Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
12. nov 2009

no to potrebuem vediet, kolko najdalej to moze byt od seba, mali sme tak digi, to mohlo byt max 8m, len to chcem mat v obyvke nie v spalni, kezde tam telku nepozeravame.

ak som dobre videla, je tam nejake 2 evri poplatok za ten druhy box a mesacne potom platim akoby za jeden nie?
ok, kludne zavolaj kedy budes mat cas, ok?

lamada181
12. nov 2009

mato vsetko najlepsie k meninkam
no baby nedavno so dosla doov z jazdy od pol 4 az do 8 juj to bola cesta pp a spat
dani sorry ze so nevolala ale jazdila som bola som u vas juj ale mate riadnu kosu moja
😀 😀 😀

norik1
12. nov 2009

idem si dat theraflu a pa pa tomorrow

erikasadek
13. nov 2009

ahojte dobre ranko... 🙂

choruckym skore vyzdravenie zelam.. nestatnym; rychly usmev. prajem.. 🙂

norik tak ako , je na tom nase slniecko, filipko.. 🙂 .

blau
13. nov 2009

Bry den, hlasi sa marooood.
Mna Vam nieco chytilo, hrozna bolest brucha len vracat a vracat. Bolenie celeho tela..
Strasne fuuuuj
M prisiel z roboty, tak ma odbremenil od maleho na chvilu. Mala som teplotu triasku zimnicu. 2 dni som nic nejedla, nevladala. Myslela som, ze je moja posledna hodina.
Ale uz mi je dobre. Jest sa mi neda tak ako predtym nemam na nic chut, a ked si predstavim, ze by mi malo byt zle....
Maly zatial oukej. V nedelu asi pojdeme na SK.
Ahooj

zuzka1.
13. nov 2009

Ahojte,
JArus na co to???u lekara si nebola???

esteze prides domov, apson si oodychnes, dede bude fungovat a ty sa mozes liecit. aj M ide??

Ja som zistila, ze som schudla 2 kila, trochen pohybu a hotovo 😀 celkom fajn.-

upratala som zahradu, listie odpodne, pokosila, pozametala, mam veget, maly este buvka, pojdeme von dnes je krasne.

co vy??
MAta isla uz na tu hus??

norik?

danciacik
13. nov 2009

AHojte baby, ja len tak v rýchlosti, dnes som bola s deťmi u dr. na kontrole tak Paťko ok ale keď počúvala Larku tak počula pískanie tak nám začala séria vyšetrení. dnešok sme strávili na krčnom ešte nás čaká imunoalergologia. 😖

lamada181
13. nov 2009

halo kde dte kdo no co baby doslo ja som vam dala macka uska na dve dvd lebo sa to zmestilo
ja som bola na poste pre c paulinkin so objednala postou juj som rada funguje super uz len patkov darcek pride a je to darceky pod strocek mam a uz sa mozem veńovat malickostiam a ostatnym ale ti mam tiezskoro vsetkym juj

erikasadek
13. nov 2009

danka to mi je luto.. ☹

lamada ty si nadsena ked minas ze,? 😀

lamada181
13. nov 2009

eri nie len som nadcena s tich veci nenormalne vies proste fakt je to ine ako ked sme boli mi decka nie a vies a teraz si predstavim tu radost co budu ma ttie decka pod stromec 😀 😀 😀 😀 😀

erikasadek
13. nov 2009

viem co mysli s, ja som taka ista.. 😀 😀

lamada181
13. nov 2009

eri presne a dnes totu zachranujeme mi ci co

norik1
13. nov 2009

cafte 🙂

Lamada macko usko dosiel, je super, dakujem velmi krasne, len neviem, ako sa ti odvdacim 🙂

