Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
23. feb 2009

ahojte, my sa ideme sankovat, do rana napadalo aspon 10cm navyse, maly je hor euz od 5!!!
maleho zanesem k mame, ja pojdem gyndosovi a na jazdu, zase krasna vozovka, vhodna pre adepta na vodicak, ozaj!
a este v plnej premavke!
mamka pojde s malym von, potom pojdeme este spolu.
dzanka sa potesi,, ze zas emaju prlnu nirtru bielych h.vien!

dzanka3
23. feb 2009

dobre ranko
uhadla si zuzka uhadla - plnu nitru toho mame a este to aj pada 😠 ale co - aj tak o 11.00 vyrazame - len nech to uz aspom nepada!!!!!!!!!!!!!!!! 🙄
velmi tazko sa chodi kocikom ked je sneh - aj ked chodnik je niekedy aj odhrnuty ale ked prechadzam z cesty na cestu tam zavej - musim nadvihnit a preniest cely kocik.....a potom co ta slapkanica bude - a auta ako dive chodia- uz nas aj ospliechali debili....

veru budes mat super jazdu smyklavicu - ale aspon sa naucis aj na takomto terene jazdit ...... 😀 ...nie je to na skodu 😵

zuzka1.
23. feb 2009

nie je, to ma jedine utesuje, ze sa to zide.
dzanka sanky treba zobrat 🙂

monkula
23. feb 2009

dobré ránko...
My ideme na pol jedenástu k logopedičke s Jarkom, tak teraz pijem kávu, nech sa dám dokopy...
AJ tu snežilo, fuj, už mám toho dosť... 😠 😠 ja chcem bývať niekde, kde je stále teplo.... 😵
A vzhľadom natao, že bývame v centre, tak tu celú noc chodil ten odhŕňač snehu, tak to nechutne škrabalo po asfalte 🙄 🙄 🙄

zuzka1.
23. feb 2009

monkula kde byvate????

monkula
23. feb 2009

zuzi, v Malackách... 😅 😅 😅

zuzka1.
23. feb 2009

tak potom asi aj pekne rozpravas macek cooo?

monkula
23. feb 2009

no, vedela som.... 🙄
my nie sme Záhoráci, my sme sem prišli za prácou, a rozprávame, nič v zlom, ale záhoráčtina mi trhá uči... 😝 😝 😝

zuzka1.
23. feb 2009

mne s ato paci, my pochadzame od trnavy, byvame tu vyse 20 rokov a nasi stale krasne "spisovne" po trnafsky vyxpravaju!

monkula
23. feb 2009

zuzka, medzi trnafčinou a záhoráčtinou je dosť rozdiel.... 😉
keby si počula to skloňovanie.... ak máš čo i len trochu rada spisovnú slovenčinu, musí Ťa to s...ť 😅 , pardon za výraz... 😔 😔

monkula
23. feb 2009

no, my sa ideme obliecť a ideme k tej logopedičke, máme tam byť o pol jedenástej... 😉

zuzka1.
23. feb 2009

tak pekne cvocite, neteri neslo l, krasnu basnicku o hokejke s anaucila a rozprava ju doteraz.
suseda je zahoracka ta vypravja stale!smiesne!
plakala hokejka plakala, ze ani jeden gol nedala.
co places pytala kamila, ved ty si pred golmi branila! 😀

amatula
23. feb 2009

aha vy tu aké konikovske jazykove okienko 😀

ja pletem vsetko dokopy,vsetky mozne narodnosti 😀 😀

erikasadek
23. feb 2009

dobre ranko baby, tak tu to tie idz ako po lade 😀

monkula, tak vela stastia u logopedicky, zuzka teba na cestach

ja som s vychodu ja vam nepomozem, v vo vasom narodnostnom okienku.......; 😀 😀

a vy sanky ,a nam tu , snezinky kvitnu jedna radost 😀

erikasadek
23. feb 2009

tak vidim ze ste zaneprazdnene, tak aj ja sa dam do svojich povinnosti...

tak neskor......... 😉

monkula
23. feb 2009

Ahoj, už sme späť... všetko bolo fajn, až na to, že ma Jarko trošku nahneval, pretože po ceste sme si opakovali dopravné prostriedky a on povedal ešte aj nákladná loď a keď saho nato pýtala log. tak povedal len taxík.... a ona na mňa hneď, že cvičili ste s ním? 😠 😠 😠

Zuzi, hej, aj mne bola záhoráčtina smiešna, keď som počula ako sa spolužiačky na strednej medzi sebou vyprávjali,a le teraz keď počujem , dzi, kooooonči a ideme do Bile, tak mi je 😝 😝
A keď mi suseda ponúkla pocheraj 😲 😲

janulka7
23. feb 2009

monku tak tu si sa zasila. vymakla som ta co? 😀 ja len tak snorim kus lebo uz pojdem domov , len cakam kym pracka doperie a palim.

norik1
23. feb 2009

Cafteee hlasi sa vychod krajiny!!!!

mali sme ist dnes na madare na nakupy ale rano sme nenasli turisticky slovnik madarciny a kedze ako vzdy som bola ja na vine tak sme mali cele doobedie vianoce po slovensky (ticha noc, aj domacnost.....) no a navyse napadalo veeela bielych ho.ien takze auto ani nevidno....tak to radsej neriskujeme 🙂

popratane, navarene, psychicky sa pripravujem na zajtrajsiu navstevu svokra s babkou a synovcom....to bude zasa den....ach jaj...

