Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
25. feb 2009

zuzka 😉

amatula
25. feb 2009

kde ste kto???????????????
mi sme boli vonku a teraz Mato spinka,este dostat Boba do postele a bude 😎

erikasadek
25. feb 2009

amatula ja som mala male pratanie.... deti uz papali.. a teraz som dala josha hajat ked sa zobudi tak pojdeme vonku, je krasne... zacina uz asi jar... 😉

amatula
25. feb 2009

baby kuk afryn album na moja svadba alebo v teme miesane manzelstva................................... 🙂

erikasadek
25. feb 2009

IDEM;;

amatula
25. feb 2009

😀 zvedavec 😀

erikasadek
25. feb 2009

no co uz, si ma nalakala...
normalne nepozeram, albumy.. ni esom zvedava..
takze , nebudem sa vyjadrovat, lebo nam zatvoria temu...
podla fotiek sa vydavala dvakrat..... v jeho krajine, a doma na slovensku..nemam pocit aby boli vo fnanacnej krize a podobne.. je to sele nekae cudne, a radsej sa nevyjadrujem... 😉

dzanka3
25. feb 2009

ahojte
dnes som tu mala mamu - sme mali s matkom veselsie..ale ked odisla on prave vstal a reval ako besny - neviem co cakal a co chcel - som ho prebalila, napapaj sa s placom....a teraz konecne spokojne pozera durianovu v spravach 😀 😀 😀
pozerala som ten album doticnej - no tam ozaj ziadna bieda nieje - dobre je vychcana - tu zobre a inde predava - no ved aj tak sa da privirabat 😵 😅

veru dnes uz bolo konecne krasne....ale na zajtra zase hlasia tie biele ho.na 😠

zuzka no ako uz si varila v novych kastroloch?

norik1
25. feb 2009

cawteeee boli sme na madaroch plno plno veci sme nakupili, maly dostal vybavu plienok, Hippiek, tricka. obrusky na rit, mamka dostala nove handry (tato ncera slubil za heroicky vykon vcerajsi 😀 😀 ) na oblecenie samozrejme...

idem vybalit maleho a potom napisem viac cmuky

amatula
25. feb 2009

norik co si slovnik nasla 😀 😀 😀

jaj mne dnes Mato tri hodiny spal 😕 ja uz som nevedela co od radosti 😅 🙂

amatula
25. feb 2009

baby kuk ta mikina na uvodnej strane ....v inzeratoch......ta cervena scooby doo...kupujemn ju Bobovi 😵 😵 😵 😵
on zboznuje scooby doo a ta znacka je super a u nas raz tak drahaaa 😅

blau
25. feb 2009

Ahojte maminky: hlasim sa po mensej pauze. Nasi uz dnes odisli, tak mi je aj smutno a hlavne malemu. Dedo ho naucil na ruky fantazia, tak teraz mu stale vysvetlujem, ze ja ho 12kgloveho vlacit nebudem. Ja mam 50kg a ked ho chvilu nosim pride mi zle od zaludka 🙄

Som si Vas poprecitovala no Norik vies co ...ale svokra aj babka no parada 😅
amatula dufam, ze ste uz zdravy?
zuzik, kedy mas koniec vodicaku a skusky? Ja som tiez robila v zime, ale 97mom bolo nas 23 a spravilo nas 8. Lebo boli otrasne cesty a smykalo sa.
dzanka a norik tieto vykrikovacky maval aj nas Luca, ked mu isli zuby dlho nic a potom isli ako huby po dazdi.
dnes som mu akurat vyzistila, ze mu pojde dalsi. Pcha vsetko do ust a slinta.

Uz sa velice chce pustat, ale boji sa dat krok, tak sa tu smejeme a aj jemu je to smiesne.
U nas takto snezilo(SK) a tu v (AT) teda vo Villachu niiiic slniecko cely cas, ale v inych castiach total kalamity, ze ludom nosia vrtulniky jedlo, lebo su zasypany snehom.

