Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
21. aug 2009

Dzankaaaaaa vsetko naj naj naj k meninam, nech ten vas tatik neni furt skryty v tej garazi porazenej 🙂

Prave som aj mamusi mojej pisla sms, tiez je Jana 😀

Zajtra oslava velka u nas na chalupe, aj svokrovci, aj svagrovci, aj svagrovi rodicia (ti su fakt v pohode). SOm zvedava po vsetkom co sa udialo, lebo mm sa s MJS este nestretol (az zajtra rano po celom tyzdni) a mna MJS dnes vytocila tak strasne ze som jej tresla telefonom a klepala som sa od nervov este pol hodiny ...ale preco - to pisnem az nabuduce, nech ste napäté 😉 zajtra ju budem ignorovat kolko sa bude dat. Len sa obavam ze sa bude chciet predvadzat, aka skvela babka ona je, aj ked....je tu jedna zachrana a to ze ide aj jej prvy vnucik (co si pomylila meno) tak mozno sa bude venovat viac jemu.... 🙄

norik1
21. aug 2009

No ja suhlas so Zuzkou, hlavne take tie produkty, ktore sa vyrabaju pre niekolko krajin naraz....persil, pampers... vsade su rovnake, a kupovala som ich v poslednom roku v 4 krajinach.....

Ale zasa je pravda, ze na bobovej drahe sa Pato pozdravil nejakemu panovi "dobry den" a ten nanho pozrel ako na mentolku ze co chce...aj tak neodzdravil... nastastie bol Pato uz odolny 😉

lamada181
22. aug 2009

ahoj janka ja som tiez vcera sama pila otvorila sampus kazdy sa na mna vysral a hlavne mm taka som nasrata nan ho jaj prisiel noci domov opiti jak doga jaj hnevam sa no nic prajem pekny den vsetkym

zuzka1.
22. aug 2009

Janula a tebe som ani nepisla! vseetko najlepsie.

dnes aj aj matka narodky, tak vsseeeeetko naj matus.

norik potom zreferuj mozne aj nemozne.

amatula
22. aug 2009

cafte

erika vcera som na stv2 pocula dobru statistiku..ze keby mal celi svet take naroky a potrebu ako maju francuzi..potrebovali by sme este tri take planety ako je zem!!!
ale suhlas s ostatnimi..nieco aj mna zerie az do krvy....politika a to ze peniaze v nasom state su,ale v nespravnych rukach....... 🙄 jaj keby ich dali mne 😀 😀 😀 😀
ale tak máme este na com pracovat,ale drzi ma hore to ze su staty..nepr.rumunsko..kde nam tisko zavidia....
a zasa ludia su tu fakt niektory jebkovia a chceli by zmenit svet...najskor by museli zmenit seba..ze ano 😅
ale som sa rozpisala...

inak mám sa fajn musim pisat lebo som dostala vytykacku 😉 ze zuzi..a ked aj pisem nikto ma nepocuva 😅 😀
janka vsecko naj naj k meninkam...MS mala vcera narodky..tak sme tu

a ide sa oslavovat 😎 😲

zuzka1.
22. aug 2009

Martinka vitaj medzi zivymi!!!!!
Baby matula nasa ma dnes narodky(22) 😀 😉

blau
22. aug 2009

ama Fseeeeeeeeeeeetko naj naj naj naj k narodeninam vela zdravia a stastia a lasky a aby sa ti vsetko splnilo co si zelas?

amatula
22. aug 2009

dzakujem!!! 🙂 😲 😲 😲 😵 😵 😵 😀

blau
22. aug 2009

taaaaaaaaaak som si Vas precitala. Mozem aj ja moj nazor?
erika: my sme boli horsi predtym nez si odisla do zahranicia. Ale si si to neuvedomila a odisla si z krajiny v ktorej si bola zvyknuta, ako je teraz dzanka. Teraz je to praveze o nieco lepsie ale aj tak ziadna slava. Ale to sme my Slovaci a nikdy sa to nezmeni, ako pisla zuzka aj keby otocime slovensko naopak.

