Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

amatula
13. mar 2009

inak uz vyzeram ako hypochonder ze 😕 😕

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka1.
13. mar 2009

nevyzeras, ked nieco boli tak boli!!!!!!!!!!!!!!!
krize poznam aj ja, mam problemy s platnickami, operaciu odkladam, etse som mlada, aby ma operovlai na chrbticu, nie?
este vydrzim, aj ked niekedy boli jak na konioec.
Amatulka mne obcas pomoze aj ibacova mast, najlepsia je dolgit krem

norik1
13. mar 2009

Zuzi, je jedno kolko mas rokov, ked potrebujes operaciu tak to netreba odkladat... moj otec ma operaciu platnicky za sebou, je to tyzden v nemocke.... a este potom pomaha na platnicky ozonoterapia, ale tu robia len v Ziline. Aj tu ma za sebou a ma pokoj...

Amatula, mozno to chce len vysadit vsetky lieky a nebude boliet nic 😉 ale na druhej strane chapem, dnes som maleho kupala ja a napriek tomu, ze nemam (teraz) problemy, skoro som sa navyrovnala....mm zobral maleho a ja som odkrivkala v krcoch....ach to tehotenstvo... 😎

amatula
14. mar 2009

ahojte........dnes tu nikoho 😕 😕

ako je vonku krasne 😵 a mam pocit ze predpovedali tak pre cele slovensko...aj na zajtra...super ze 😎

slak ma trafí,,musim sa postazovat 😀 vyhodili sa mi tri opary na perach 😠 mam pery ako angelina jolie 😀

dne sto tu budem sama zachranovat...ok 😀

erikasadek
14. mar 2009

ahojte.. amatula moja zlata tak ty trpis ako , najhorsie sa len da stale nieco... ☹

vcera som nestihala, tak som tu nebola ledva ledva som prispala do zufaliek, ale aj tak len ostro, z nervov... 😠

aj tu je krasne, 😠 ..

blau
14. mar 2009

Ahojte hlasi sa stratena najdena! 🙂
Boli sme na 1a pol dna na Sk a nestihala som nic, ani len kuk ako sa mi mate. Erika ani tie tvoje narodeniny som nestihla 😒 Ale predsa Ti prajeme s Lucom len Vsetko to Naj Naj Najlepsie 😉
No idem si Vas precitat...uff 🙂

norik1
14. mar 2009

cafte aj my hlasim nadherne pocko 🙂

Zachvilu ideme na rodinnu prechadzku cela rodina 🙂 taky nezvyk he he a potom neviem co budeme robit...

amatula
14. mar 2009

uz som sa bala ze tu dnes budem sama 😀
Mato spinka,Dalibor ide k tete a ja sa idem kurirovat.....aj ked doma zasa binec,ale sere..... na to uz ma nebaví stale len upratovat.......ved to ani nieje normalne...stvrtok som vysavala obyvku a uz to tam je ako ....... 😠 😠
ale aspom utriem prach,,lebo mam zli obraz na compe 😀 😀

amatula
14. mar 2009

este som chcela...................................

ahoj blau 🙂 😀 stratena,najdena

amatula
14. mar 2009

no vyzera to tak ze si tu dnes ozaj pekne sama popisem 😎 😀
dala som si kavu,,,,pekne sama.....ach ale mi je otupno 🙄

norik1
14. mar 2009

Amatula ma novu fotku!!!! Ahoj nova Amatulka 🙂

sme z prechadzky, dieta nam spi uz 3 a stvrt hodiny...co len v noci zasa robil, povie mi to niekto?

Prechadzka ok, slniecko svieti, ale sem tam pride mrak a zatieni... no a ten vetrisko..ani nehovorim. Chceme ist este poobede, ale to uvidime... 😉

amatula
14. mar 2009

ked sa tu uz tak nudim 😀 uz som vyskusala vsetky foto co mam,,,tak zatial táto 😀 este to mozno zmenim 😀

u nas je super..obcas ten mrak ale vietor nefuka....ja dnes len doma..zajtra niekam vyrazim 🙂
mm este natahujem a trucujem.....a uz mi pisal ze ho ani lyzovat nebaví ked som nanho zlá 😉 má posluchat 🙂

norik1
14. mar 2009

he he mas pravdu, nech si to trosku vyzere a potom sup sup udobrit 🙂 to idobrovanie je na to najlepsie he he 🙂

Amatula vy este mate na com lyzovat????

erikasadek
14. mar 2009

ahojte tu je dneska nalada, aj v zufalkach.. j to na zufanie.. ☹

amatula
14. mar 2009

norik jasne ze máme sak na lyziach nie 😀 😀 😀
nie..u nas uz nieje sneh.....dnes isiel na Chopok!!!
a zajtra chce ist sem

http://www.kohutka.cz/fotogalerie

ale mne sa moc nechce.....ja sa tam musim vzdy len s Matom natahovat 😒

erika no dnes je to na zufanioe ozaj...a este máme v zufalkach aj smiraka.....

erikasadek
14. mar 2009

uz som videla, ze smiruje; uz som jej aj odpisala...
inak ja ti neviem ci ta zenska cosi nehodila na josha, pretoze dnes sa zobudil so strasnymi bolestami, a krikom poobede dieata s ami skrucalo ako nikdy

a rev nezela;, trvalo to hodinu , vyvracal sa dvakrat bol uplne biely ako stena, pery zmodrete uz som chcel aist na pohotovost....
a zarazu nic uz mu bolo dobre, aj zacal normalne jest akoby sa nic nedialo... normale hotova... tak som nad nim urobilla krizik a trocha mojej energie.. a uz je dobre..... normalne , neskutocne...

