Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
9. feb 2009

No cafte baby, ja dnes behacky po policii (prepis po leasingu - konecne!!!!), zapis maleho do pasu (v lete tam bude milion ludi), poistovna... a auto mam este stale v servise!!! uz tyzden a pol!!!! 😝 😝 😝

Inac dnes pocuvam v aute spravy, kludne si parkujem pred Tescom - ved treba ist okukat detske odd, nie? - a v spravach ze "vodici nechodte do Starej Lubovne, je tam snehova kalamita a zapadli aj odhrnacie stroje" - no ste mali pocut ten slovnik, fuj zla matka, esteze maly bol s mm doma..... vcera tam bolo 10,5 stupna, teplucko, detvak v golfaci si pochrapkaval a dnes? kalamita, ze snehova, hej??? TAK TERAZ TAM VSETCI LYZUJU DO PRKYNKA???? 😠 😠 😝

norik1
9. feb 2009

Inac ja maskaru nepouzivam, moje mihalnice su take sexi ze im uz ani maskara nepomoze...rozumej kratke a rovne... ani trvala na mihalnice mi nepomohla 😀 😀 😀

dzanka3
9. feb 2009

zuzka dobra si..manzel mal urcite radost..ale ved vsetko potrebne veci si kupila no nie??.... 😀 😀

norik no to je fakt na porazenie..ako naschval....tak aspom ste usetrili na vleku - slaba utecha 🙄

toto moje decko sa stale plazi za lehatkom a zvrta si ho z kazdej strany...obcas mu da aj po nose...ale nevadi mu....a este DVD obsluhuje - čápe kde sa da.....a najlepsia plisova hracka je moj stary moncicak - ked mu s nim piskam tak sa vyskiera 😀 😀

erikasadek
9. feb 2009

zuzka, moj muz by ta uz asi znicil psychicky on by to nezvladol taketo nakupovanie, ale mas u mna +, aj ja osm taka bol aniekedy...

norik to je krute, s tymi mihalnicami..

este som chcela dodat ja malemu musim dat urobit slovensky rodny list bez neho nemozem ho dat zapisat do pasu, a bez tohonemozem cestovat nikde, no a taky spas to je 50 euro len rodny list a poto m bud pas a lebo zapisat do pasu takze dalsie 20 euro....
to len na okraj, co ste pred tym pisali..... pretoze so francuzskym rodnym listom asi vela nenacestujem... 😉

amatula
9. feb 2009

zuzi dobre si nakupila a to si mala este aj kupon na zlavu 😀 😀

ja som slahla krpcov spolu do vane trochu sa poclapali....a mam veget 😎

jaj tak by som zasla zajtra na kafco...poflakat sa ..ale nemam komplica 😒 vidim to ze zas budem sedet doma......a segra ze ide do mesta a ja jej mam strazit krpca 😠 no mas ma vidiet 😝

norik1
9. feb 2009

Amatula vykseftuj s nou ze ty jej das svojich dvoch a pojdes do toho mesta sama 😉 nech si uzije 😵
Erika no co uz s tymi mihalnicami, s genmi vela nenarobis he he... ale zato som krasna, mudra a inteligentna....a ked si to budem casto opakovat, tak tomu aj uverim he he.... inac krute to je aj s tymi rodnymi listami....

zuzka1.
9. feb 2009

no a ja som este k tomu vysoka stihla blondina!!aj toto si ja opakujem!!!
bola som na trenazer, idem psravit mm nieco jest, uz sa mu polepsilo, maly sa zoubudil, strasna sranda!!§ve dje spln, tak bude perna noc!