Davam, za pravdu ako sa tu ludia chovaju, ale to je normal vobec by si si to nevsimala, keby si tu byvala bola by si taka ista. Zmenilo ta len zitie v inej krajine. Mas s cim porovnavat, preto si taka sokovana.

Takze tot moj nazor. Viete co, ked sa niekto opyta v obchode ci dostane zlavu, tak mu moze predajca povedat, jasne samozrejme bez bloku hned 19%. Naco by som daroval statu taketo peniaze, ked kradnu...Preco by nam mali kradnut z penazenky navyse 19% a odviest ju statu.? Vsak sa pozrite na tie prasce nenazrane. Obchodnici od ludi beru po drobnych depehacku a oni si to medzi sebou do haliera rozkradnu. Kradnu ako v posledny den. A my mame na nich robit a ozobracovat ludi?
Toto moze byt pre Slovensko znicujuce, ak si aj ostatni obchodnici povedia, ze uz nebudu krmit tieto politicke prasce.Ja sa tymto obchodnikom ani necudujem, Ved vidi ako ozran zo Ziliny rozkrada s pozehnanim miliardy z nasich dani. Dohadzuju si ksefty miliardove ksefty svojim kamaratom a sponzorom. Kradlo sa viac ako za Dzurindovej vlady. Ja tychto obchodnikov chapem.

tot taka situacia a asi mi toho moc nezmenime, ze? ale sak ja som len konstatovala ja nic. sorry
ja vam prajem krasny den, Dnes sa mi suseda vydava, tak ideme kuk uz sa tesim ako vyzera dlho som nebola na svadbe teda na hostinu nejdem len tak kuken. papa moje mile

amatula
22. aug 2009

matko spinka a ja sa tu nudim 😅
jarka ides na zakusok a pol deci..to je tiez typicky slovenske 😀 😀 😀 😀 😀 ci aj v zahranici sa to robí 😕 😀

zuzka1.
22. aug 2009

jarka ide na zakusok, poldeci, niektore starsie ale aj mladsie obcianky, to beru ako povinnost ist tam a nasledne rozoberat, aj to je typicke slovenske.

Si predstavte, ze tu v dedine su zeny, ktore chodia na pohreb kazdemu, aj koho nepoznali, aby mohli rozoberat kolko mal ludi, ci mal ludi, ci mal dolezitych ludi, co mali oblecene, ake dostal kvety a vence a podobne zalezitosti.
podla mna hyeny, podla niektorych vzorne krestanky, kedze chodia riesit kazdy den do kostola zalezitosti tejto dediny, farnosti a podobne. Zvyknut si byvat na dedine je tazsie ako na mesto podla mna.

Inak Jarka suhlasim, kde sa da nakupujeme bez blokov, znami apdobne, kde nejde bez bloku, ide tak ,ayb islo do nakaldov. to by som tu asi nemala pisat, ale ved dokazte mi to 😀 😀

amatula
22. aug 2009

zuzka mne sa paci..teraz sa u nas rozviedli dake pary..a ked ta doticna pride pozriet svojho byvaleho..cela dedina je hore nohami 🙄 🙄 😝 za to by som vrazdila 😝 co sa staraju

zuzka1.
22. aug 2009

matka aj mne sa uz paci na deidne, nemenila by som uz, ale trvalo to pokial osm niekore veci postavnee na hlavu pochopila, teda nepochopila, asi preto sa mi tu stlae paci.
Mna to clekom zabava.

danciacik
22. aug 2009

Ahojte kočky.
Ja vás ani nestíham, mali sme doma dva šteniatka ale teraz sme ich odniesli naspäť na dedinu, som myslela že nájdem niekoho komu by sme ich darovali ale nič. Ak budete o niekom vedieť tak mi napíšte.
Ja som úplne na nervy. Si zoberte včera manžel prišiel namiesto o deviatej večer z práce až o tretej ráno, šéf mu kázal ostať aby vymenil jednu nápravu, tak manžel automaticky na to, že jasné, ale že keď bude ťahať celú noc tak potom dnes príde až na obed a on že v žiadnom prípade - sa pohádali ale nepomohlo tak manžel spal 2 hodiny.
Ani by som sa nesťažovala ale výplata ešte nebola a ani stravné lístky ešte nedali, tak ja nemám slov. 😠
Ako sa inak máte?

