Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
23. aug 2009

my sme cucali doma, pratali sme, ja som vypratavala Filovu polickovu skrinu, kde sme mali veci, CD.cka, papiere, knizky,bludyyy a vyplnila som ju plysakmi a autickami a vecami cisto chlapcenskymi he he

boli sme sa prejst natankovat penazenku medzi dvomi dazdami, Fil cely stastny ze sice zababuseny, ale aspon trochu vonku 🙂

norik1
23. aug 2009

Zajtra idem zrusit kablofku, som zvedava co povedia ak ju ide zrusit manzelka majitela he heee ale sak ved daco vyhadam, profi defo nieeee?

amatula
23. aug 2009

norik daj este jeden prispevok 😉 😀 😀 😀

dzanka3
23. aug 2009

ahojte
amatula aj ja sa pripajam ku gratulacii k vcerajsim narodkom - 22 si pisala ze mas?? 😀

zuzka tak uz vediete debatcak so Samkom?bude to tanecnik po rodicoch ako inak 😉

norik a ty ako casto dovolenkujes...to ta pustia z roboty?..a ved treba treba si aj oddychnut....my stale len doma trcime alebo na dom ideme.....
dnes sme doma trcali - decko cajik este pije snad zaspi - uz ho mam dost veru - stale by len chodil a vobec nehladi ze si tam pred tym hracky narozhadzoval - dnes sa smykol na puzzle a odnieslo ho to rovno hlavickou na stolik 😖 .....

lamada veru nechaj ho nech zehli a poriadne - on oslavoval za teba ci ako???moj mm dosiel sice neskoro ale velka cokolada a dezert boli - radsej sa ani nevazim....nech si naladu nekazim 😅

no cajik vystrebal a reve...

norik1
23. aug 2009

Ama preco este jeden?

lamada181
24. aug 2009

dobre ranko prajem no mi ideme k tej dr a potom na urologiu no som zvedava ahojte
baby celu noc som nespalaa bolel ma zub ale sranda ze nemam ani jeden kaz jaj horor

amatula
24. aug 2009

cafte

norik ja nic nic.....len sa mi pacilo ze si postupne opisovala v tolkych prispevkoch 😀 😅 snad sa na mna nenahnevas 😕 🙂

dnes som mala velke plany..co vsetko porobim..len mám asi zatiahnutu rucnu..lebo mi nejak nic nejde 🙄

dzanka3
24. aug 2009

ahojte
ja uz navarene malemu obedik a asi pojdeme s ockom na dom...

norik a ved vcera mal Filipko meniny - zistila som az dnes ked som kalendar pretacala.....tak dodatocne secko najsamlepsie mu prajeme, hlavne zdravicko a ostatne aj samo pride 😵

blau
24. aug 2009

Ano Filipkovi Fseetko najsamlepsie k meninkam, hlavne vela zdravicka 🙂

lamada181
24. aug 2009

ahojtr tak mi sme len terraz prisli od dr ideme zatial skusit repik a nejake kvapky a ked nic tak stvrok na urologiu vidis norik filipkovy vsetko najlepsie

zuzka1.
24. aug 2009

filipkovi vseeeetko najlepsie zelame, prepac ja som si tiez nevsimla ake meno je v kalendari.

kocky my sme vcera skoncili o 2 na chate,obidvaja s mm nevyspati, ja som pospala hodku u nasich, mm si isiel lahnut tiez na hodku, vecer cesta do ba, to bude, snad nezaspime 😒

idem nieco porobit, pozametat, pokosit, kasika, hore poriadok, som makala v sobotu. takze tu veget.

lamada tak je ok, len sa to musi zahojit ta ranka.

norik1
24. aug 2009

cafte mamuse, dakujeme 😎 FIlipko posiela fajne uslintanu pusu

Ama ja ti dam, robit si zo mna srandu... v poslednom case tu prispievam viac ako obycajne a neboj nedelim prispevky aby som sa mala na co vyhovarat.... len mi uz tolko krat zmizol prispevok, ze ked pisem a mm krici z vane "uuuuuz smeeeeee" a podobne vykriky tak radsej poslem a hned napisem o minutu dalsi....alebo ja krasne rozpisane litanie, pride mm, zasomre "dam ti to na listu" a ked pridem, tam zistim ze to namiesto zminimalizovania zavrel... tak to poslem a mam pokoj

norik1
24. aug 2009

a este jeden prispevok len tak, nech si potvrdim pravidlo he heeeeeee 😀 😀 😀

amatula
24. aug 2009

norik vsecko pochopené 😉 😀 pis dalej...inak ja mám rada kratsie prispevky...lebo ked je dlhy a citam a odbieham..neviem kde som skoncila 😒 😀

Filovi secko naj naj!!!!!teda a ni ja som nevedela a to cumim do kalendara casto 😕 😅 sa hambim 😔

nech ho mamka s ockom posluchaju....aj samiko bude mat 😉 😲

zajtra som off.................tak jarka velku pusu a vela zdravicka a stasticka..k tim tvojim brzdej!! 😵 😵 😵 😲 .....vsetko ostatne sa da zariadit!!

