Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
6. dec 2009

...a toto bude pod stromcekom 🙂
http://www.obchodny-dom.sk/remoska-grand-r-1202...

k teme praca a vychod => zijem tu, pracujem a viem porovnat.... netvrdim ze je praca uplne pre kazdeho, ale kto robit chce, robotu si najde. Otazka je, na kolko je schopny a ochotny prisposobit sa financnemu ohodnoteniu a tomu, ci je praca pod/nad jeho uroven.... slovaci su hrozne jesitni a robit nebudu ani keby cigani z neba padali... a furt si vymyslaju blbe vyhovrky preco toto nie a hento nie...

poznam ludi, ktori do us steelu dochadzaju z dedin aj hodinu cesty autom....mesacne daju 5000 na cestovanie ale ked robit chcu, tak budu...

PS. Kosice ll maju navjvyssi priemerny zarobok na Slovensku 😀 tak aka Blava 😀

erikasadek
6. dec 2009

norik, pod do presova.. ☹ a okolia moja.. ja poznam, vysokoskolacky po materskych a bohuzial.. ni eje to ruzove..

a po 40 a 5à , ludia maju problemy; docerta tu , uz ti davaju na javo ze si stara, a na slovensku , dvakrat aviac..

ja osoben hodnotim podla mojho okolia;; a to maju , vysoke skoly a neviem co, ale pracu aku by si zasluzili tazko najst a hlavne poriadne platenu...
nehnevaj sa, zdravtna sestra , na minim mzde ved je to hanba..

ty si vynimka, si sikulka;. 😉

moj otec pracuje pre tvoju firmu ako ty, pamatas , sa ma super plat ale aku zodpovednost ma len s toho nervy.. 😠

a ja s neho.. 😀

and123ny
6. dec 2009

Darujte svojim ratolestiam ich budúcnosť, navyše máte možnosť vyhrať skvelý notebook.
Akcia platí do 23.12.2009.
info: financie@svet-financii.sk

zuzka1.
6. dec 2009

caugte zenuchy, som vstala z mrtvych.
boli sme na prechadzke, na Mikiho v dedine, maly nezajem totalny, tak sme isli do parku.
Cakame navstevu s dvoma drobcami, jedna navsteva odisla uz, obed mal uspech nenormlany, vsetci sa zalizovali.

buduci tyzden planujem medajlonky s brusnicovou omackou a asi viedenske knedle spravim, este uvidim.

Mati som veeeelmi rada, ze je vsetko ok a detuchy sa vytesili na Mikim. Jarus nam je kde???

Erika zdravotna na minimlanej mzde??kde v PO? zaujimave, co ja viem tu maju aspon 12000 zaklad alebo tak nejak, 😒

erikasadek
6. dec 2009

zuzka ano poznam par mojich znamich co tak su bohuzial nepaci sa ti mozes ist je vela kandidatiek na tvoje miesto 😠

ja to pisem podla rozpravania mojich znamich moja 😉

zuzka ale to je zapad ale tu je nedostatok miesta oni tym profituju n, nepaci sa ti, dalsia je na tvojom mieste zajtra , tak ako v obchode, vsetci an minim.. mzdach ved to , je hrozne; 😠

amatula
6. dec 2009

pekny vecer dámy

erika ja mám pol rodiny v zdravotnictve a teda podmienky nic moc aj ako pises ze ked sa ti nelubi mozes ist ale teda min. mzdu to nie ...to neuverím 😕

konecne mám vyriesenu dilemu co ako darceky pre krsnata uz to len ist nakupit 🙂 a objednala som si farbicky na ksicht z oriflame 😝 ja to kaslem s timi mojimi zlobrami sa normalne v drogerke neda nakupit..a na maskaru idem do müllera..jarus dufam ze ta maskara je dobra..co si radila 🙂

otvorili sme si fernet tak ideeeem 😀 😀

erikasadek
6. dec 2009

ama ahoj moja,, ja ti nemozem prisahat ze je to tak, ja to viem len s ich rozpravania. 😉

naozaj nemam ako skontrolovat.. tak s ana mna nehnevajte;. 😉

jend aje, sestra, uz roky, u zubarky no kata.; a , niekolke co poznam nic moc, na are, a na inych oddeleniach. naozaj nemozem dat ruku do ohna; ze je to tak..

zuzka1.
6. dec 2009

neni urcite, za minimalku urcite nie, to ze nepaci sa ti, chod prec je bezna vec v kazdej praci, tak to berem.