danciacik
22. aug 2009

inak tu album ruším, ak budete chcieť nájdete ho na facebooku 😉

blau
22. aug 2009

Veru zuzik, ale aj v rakusach sa chodi na zakusok a na pol deci, neviem tam sa pije ta het, takze mne je to jedno, lebo sak ja ani pol deci, ja len to pivko a domov. Lebo ja este kojim, uz som aj chcela skoncit, ale niic mi to neda, ze mu dam. A on kolkorazy nechce a ani si nikdy nepyta, iba rano...
Ja som vcera bola u susedya dala mi vino a mna bolela hlava, dala som tabletku a rano sa zobudim a zas bolehlav.
idem maly sa zobudil

amatula
22. aug 2009

zuzka este su v topolciankach tie zubry????tam bola daka obora....to by sme chceli ist kuk niekedy...neviem ci zajtra pojdeme na ten agrokomlex do NItry..ked s tim mojim spolubyvajucim je tak tazko 🙄 😅

zuzka1.
22. aug 2009

mata jasne, ze su, je to kusok od topolcianok, pekna prechadzka neviem asi 1km po hore a prides tam, je tam pekne.

blau
22. aug 2009

🙂 no neprsalo svadobcanom, nevesta bola krasna aj zenich aj dcerka, bolo to pekne...idem nieco porobit, kym nepojdem asi von 🙂

norik1
23. aug 2009

cafteeee no vidim ye plodnu sobotu ste mali moje mile maminky 🙂

Amatulkaaaa fseeeecko naj naj k narodkam, nech ta spolubyvajuci len na vrchol blaha vytaca 😉 a nech su samozrejme detvaciky zdravucke 😉 a hlavne ty nech si stastna 🙂

Lamada tebe vsetko naj naj k meninam, uz si to muzik vyzehlil?

My vcera oslava ok, na to ze tam bola vysoka koncentracia svokier a matiek tak celkom ok. Vlastne ked tak rozmyslam, kazdy tam mal svokru z nas "deti" he he

MM sa stretol s MJS, ale tvarili sa obaja ze ja nic, ja muzikant, takze ziadne vzruso... maly podostaval pllllno hraciek, asi viac ako na narodeniny mam pocit...krasne sa hrali s Miskom, az som bola prekvapena 😀 idem robit ranajky a dnes zacinam pripravovat balenie na dovcu, vyhradim kut kde dam veci co uz idu zbalit 😀

zuzka1.
23. aug 2009

ahojte,

ja idem varit vynimocne nedelny obed-polievka, pecnee kura, ryza, salat-

MJS je v robote, pride az okolo obeda, svokor bol na rybach, etse neprisiel. takze je to dnes na mne, sa mi nehcce normane, ale jest chceme 😉

dnes pridu na kulturne leto vystupovat znami z Oravy, takze ideme na program poobede, bude sa predtym varit gulas, lebo po programe, dame maleho spinkat, svagrina bude strazit a ideme na chatu, oni tam budu aj spat, my pit a tancovat. ludova hudba je ludova hudba, a este k tomu ziva, hotova Amerika bude dnes. sa tesim, len by nemuselo uz poobede prsat, nech to je vonku a nie v kulturaku, tak isto aj vecer, ked budmee na chate.

zajtra ideme bracha s frajekrou odviezt na letisko, idu do Egypta, este ich zajtra skocim skontrolovat ci a co si pobalili. letia prvykrat.

norik1
23. aug 2009

u nas leje od sameho rana, fuj pocasie, este ze vcera vydrzalo aspon do poobedia.... varim polievku, gulas zo vcera nabalim na zajtra do prace.... a asi narobim aj francuzske zemiaky, co uz ked tak leje, ani vonku sa neda ist.

