Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

amatula
27. nov 2009

z Hrebienka na Rainerovu chatu..............nie od nás 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danciacik
27. nov 2009

no vidíš tak to si šikovnejšia ako my Podtatranci - mali by sme sa hanbiť. 😀

zuzka1.
27. nov 2009

ahojte, tu som tu, len sme boli v meste na kafco, na nakup a tak, maly nechce spinkat, klasika, ved na co, idu mu tie zadne stolicky, blleee, nech uz su vonku.

Erika podla toho aky kupis book, niektore mali klasika xp.
a inak sa da kupit book aj bez operacneho systemu a das si aky chces.
svagrina si zohnala tu 7, tak kupila bez operacneho.
uz jej to ide, kamarat tu bol rano to nastavit a poodhlasovat a podobne.

ja pisem z naho noveho booku, paradicka, nezvyk, ale ok.

este sa tesim na dalsi, budeme mat 2. sa podarilo, aj vdaka nasej norik, tak nekup to, nie?ved ide Jezisko 😀

musim si vsetko postahovat sem a mozem fachcit, este nech nam pride ta wifina a bude super 😉

erikasadek
27. nov 2009

blau no tu je prekrasne dokonca , niektore kvety znova zakvitli v parku , kedze je, je okolo 15°C stale tkze dnes aj jasmin znova zakvitol taka omamna vona ale , co s toho bude neviem 😕 neako naozaj blbne pocasie 😅

a nezabudni ja ma syna v skolke. 😀

zuzka no tu je to inac, vsetky notebooky maju naistalovane, programy ked kupujes to je absolutny standadr osobne bez operacnych systemov so m este ani nevidela aby ponukali 😅 xp, uz neboli , ked nastupila wista je to trochu ine ako na sr 😉

ale hlavne ze si stastna ,ze mas novy , PC 🙂

dani super vylet.. 😉

zuzka1.
27. nov 2009

aj nam v zahrade rozkvitol zlaty dazd a baburiatka 😖

erika aj un as je normalne s orepacnym to je jasne, len mas moznost kupit aj bez operacneho, to je na zakaznikovi.

😖

co porabate???ja by som dnes niekam isla asi, uvidime co vymyslime 😕

erikasadek
27. nov 2009

no , ked tu uz su , vsetky pocitace aj tie detske, s operacnymi takze , ak chces zmenit musis si znova kupit, ale vsetko uz ma , automaicky operacne;. je to ine trochu , videl aosm to ked som boal na slovensku v obchode. troch aine. 😉
nechajme to. 😉 tu zakaznik chce mat vsetko a hned komplet ked si kupuje;. a dostanes vsetko , kdezto na slovesku , len , antivirak , kolko ludi si kupi.. 😉 asi malo kazdy stahuje zadarmo.; alebo ine, programy , ..
ved na tom sme s asmiali , s mojim znamym, on robi v informatike na slovensku a, tak sme sa bavili.. a smiali ta cosi ze by u nas , ludi akupovali take daco , kazdy stahuje.. 😀 😀 😀

tu je prekrasne a za 5 minut idem po pata, navarene, brioska upecena; a zajtra budem piect ak pripravovat , ako diva na patove narodky.. jje prisli dne spostov vianocne darceky pre deti tak som rada. ma vsetko a nemusim behat.. 😉

norik1
27. nov 2009

cafte krasoty

idem ja kupovat darcek pre svokra, oslavuje meniny aj narodeniny. Idem mu kupit koselu, pytam sa mm - aku velkost? a on ze XXXXXXXXXXL he heeee 😀

a kupim este asi aj zopar cistiacich pripravkov, ved viete, 69-rocny chlap sam v domacnosti, ktory nerad upratuje... 😀 😀

tak teda see you 😀

danciacik
27. nov 2009

juuj kočky tu prší už som u našich a tak sa mi nič nechce.

