Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
24. mar 2009

tretia dnes idem zas na nakupy uz po sty raz. Hladam topanky a potrebujem obnovit satnik nic sa mi nepaci a ked hej neda sa to prisposobit tomu ze nabeham milion km s kocikom( takze highheels) nehrozia ani nejake obtiahnute alebo odvazne vystrihy(kde kojenecka podprda) tazko vynikne. Porazi ma. Ozaj uz sa rozpravame ospravedlnil sa ale nebojte sa hned tak nezmaknem.

Zuzi, tak to bude smutny den 😢

norik1
24. mar 2009

he he Erika ja stale tvrdim ze Presov mi zobral 5 rokov zivota 😀 😀 😀 cela skola v pohode (az na skusku z filozofie v prvaku ked ma vyrazila hned po otazke "Odkial ste?" "Z Kosic" "Aha, a to si myslit ze ked ste z Kosic tak spravite skusku na prvy krat?" ) no a takyto krasny koniec studia...

PS: tu skusku som spravila na stvrty krat v septembri, ked som sypala Descarta a Nitzcheho a ten premudrety zvysok ako z rukava a ona.." no slecna, trojka alebo dekansky... Kosicania iny vyber namaju"... 😝 😝 😝 😝 😝

norik1
24. mar 2009

tak co, nikto nikde??? vidime sa v novembri ked bude zasa stale prsat? 😀 😀 😀

dzanka3
24. mar 2009

ahojte
norik ved tu aj dnes prsi - chvilu prsi..potom slnko svieti = april 😀
ja som dnes celu spalnu prevratila..aj postele dala inak ajmaleho postielku - uvidime ako sa nam bude spat....maly este spinka ja som chvilku s nim ved ma krize bolia z tolkej roboty 🙄

a este my tu cely den smrdi - varim huspeninu - snad uz bude OK - lebo naposledy ked som ju robila tak nestuhla 😝

zase vsetky nakupujete? sa mate 😉
ved ked bude lepsi cas aj my vyrazime a dobehneme to 😀 😀 😀

zuzka je na zlej akcii - ale aj to patri k zivotu motorkarov - dufam ze raz moje decko nebude bazit po motorke - ani za svet mu ju nekupim - radsej stare auto nejake co max. 90 km/hod pojde..... 😖

amatula
24. mar 2009

ahojte 🙂

ja som bola v meste....bolo super len keby tomu pocasiu nesibalo 😝
a Mato lepsie posluchal v kociku........spal 20min.a potom viacmenej vrestal 😠 neviem preco neznasa svoj novy spportovy kocik.......

amatula
24. mar 2009

a Blau ako doma??? 😕 este ticho??

zuzka1.
24. mar 2009

ahojte zienky, citala som vas cez telefon, tak som nemuslea dobiehat a nie je ani co velmi, co ste pospali dnes?
dzanka bolo ok, nemusim pohreby, ale zazila som zopar ozaj peknych, ak s ato tak da povedat, ako aj dnes, vtedy clovek odide clekom vyrovnany,
MM ma zobral na nakupy, vecera v mc donalde, za to osm teraz robila 100 brusakov na 2x, nebola som cvicit, nestihli sme, lebo som normlane mm musela tahaht z bchodov. on mava manie a vtedy a je horsiiiiiiiiiiii ovlea ako ja.

blau
24. mar 2009

hojte, nie uz sa vypravame, ale este som nedostupna 😀
boli sme na nakupoch, take topanky ako chcem ja este nevyrobili( budem chodit bosa), amatula myslela som na teba lebo som bola v Mulleri a kupila tu spiralu co som pisala aj make-up. a dalsie nadobicko: Aspon nieco. Zuzi teba by som potrebovala, tak chcem minut peniaze na handry a tak a nic neviem kupit, som z toho na nervy. Vzdy kupim vselico ine ale nic poriadne. Ach zajtra pojdeme zas 😅

zuzka1.
24. mar 2009

ja vzdy nakupim a mam statie na take veci, ze ked svsgrova je v obchod epredo mnou, alebo sestra vzdy nakupim najkrajsie a najleopsie, lebo oni to jednoducho nevideli.
ja mam nos na handry, zajtra som na koni tam

norik1
24. mar 2009

Zuzi zajtra sadam do auta a idem v tesnom zavese za tebou... respektive ti visim na kabelke!!! aby som sa nestratila 🙂
Kde nakupujete? porad daco chic!!!

dididi30
autor
24. mar 2009

caute 😀

norik, zuzka, uz aj my mame zub, teda od vcera dva, ze konecne, xixi

blau
24. mar 2009

ano zuzi a v tesnom zavese za norikou mozes cakat aj mna 😀

dobry vecer dididi, ze sa aj ukazes?kde si bola?