Filipko je uz na tom dobre, vlastne odkedy pichli injkciuna tej pohotovosti, tak je dobre. Gastro virus to urcite nebol, vraj sa takto da reagovat aj ked rastu stolicky... ja uz fakt neviem 😠
Sme na striedmej diete, dnes mal kurkovu polievku so zeleninou a zemiaky s mäskom z tej polievky. Mamka bola u doki dnes, dostala lieciky na nadchu, super zabrali, tak cely vikend doliecujeme 🙂

sa sestricka zo mna smiala ze vsetci naokolo maju chripku len ja dojdem s nadchou 🙂 no co, kazdy den je zo mna ina zena 😀 😀 😀

Zuzka sikulka si 🙂 v kazdom smere 🙂 popratas a este aj schudnes, hmmmmmm 🙂
Blau liec sa moja, horucky su neprijemne tfuj, este ze ti M pomohol s malym 😉 sikovny tato 😉
Dani vam sa tie choroby tiez tahaju jak sople... uz by sa vam to mohlo skoncit...
Erika ako Pato s Joshom?
Ama - zasa hus??? mnaaaam mnaaaam.... este prezrad ake ste mali Matko-oslavy 😉

danciacik
14. nov 2009

Dobré ránko, no kde ste kto?

erikasadek
14. nov 2009

ahojte dobre ranko.. 🙂

norik , zatil asme ok, dakujem za opyatanie, len cakam na vysledky testou, pata.. a ajosh an aalergiu..

blau
14. nov 2009

Hoooj.
Zuzik, no nebola, lebo sak ako? Kde by som dala maleho? Absolutne tu nikoho nemam, max suseda a ta tiez nieje stale doma. A vobec sak ja somne vladala ani zit ani sa pohnut a nie este k dr. Jedine pohotovost by som si zavolala, keby daco. Ale to bol asi len taky 24hod, virus.
M mi odbremenil maleho na 3hod. ale aspon nieco. Vam poviem este 1den tu a mi sibne. Je hrozne, ked som tu sama s deckom siroko daleko ziadny znamy no na porazenie. Esteze Vas mam tu.

Zajtra sa vyraza ano ide aj M. a my asi ostavame. Potrebujem povybavovat veci a hlavne byt medzi ludmi. pa

erikasadek
14. nov 2009

ahojte kde ste???????? 🙂 😕

blau
14. nov 2009

ahoj ja som tu. Citam si tvoju temu erika od zaciatku. Drzim ti palce, velmi nemas to lahke, ale ty to zvladnes. 😉 😉 😉 😉

zuzka1.
14. nov 2009

ahojte ,

Jarka to ti urcite pomoze, na tebe vidno, teda da sa odsledovat, ze ked si doma sama energia acim dlhsie si v AT, den po dni vidiet ubytky energie. aspon sa dobijes teda.

Erika sledujem aj ja tvoju temu, srim vam palce a viem , ze vy to zvladnete 😉

Moj drahy uz je v Bruseli, vsetko ok, let sa mu pacil, isiel 1x, tak je vyteseny a ja tiez, ze su ok. tak osm slamena vdova, pride sestra s deckami dnes, bude debat.

Bola som v skole, na konzultacii so skolitlkou ohladom bakalarskej prace, na kave so spoluziakmi, pekny den. Maly bol so svagrinou, teraz je s babkou vonku, ja idem zrelaxovat do vane a hrat sa s malinkym.

Mata sa prejedla husi a preto nepise 😕 ?

erikasadek
14. nov 2009

ahoj moja, si citala??
no potreboval asom sa sniekym podelit lebo je toho uz na mna vela, a naozaj , idem s posledneho. a viem jedno , dobre robi ak sa clovek ma skym , porozpravt o probleme. ja bohuzial nemma s kym muz nechce o tom vobec rozpravt dnes ma aj nasral, prisiel pred hodinou domov nasraty, mal pata len 1 hodinu na starosti vonku aprisel nasratuy z eho nepocuva , z emu urobil strasnu krizu v super markete, pre obalovaci papier.. ja viem preco ale j eto moj avina amoj avychova, no rozculila som sa, a nasrata som zacala som , aj aj do neho , ze mne vycita veci, a pritom cely den tu ni ej e, ja to mam na dennom poriadku a on chudacik nedokaze , ani hodinu byt s nim ale ja mam vycitky kazdy den, na stole, ku veceru.. lebo som nervozna anpata niekedy docerta ak s nim ostane len raz , cely den, sam pochopi a nieto este aj s joshom , a bude ich nosit 8 krat za dne, tam a spat, do skolky a naspat peso a okolo plno problemov..