amatula
10. feb 2009

bre ranko 😉
baby neviete recept na cesticko 😅 muzik chce sekanu v cesticku.......ale ako to mam vykuzlit 😕
hladam recept po nete ale nic jednoduche pre mna som nenasla 😀

dzanka3
10. feb 2009

dobre ranko
amatula no co si ten tvoj chlap nevymysli??? skus este tuto kuk....
http://www.mimibazar.sk/recepty.php?user=

to bola noc - bol spln? kazdu chvilu hore a o 7.30 ma uz vyhnal z postele a teraz tu uz zas vrestii.... 🙄

zuzka1.
10. feb 2009

u nas to bolo tak isto, vzdy ked je spln mame perne noci, niekedy aj 4 dni! teraz sa tu rozculuje a bombarduje co sa da. pred chvilou mi rozobral kolovratok!

dzanka3
10. feb 2009

to co tam ake torty dalo????daj si do nazvu sekana vyhladat....bolo tam dost receptov..

norik1
10. feb 2009

Amatula - hladka muka, vajce trosku mlieka/vody, sol/vegeta.... super cesticko 😀

norik1
10. feb 2009

Zuzi a Sami je Zlatovlaska? Ci Martinko Klingac???

zuzka1.
10. feb 2009

No Klingacik je dzankin, ze???
Moj?no skor zaltovlaska, vlas yby sedeli! Uz ich ma take blede, skoro priesvietne, blondak malinky!aj Filipko ma take blede vlasky, ze?

norik1
10. feb 2009

Hej, trochu mu spieskoveli, ale ked sa narodil vyzeral ako albin....mal ich uplne biele 😀 sme prisli na to, ze dedo mojho mm bol modrooky blondak...tak zeby po nom? Svokra sice je blond, ale to bude tym Palette 😀

amatula
10. feb 2009

no norik to je recept pre mna 😀 tam nemam co pokazit 😀

moj Mato spal dobre na to ze bol spln,ale teraz sa tu na mna vesa a len mrnci 😖
zuzi tvoj je ozaj zlatovlaska,kde zobral take uzasne vlasy...moj je starsi a stale to ma tak na dva mm..

zuzka1.
10. feb 2009

to ma uz 2x strihane vlasky!1x ked mal 3 mesiace, 2x ked mal 6.
Pravdepodobne to je z maltoferu, ktory som brala v tehu, kedze som bola chudokrvna,a posobi to aj na nechtiky. ja som mala cez tehu perfis nechty.
malemu teraz strihame nechtiky 2x do tyzdna,
norik j vy ste to brali, nemas s tym takuto skusenost? podla mna je to jednine z toho.

norik1
10. feb 2009

neviem my sme to brali len kratko... ale malemu rastu nechty sialenou rychlostou, len tie vlasy nie....stale vyzera ako cerstvo ostrihany 😀 😀

blau
10. feb 2009

Ahojte mamicky, zuzi k tym ranajkam : ani mi nehovor, on teraz jednoducho nema cas jest, pritom inokedy vrestal, ked dojedol, ze mu je malo. Stolicku na krmenie mame na odkladanie veci tam on sedet mlady pan nebude. Ranajky ovocie alebo jogurtik alebo chleba so syrom a rajcina musi byt, tu ma strasne rad, ale to jedenie je otras, Musim ho zaujat alebo pustit rozpravky vtedy sa naje. Ked sa mi zda, ze zjedol malo este ho nakojim. Dnes spravime Kaese spaetzle: to su syrove halusky, neosolene neokerenene so salatikom uvidime...
Vcera sme boli v nakupnom centre tak tam sa nahanal s detickami bozkaval ich oni ho hladkali no parada. Sme sa smiali s muzom.
Erika a preco ho nemas zapisaneho v pase,nedalo sa to vo Francuzsku? A vas ocino asi nejde s Vami na Sk?
NOrik ani mi nehovor o pocasi sneh tu hlasia furt a do toho prsi no fuj. Stale len hlasia, ze sa bud madari alebo slovaci alebo poliaci tazko zranili pri lyzovacke u nas.
Zuzi spiralu pouzivam len MaxFactor dramatic look, a vyzeram naozaj dramaticky. Je super. Ale objavila som v Mulleri ta drogeria je len v Nemecku lacnu asi za 2eura aj nieco perfektnu nejaka znacka catrice a je vyborna ako maxfactorka.
AMatulka, ty by si mohla poradit co mam malemu davat jest a kolko raz za den by som mala kojit? Uz asi rano a vecer len? Ja kojim ako sa mi chce. A v noci raz a nad ranom este raz.
Ja musim nasho ostrihat ma huste dlhe vlasky, na jar ho smiknem masinkou. Pekny den Vam vsetkym 😉

