gril party 😎
zajtra k segre lebo ma krsnata volaju pozret nove izby...a potom kaderke 😉 melír a mikado ako odbornik radil 😵

norik pekne ze si na mna mmyslela ked si sla okolo...a mohla by si to cislo hodit do ipecka

blau
13. aug 2009

HOOOj, ja som bola u zubnika. Tak mi robi finalne upravy aby som mohla ist v klude domov. Baby ani si neviete predstavit aka som stastna, ze sa toho hadam zachvilu zbavim. Ziadne cistenie milion kefkami, staci dvomi. Ziadne vysparovacky...jeeeeeej. Kupila som si nove tricka zas roxy v tom obchode. Mamina povedala, ze mi ich zaplati k narodkam. Boli o polovicu zlacnene, no nekupto 🙂
Idem obedovat potom kavicka potom bikovat a zajtra pride ta sesterka z prahy. Inak ja som sem rano pisala a vobec to tu nieje nejako to blbne ☹

zuzka1.
13. aug 2009

ja som tiez pislaa a neoblo to tu! soro ma porazilo.

mata hod fotos, ake mas baleriny, ja sa idem za takymi botami zblaznit, 😉

blau
13. aug 2009

😎 hoooj nestiham

amatula
13. aug 2009

cafte mi sme teraz prisli dom 😀 😎

sa len vyhovarate ze pisete a neni to tu coooooooo 😝 😀 😵 zlihala technika hej 😝 😀

zuzi nehodim lebo ich nemozem na nete najst 😒 ale maju ich v garfielde 😉 styl ako činy a su to mustangy 🙂 maju taku sexy malu snurovacku v predu 😲

pa dobru noc..trochen som popila 😖 😎 ale dobre bolo

norik1
13. aug 2009

cafte cafte ja som dnes zachranovala situaciu, mm sa pohadal s babkou, kriste uz som zhanala na 2 tyzdne opatrovatelku!!!! Viac info zajtra 🙂 ale uz mi lepilo, mm ju poslal do teplych krajin. Nieze by som nesuhlasila, ale uz som rozmyslala ze zajtra beriem PN alebo OCR alebo take daco...

Erika zajtra cestuje dom, pozdravuje vas, mi volala dnes sa rozlucit....ze sa najprv povenuje m a potom tu bude citaaaat a citaaaat.... 😉

monkula
13. aug 2009

norik, ja Košice milujem.... ale mám cestovať na druhý koniec republiky..... 😝
už tam mám jedno stretko dohovorené, z jednou babou z MK, taks a tam hádam aj niekedy dostanem.... 😀

zuzka1.
13. aug 2009

ahojte zienky, my sme prisli z NR, boli sme v metre, asku a tescu. Trochen pokupili, bezne veci. pojdem vybalit, etse tu boli nasi, svokrovci robili gulas, takze sme po nakupoch gulasovali.
zajtra budeme grilovat 😉 mnamka!

norik potom napis, osm zvedava, ale viem si predstavit ako zavity fungovali co spravit.

zajtra ideme k nasim na fazulovu polievku s udenym maskom a lokse, sa obzerem jak prasiatko ako s apoznam🙂

mon kde to byvas??mame ta blizko, ci ani nie??

monkula
13. aug 2009

zuzi, ja bývam v malackách....

zuzka1.
14. aug 2009

jaaaj obze zabudla som, no tak moc blizko nie, ale ked pojdeme na nakupy, tak by sa aj dalo stretnut.

inak dobre ranko,

co dnes??
lamada co ta pozicka?co povedali v banke?ani nenapises!

co vy dnes kocky??
ja ani neviem od radosti, ale musim dat prat aspon 2 pracky, navarene je pre drobca, pre nas u nasich.
zeby doobedny spanok s drobcom???

amatula
14. aug 2009

cafte mamuse

idem k segre a k tej kaderke...
tak papa vecer kuk ale aj tak nebudem mat asi co citat ze 🙂

monkula uz si doma v tvrdej realite?? 😉 😀

zuzik posles mi ten roman 🙂 😉 😕 😕 😅 ci si (sa) na mna zabudla

zuzka1.
14. aug 2009

nezabudla , jasne, ze nie. buduci tyzden to piselam, cez vikend nachystam,ok?
uz si sa prihlasila?

blau
14. aug 2009

ahojte, ja sa len tak na skok aby nebolo zle. Norik dobre, ze ju poslala do teplych, ale neboj bude dobre a si sa zastala, tak teraz si naj nevesta na svete.
Teraz pride ta sesterka s z Prahy s malou a mamin brat, tak tu moc nebudem. A je tu aj Lili a Lulu, tak full house deti bude. Ozvem potom cauko a pekny den prajeme z Novak 😉

norik1
14. aug 2009

He he Blau ani moc nie lebo este som jej nalozila aj ja, ale povedala som jej to tak, ze to vzala...Ale viete co? Asi som ju pristihla kurit!!! Sa mi zda... to je nieco, MJS je zaryty vylieceny fajciar abstinent.... 😀 😀 😀

zuzka1.
14. aug 2009

ahojte baby,

kde ste vsetky???
nikto nepise??
mata bola u kaderky, tak hod foto, Jarka ako decka???