norik1
24. mar 2009

jeeej dididi vitaj!!! Zuzka uz ma doma zubatu selmu, moja selma je stale bezzuba 😀 😀 😀 uz vidno zuby v dasne, len ne a ne von...ved nech sa neponahlaju, aspon ich netreba cistit he he

amatula
24. mar 2009

jaj zajtra idem aj ja s vami 😉 😀
blau aj ja zhanam topanky anic 😕 tak som dnes kupila len Daliborovi..........ja si musim dat asi vyrobit na zakazku 🙂

inak zrovna dnes planoval mm ze ci nejdeme na velku noc do nemecka 🙂 ale mne sa akosi nechce...uz mám dost toho tulania.....uvidime

dididi30
autor
24. mar 2009

juj baby sa furt volaco, stale som chora, som z toho na nervy 😠

norik ak ja ze vy uz mate zubok 😉 no ale nevadi, mas pravdu, musime uz cistit a ja stale kojim 🙂
inak to prebieha super, ziadne potiaze, zatim 😉

zuzka1.
24. mar 2009

no mx ich mame 6, horne 2 vidno ked sa smeje, a tie vedlajsie horne dva iba ked visi dole hlaovu alebo lezi, podarnee to je, plna huba zubov 😀 😀 😀
dnes som nasla peken veci v peeku, ale vyrabala som pekne a lacne aj v NEw yorkeri.mm si kupil v CA gate, boli sme aj v ternaove a gate, ti nikdy neskalmu, pekne a lacne, ale to su take baorve veci, ted ado baru podla mna, alebo do mesta.
nike, adidas v avione nic, to maju u nas v zm lepsi vyber a lacny oproti ba, tenisky o nicom, neviem oc ti blavacvi nakupuju.
malemu sme pozerali v HM, kupili mse mu siltovku, mikinku.v nexte sa mi pacila pre amelho riflova bund a s mikinou vsitou, la eza 1300,-!to je na mikinu, ktoru bude mat 4x na sebe dost.

norik1
24. mar 2009

Next je predrazeny u nas jak svina....a presne tak, kolko krat to bude mat oblecene????
Inac taku riflosku so vsitou bundickou som videla za 600 v CaA.. 😉

amatula
25. mar 2009

dobre ranko
moji krpci cim je skôr svetlo tak skôr vstavaju 🙄
u nas 3cm vrstva snehu a nadherne svieti slniecko 😎 no fantazia.....
idem uvarit a von 😉

erikasadek
25. mar 2009

dobre ranko..

amatula sneh to snad nie... 😀 a tu ceresne odkvitaju.. 😀

nezabudni v sobotu sa meni cas.. 😠 ☹

amatula
25. mar 2009

ani nestras a kam sa posuva?? 😕
snad nebudu vstavat rano o stvrtej 😕 🙄

a kde su vsetky 😕 😕 😕

jáj oni isli na tie nakupy 😀 😀 😀 😀 a na mna zabudli 😠

erikasadek
25. mar 2009

letny cas, letny cas, zase budeme spat o hodinu menej.. 😒

norik1
25. mar 2009

nahodou ja sa tesiiiim ze bude dlho vidno... radsej o hodinu menej spat, ale letny cas je supeeeer! Ide leto a teplo!!

amatula
25. mar 2009

jáj bola som so segrou pre dceru do skoly a ze len sa tak pomrkam.co nove po obchodoch...........a zasa penazenka prazdna 😕 😕 😅

idem´radsej s detmi na prechadzku......

norik1
25. mar 2009

a penazenka prazdna po ci pred vstupom do obchodu???

amatula
25. mar 2009

po vstupe...to zasa ja nechodim len okukavat 😀 😀 😀 to by som stejne neodolala

norik1
25. mar 2009

Dzanka a ty tiez nakupujes o100-600???

dzanka3
25. mar 2009

servuste
norik ale kde nenakupujem - stale je tu zima ako v psinci - aj ked z vnutra sa zda ze je teplucko a vonku zamrznute mlaky.... 🙄
upratujem o 100-600 😀 😀 😀 normalne ma to chytilo - tak pokial ma to drzi musim makat 😉
do teraz som tu behala - teraz ide maly spinkat a ja s nim si polezim 😵
potom pustim dalsiu pracku .....a asi kuchynsku linku prehadzem 🙂

a vy co porabate?

norik1
25. mar 2009

my sme boli rano plavat, mali sme tu kamosku na pokec, spali sme, teraz by bolo nacim zbehnut na postu, potom pride mm a idem na trening, on ma dnes vecer sluzbu...
tak idem maleho nalozit do kombinezy a do fudsaku a sup sup na postu 😀

erikasadek
25. mar 2009

ahoijte, ja vas zanedbavam..... 😠 😉

norik1
25. mar 2009

sa tu zanedbavame jedna radost 😠