Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
15. okt 2009

uz aj idem

norik1
16. okt 2009

caftee kde ste kto?

zuzka1.
16. okt 2009

si doma???

dobre ranko, maly ranajkuje dole so svokrvcami, ja popijam kaficko, vyskusam ho dat hajat, uvidime ci sa mu podari 😉

norik si doma??idete na to ocne, ci??

amatula
16. okt 2009

cafte

norik foto super len maaaalo...ved hod este dake...niekde 😉
dnes mi Daliborr zahral rano choreho tak som ho nechala doma...a aaa uz skoro aj dostal..co je tak choríí chudiatko 😝 😠 😀
idem do mesta ...pocasie na hoo 🤐 ..no uvidime co z toho bude...
vcera som sa nevenovala..varili sme huspeninku a moc vela lebo chceme pozvat sobotu muzovu segru a nedelu mojich surodencov..provokacne 😀
idem ich dat spat oboch sakra mna nebude nikto cvicit 😠 😀

lamada181
16. okt 2009

dobre rano baby no mi sme len teraz vstali no horor s nami co dnes varite dajte inspiracii ja som robila plnenu papriku predvcerom ale dnes uz musim varit obed
vobec sa mi nechce
eri arabelu a spadla z oblkaov ako ajcervene vino atd vsetko na stv okolo 10 eur vychadza dvd mi mame odtial tu babmbulku a macka uska
danka???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????,?,
norika je doma ako sa ma ja dnes poobede musim is makat ale nastastie ku susedke len pomoct maju v sobotu svadbu tak bola poprosit tak sa idem hrat zo zakuskami a tak mnammnammnmamnma 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

zuzka1.
16. okt 2009

ahojte, ja som si prave krasne pospala 2 hodky, amerika, maly este spi, pijem kaficko.

ked sa zobudi pojdmee do mesta, rano sa mi nechcelo do tej zimy este.

Mata takto civci???len im ukaz, ze maminu treba posluchat, ze mamina je sef 😀

amatula
16. okt 2009

do prdele zuzka ty mas zivot ..no amerika...
mne dalibor zaspal a spí ale ten krpec uz dve hodky v postielke a vykrikuje a vykrikuje 🙄
idem dat aj ja kafco...a asi aj panaka 😀

zuzka1.
16. okt 2009

Mata mam zatial, ked bude druhe babo, bude to taky blazinec s drobcami ako mas ty!
potom budeme vyrovnane. 😀

blau
16. okt 2009

Ahoj....My sme boli Cera v meste, kupila som malemu v benettone rukavice ty koky 9euro, ale su krasne a nehal si ich na ruke a kazdemu ich v meste ukazoval. Len som ho nehala v zahrade a biele rukavicky boli hnede jak od hovna...no
Malym som tam pokupila tricka uz na Vianoce, asi si aj ja pojdem kupit, lebo sa mi pacia a mam rada ich kvalitu.
Akurat som sa ta isla Mati pytat, ci maly Dalibor nehereckuje a uz aj pises, ze hral maroda. Zlaty je co chce byt dnes s Vami... 😎
U nas pekne zima , ale svieti slniecko...Poobede pojdeme von aj M bude doma. V pondelok ide zas do Wien na feedback pohovor, tak budeme sami 😔

blau
16. okt 2009

Jaaj a som konecne triedila veci. A mam take hilfiger polo tricko cervene a nenosim ho.Mata velmi som na teba myslela, lebo sak cervena je tvoja len je to S az skoro XS, a neviem ci by ti to bolo cez prsia? 😀 😀
To len keby si chcela...

amatula
16. okt 2009

jarka dikes cervena je moja..len sak si ma videla 😝 😀 😀 😀 😀
decko teraz zaspalo..ked zachvilu pojdeme prec 🙄

lamada181
16. okt 2009

ahojte no mi sme vyspati kooro von je fest zima ze -2 jaj
co varite

blau
16. okt 2009

lamada to si robis srandu, ze minus -2????
no tu tak este neni chvalabohu, ale vcera som uz dala malemu zimnu vetroFku. No mati videla si kocka, len ja mam mensie prsia, tak myslim, ze cez ne by ti nebolo inak v pohode... 😉

varim varim-----rybu zeleniovy salat, ryzu , zemAky, nech si da kto co Ste a vy?
ja si idem dat kafe, da niekto so mnou?

lamada181
16. okt 2009

kavu pijem od rana blau ano -2 a ani sa mi nechce ist von kvoli tomu rychlo vyuvetrala a zavrela okna bude tuha a dlaha zima jaj hotŕoro idem nieco varit asi tiez vytiahneme pstruhov no uz fakt neviem co varit 😀 😀 😀

norik1
16. okt 2009

cafteee

no bola som rano trochen v robote, cize som nebola dom, ale potom som utekala na ocne, zaplatila som 6,64€ lebo som sa dala objednat presne na cas, bo som si myslela ze kolko tam budem cakat a ona mu posvietila baterkou do oci, vybavila dva telefonaty, skasla ma o 6,64 a povedala ze striedava odchylka, zatial sa neda nic robit, pridte na kontrolu o tri mesiace...