Mali sme navstevu, idem dopratat a pred telku, maly spinka, tak je veget.

zajtra budem vegetit, kolko sa len bude dat. 😉

ake plany na zajtra??ci nic nerobit??

norik1
6. dec 2009

caftee

moj plan na zajtra je robit 🙂 😀 😀 😀

Sestricky urcite nemaju zakladny plat, nemaju ho sice bohvieaky, ale ak pracuju v nemocke, ide k 15000 (s priplatkami). To mozem urcite potvrdit 😉
idem ja bumbat lebo tento prispevok som pisala hodinu a pol 😀 😀

erikasadek
6. dec 2009

norik a v sukromnej praxi?? 😉

zuzka1.
7. dec 2009

Dobre ranko,

kocky ja som sa normalne vyspala do ruzova.
Vecer som zaspala pri telke snad o poll 9,tak to preto, ale ved bolo treba, som bola zlomena cely den a bolo treba sa tvarit fit, kedze plny dom ludi.

idem upratovat, dat prat, orchidee opatrit a podobne zalezitosti. maly bude pomahat, tak to mam tak na 3 hodiny 🙂

erikasadek
7. dec 2009

ahojte dobre ranko, tak, gastro za namio vcera, len este ja teraz som na zachode kazdu minutu este aj prdnut s prepacenim s abojim. 😀 😀 😀
ale josh dnes ok, len pato zacal smrkat dnes a zobudil sa ,s teplotou cez 39°C takze dnes to bude doma vesele, ale inak pohoda.. 🙂

zuzka1.
7. dec 2009

erika vy to mavate nejak casto, nie??
jednodnove vysoke teploty, crevne tazkosti a podobne ☹ 😒

idem konecne nieco robit, lebo to dnes nedokoncim, treba mi zacat aj ucit pomaly na skusku poslednu co ma caka tomto roku a tak.

pocko o nicom, ale ked nebude prsat, tak pojdeme vyvencit aj mna aj malho trosku.

erikasadek
7. dec 2009

zuzka ano tu , je vela gatsra vsade uz som to tusila , ked bol v piatok v skolke, polovica v triede mala gastro..
a le len pato, josh , trvalo mu len 12 hodin a uz je dobre;. 🙂

zuzka1.
7. dec 2009

no to je tazko, ked maju aj deti v skolke, to ma potom cela rodina 😒

lamada181
7. dec 2009

ahojte no mi sme boli u dr vcera som cely den behala po nemocnici s malim a nic mu nezistili ide ma vyrutiit uz stvrty den ma teploty takze to vyzera ze su to zas zuby ale horsie je to ze neveim ktory ked uz ma kopec zubov a vsetky ma von krpec jeden
zajtra mam doniest este moc tak som zvedava ci je nieco v moci
ale som s toho hotova
mala neznasa skolku ani zasvet do skolky juj picne ma uz
uz sme hore ozvem sa zachvilu pa 😀 😀

erikasadek
7. dec 2009

zuzka tu je tu upln enormal, mat gastro ako nadchu ver mi, my uz sme vycviceni co mame davat a robit.
ale dnes uz je dobre tiorfan, zabral hned u josha uz vcera vecer nemal hnacku, co rano , do 3 poobede bol asi 15 krat prezleceny.. 😠
a hlavne mal dost krce v brusku ale toto som mu dala hned do poriadku. takze uz je dobre..
a ono josh uz asi viac ako mesiac ma teplotu cez 38°c , idu mu zuby a tak , stale ma teplotu, ale chory nie j enikdy. drobec jeden;.

len pato vzdy prehnane reaguje, ale to sa zvladne uz sa o neho staram.. 😀

do zajtra mu nic nebude.. 😉

lamad ty musis poriadne stresovat.. ☹

amatula
7. dec 2009

cafte
ja dnes upratuje periem idem dorobit vyzdobu v kuchyni
rano ma zas moja nocna mora prenasledovala-PES 🙄 🙄 🙄 ja sa strasne bojim psov a stale ma daky nahana ked idem zo skolky 😖 😢 😢 co som komu urobila 😢 😢 😀 😀 😀 😀 😝

lamada mala nechce chodit do skolky??a má tam kamosov ako si s detmi rozumie??musis to s nou viac preberat ...a podporovt ju nie ju nutit skolky nieje povinnost 😉
mne Dalibor kazde rano oznamuje ako sa tesí za kamosmi a to má aj konflikty..vcera mi rozpraval ze mu jeden spoluskolkar povedal ze on má doma brata D...... a ze ten mu moze taku plesknut ze to ani nevidel.....tak sa nanho dnes poobede tesim...som povedal Bobovi ze nech mu povie ze on má doma maminku ktora nema problem prehnut ho cez koleno 😝 😀 😀 😀 😀

erika musis castejsie dezinfikovat !!!svoje telo..aspon 45% roztokom 😀 😀 😀 😀 😀

.................................................. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ..................................................

erikasadek
7. dec 2009

blau, srandujes, ved ja drhnem ako diva ale vies staci ze maju v skolke a ide to, ale , je to ok trvalo to len jeden den.; takz epohoda;.

cely byt vonia, ako v nemocnici,.. 😀 od antibakterialneho roztoku.. 😀

ty s abojis psa?? nehanbis sa.. 😀
al enie, viem si predstavit ake to musi byt neprijemne;. 😠

amatula
7. dec 2009

ze blau ja sa picnem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tá bude mat s teba radost

teší ma 🙂 🙂 🙂 😵

zuzka1.
7. dec 2009

Tak tak, vsetko je o rozhovore, ked sa to detom pekne vysvetli, bude dobre, ale ona chodila uz minuly rok do skolky, nie???
Patko to ma snad ozaj len zo zubkov 😖

ja som si dnes vsimla, ked bol maly rozbesneny, ze mu vysiel ocny zubok. ani sme nevedeli, snad aj z ostatnymi to tak bude.
Takze 13, druhu stranu som si nestihla vsimnut