Zajtra ideme drakulovat Mariovej starkej, ale ja tam snahu, tak ho asi nahovorim nech ostaneme doma. Sa mi nechce aj tak drkotat skoro 2hodky v aute.

erikasadek
25. feb 2009

ahoj blau..... 😉
jej zase mate sneh a nam tu snezienky rastu.. 😀

baby preco v = kazdej teme sa musi najst niekto blby... 😒

teda nemyslim nasu.. ale tu chuderu co zalozila, v angline temu.;lebo slovensky velmi nevie, zmasakrovali ju hned..

zuzka1.
25. feb 2009

blauka vitaj spat!!!!!uz sa nam budes venovat, cooo????
neviem este kedy je volny temrin, treba mat odjazdenych 13 jazd, mam odjazdenych zatial 4. tak mam este aspon mesiac cas na skusky, la eide to ok nad ocakavania, aj kamarat instruktor vravel, ze sa bal, ked sme sa dohosli§§ myslel, ze ma to prejde!
dzanka este nevarim, ved to nam musia prist, do 14 dni by mali byt!
dotycna ma fotky super, mne sa pacili a konecne s aukazalo, ze to nie je tak ako dotycna hovori. Mozno je pravda, ze je rodicia nemozu dat co chce, ale pri troske skromnosti by mala pocit , ze ma vsetko. ked bazi po vsetkom, neprejde ju to. Neviem ci ste ma pochopili.
My sme boli cely den u mojej mamky.
Zajtra rano ide s malym na krv kvoli zelezu a spravi aj preventivku.

erikasadek
25. feb 2009

kocky nehnevajte sa , lucim sa na dnes muz mi peni , v izbe tak musim...
tak vam prajem krasnu nocku..

norik1
25. feb 2009

no babule ja som dnes slavnostne pustila v drogerke 41000 forintov, co je asi 4100 sk...moj zatial rekord hehe... ale mame doma zasoby hippiek, asi 30 (tie najväcsie od 9. mesiaca, vychadzali na 34 Sk), dzusiky hipp 32 sk, vlhcene obrusky Pampers 49 sk...pampersy peluchy 400 sk, no proste brutal, kupila som si jedny sportove nohavky v CaA za 150, jedny slusaky nohavky za 300, dva svetre - jeden cierny zaväzovaci za 99 a druhy fialovy pulover 199... no asi take ceny...mam pocit ze som sa dnes cely den len vyzliekala a prezliekala 😀 😀 😀

mm poctivo trpel, nosil tasky aj maleho, tlacil kocik a hovoril toto ti sedi, toto nie...no idealny den...ale zhodnotil ze za ten vytrpeny vcerajsok som si to zasluzila a on si kupil len sumive vitaminy 😀 😀 😀

dzanka3
25. feb 2009

norik krasny den 😀 😀 😀 😀 ..a ani muz nefrflal...no ako pises idealny 😵 😵 😵

norik1
25. feb 2009

blau no super ze si sa ozvala, vidim ze aspon ty si bez psychickej ujmy 😀 😀 😀 nam este svokra dnes volala, ze ako super bolo vcera 😀 😀 😀

joj som zabudla este babkinu hlasku: v stredu Popelec......treba še kajac.....kajajce še obidvojo..... (ja ticho)....bo to še treba kajac a poscic na Popelec...(ja ticho, horna pera krvava) a verce v Evanjenlium.....(horna a dolna pera krvava)...bo vy dvojo taki sce.... nevernici...
a ja uz do toho - da si niekto kavu????

inak dnes ja nachystana na post lebo dobre no, sa predsa prisposobim ked mm chce post nie? Vsak jeden den bez mäsa prezijem.... kupila som ryby, syr a ine postne jedla no a na ranajky sme si dali parky, na obed mm lasagne a ja v mekaci salat a nugetky, az vecer som zapla comp a citam vas tu a vidim Dzankin pripevok ze to DNES je streda!!!! az som sa bala povedat mm ze sme to posr.li, take sme sa dohodli ze postime s vycitkami svedomia v piatok 😔

dzanka3
25. feb 2009

norik ty si pripad....
sa tu nahlas rehnim na tom co pises 😀 😀 😀 😀 😀 😀

si to teda po.rala co????sak neska sme mali ten svatek! sak si si aj nakupila....len ja nist som nedostala na tu oslavu... 🙄

norik1
25. feb 2009

som to hodila na obidvoch, teda tu vinu, lebo co mam ja furt na vsetko mysliet???? Este aj na post? mm sa smial ze po vcerajsom vymyvani mozgov sa ani necuduje ze sme na to zabudli 🙂

jaaaj som zabudla, prisiel opol siestej kamos na hodku angliny, tak ja som sa vykecavala v kuchyni a mm trpel so svokrou a babkou 🙂 asi preto bol taky plny pochopenia he he

