Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
26. feb 2009

no ja prispievam 🙂

zuzka1.
26. feb 2009

uz som tu, pojdem sa ucit, teda preictat si mnazmnet na zajtra na skusku, to uz mame do letneho, musim to aspon precitat, len je toho vyse 50 trany, predpokladam, ze pri tom zaspim 😒

norik1
26. feb 2009

no to drzim palce, 50 stran nie je len tak vietor v zadku 😀

zuzka1.
26. feb 2009

norik 😀 😀 😀 😀 nieco mi tam fuuuuuuka!

dzanka3
26. feb 2009

dobry vecer sa praje
uz spinkate?
zuzka tlaci do hlavy - chuda moje.....no ved si este mlada tak sa pekne uc!! 😀 😀 😀

som kusok citala v zufalkinach - ze muz plzne - no moj teda paradne - on ma celu hrud chlpatu - vlastne ma asi vsade chlpy okrem chrbata....no a to vsade su jeho chlpy....kazdy den umyvam jeho chlpy 😅 🙄 ...a aj moje vlasy - aj to je pravda..aj na seba nech povim 😀

kukala som ordinaciu..aj vy ju kukate?

dzanka3
26. feb 2009

norik a tie kukuricne chrumky - ja stale zabudam - ked som v obchode tak rychlo nahadzem co treba a utekam...+ to co mi brnke cestou no nosa..ale tie chrumky mi ani nebrnkli ani nenapadli.....
snad uz zajtra nezabudnem a kupim ich mojmu zlatickovi...

taky bol vecer zlaty - obidvoma rucickami ma objal okolo krku a pritiahol sa ku mne 😵 😵 😵

erikasadek
26. feb 2009

ahojte baby.. norik citaj.. co napisala teodorka budes sa dlho smiat.. 😀 skus prelozit.. teda ani ja si netrufam..

dzanka ahoj............................. 😉

baby moj syn je alergicky aj na banan.. ☹ ja neviem on vlastne uz nemoze ziadne ovocie teraz.. 😠

dzanka3
26. feb 2009

erika aj banan????zlatinko malinke...snad to len nejake prechodne bude ze bananik bude moct a aj jablko....ozaj to je hrozne.....len aby nebol na cokoladku 😀 😀 😀
inak mojho bratranca dcera je na cokoladu - uz ma 15 rokov a ked si da cokoladu sa osype.....ja si to neviem ani predstavit 😠 ☹
idem ku ktu teodoru co tam si vy zufate 😎

dzanka3
26. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to bolo dobreeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 papluha 😀 😀 😀

erikasadek
26. feb 2009

😒

ze stoji zato.. 😀

no ani cokoladu nemoze , anjelik, nesmie nic mliecne, a ani vajicka;..

takze zatial, nemoze mlieko, nic mliecne, avajicka...
a jablko, banan, a paprika.. askusam dalej mam podozrenie aj na kukuricu..
vyskusam a dam vediet...

dzanka3
26. feb 2009

ja som zacala matovi aj tvaricku excipialom kremovat a tusim sa mu zlepsuje...ale aj tak ju ma stale ako smirgel 🙄

ale ked je alergia tak na celom tele je ze?
ked len na tvaricke to nie je alergia?

erikasadek
26. feb 2009

dzanka aj na tvary moze byt len alergia.. josh takto zacinala ko babo... len tvar... 😉
neporadim ti krem nepoznam velmi slovenske kremy prepac...

pouziavm ja tak pre deti, slovensky krem.. na tvar nic le^sie som zatial v zime pre ich pokozku nenasla.. 😉

dzanka3
26. feb 2009

jezisi erika to fakt? na tvaricke zacinala alergia?
no to aby som aj ja zacala sledovat co a ako.....este ho budem natierat s tym excipialom a ked sa nebude zlepsovat budem veru sledovat....ved ja kazdy den do neho nadzgam jablko a pol bananu.... 😅

a nev iem ci aj cajik to nerobi - kupila som ze od 6 mesiacov zeleny s citronom (granulovany) a vtedy ako keby sa to este viac zhorsilo......ale naco tam pisu ze od 6 mesiacov ked citron sa tuism az po roku moze ci nie?

erikasadek
26. feb 2009

dzanka, ja budem vo vasich ociach hrozna.. ale caj granulovany je mrtvy caj o nim.. ja sama by som ho nepila a nieto este dieatatu.. ale ja viem ze su v mode na slovensku..
ja by som nedavala, ked uz kup si detsky caj, ale prave byliny.;aj ked v vrecuskovy, ale su kvalitne;.. 😉

dzanka3
26. feb 2009

ja viem erika - mas pravdu...ale takto to je rychlejsie 😵
ale mam aj dva kupene decke caje skusim zase mu take varit aspon 3dni a uvidim ci aj ten cajik to nerobi....
(ale ked som naposledy varila vo flasi po dvoch hodinach taka mulina plavala.... 😝 )

no idem spat ....zase som bola zvedava a kuk do temy duchov....idem frisko do postele sa zababulit

dobru nocku 😔

amatula
27. feb 2009

dobré ránko 🙂 dńes som tu prvááááááááááá 🙂 😉
vstala som s stvrtej rano 😀 dala som s muzom kavu,,vystrojila ho na lyzovacku.....a ta kava ma tak zlomila ze som hned zalahla 🙂 😀
zasa u nas snezii,,prsiii,,fuuka 😠 to fakt teda neviem co dnes budem robit..ci sa niekam vobec odvazim vyrazit 😝

