Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
11. okt 2009

lamada len s apostazuj, my znesieme

lamada181
11. okt 2009

zuzi neveim inac mam tie body len neviem kedy sa dostanem von ale ako hned sa dostanem von posielam potom mi posli ip adresu ok
idem sa osprchnut dam tabletku a nachvilu zdriemnut bude tazka noc inac bud rada ze mas maleho tak maleho ja som povedala ze mali neni taky zli v chorobe ako palina tej sa musis vyhrazat vsetkym moznym aby nieco vipila nieco jedla aj ked ju do jedla ani nenutime len do toho pitia ale uvarila som jej polievku dobru silnu slepaciu dala do salky nech potrosku pije no nic idem kuk superstar ale hlavne do sprchy hura konecne tam mi je najlepsie tam si clovek moze porevat a nik neotravuje preco a tak tak zatim pa 😅 😅 😅

erikasadek
11. okt 2009

lamada , mozno Ta potesim , moznoje to len vyrazka, ako vysyp na virozu , ktoru mate asi vsetci kezde aj ty mas horucko telo tak casto reaguje ked uz sa zlme^suje.; teda je po kriza..

takze to mozno ani nie su kiahne.. 😉 ako to nemohol vediet to nepochopim.. 😒

zuzka, podrz sa.. vysledna suma dnes, presne 600 euro!!! na tej burze sme zarobili..;

som stastna;. 🙂

VSETko predane, no ludia s ak nam hrnuli ako divi.. 😀

moj muz ma take vaci , ze zbohom rodina, az mi bolo luto predavat pod taku cenu.. ale stale lepsie ako mat v skrinaich.. a etse toho je tam vela;..
tak na buduci rok znova;. 😉

erikasadek
11. okt 2009

este som chcela, lamaada budes potrebovat trocha kludu lebo s anaozaj zrutis.. 🙄
takze , spomal.. a hlavne nepustaj k vam uz ziadne choroby.. 😀
keby sa to tak dalo ze,?

majte s ami krasne idem hajat , som od 5 hore arano uz o 7 vstavame na patove testy... ☹

erikasadek
11. okt 2009

ama.; este k teb moja, netrap sa moja;. das to dolu a su to tavy , nemaju s atakto otvorene pytat je to spolocenske faux pas.... 😠

zuzka1.
11. okt 2009

erika vedie monology 😀

my pozerame superstar.

Janka hlavne sa vyliecte, body neutecie. 😉 moj maly este nebol chory, ak neratam sople, tak ani neviem co ma caka, a snad este dlho nai veidet nebudem, klop klop klop

erika parada, tak hor sa na nove nakupy, neviem co je za obdobie, ale asi nam chlapi rozdavaju prasule, mm mi podaroval, musime niekam skocit.
treba pomoct mati aj norike 😀

norik1
11. okt 2009

he he heeej Zuzi skoc na nakupy, prespat mas kde 🙂 vezmem aj dovolenku, ne?

Idem kuk Patricku, zas sa narehocem jak kon...

erikasadek
11. okt 2009

no sklamem vas baby, dal aosm vreckove muzovy, a sebe.. , a 500 euro islo do pokladnicky, s toho s akupia darceky a bude kryr muzova, marodka, za chvilu pojde znova na operaciu, nohy a tak, mesiec marodka, 11 prvych dni nie je zaplatene a potom uz len 60 % takze , aj tak nam bude vel achybat do rodinneho rozpoctu.. ale astale lepsie ako nic.. budu vianoce a treba zit.. 😀

zuzka1.
12. okt 2009

dobre ranko damy,

ake nadherne uprasane rano, tma jak v rohu, leje jak besne, som zvedava, co vymylsim na toho mojho drobca, aby som ho udrzala dnu. Ratam, ze budmee musiet aspon na chvilu ist urcite.

erika ozaj skoda, to by boli celkom fajn nakupy.

blau
12. okt 2009

Ahoj, no aj tu sa zatiahla zem ☹, ale uz prestava prsat. Maly ma super hracku, tu vlacikovu drahu, tak nevymysla a je dobrucky doma. Poobede idem odhlasit termin na ockovanie a zaroven oznamim, ze mam ineho doktora 😒 😉