no co ti budem hovorit.. som nasrata a padla facka, nechcem ho ani vidiet uz aby siel do tej nemocnice aspon si od neho oddychnem, i ked vsetko bude na mne teraz celych 24 hodin.. pocas jedneho tyzdna;.

blau
14. nov 2009

Jeezis Erika, moje. To su chlapi sproste jak neviem co. Sorry, ale oni su tak tupy a egoisticky, ze to nema obdoby. Uuuuplne ta chapem. Mam kamosku a maly ma polku srdca a tiez sa o tom so zenou nechce moc bavit. No co ti poviem.

kazdy sme iny, ale odtial potial ne?
Presne daj to na papier a aj mna veru drzi, ze si tu mozem napisat co mam za problem. AJ ked mam na drate rodinu a kamosky, ale tu je to take ine.

No Zuzik veru na zaciatku , ked pridem sem zo SK, tak som rada trosku sa skludnim maly sa tiez skludni a potom mi ten vzruch zacne chybat, Zijem ako ty. Kava navsteva behacky maly ma kopu zazitkov. TU.....nic a zas nic...kindergruppe a zas nic....No co je to za zivot?? Materska mi preteka cez prsty....a hrozim sa toho ked zacnem chodit do roboty, tak to bude na rozvod a na odchod na >SK 😝 😅
Dufam, ze nie, ale niekedy som z toho taka frustrovana, ze sa potom hadam s M a je to vsetko na H...

erikasadek
14. nov 2009

ja ma uz taku frustaciu moja ze som ani vcera nepsla ado 6 rano!! asi tak som na tom, ja nai na tu kavu nemam s kym ist . , nikdy a s niklym, muz pride domov okolo 19 az 20 vecer vypadne o 7 30, rano, tak si predstav len ja moje mury, a okolie,

rodinu nemam a mam na telefone mna ani nepocuva, len stale svoje dookola, ako je tazko v cechach. a k nahodou poviem ze mam to alebo to tak, este mi povie , zaracnu vetu, dyka do krku, vsak si odislas domu tak mas co si chcela..
😠

no co ti budem hovorit zober si slovensko 6 tyzdnov som bola samam s detmi, v byte mama bol aani nie 5 dni a tie sme sa prehadali.. ved ja ti ani neviem co je to necht , moje deti u , rodiny alebo u starych rodicov aj ku kadernicke som isla, s detmi.. takze asi tak..

blau
14. nov 2009

Eri akurat som na Teba minule myslela. Den po tej mojej chorobe som uz nevladala, maly ma obdobie teraz, ze furt nie a nie, a aj mi capne jednu. Proste vyvija svoje JA. A som nanho sama a uz som mala take nervy, ze nechybalo vela a by som ho utrieskala. Ale zdrzala som sa.... 🙂

Ty si takisto sama tiez na to vsetko. To ta obdivujem, ze este chces tretie dieta ( aj ked som ti povedala, ze take ako su tvoje aj 6 krasne). muza mas tiez barana tvrdohlaveho. Aj M je hotovy, ked je s malym chvilu a toho poslucha.
Vcera som zobrala auto a isla som nakupovat a M povedal, my sa pojdeme prejst....Niiiic cely cas sedeli doma a pozerali tv!!! To ma vytaca najviac. POtom mi vymenoval, co vsetko za ten cas pojedol 😀 😀
Keby bol doma, tak sa z neho stane vorvan ako svina 😀
A to sa buchaju do chlp, ze su chlapi. Prd bez nas by to nebolo ono a niekedy mam pocit, ze nevie nic ine len chodit do roboty 😒