vecer sa to tu ako rozbehlo normalka cumim 🙂 pisete do pol noci 🙂 🙂
mna tu mm nikdy nechce pusti vecer 😝 vypina mi Pc 😠

norik1
27. feb 2009

Ahojteee 😀 druháááá 😀 😀 😀

ja s vecernym pc nemam problem lebo mm furt zaspi pred telkou ale ked sa zobudi aj tak furt huci 🙂 co uz chlap 🙂
idem si robit kavu 😀 😀

zuzka1.
27. feb 2009

dobre ranko damy,
tretia!!!!!!
co dnes??plany???pocasie na nic, asi doma, cooo,,dzanka ty ides urcite von, zeee????
ty aj za vichrice!

dzanka3
27. feb 2009

dobre ranko 😵
zuzka jasne ze ideme.....aj keby cigani padali raz za den ideme... 😀 😀 😀
maly nejak pokasliava - celu nocsom ho zakrivala sa stale odkopaval - tuto noc bude v spacom vaku a hotovo ked nevie pod paplonom poriadne spat 😠

veru do pol noci za pc a rano by som spala keby decko nehucalo a potom pri mne v posteli ma skriabalo a sticovalo.... 🙄

blau
27. feb 2009

Hooojte, moje mile! Zase ste tu toho popisali, Norik 100bodov. A ked je tam babka hovoris tiez narecim ci normalne?
My sme boli vcera na tej navsteve, no ceste tam otras maly sa pos..l az na lopatky v aute. Samoska prebalovat v aute na dialnici na odpocivadle ziadna sranda. Metal sa jak ryba na suchu, takze ho..o bolo aj na pase 😠
Prekandil si aj pancuchy aj body... NO zazitok.
Ale cesta domov bola super dostal hracky prvy playmobil tak sa zabaval aj ked skoro za ten den nic nenaspal.
Norik dzanka drakulujeme k akoze narodkam 🙂 🙂
Zuzik no tak to si ma celkom naplasila s tymi cystami, a ako si na to prisla pobolievalo ta to a isla si ku gynekologovy?

blau
27. feb 2009

jaaaj a viete co pijem? sampanske, mala som chut. som hrozna co?

amatula
27. feb 2009

blau ty uz si horsia ako ja 😀 o 11 sampus popijat..........

blau
27. feb 2009

hrozne co? a ako som to napisal, tak som aj rozliala 😠 Pan Bozko ma potrestal

blau
27. feb 2009

amatula a ty ako? zapal presiel? deti su uz oukej? kde to ty vlastne byvas? Prepac zabudla som 😅

zuzka1.
27. feb 2009

sampus lubim aj ja blau!!!ale len de luxko alebo ked niekto odnese moet, uz len preto, ze je to moet.
Ked som robila vpizerke, prisla mamka okolo 11 vzdy, ked bola v meste a dali sme fernetik. ked som lievala bay s apytaju, ze to co za alkaci uz piju taktko skoro. no kto??ja s mamou.
blau nedotala som menzes zase, uz mesiac po sebe, predtym mi meskal, bolel ma vajecnik a stale beham na wc jak tehotka. tehu som neni, tak som sla gyndosovi a ten nasiel vselico.

amatula
27. feb 2009

blau uz lepsie,deti este soplik,,muz uz v rakusku tak som zvedava ako zajtra lebo ma este antibiotika.on bol njviac chory..a moj zapal neviem po mrche ma to zasa boli ale doky mi povedal ze mam dva cikly vydrzat a uvidim ze ci sa to neupravii...a prestat kojit aby som mohla v pripade potreby lieky .to sa mi uz darí mali cucka uz len tak zo dvy razy za 24hod 🙂
som s TN
a inak ked sme boli v nemecku.kamarat s Prievidze 😉 rano okolo jedenastej este len dopijal 😀 nie ze uz pil alko 😀

blau
27. feb 2009

jeeejda no tak to je potesenie ☹ Prajem skore uzdravenie. 😲
Hm moet dbre... 😉 Ja neviem co ma to napadl, ze sampus ja som skor pivkova, len pivo neni doma,tak... 😅
Uz sa nestem je silne. Fernetik som lubila aj ja teda lubim len ked kojim tak moc nepijem to len teraz mi preskocilo. Sa tu vyhovaram co? Dzanka je kde na prechadzkeß Aj my pojdeme

erikasadek
27. feb 2009

ahojte alkoholicky... 😀

tak ja vas sklamem nie som na sampanske a zaijem vo vo francuzsku; taka hanba, ja osm skor na kokteily, an martini, dry, alebo tequila; to som mala rada niekedy, a este vodka red bull;

a

norik1
27. feb 2009

he he alkacky co trenujete na leto??? DObreeee, trening bude potreby 😀 😀 😀

ja lubim de luxe, ale viac lubim kokteily a Mojito!!!! to velmi lubim, este aj v tehu som si davala tehotenske bezalkacske🙂 normalne som si v bare pytala jedno tehotenske mojito 🙂 a este klasika bavorak, to mam rad 🙂

amatula
27. feb 2009

same patoky pijete 😀 😀 😀
ja mam rada dobre vino a domovinku 😉 slivka,hruska,atd atd 😀 😀