Inak nic nove. M ma zajtra skusky, tak dufam, ze mu to dobre dopadne.
V takomto pocasi nevie clovek kam skocit.
Potrebujem kupit malemu riadne zimne boty, ale bez auta nemozem ist nikam v takomto pocasi, tak musim pockat na M. Inak vcera pizza bola super troska sme sa prebehli. >Svokor nadaval, jakto ze som mu nekupila listok na u2------no uz len s tebou by som isla. Traper, ale inak bol celkom v pohode. Maly sa najedol...
idem majte sa krasne 🙂

lamada181
12. okt 2009

ahojte mi sme dnes boli na neurologii s patkom na kontrole idem sa zrutit aspon ze mali je v poriadku a nic mu nenasla lebo nic nema jaj :-
😀 😀 😀
paulina je strasne zla o horor s nou teraz erika dik zuzka dik
no nic idem sa venovat detom ahojte snad vecer pa

erikasadek
12. okt 2009

ahojte.. 🙂

lamada tak si oddychni.. zapal si , jednu marisku ta ta hned odlahci od problemov.. 😀

len srandujem.. 😀

lamada181
12. okt 2009

ha ha no to asi nie 😀 ale zart dobry

danciacik
12. okt 2009

No nás dnes prepustili do domácej liečby, Larka síce v noci grckala ale som im to nepovedala, lebo už ju nemocnica začala deptať, teraz sme u mojich rodičov a zase je z nej šaľo, tak pomaličky papáme.
NO ale sa na nás zosypalo - Paťko má zápal hrtana, chudáčik chrčí ma liekov po milú jarmilu a môj manžel má zápal priedušiek ale ten ostal na Leopoldove aby nás nenakazil

zuzka1.
12. okt 2009

danka co robi mm v leopoldove??? 😉 😅 😕

drzte sa , ja dufam, ze k nam choroby nepridu 😔

lamada181
12. okt 2009

dani ahoj nevravela som ti ze pojdete pondelok domov no presne ako mi mali ma anginu mala tiez ja ani nehovorim a mm ten ma chrbat v riti asi tak sme na tom rovnako nejako jasne pomalicky si davajte papat a drzte sa

erikasadek
12. okt 2009

no vidim ze ste neako , chri tu vsetci..

danka to je dobre ze ste uz doma;

norik1
12. okt 2009

sa vsetci liecite, ci co??? ved uz aj superhviezda skoncila

jeskove oci baby ja som taka happy ze vypadla ta desna Adriana, ta ked spievala tak som prepinala na Cartoon Network 😀 😀 😀

Inac som dnes konecne popratala letne topanky prec a zimne von, hura hura, tuto cinnost nelubim, radsej ju mam naopak 😀 Hned tu je viac miesta.....

Dnes som nevarila, mm ma este pecenu kurcu s ryzou a ja si objednam kung pao mnaaaaam 😉

zuzka1.
13. okt 2009

dobre ranko,
norik mi bere slova z ust, chcrchlana je prec, ostatni su mi ukradnuti, a dobre , ze aj ta lancsova. inak mi je to jedno uz 😀 😀

idmee k nasim, budem vas citat, snad nieco popisete.

lamada, dani, uz je dobre????

zuzka1.
13. okt 2009

erika co testy???

usmev na tvar, pocko na hovno, nech si skraslime den 😀

lamada181
13. okt 2009

dobre ranko uz je lepsie len mam bolesti hlavy a vsetko sa na mna sipi ale da sa uz pomali zit
vidis erika som tak zaslepena starostami ze som sa zabudla ako mali testy dufam ze dobre 😀
no dnes ma caka velke upratovanie a vobec sa mi nechce nenormalni bordel mame nechapem ako sa to dokazalo spravit a varit nemam tusaka vobec no nic idem robit ranajky aspon viem ze na ranajky chleba vo vajici
pa pa

danciacik
13. okt 2009

ahojte. len na upresnenie - leopolov je sídlisko v Poprade. noc bola celkom fajn ale u nás vyzerá akoby malo snežiť

erikasadek
13. okt 2009

ahojte, kto je adriana;..?? 😕

neako nestiham pri vas.. 😀

zuzka , lamada netrap sa to je ok, pri tvojich problemoch sa ani necudujem, lebo este mas stale cas.. tu prist.. 🙂