erikasadek
27. nov 2009

norik rychlo a strucne 😀 😀

lamada181
27. nov 2009

ahojte ja som dnes makala umyvala okna, kukala veci triedila upratovala skrine prala varila juj a musim povedat z esom uvarila svieckovu omacku s knedlikom a maskom hovadzim juj mnamnam mnammnam a teraz idem zehlit pred pol hodkou som prisila s autoskoly sranda musi byt nie
norik asi pojdem naha lebo problem zohnat saty a fest vobec neveim aky strich a tak a to som vcera objavila jedny na nete co sa aj muzovi pacili nie a hladala som dalej a tapa som si nepoznacilia a ani nespravila kopiu stranky alebo fotky juj

norik1
27. nov 2009

no hej vies koncila som v praci a ponahlacka do Carrefouru... najväcsia sranda bola ze som tam aj svokra stretla 😀 😀 😀 ale koselu nevidel he he

kupila som mu este aj sadu na holenie, lebo tu co ma doma uz asi zozrala hrdza... 😀

erikasadek
27. nov 2009

norik dobre. 😀 😀 😀

lamada, si sikulka ja som ako , 😀 mechom udreta dnes. 😖

zuzka1.
27. nov 2009

ahojte,

norik dobree 😀
kocky co vecer? za chvilu pridu nasi, svokor ma meniny, som zabudla, takze vecer oslavujeme doma,

Jarka ides na vyjazd???ak na nas smer, cakam ta 😉

norik1
27. nov 2009

no vy sa smejete, ale ked pride k nam, potom ma chce bozkat a obtierat sa o lice...ale to je asi jedina pichacka co mu dokonale ide 😀 😀 😀 😀

erikasadek
27. nov 2009

norik. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 keby ta teraz cital. 😀 😀 😀 😀 😀

norik1
27. nov 2009

no hej ja ti natocim ako vyzera u nas velka no. Pride svokor so smradlavou vonavkou, nastrieka mi na cicky (akoze pod pazuchy) a medzi nohy a povie: "Keby nieco" 😀 viete aka zabava je s nim? Ja sa z neho vcelku sulam, furt si robim srandu a on si necha....

Zuzik na tom notebooku a wifine sa pracuje 🙂

Vista veeeelky omyl Microsoftu, ale to neznamena Eri, ze ti to nefachci. Len v porovnani s inymi ich systemami je "iny"... a hlavne absolutne nie na pracovne ucely. Ked sa im nepredaval, zacali ho davat zadara....v podstate je uplne jedno co ti bezi, hlavne ze ti bezi a da sa s tym pracovat...

My sme boli s FIlipkom prvykrat v Tatrach ked mal 5 mesiacov a sup ho rovno na Skalnate pleso v babyvaku.... sa mu tam pacilo 😉

zuzka1.
27. nov 2009

by ju /p/opichal 😝 😀 😀 😀

norik1
27. nov 2009

no fuj, co sa vam teraz hlavou honi..... 😀 😀 😀 😎

norik1
27. nov 2009

asi budem musiet prilozit fotku aby ste videli ze by ne/p/opichal 😀 😀 😀

zuzka1.
28. nov 2009

no kocky posledni ludia odlisli, boli sme len 4 zeny a 4 litre vinka fuc, dobra zabava. paradicka. mm isiel zaniwest nasich, juj ani disko mi netreba 😀 😀 😀

norik daj foto

a vista, to ze omyl povedal aj moj profesor, veduci katedry informatiky na UK v BA 😉

norik1
28. nov 2009

jejda a ja ye budem prva ale Zuzik ponocovala a ma predbehla 🙂

tak druha, hore sme od siestej 😀

mm je v praci, vysla mu sluzba, mozno pojdeme na nakupy s kolegynou, este uvidime. Poobede oslava u apucinka 😀

danciacik
28. nov 2009

Ahojte, dobré ránko apekný víkendík vám prajem. 🙂

norik1
28. nov 2009

Pustame si s FIlipkom Petra Nagya a deti, juj ale to je zabava, tancuje tu o dusu 😀

zuzka1.
28. nov 2009

dobre ranko,

no a hned sa aj lucim, idem spat. som taka rozbita, ze strach.malinky chvalalbohu zaspal, tak mamka supne kafe a hop do postele 😀

http://www.premojedieta.sk/products/DVD-Podhrad...

baby mam to dvd, je to super pre tie co maju mensie deticky, chcete?????

blau
28. nov 2009

Hojte, ako sa mame? Vidim, ze sa Zuzka vcera trosku rozbila. ja som sa tiez tak pˇrimerene.....
Pili sme varene vinko. A potom cestou do ineho podniku 😀 krcmy sme tak kecali, ze sme isli domov 😀
Ale dnes sa ide znovu....tak som zvedava ci niekde skoncime.
Vcera mal maly solo. Bol ako pes, ked si strazi svoje teritorium. Ten robil take scenky, ked tu bola mala. Videl v nej konkurenciu. Upozornoval na seba potom sa aj buchol aby sme ho lutovali. No ja som z neho bola na prasky.