Inac mate pravdu som uz vcera potom odkväcla, norrmalne som zavrela oci a tak zaspala jak drevo... psychicky vykoncena 😀 😀 😀

norik1
26. feb 2009

Ahojteeeee dnes rano mi viete co napadlo?

ze keby som v den porodu otehotnela, tak dnes by som mozno rodila he he presne na termin 😀 😀 😀
inak ako sa mate? my konecne klud po par dnoch plnych navstev, nakupov a lietania... nerobim NIC!!!!

dzanka3
26. feb 2009

dobre ranko
Filipkovi vsetko najlepsie k 9 mesiacikom 😵 😵 😵 a uz ma zubatka? ci este stale ich schovava? 🤐

my zase v noci kazdu chvilu pohotovost - teda do pol noci......potom do 5.00 spal a odvtedy zas az do 8.00 stale pre nieco mrncal 🙄
nemozem tu ani sediet - dotiahne sa za mnou a lipa sa mi po nohach

norik1
26. feb 2009

Dakujeme 🙂
no nas sa potichucky uz hodinu hra v postielke, ani neviem ze je tu 😵 az nechapem 😀 😀 😀

norik1
26. feb 2009

ozaj, zuby stale nikde he he

amatula
26. feb 2009

😵 jaj norik som sa tu zasa sulala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 len skoda ze som to vecert necitala,,by som aj lepsie spala 😀

a to ze ti muzik takto tasky nosi a este aj maleho a ty si nakupujes 😕 ved to by si ho mala na rukach nosit 🙂

a vsetko naj drobcom 😵 😵 aj filipkovy aj Matkovy...... 😵

ja dnes varim a zajtra ide muzik do toho rakuska taqk bude veget 😎 lebo ked je doma musim len varit 😠

dzanka zasa nam tu poletuju tie biele . . . . . 😝

norik1
26. feb 2009

nam sa uz tie biele ho.na roztopili, zasa vsade trava.... ach jaj

Inac to s tym postom je svokra na vine lebo v utorok doniesla obed, a ked som sa pytala ze naco tolko donielsa mäsa ona na to ze - budete mat zajtra na obed 😀 no tak sme mali, ale na veceru 😵 😵 😵 na ten post sme prisli totiz pocas tej vecere 😀 😀 😀

amatula
26. feb 2009

jaj norik trava??a to ako vvzeraa 😅 u nas nieje vydiet strechy 😝

moj Dalibor je strasne na sladke,,a teraz ze maminka mozem si dat daku sladkost??j aze nie ziadnu sldkost este je len rano!!!tu mas vitaminkovy cukrik a hotovo!!!!!a on ze dakujem maminka 😅 😕 normalka nechapem,,inak mi vzdy robi truc 😨

zuzka1.
26. feb 2009

caute mamuse,
no ako??
my sme doma od dokiho, maly ma 73 cm, 8150g, brali krvicku, dozvieme sa zajtra co zelelzo, ci s apohlo.
Bola som u gyndosa, mam zapalene obidva vajecniky, pravy viac, pri lavom 10ks cyst, maickych, najvacsia ma 8mm, predpisal mi 4 lieky, pichla sestricka injekciu na menzes a potom mam prist, pozrieem co robia tie cysty, ci nerastu, inak budeme liecit injekciam,i, teda vysusat.
CHvalabohu , ze "ibaô takto, mylseli sme obaja, ze to bude hosrie.
maly spinka, celo prelepene, com u krvicku brali.
Ani moc nelakal, byva to aj horsie, ked s audrie.

amatula
26. feb 2009

zuzka 😖 lutujem ta chudiatko moje ☹ aj ta to boliii,,mna strasne bolel ten zapal ,,uz je lepsie ale aj tak!!
tak sa pekne liec aj daj aj bylinky tie zaberajuuuu 😨

zuzka1.
26. feb 2009

ako kedy, niekedy boli, niekedy nie.
Inak gratulujem Filipkovi aj martinkovi!!!!!!pusinku od samka!