amatula
10. feb 2009

ahojky no norik cesticko je mnam mnam,dala som do toho este uvreni zemiak lebo sa mi to zdalo malo kaloricke 😀 a super uz inak robit nebudem.......som sa nazra......... 😀

blau spaetzle mi zboznujeme 😉 napis presne znacku maskari....asi v marci ideme za kamosmi do norinbergu,,,pojdem na tah 😎 😎
ja ti moc neporadim co davat jest lebo ty maoji krpci niekedy tak strajkuju ze musim inprovizovat 😒
a ja sa pokusam odstavit takze kojim uz len v noci a ceez den mu nutimUM....ked sme prec s domu tak mu dam cucnut.....tak raz za den.....

idem do toho mesta,sama a pockam muzika 😎 ked skonci v praci chcem ist mrknut do Maxu....... 😉

tak ma napadlo ze este ze mi nebyvame blizko seba.....lebo mi keby sme sa vybrali na tah tak zadlzime aj nase vnucatáá 😀 😀 😀 😀

papa 🙂

norik1
10. feb 2009

juj Amatulka tak to si ani nechcem predstavit takyto zatah.... ved by zemetrasenie bolo hotove!!! A volali by sme sa Shoppingcat Dolls he he aby uz z dialky vedeli ze ideme, nech dokoran otvoria brany

amatula
10. feb 2009

no neporazí ma....tak ja sa vymalujem,poobliekam krpcov a vonku sa zacnu sypat tie biele hov...a 😠
mi tu vyssie polzeny za 5min.10cm ,,no chod niekam s kocikom a dvoma detmi 😒
keby zajtra bol april by bolo neskoro.....jak ja nenavidim tuto zimu 😝

co robkate 🙄

norik1
10. feb 2009

no slniecko sa skerilo tak som naobliekala Filipaldiho ze ideme s vetrom opreteky...a aj sme sli - kym sme sa vytrepali tak bolo skaredo, sivo, fukal vietor...Jeho som zababusila este plastenkou nech nanho nefuka, ale co chudak ja???? vymrzla som jak jedna svina

amatula
10. feb 2009

ha a to keby si videla co je na zapade 😝 zajtra je to u vas........ten hnusny sneh 😖

erikasadek
10. feb 2009

ahojte baby som taka rad ideme s nemocnoce konecne , uz mame vysledky kvoli patovej thalasemii.... 😉
som znicena idem si vas precitat...

erikasadek
10. feb 2009

tak uz vas mam precitane, babby nechce vas strasit my sme mali pohotovasot v noci vcera a dnes tu bol vietor cez 140 km, a ktomu aj dazd... takze ide to k vam... posielame vam... no kata...

norik hlavne ze si krasna a mudra co tam po mihalniciach..
blau ne tu nezapisu drobca do pasu nema francuzske obcianstvo tak nemozem.... a moj muz je tiez cudzinec.... 😉

erikasadek
10. feb 2009

teda bez slovenskeho rodneho mi ho nezapisu do mojho pasu........a no a kedze na slovenskej zahranicnej matrike v balve su len 2 osoby co to vybavuju , pre vsetkych zahranicnych slovakov.. na svete tak to trva tie 3 mesiace... 😉

norik1
10. feb 2009

nenatahuj Eri, ake su vysledky, co mu zistili???

erikasadek
10. feb 2009

do certa mne nezobralo ten ^prispevok.... 😠 😠 😠

dzanka3
10. feb 2009

no erika aj ja cakam ci ste OK !?

my mame nove pripojenie na net - cez orange...ide to ako drak 😀 😀 😀
mm isiel s malym k jeho mame....mam fajront - tozuj dokedy... 😕