ale zasa kamoske mojej sa dnes narodil syn, takze vecer sa pije 🙂 ked sa sicko zadari tak budem krstna... 😀

zuzka1.
16. okt 2009

norik to tej co sme sa vcera o nej bavili??ze musis ju ist kuk, ze co a ako???
asi hej, ne?ja chapava 😀 😀 😀

my sme sa pohrali s malym, dobre sa napapal, teraz zaspava, som zvedava a ja si pojdem spravit kupel ak sa mu podari. mesto s anekona, nechce sa mi, ked sa maly vyspi pojdem s nim do dazda na hodku a domov, ved je kosa jak v psinci.

my dnes obec, brokolicova polievka a spagety

norik1
16. okt 2009

hej hej Zuzi presnee 🙂

moj pindur maly spal 20 minut v aute a odvtedy nic. Uz aj rozobral lehatko.... 😠 😠 😠

zuzka1.
16. okt 2009

moj spal doobeda, teraz je v postielke a cuci, ale nepsi este.

norik tak poriadne zapijete na jeho zdravie

lamada181
16. okt 2009

ahojtge no ja ratam asej paulinke bodky na tele a myslim si ze ked ich uz ma 20 tak by to mohli byt kiahne nie ma ich vsade dokonca som nasla na pipine a dve si stihla ztrhnut tak to budu jazvy jak svet no pockam na mm kazdu chvilu ma prist a idem s nou na pohotovost ja picne ma

erikasadek
16. okt 2009

ahojte, lamada, tak ze uz aspon vies ze su to kiahne.. ☹
inak v archive slovenskej tv ziadna arabela nie je.. len spadla s oblakov.; a ine.. 😉

amatula -2 clovece to je kosa.. 😀
tu je chladno ale slnecno.. 😎

zuzka, no hej zatial mas amerika zivot. 😀

norik ako v praci kolegine pocuvaju.. 😀 😉

norik1
16. okt 2009

juj v praci je fajn, kolegyne su skvele, fakt sa nemozem stazovat 🙂 my sme super kolektiv, tak sa lahsie chodi do prace....

noooo ja mam doma spadla z oblakov, ale arabelu nie.... ja by som zas chcela serial Safari (pamätate??) ale zohnala som len jednu cast 🙂 😀 😀 😀

lamada181
16. okt 2009

no baby prisla som z pohotovosti takze mame tier kiahne super no takze ak chcete dojdite darujeme trochen a teraz mozem cakat ze ich dostane mali a ja to bude srandy
erika popitam sa ti NA TU ARABELU MAM PAR znamich a ti maju vsetko mozne

zuzka1.
16. okt 2009

ahojte, no kde ste???

my sme boli s drobcom vonku v tomto nadhernom slnecnom horucom pocasi, trochen sa vybehal, navecerali sme sa, dokonca aj mm prisiel(posledny mesiac ho takmer kvoli robote nevidime a pritom ho mam za domov 😅 ). Ma kopec roboty, montaze, chvlaal bohu, len to snad skoro prejde, ukludni sa na normal, aj ked prachy pred Vianocami treba.

Takze vecer zase sama, ale nevadi, dam kupel co si planujem cely den, ked maly zaspinka.

neviete co je s tou dankou???ani v teme PP nepisala 😕 😕 😕

lamada181
16. okt 2009

je u rodicov asi sa venuje detom idem jej cinknut potom dam vediet zatim

norik1
16. okt 2009

ja som tuuu 😀

zuzka1.
16. okt 2009

uz aj ja 😀

maly okupkany, kakavko vypite, mm v dielni 😉

zajtra ideme poobede na tu chatu, maly ma veci k nasim nachystane, pohodicka 😉

co vy??norik etse dnes slamena vdova?

norik1
16. okt 2009

nooo uz je mm doma, ale uz je na stretnuti pracovnom....

maly spi uz 3/4 hodiny, okupkany, kasa este len bude - aj pospiacky 😀

zuzka1.
16. okt 2009

nejak skorro odpadol, tak mas veget.

mm nie je trochen workoholik???

my sme s mm, ja shopoholik a on workoholik 😀 😀 😀 😀

norik1
16. okt 2009

he heee no mame to podobne 🙂 ale ty si mega shopoholic 😀 😀 😀

hej zaspal skoro lebo cez den spal az celych 15 minut 😠 😠

zuzka1.
16. okt 2009

ved mal mamcu pri sebe, tak si ta potreboval uzit 😉

ja norik, ja sa len ucim 😀 😀 😀