Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
18. feb 2009

ani mne dnes nelso parkrat, ale potom na dalsi pokus uz hej

norik1
18. feb 2009

he he blau vies ako to vyzeralo s umyvanim? sadla som do vane, zavrela oci lebo mm je nadsenec veeeeela veeeeela peny a hovorim, milacik, zober sampon a masiruj... no a on zobral sampon, zacal masirovat, za neustaleho komentu preco musim mat take dlhe vlasy a potom.... mamka to dajak nepeni... vravim jak nepeni, ved ten sampon je strasne penivy, pridaj si vody...tak si pridal vody ale peny furt nikde. Vona sedela k znacke no tak co sa deje? Otvorim oko a pred ocami otvreny kondicioner.... no co vam poviem.... 😀 😀 😀

dzanka3
18. feb 2009

halooooooooooo
uz spite?
ci kukate telku?
ci sa venujete?

dzanka3
18. feb 2009

hmmmmmmmmmm nide nikoho ☹
idem teda aj ja spat.... 😔
dobru nocku 😕 😔

erikasadek
18. feb 2009

ahojte, ja som pozerala dr house...

dzanka3
18. feb 2009

jezisi erika bolya som kuk do temy vidia deti duchov...a ako som pozerala tu jednu fotku kde ta baba zakruzkovala a napisala ze "duch" spadol mi suchy list z kvetiny co mam tu pri pc na ruku - skoro som sa po.rala 😨 😨
tak som sa vyplasila....no ja musim mat teraz tlak ☹

napis ty si taka zbehla co si myslis? su ti duchovia ci nie? 😅

norik1
18. feb 2009

ja som musela uvolnit pc inym clenom rodiny no a hadajte komu ked Filip uz spi????

erikasadek
18. feb 2009

dzanka moja ty si ma ale rozosmiala....... 😀

erikasadek
18. feb 2009

no ako by som ti to.. nie som zbehla si zlata ze mi tak lichotis..
no bibula urobila fotku je tam dvojexpozicia , ale ja tam vidim aj auru..ktora by tam nemala byt nepatri tej jej dcere... je to komplikovane.. je to dost , nepresna fotka ale energiu ja citim..
nepitaj s ama ako..proste je to moje preklatie dar ako chces.. 😉

dzanka3
18. feb 2009

no uz som to trochu rozdychala....vazne som sa zlakla ako keby ma mama prichitila 😀 😀 😀
ty takto vselico vidis? a citis? sa mas........ci ani nie?

erikasadek
18. feb 2009

dzanka, ja som citila a videla od 4 rokov... 😀
nebudem ti rozparavt co a ako, nezaspis uz nikdy viac... 😀

no citim, nekomunikujem??neboj; ale ma urcite schopnosti ktore , potlacujem pre maje zdravie a deti mojich.. nechavam si len liecitelstvo.. a ty slabe pre deti...

dzanka3
18. feb 2009

erika??,
sak ja teraz od zvedavosti nezaspim!!!!!
tak napis aspon trosku ved som zvedava 😀 ...ale ak nechces nemusis 😔

norik1
18. feb 2009

ja odpadnem !!!! No ja nezaspim z tej Bibulinej fotky, toho medvedika som videla az na druhy krat, zato tu hlavu som si hned vsimla....fuj este ma trasie....to si myslela ze by tam nemalo byt?

erikasadek
18. feb 2009

dzanka j asom to uz pisal av teme, duchov ale davnejsie je to dlhe..naozaj..

poviem ti to tak.. v skratke..viodel aosm duchov videla som dobro , a aj zlo..v rozlicnych formach.. casto som mala astralne , odchody s tela, ako , nastrocna bez toh aby som to vedela.. teda skoro kazdu noc...

mam liecitelske schopnosti nepouzivam...
vidim, alebo skor pred tym som vidaval aauru clovek a, teraz uz nechcem.. ka som na miest ekd eje zla energi atak to hned citim... byt , miesto, les kdekolvek...

dzanka3
18. feb 2009

no erika si ty teda zaujimava osobka...som velmi rada ze ta poznam aspon cez net.....dufam ze keby sa aj osobne stretneme ze neuvidis zlu auru okolo mna 😀
musis mat ozaj zaujimavy zivot s touto schopnostou 😉
a liecitelske schopnosti - ved ty si vzacny druh na zemi!!!!