amatula
14. mar 2009

erika necaruj,,nestras 😕 😨 😨

erikasadek
14. mar 2009

necarujem neboj, len som dala trochu mojej energie cudovala by si sa n, co to robi za zazraky a hned...

ale nic dobre som s neho necitila, ale to je uz o inom... uz to nechcem nikdy zazit.. chudacik maly...

norik1
14. mar 2009

no musela mu porobit daco, ja som na take nikdy neverila kym sa mi to nestalo a to spolu s mm sme boli v meste a stretli sme osobu ktoru netesilo ze sme spolu.... ni kym sme prisli domov, tak obidvom zle, jeden zaspaty, druhy zvracal... v meste sme nic nejedli a na ranajky sme jedli hrianky s maslom, tie by nemohli takto uskodit...
Odvtedy verim na take veci, ze ti niekto "porobi" a "zide ti z oci"... na malych detoch to vidno, tie sa nevedia pretvarovat...

a kaslite na kolegynu...kto sa blby narodil, blby umre...

dzanka3
14. mar 2009

ahojte pekny vecer mamuse 😵
ako ste sa maly v tento krasny slnecny den?
ja som tu mala moju mamu - tak nam bolo s Matkom veselo 😀 😀 😀
poukazovala som jej co som vsetko pokupila a ona ma vyhresila preco tolko minam - klasika.....
a potom sme ju isli vystrojit na bus - a zastavka je pri tescu - tak sme tam behli - no ja som zabudla ze je v NR vystava nabytku - milion ludi - tak sme sa hned pratali - nechcela som aby mi na Matka niekto zakaslal 😒

inak mi nic nove - az na to ze uzlinky stale mame ☹

dzanka3
14. mar 2009

😀 😀 😀 citam ze zuzka babo miesa- tak nech sa zadariiiiii krasne ako Saminko - a jemu vsetko naj k vcerajsiemu vymesaciu 😲

amatula a co vy este posledny sneh nahanate???? ja sa tak tesiiiiiiiiiiiiim ze je uz konecne pekne - ved aj sme dnes boli dva krat vonku spinkat 😔

a norik a erika - aj ja verim na to co ste pisali - da sa to veru.....neprajnici, zavistlivci existuju a maju silu!!!

blau a Luca mal rocik???a kedy presne? aj jemu vsetko najlepsie prajem s Matkom!!! 😲 😲 😲 asi ste to aj boli oslavit na SR nie?

amatula
14. mar 2009

ahoj dzanka 🙂
a pytala si sa lekarky na tie uzlinky? 😨 nepostrehla som ci si to tu pisala.....co ti povedala

mm nam kupil v tatrach syrove nite tak sme sa s Bobom obzrali 😅 mi to lubime 🙂
deticky uz spia a mm sa stazoval ze som nannho zlá a ze je pre mna vzduch 😨
tak sa musim ist venovat 😉
ale som mu hned povedala ze je pre mna vzduch!!ze ved bez vzduchu sa nedá zit 🙂

krasny vecer a bru nocku 😉

norik1
14. mar 2009

Amatulka krasny vecer vam obom!!! My bojujeme s Filipom a jeho zubami, takze romantika v nedohladne!!!

erikasadek
14. mar 2009

amatula krasny vecer prajem... dobre s tym vzduchom...

dzank ano aj man zaujiom a, ako dopadli uzliny... 😉

dzanka3
14. mar 2009

baby uzliny asi tak ze krv mu Dr. nevedala zobrat a tak nic - usidila ze to ma kazde druhe dieta a nemusim sa bat..ze ich budeme len sledovat a ked bude vacsi znova sa mu pokusi zobrat krv.....
erika a pocula si o homeopatika Lymphomyosot??? ze su na uzliny - ale mm frfle ze nic mu nemam davat...?

amatula ze vzduch - ja so tu vzduch na STV1 zacal vojnovy film podla skutocnej udalosti ....tak mna si tu nikto nevsima....norik aj tvoj mm kuka nie?jeej a budete mat uz konecne zubatka???

erikasadek
14. mar 2009

http://www.heel.ca/pdf/folders/Lyphosot 4p. Fr....

dzanka ak chces preloz si to cez googel.. do slovenciny..

ja by som aj bol aza, podla toho co pisu je to dobra vec... ale daj si to indikovat lekarom... dobre? 😉
ak chces ja sa ti mozem pozriet na nieco ine, v gulickach klasika.. ale vyzera to byt velmi dobre..

osobne nepoznala som doteraz, ono je to ho velA;; 😉

norik1
14. mar 2009

Dzani, zatial len bojujeme, dnes spal na obed 3,5 hodiny (!!!) stale sa hadze, mece, je placlivy, nervozny, dasna opuchnute az strach... uz je to takto tyzden, ja mam pod ocami olympijske kruhy, ani do Lovely by som sa nehohla dat odfotit s Filipom 🙂

dzanka3
14. mar 2009

erika dakujem - asi pockam co napise ta baba z temy lymfaticke uzliny...ona ze sa ide spytat na ne Dr......a ked pojdeme aj my Dr. aj ja sa spytam co povie - ked mu uz krv nevie zobrat aky bude mat nazor na homeopatika...?

norik stale taketo noci mate????a nema teplotu? my stale sme nad 37..... ☹

erikasadek
14. mar 2009

norik moja zlata.. tak len vydrz... 😉

nebudem ti davat rady , myslim si ze si vyskusala uz vsetko.. 😉

norik1
14. mar 2009

vsetko ani nie, homeo som este neskusala lebo netusim ako ich brat ani co kupit. Porad dusa moja.....

Dzani, teplotu nemame, len sem tam vybehne nad 37... v pondelok pojdem dat zaockovat druhu davku hexavakciny...