Do kelu neviem si predstavit mat druhe dieta, lakome to je to je strasne. Ale ked su tie ostatne jeho sesternice tu , tak to nerobi. No na porazenie 😕 🙄

Prajem Vam krasnu sobotu. Idem ho dat spat, popratal do seba vsetko mozne, som zvedava, kedy si zahryzne aj domna.

Norik sak tanecnik po mamicke.

erikasadek
28. nov 2009

ahojte, norik. 😉

zuzka super zabava.. 🙂

a vista anjelik ja to viem to hovoria od zaciatku nemusis mi to opkaovat..
len na mojom pocitaci funguje bezchybne a ma urcite veci, ktore prekvapili aj mojho znameho nevedel co vsetko dokaze..
neviem cim too je , ja som spokojna z nad mieru.. 😉
ale to ze nefungovala dobre to j eod zaciatku zname;. moja preto urobili hned 7 aby nahradila chyby visty. 😉

zuzka1.
28. nov 2009

mam to v ramci studia tak IT a IS ovladam celkom dobre 😉 7 ovladnem coskoro 😀

idem velice spat a neda sa mi, a ked sa maly zobudi budem mat velike driemoty 😠

Jarka tak si sa zabavila tiez, dnes zase??paradicka.
kolko rokov ma ta svafrinina mala???ni su seberovni?ci?

blau
28. nov 2009

Ano presne je mladsia o 2tyzdne - minus 1hodina. Ona je uplne ina, skoro o hlavu mensia take dievcatko Marfuska- anjelik....ked som maleho hresila uz aj ona natahovala, bolo jej ho luto. Strasne a za cely den povedala asi 5ooox LuKU LukU.

Maly ju bozkaval aj stiskal, len sa nemohla priblizit k clenom rodiny, lebo hned vystartoval. Hovorim ako pes.
Som si normalne potrebovala vypit, ma z neho porazalo. Nikdy to nerobil a ona ho tak lubi.
A jej mat sa cely den ani nebola schopna ozvat, alebo sa opytat ako sa mala ma!! To by som ja nedokazala.
No co uz kazdy sme iny, ako aj tie programy na pc. Ze?
Tu 7micku by som aj ja brala. Ale moc si vyskakovat, asi nebudeme moct. Lebo M ide na 2 tyzdne do Graz, bude spat v hoteli to mu firma preplati. A pre nas to znamena, ze asi ostavame na Sk.
Alebo ja neviem co budem robit sama vo Villachu bez auta? Uff zavaril mi riadne ten moj MUZ s velkym M. Porazi ma raz z neho 🙂

amatula
28. nov 2009

cafte

jeejda tu sa vcera zurovalo 😎

norik ty nemame my toho sameho apucinka 😕 😀 😀 😀 😀 lebo aj my ideme poobede drakulovat nasmu k narodkam...som strasne zvedava co povie na vykres 🙂 😉

blau a vlastne aj zuzka norik..to sa este len budete zabavat ked pride druhe..to budu scenky 😝 😀 😀 😀 niekedy som v stave dat do seba aj na prave poludnie vysokopercentne ovocie 😝 😀

aaa ľady sa pohli noo este neprelomili 😝

blau
28. nov 2009

No vidis som ti hovorila.

No ani mi nehovor, Matka a to aj tvoji robia. Lebo ja som bola vcera uplne v soku.
Toto nikdy nerobil, no pravda je, ze este ju tu nenehala a my sme boli tu.

Lebo ked si po nu prisli, tak Luca bol najlepsi kamos s nou a bolo vsetko v poriadku.
Bozinku aka je citliva ta detska dusicka...No ja sa na to druhe prestavam chystat, fakt az ked bude vacsi....
a teraz mam v hlave ten sprosty vysny hradec (Graz) ufff, toto bude rok . Idem si pozriet horoskop na 2010, az to tam bude tak ma picne