a vy co?

monkula
23. feb 2009

janulka, našla si ma... 😀 Chiara bola krásna myšička... 😵

norik, si mi mala napísať, by som prekladala cez telefón 😀 😀

norik1
23. feb 2009

he he vidis to som nevedela...ale mm vie taku obchodovu madarcinu v pohode, aj s colnikmi furt pokecal tak ja neviem co strajkuje.... asi potrebuje nejaku istotu alebo co...aj ked vsetci hovoria ze anglicky v pohode a to zvladneme obaja, mm aj po nemecky tak si myslim ze by sme sa nestratili. Uz len keby nebol taky stresman :-/

monkula
23. feb 2009

no, to stačí, nie? veď nejdete na kongres o mimozemských technológiách, no nie? 😀

norik1
23. feb 2009

no to hej, ale to by si musela vysvetlit mm... my mame vytlacenu mapu z Google Earth, navigaciu a pritom sa trepeme par kilometrov do Chorvatska - podotykam 98% po dialnici....uplne stacia znacky, ale mm je mapofil a tak vzdy mame aj mapu politicku, historicku, geograficku.... cely comp je zapratany mapami....a tak je to aj s madarcinou 😀

norik1
23. feb 2009

Blau ja sice oneskorene ale predsa - Tvojmu syncekovi k prvemu rociku prajeme milujucich rodicov, stedre babky a dedkov, plno plno hraciek a hlavne zdravie, stastie a lasku. Cmuky a Filipko mu na dialku potriasa rukou 🙂

dzanka3
23. feb 2009

ahojte
co porabate?
my kukame reflex - chuda dievca ze nema pocit nasytenia stale by len jedla...mama ma co robit aby ju ustrazila a cvici s nou.....
doobednajsia prechadzka to bola hroza - vobec neboli odhrnute chodniky...celou silou som tiskala a dosla upotena...a vlastne naspat sme isli po ceste - auta nas obchadzali - ale tam je ta znacka s hrajuci detmi - obytna zona ci co to znamena??? a maju tam chodit 20km/hod - hahahaha

no a poobede som chcela aby spinkal doma - aj zaspinkal ale volaky pako zacal prasit koberce na snehu pod oknami - Matko sa strasne zlakol a plakal a slzicky sa mu kotulali......ale potom sa utisil na cajiku a spinkal dalej...

tak my sme takto gazdovali...a vy ako??

veru blau Lucy mal uz rocik pripajame sa aj my s Matkou ku gratulaciam 😵 😵 😵

a zuzka co zapadla na tej jazde????

norik1
23. feb 2009

babule ja idem na aerobic robit daco so sebou, sice az na osmu ale pripravy su pripravy he he potom sa objavim 🙂

zuzka1.
23. feb 2009

dzanka tu osm, jazda ok, cesty mokre, ale bez snehu, tak bolo dobre,
boli sme u mojej mamky, s malym vonku na sankach, on tam normalne spinkal, sneh na mihalnickach, taky bol podareny a spal ako dudok, isli sme cestou necestou a nic. aj teraz buva, ved ked buntosil uz o 5!!!

dzanka3
23. feb 2009

a ja ze este tiskas auto zo zaveja 😀 😀 😀 malinky zlatusik ze sneh na mihalnieciach 😀 😀 😀 radsej asi ocka zatvoril ako by mu malo do nich napadat.....len nech sa moc nevybuva lebo rano ho mate znova hore zavcasu 😅

norik normalne takto aerobic???

aha akurat nejaku ukazku dali v reflexe na zajtra ze tancujte so svojim babetkom....zajtra musim kuk co to je?

maly kuka reklamu a pritom si prdka - no to je zivot 😀

dzanka3
23. feb 2009

jaaj vy ste v zufalkinach aha ich baby jedny neverne 😀 😀 😀

zuzka a maly bude tiez lavak? ci ako chyta hracky?
ja som preorientovany lavak na pravu - mojej mame sa tiez nepacilo ze ako to bude pisat lavou - tak pisem pravou (skaredo) a inak vsetko lavou robim......a ked chcem povedat do lava alebo do prava vzdy naopak poviem...musim sa pred tym hlboko zymasliet a tak povedat....
aj v autoskole na skuskach - instruktor ze do prava na najblizsej krizovatke a ja blinker do lava a uz som sa aj preradovala 😀 😀 😀

dzanka3
23. feb 2009

nikto? ☹
a moj muz sa pyta ze odkedy vase deti kukali rozpravky?
on mu pusta krtka ale jeho to nejak nebavi este 😀 ....radsej tuto cvici dvere a akurat lamentoval jednu ruku si nechal pod dverami 😨

amatula
23. feb 2009

ahojtee
boli sme vonku mm pomoct sneh odhadzat aby vosiel autom do garaze........zasa pripadlo asi 30cm 🙄 🙄
potom som este krpcov posankovala sme sa hrali ze som ich konik 😀 no ale som utahana ako kobyla 😝
teraz okupkani pekne vsetci tak pohodicka..................len Mato mrnciiiiiiiiiiii 😠

dzanka Dalibora zacali bavit az okolo dvoch rokov 😉
ozaj ako fliacky na tvaricke Matkovej?????neskusis ten excipial.................