PRIPIJAM NA TVOJU TRUHLU,ZO STOROCNEHO DUBA,KTORY ZAJTRA ZASADIM! 🙂 😀 😵

norik1
24. aug 2009

jaaaaj baby kukate raftaci? Idu na Marke 😀 dobre hlody tam davaju 😀 😀

blau
24. aug 2009

dakujem ama diiiky. ja som taka truhla. My sme sa dnes bicyklovali a taak nic moc. Jaj lama tak nech je pipis co najskor oukej.
Norik nemam moc nad ovladacom vecer ja , a vobec ja tu na sk ani tv nepozeram, ja neviem o co tu ide. Ja nie som tv maniak vobec. Ale v at mam serialy a relacie, ktore musim vidiet, tak ako vy doma 🙂

janbari
24. aug 2009

o čom sa tu kecá?.....

norik1
24. aug 2009

o vsetkom moznom 😉

norik1
24. aug 2009

Blau ked Raftaci je jedna z mala podarenych komedii co Cechom v poslednej dobe vysli 😀 a Cesi maju cool komedie plne hlodov 😀

janbari
24. aug 2009

sa obkukávam...som tu nová....ale žije to tu a to sa mi páči....

blau
24. aug 2009

ano uz len ta cestina je dobraaaaaaaaaa 😉
janbari obkukaj...ked sa ti paci 😉

norik1
24. aug 2009

hej hej tu je to dobreeee 😀 teda aspon nam vsetkym sa tu paci he he

norik1
25. aug 2009

Jeeeeej dnes prva 🙂

to sa mi uz davno nestalo 😀 😀 prajem vam krasny slnecny dnik babule

BLAU fseeeeetko najlepsejsie, bud stale taka ako si, lebo taku ta mame radi 😀 a nech si stastna 😎

zuzka1.
25. aug 2009

Dobre ranko damy,

Jarka vseeetko najlepsie k narodeninkam zelame, vela lasky a zdravia a M s Lucom nech posluchaju!!!!

my sme dnes trosku pospali, boli sme vecer v tej blave, ale cesty prazdne, na letisku rychlo vybaveny, pokial si isli prevzat letenky, cakala som uz s kuframi na check in, takze isli asi treti na rade, na osobnej pohoda, vsetko ok, bracek rano pisal o pol 6, ze vsetko ok, len osm zvedva, ked sa zobudia budem im volat, co let. leteli prvy raz.
Inak sme prisli z letiska skor, ako oni odleteli.
kocky co dnes? ja dam oprat, vcera som zahradu upratala, takze mozem vegetit, asi nieco upeciem. ine ma nenapada, kde by som s amohla realizovat 😀ak bude horuco ,sa budeme kupkat a opalovat.

janbari kukaj.....vitaj....

lamada181
25. aug 2009

vsetko najlepsie sice neviem komu vidim ze zuzka pise tak jarke
baby mi sme dnes museli ist k dr mali mal 40 teploty a ta nas hned poslala do nemocnice na urologiu mali mal kompket zapaleneho pindura no takze najprv ho vycistili hnis prepichli ten sa vyplavil a dr hovori ked ste tu tak vam hned spravim rez takze mile mamicky mi uz mame pindura naporiadku 😔 😔 a strasne sme uplakani mame same lieky mamca samozrejme nakupila homeopatika atd a dupem ho baby dr mi povedal na urologi ze to robia skoro kazdemu chlapcovi v troch rokoch mame ho trosku opuchnuteho najhorsie je cikanie lebo to boli a trochu krvy ale zajtra by to malo byt fajn uvidime kupanie v pohode myslela som si ze bude horor ze ho to bude stipat a on sam si ho natahoval nahol sa baby chytil pindura a zacal kecat bla blas bla no sranda muz hovori ze vravel vidis ti k..... , musim nepocuvat 🙂 ja som sa isla ustat nanom co ten robil vo vany no nic idem vydrhnut vanu mam ju celu zltu od repika a inac mi uz spinkame
a vlastne kde ste kdo to je hroane s vami inac sa nam pekne ochladilo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

viete ako sa nas patko ma dobre nosi sa ako pan maminka si ho da do babysatky a chodim s nim ako indianska babicka
janbari inac vitaj

norik1
25. aug 2009

No dnes ste tomu ublizili, fakt teda...no nie Ama? 😀 😀 Dam este jeden prispevok? 😀 😀 😀

prave som ostrihala Fila na 7-icku, (jezi)babka bude zajtra vystrajat ze sme mu tie krasne vlasy ostrihali....ach jaj

Lamada, ked ja som gratulovala Blau a Zuzka Jarke, co ti z toho vychadza? 😉

lamada181
25. aug 2009

moja ja som necitala ja som taka znicena ze ani nerozmyslam no co kedy ides na dovcu teda ☹ 🙂 som ko s maleho vies
jaj nase starke neradi vidia ostrihane vnucence hlavne ze oni nas strihavali ako nakratko lebo ze vlasky s hustnu alebo co no nic idem dat byt do poriadku zatim

zuzka1.
25. aug 2009

ja som maleho od 9 mesiacov nestrihala, vtedy mi to bolo luto, ked sme ho vykosili, teraz ho dmae na mm, ale neivem kedy.

dnes ste nepislai, Jarka ta oslavuje, Matka ty si kde?dzanka ty sa kde skovavas?

mne bolo dne stak straaasne zle, som myslela, ze mi odbija posledna, nevypsata, tlak smrtelne nizky, na vracanie, hlava mi isla vybuchnut, oci, telo v prdeli, osm spala aj doobed aaj poobede, nic som nerobila.

zajtra idmee s kockami na kafe doobeda, potom bude robit bryndzove halusky, som zvedava co povie maly, dam mu okostovat.

norika kedy to presne idete????
lamada ja som nepochopila co to ten tovj muz povedal 😒

lamada181
25. aug 2009

zuzi vies ked sa s nim hral vo vani a naklonil sa knemu a zacal mali dzabotat bla bla bla a mm hovori mu ze ti k.k.... ,musis nepocuvat nemozes ist von bez problemov teraz som si vsimla ze to tam neni cele co si zmizla s face

zuzka1.
25. aug 2009

aj tak nechapem, nevadi 😀 😀 😀 😀 ☹ 😒 😠