amatula
14. nov 2009

cafte

ani necitam lebo mi nepracuje mozog.... 😝
som to vcera trochen prehnala....dala som si malinu ako aperitiv..a potom sme so svgrovou tehotnou pili vino...objednali sme si flasu...tu majitel zistil ze nam dali nespravnu tak nam ju dali na ucet podniku a doniesli este aj tu co sme si objednali....a nakolko tehu svagrova si dala simbolicky poharik ....mne ostalo ostatne 😅 😀 😀 😀 😀 😀
fuj zle mi je jak psovi ale uz máme zajednane kolky 😝 tak co hadam prezijem 😕 😎 😀 😀 😀 a ked prezijem sa ozvem....

inak malinovica bola mnam 😵 😀

poručam sa

amatula
14. nov 2009

fuj to som este chcela napisat ze by som isla aj pospat...ale mozem ked su tu svokrovci...dost ze sedim na nete 🤐 😉

erikasadek
14. nov 2009

ama.. 🙂

blau moja, moj je strasny baran, ale je to pravy skorpion ukazkovy ver mi. no hroza , pichne ked to najmenej cakas a poriadne to vzdy zaboli..
no , si zlata ze namna myslis;.

mozno to budetym ze chcem tretie, ze snivam o dievcatku som sama , medzi chlapmi, a celkovo som sama... asi mi uz sibe ale naozaj.. 😅

zuzka1.
14. nov 2009

Boooze baby moje mate to tazke, ked so predstavim co to mate, ja si zijem jak v bavlnke, mama blizko, svokra aj sestry a svagrina, ked potrebujem pomozu, mm pomaha, niekedy mu treb apripomenut,ale snazi sa.

tiez ma vytoci, len ked to vezmem z vasho hladiska su to malichernosti.

erika aj Jarka prajem vam veela sil a trpezlivosti, lebo ja by som bola uz urcite rozvedena na ambulatnom minimalne lieceni s depkami a histerickymi zachvatmi.

erika ty si dala facku, ci???

blau
14. nov 2009

no veru, toho sa vyvaruj aby ti nesiblo a o dievcatku nesnivaj, lebo to bude chlapec. Snivaj o zdravom dietatku.
Nasi mali tiez az troch chlapcov a az stvrte sa zadarilo ja nechtiac 😉 😀 😀

No nepichaju len skorpioni, ale aj raci a vobec asi vsetci chlapi.....

Amatula, nooooooooooooooooo tak sa porucaj do postele prosim a potom sa ozvi

lusana
14. nov 2009

jihzunhiopjhu

erikasadek
14. nov 2009

zuzka, ni e, tak mi nesibe dostala osm ju od muza.. 😠

juj neboj to je nic, poznma aj horsie od neho.. 😠

ani sa nam nechval ako s ams v bavlnke.. 😀 😀

neboj , ja som v pohode, alebp presne povedane budem, ale musela som to niekde so seba dostat a tak bola tem ana svete.. ver mi pomah ato..

ale je pravda, ze tych 16 rokov , uz na mna zacina taziet, a neako .. namam vel asil v poslednej dobe;. nic s ami nechce.. naozaj nic..
ako som Ti aj odpisala, ja sa ani alovat nemusim teraz, proste , taky chlad a prazdno v sebe mma co sa toho tyka, beriem to ze je to moja s poslednych starosti..

neviem ako by som vam to opisala..

neberte to ze sa stazujem, to nie, len to musi vyjst neako..

a bude lepsie; dobre nie, ale lepsie urcite.. 😉

blau ani ma nestras.. 😀

vies co, ked ja ma pocit ze muzicek, svoju hrozbu zobral vazne, a dava si pozor chlapec..