blau
23. aug 2009

ahojte, akurat nam susedia doniesli vysluzku a nevestina mamina povedala, ze jej vobec nebolo dobre. Ja som jej totiz dala (pytala si liek) na nervy a ona si na to aj vypila....no. A ze jej bolo dobre zle, ze vracala. Ale to bolo az 5hod. po lieku, tak myslim, ze len jej to jedlo nezapasovalo, lebo mala hnacku a vracala. Uff idem ja ahoooj. My mame totiz tu party dnes.
Norik sorry, a kam idete? ja neviem mne to nejak uniklo 😒

norik1
23. aug 2009

do Ciernej Hory 😎 😵 😎

lamada181
23. aug 2009

amatulka vseko njalespsie aj ked som oneskorena
norik dakujem no to si nevyzehli aj ked snazi
jaj dnes je hrozny den vcera some boli na oravskom zamku ci podzamku no sranda baby davam foto ako som vyzerala ako indianska babicka jaj ale zase bolo super pocasie vyslo az na to ze som cestou domou chytila migrenu a bolo mi nenormalne zle no nic zatim snad vecer

amatula
23. aug 2009

cafte

dakujeeeeeeeeeeeem..moc moc..ste strasne zlaté 😵 vsecky 😵
my sme boli dnes na obed..ked som mala tie narodky a potom na kafco..

zas mám len jedno decko ...Bobo este ze na jedny prazdniny...ked uz pojde do tej skolky 🙂

lamada181
23. aug 2009

no amatulka aj ja mam len jedno tiez zostala u starkych kedze posledne prazdniny bez starosti a aj tak zajtra ideme na urologiu s malim bojim sa
baby nestalo sa vam no lepsie povedane vasim chlapcom ze im praskla kozticka na pindurovi a potom tiekla krv mali to ma od piatka ale ma to lepsie ale aj tak sesterka ma nastasila e mu to budu nadrezavat tak sa strachujem jak mala no nic idem kupat drobca dat papat a hajat

amatula
23. aug 2009

lamada to sa niekedy vie..este sa to upravuje.....aj daliborovi sa to stava,ale tiez máme ist na kontrolu..lepsie ked to pozrie odbornik 😉

norik viem si predstavit tu tvoju kopu v kute 😀 aj my sme taku mali pred dovcou 😵

mm niekam odbehol tak mozem pejovat 🙂 😉 😎 😲 v klude bez kecania 😝

som sa chcela pochvaqlit Mato konecne zacal pit...ale len vodu a z flase nie deckej ale tej malej mineralkovej so sosakom 😀 hlavne ze pije 😵
a keca a kecá..vsetko opakuje 😵 dnes rano dalibor nepapal tak som ho napominala ze nech papaá a Mato nanho tak vážne-----že papaj too..nooo 😀 😀
a chce povedat aj traktor ale to mu nejde tak povie auto 😀 😀 😀 😝

zuzka1.
23. aug 2009

ahojte kocky,

my sme boli na kulurnom lete, na tych goralov, bolo super, cakam mm, pojdeme do hory na chatu gulasovat, pit a spievat, gorali su uz tam aj so svokrovcami.

ja sa tiez pochvalim, nas maly sa rozkecal, rozprava jedna radost, dne ssom ratala ake slova vie povedat a co som nepovedlaa maly mi povedal 😉 podareny bol, naratali sme 18 zatial...
a na kulturnom tancoval o 106, jasil sa, podasreny bol krpcek.

uz spinka, normlane bol hotovy, ked sme isli z tade. tak odpadol.

norik kedy odchadzate???pekne bal, ja idem zajtra kuk bratoiv co si nabali a potom sup na letisko, dne som mu volala, ze potrebuje adapter, nech si vezme moj aj roaming, lebo ma presviedcal, ze nepotrebuje roaming! magorko, a potrebuje. no 24 rokov a rozum v oblakoch alebo v gatiach???? 😀

norik1
23. aug 2009

He heeee Zuzi skor v tych gatiach ked ide s frajerkou 😀 😀 😀 ze bez roamingu, v dnesnej dobe!!! A kam idu do Egyptusa ci do Greckusa? Tureckusa? Tipujem ten Egypt 😎