kocky neviem , vysledky budu asi o mesiac..
pato v bolv skupine, a my s muzom sme odpovedali na otazky.. a vysvetlovali..
ale odpovede Nam nikto neda;.
ale ste zlate ze si spomeniete.. 🙂

amatula
13. okt 2009

danciacik ale si nas vystarsila s tym leopoldovom 😀 😀 😀 😀

ja som tiez spokojna so superstar...ale namam ani favorita...zatial..co ja viem 😒

fuuk nas skoro odfuklo ked sme rano isli do skolky..a este sa na mna kopec je 🤐blin pozeralo ze na co vlecem aj Matka so sebou 🙄no sak lebo je moj nie..to ho musim nechavat doma ked byvam s mamou 😕 😅 ach dedina dedina 🤐
dnes sa v skolke fotia som zvedava....

idem uvarit daku polefku 😕

a zuzka vcera som videla najväcsie brusisko 😀 😀 😀 :- D ked Samko na tej uvodnej stranke tak svietil a ked uz ho poznam tak som nakukla ze co si pridala 😉 🙂 🙂
ale tyy si nemala vobec sttrrie ani nic 😕 😨

lamada181
13. okt 2009

dani vidis musis pisat ze pp ja to viem ale baby nie
dani ved hlasili snezenie takze tak nejak
baby skoro upratane este kupelna, kuchyna a vobec sa mi uz nechce hlavne ked pozrem do vane a vidim tu kopu pradla jaj
ama mi sme sa mali zajtra fotiit ale kedze sme chory tak nic a to som si dohodla s ucitelkami ze paulinka sa bude fotiit s patkom a teraz ho ale dam ich v meste ked budu zdravi
no baby musim koncit lebo patko vysa va sam
a erika dik a drzte wsa dufam ze vam to dopadne najsamlepsie

blau
13. okt 2009

ahoj ake brusisko matka? zuzka? co`?? mate nove foto na fb? ja davam teraz, tak si kuk ak stete. peciem kura, dufam, ze mi zhori ako vzdy ked tu vysedavam.idem pridem

blau
13. okt 2009

jaj ericenka aj ja drzim palce. Zuzik zas som videla v oPchode vas kocik, tak som na Vas myslela. ja akurat rozmyslam. ze ten quinny na dam na net, lebo v zime s nim moc nenajazdim a na jar, uz nebude v kociku, ale sam jazdit na bicykli sa mi vidi. nooo
a svagrinina segra je tehoska, tak mozno sa zbavim aj toho mo´jho cerneho tatosa a ked nie tak bude pre druhe..
akurat som pozerala kura a my kveclo aj na triko aj teplaky, tak som zaj...na nooo sikulla som veru

amatula
13. okt 2009

jeeej zuzka sorry za to brusko 😀 teraz budu vsetci zvedaví
ja som zrovna dala choditko na kona..ale asi to nikto nekupi..co s tim ked mi to zavadza 🙄 je uplne novy malicko pouzivany
a mi budeme mat dalsie dieta v rodine v poradí 12 😵 bracho bude mat tretie..ak bude secko Ok..maju 10rocneho a 3rocnu

Jarka Luca je krasny chlapec a nadherne ho maminka oblieka!

u nas svieti slnko uz viac ako hodinu 😎

lamada181
13. okt 2009

no caute o akych fotkach hovorite aj ja chcem vidiet no nic uvarila som falosnu gulasovu polievku ale neviem co este mi treba pozehlit a buddem mat vsetko hotovo ale uz sa mi nechce vobec

blau
13. okt 2009

ahoj ja len na chvilu, zachranujem, lebo sme boli uz na druhej strane.
M dopadol dobre vlastne super, skusky spravil.
Dakujem Ama no obliekam ho normalka, ale je pravda, ze na Sk by sa mi to tak nedarilo, lebo H&M je daleko od Pd.
jani fotky na FB.
to je super, ze 12te dieta jeeeej v rodine myslim....
a ozaj obed sa vydaril super. Dnes som bola skusat malemu topky 25 uz musi mat, aby mu vydrzali do marca. Predavacka mu merala nozicku a on drzaaal.