Mata ty to mas dobre, Bobo vsetko analyzuje, tak sa s nim sa dohodnut so sikovnickom malym 😉

A rada super, erika treba si obcas dopriat, lebo to je ozaj liek, nie na vsetko, ale urcite dobry

lamada181
7. dec 2009

eri ani nehovor som od soboty nespala mali ma najprv 38 a potom zrazu za 5 minut 40 a chcapes malemu nic neni
nechapem to
dr v nemocnoci povedala ze viac testov mu zu nemozu spravit ale mali sa cely den hra a vecer len reve reve reve a maminka s nim ja uz normlalne nevladzem ale nasadila som homeopatika a probiotika tak uvidime a davam mu kaze 4 hodiny od teploty striedam nurofen ibalgin siruo a paralen a uvidime ke db´mu nedam tak reve a boli sme u nasej dr a ta mu palickov zatlacila na zub tak mu normalne prasklo dasienko tak mu tiekla krvicka a aj zub viac trcal tak neviem zajtra moc a krcne idem mu dat papat polievku som mu uvarila vcera silny vyvar tak nech papa
erikus ale ani teba nezaviidm hnacka toto je nafigu ze deti donewsnu zo skolky hovadiny juj
a mi si to odskaceme
a som nevravela ucitelka v skoke mi vravela ze nasa paulinka je pasivna nespolupracuje a neveim co a ona jedina povedala mikuolasovi basnicku a este ju vystrasili tak ze cely vykend spala pri mne boji sa ist aj na wc jaj aj s certami

a vi ako babi moje
😀 😢 😠 😠 😠 😠 😅 😅 😅 😨 😨

erikasadek
7. dec 2009

jezisi ama prepac ja som tava na entu. 😀 😀 ja som myslelma teba a nakoniec som napisal blau..
ja vazne potrebujem , psy. 😀 😀 😀

erikasadek
7. dec 2009

lamad ty prezivas naozaj tazke stavy teraz moja;. ☹
zuzka, patovy skor uz asi aj vypadnu zuby. 😀 😀 predne;.
$ ni ejosh on je pozadu so zubami, vela mu chyba.. idu mu tazko , ale drzi sa ako chlap. 😉

lamada181
7. dec 2009

baby ona miluje skoku ale dali mi ju ku 2 rocnym detom takze si viete predstavit preco tak neche ist a ona ide na buduci rok do predskokskej a

presne aspon ze sa mm uz vratil domov lebo by som skoncila blazinci 😀 😀

zuzka1.
7. dec 2009

Lamada a to ju nemozu prelozit na tvoje poziadanie???
amozno nechce ist ani kvoli tomu certovi, ci???

MAta aj ja sa bojim psov, len niektorych, neviem ako ich selektujem, ale niektorych sa bojim, niektorych nie. Aj doma mame, cudna som 😀 😀

Erika Mata myslela dezinfikovat zvnutra aspo 45%roztokom 😀

erikasadek
7. dec 2009

jezis, ja som naozaj mimo. 😀 😀 😀 😀

no apson 90%

lamada181
7. dec 2009

zuzi neda sa lebo je plny stav ale koncom januara sa stahujeme uz konecne tak to budem riesit v novej skoke ved aj tak asi v januari bude doma lebo skoka zacina fubńgovat okolo 15 01 a to sa mi fest oplati ked pojde na dva tyzdne potom nie neni to kvoli certovi urcite to sme jej doma vysvetlili
totiz aby ste boli v obraze mi prideme zo skoky a paulinka sa napapa a to je aj v skoke a potom si vytiahne sama kniku ale bo citanku alebo pisanku a uci sa ju uz ani rozpravky nebavia kreslene takze to co by sa mala ucit v skoke tak to doma asi tak a skolke ak som dobre pochopila ucku sedi kresli cita a tak ale nic nerobi s detmi lebo to uz pozna a neveim co
no taku dezinfekciu som vykonala piatok a staci mi na dlho teraz neveim ci mi bolo zle s hruskovice alebo hruskoveho dzusu
babi vraveli ze nam bolo zles hruskoveho dzusu tak snad

a preco si mimo erika 😀 😀 😀

mati aj mi mame psa no lepsie povedane nasi sucku ktoru poznam od detstva a nasho psa ktory ma vyse roka a tiez sa bojim mam respekt predsa neveis co sa stane a co im preleti hlavou nie 😀 😀 😀

erika a vas patko je asi tak ako nasa paulinka mi uz sme bez zubov dvoch a vo stvrtok ideme blombovat dalsie tri
no co uz zdedelili po maminke zuby nie 😀 😀 😝 😝 😝

zuzka1.
7. dec 2009

booze snad my budeme mat zubky ok, ja si na zubky potrpim, tak snad zdedi maly po mne, a mm tiez ma pekne zdrave zuby, tak snad.klop klop klop

Do novej skolky ti ju zobrali do normalnej triedy uz??myslim s rovesnikmi?