erikasadek
18. feb 2009

dzanka si zlata , no neviem , niekedy to bolo pre man len strach a trapenie, ktore som zdielala sama, pocas detsva , nikto mi neveril s rodicov.. co bola chyba a teraz im je to luto...

zaujimavy urcite; pretoze som mala schopnost vidiet co vela smrtelnikov neuvidi a nezazije...

vzacny neviem neako na okoli si ma nikto nevazi.. myslim tym muzicka;; ten ma s toho strach

erikasadek
18. feb 2009

baby ja idem vcera som ponocoval ado 2 rana a dnes asi znova nepojdem skoro spat??

tak dobru nocku vam prajem..

norik1
19. feb 2009

Ahojte🙂

mm uz v praci, tak sme dnes len s kamoskou, ma prist o desiatej 🙂 mali by sme sa ist ockovat ale Filip mal vecer 37,3 teraz rano len 36,9 tak uvidim okolo pol jedenastej ci pojdeme alebo nie...

erikasadek
19. feb 2009

dobre ranko baby. ja ako vzdy neskoro, sa budim takze idem vas citat...... 😉

dnes je krasne takze sa ide von........ no najprv sa musim prebrat..

zuzka1.
19. feb 2009

ahojte kocky moje, no zaujimave debaty ste tu vcera rozoberali!!!!
pojdem si kuk tu temu od duchoch, kde je ta bibulina foto, tam v tmee??alebo ju ma v albume???
Erika ja som vedela, ze si jezibaba!!!!!!!! 😀 aj ja chcem byt, etse keby si ma naucila carovat, to si neksusala,??
existuju bosorky????

erikasadek
19. feb 2009

zuzka vraj jezizbaba tak to som dopadla//// 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka ja som tam davala davno take fotky kde by vam naozaj ostali stat vlasy na hlave.. 😲 😀

norik1
19. feb 2009

daj este raz... pre nas 🙂 ale teraz rano lebo vecer sa poseriem 😀

erikasadek
19. feb 2009

noirik vazne sa pototo.. tam su fotky a videa..

zuzka1.
19. feb 2009

tak tak, ja aj horory pozeram cez den, vecer ee, by som hucala, kakala a pobne

dzanka3
19. feb 2009

ahojte
ja uz ozehlene..navarene..pracka pere - aj ked s prestavkou - lebo som dala prat biele a isla hrdzava voda 😠
o chvilu padame von.....
juuuj ale sme zvedave cooo????a potom sa nam aj snivat bude 😀 😀 😀
ale zvedavost nepustii 😎

erikasadek
19. feb 2009
https://www.youtube.com/watch?v=nHeH_Ten4Qw

tak tu mate take lahsie.... na zahriatie..

erikasadek
19. feb 2009
https://www.youtube.com/watch?v=121szoIe-m8

ak chceta viac staci povedat, ale ked nebudete spat tak to nie je moja vina.. 😀

amatula
19. feb 2009

ahooojtee 🙂 🙂
ale ste toho popisali,,mam co robit az to precitam...................a ako afry..som mimo obraz.......
vcera som nemala cas,,aj som trochu abstynovala....ze ci bez vás vydrzím...joj ale mi bolo smutno 😀
krpci ma tyrali a este Dalibor ze ci sa nam uz nenarodí babetko?ze on chce este jednoho maleho bratceka 😅
dnes je ale krásne...idem do mesta,maju v TN v Tapia-sport vsetko za polovicu:::no dá sa odolat 😉 moje oblubené znacky loap,,columbia 🙂

idem citat.......................................

amatula
19. feb 2009

jaj norik som sa nasmiala aj na tej vasej reci 😀
inak mi sme veriaci!!ale od casu ked moj muz pracoval v nemecku v istej cirkevnej oblasti verim tomu comu ja chcem 😉 lebo tych klamstiev co som tam zazila 😝
som katolik aj do kostola zajdem ale kvoli sebe..a musi byt dobry knaz!!!nie ten co vodu káze,víno pije!!!! 😉
idem dovarit obed a potom este docitam lebo moj mozog odmieta toho tolko naraz spracovat 😀 😀

amatula
19. feb 2009

pocuvajte zufalky...........ste sa prestahovali???,to si tu teraz budem akoze oisat sama ci ako????, 😀