Norik ako to bolo dnes s S? posluchala?? ci ako?
napis jak to bolo, sme nedockave, teda ja urcite.

mm isiel do hory, maly okupkany, posraty bol az na chrbte stuplik! boli sme sa bikovat aj s mm.

dnes som piekla babovku dvojfarebnu s cokolaodu a hrozienkami, mozem zajtra zas enieco, nasla som taky dobry recept na tvarohovo -.smotanovy kolac, tak bude asi taky.

norik1
14. aug 2009

nooo maly zachrunel o stvrt na osem, este je v tricku a teplakoch, neumyty nic... mlieko vytahal v spanku...

V principe a v skratke - JS vcera nazvala Filipa menom druheho vnuka (ano, svagrinej syn).Mm jej povedal ze nech si na to dava pozor, lebo je na to haklivy a zacala hafkat, ze kolko sa tu ona stara o maleho, aka je uz unavena, co vsetko ho naucila, vsetci susedia ju obdivuju, aka je skvela babka lebo to sa ziadna babka nevenuje tolko vnukovi ako ona...a ze ked sa nam nepaci, tak ze ona tu uz nikdy nepride!!! A mm na to - v poriadku, nechod, aspon bude konecne klud a zabuchol za nou dvere...
Bolo toho ovela viac, len taky dlhy prispevok ani neviem ci by tu vosiel. Sadla som do auta a sla s Filipom k nej (s nim sa lahsie zehli). Dole som zvonila, otvorila az na druhy krat, ale neozvala som sa. Vysla som hore, zazvonila pri dverach a nic. Mobil asi 6x nedvihla, klopem, zvonim, nic. Hovorim - babka otvor, normalne sa porozpravame.Nic. Tak som si sadla na stolicku co tam chodi suseda hulit a tam sme sa hrali.
Otvorila asi po dvadsiatich minutach, natrepala som sa dnu a tam citim sprej. SLi sme do obyvky a tam cigaretovy dym a sprej!! A babka: este tu citit cigarety? To ti mladi vonku fajcia a mne nataha do bytu. Hej, a ja pridem z prace domov, otvorim chladnicku, vytiahnem seno a chrumkam ho pri telke!!!!
Proste, vsetko nasvedcuje tomu, ze tam kurila a som ju nachytala a preto nechcela otvorit...
Uz ked sme riesili ze preco nemame radi synovca (!!!) tak som jej povedala ze odkial to ma. a ona ze "som si domyslela" baby ma skoro porazilo..... vravim jej, ty uz radsej nemysli, len sa hraj s Filipom he he

Vysledok, dnes som bola nromalne v robote, s mm sa nestretli lebo siel z prace do cestovky....struhala dobrotu jedna radost 🙂

zuzka1.
14. aug 2009

fiiiiha norik, som ociska ocila koo sa dalo!!
aka kovbojka!!!

nie je nic horsie ako ked s aniekto zacne vyhrazat pre nic za nic a pritom si etse aj mylsi, ze je nenahraditelnyäaj ked teraz do septembra je) ,ale no ve dsa chapeme.

takze TS huuuuli! ja skapnem! stara pani a kuri o 100-200. 😀 😀 😀 😀 normlane, ze sa schovava

norik1
14. aug 2009

hej som mala chut jej povedat ze mne nevadi ked fajci he heeeeee ale to by zatlkala.....zatlkala aj ine veci, ze preco sme tak dlho stali pri dverach a nezazvonili..Ja ze ale zvonili babka, a niekolko krat. Za dvermi bolo hrobove ticho a ona mi povedala ze sa sprchovala a ze 3x bola pri dverach a pytala sa kto je, ale nikto neodpovedal....prd makovy, vetrala tie cigy. Ved viem jak to chodi ne? 😀 😀 😀 😀

norik1
14. aug 2009

babyyyy fukla som dve fotky zo stretka s Erikou 🙂 tak kuk ako nam to slo fajne

norik1
15. aug 2009

cafte, kde ste kto? co dnes?

mz ymena planu, na chatu ideme az zajtra lebo maly zaspal a este stale spi a potom sa uz neoplati.... takze prekadzkus na nakup a podobne.... 🙂

blau
15. aug 2009

Noo ahoj, detiska dobre super cely den v behu v piesku v kamenoch no zadrbcovane boli poriadne. Nic ani nejedli len cukriky a lizatka. Maly nestihal za nimi, ale zaspal a spinkal 13hod. Teraz spinka a my rozmyslame, ze pojdeme na kupko.
Inak nic nove...
Norik super foto aj story. 😀 😀 😀 S si musela zapalit, aby ju z Vas nekleplo. Uplne si ju viem predstavit, ako fajcila a pindali si pri tom...ako ste ju urazili, teda jej synacik 😅
Neboj dobre bude, musis jej len potvrdit, ze je ozaj super venovacia babka a takej siroko-daleko niet. 😵
Idem sa venovat navsteve..Pekny den Vam prajem. zuzik potom posli z toho kolacika aspon virtualne, taky lubim mnnaaam

zuzka1.
15. aug 2009

ahojte, my sme boli na nakupe s mm, maly sa zubodul chvilu potom co sme prisli, MJS strazila. idem piect kolac, pootm makat v zahradke.

baby vy kde ste???

norik1
15. aug 2009

juj odloz z toho kalcika... ja idem na prechadzkusa, nemam na nic chut tak si dam McDonalda v Optime he heeeee uz sa tesim mnam 😉