Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

dzanka3
30. mar 2009

servuste idem ja radsej do brloha za Matkom aby som nezhresila 😀 😀 😀
veru zuzkin Samko to je maly sibalisko - jemu uz z ociek tie huncutsva idu - sak ako mamicke 😀 😀 😀 a asi aj ocko taky huncut je 😀 ,...ale v dobrom noooo
amatula ty mas ake sikovne deticky - oni si uz same aj flase podrzia 😉 a ta dudka naopak - no aj tak sa da 😵

idem dobru nocku 😔

amatula
30. mar 2009

on dudku vobec nemal len sa snimi hra 😀

aj blau by mohla dat aspom jednu foto do albumu 😉

aj ja by som isla spat,,len sa mi nechce...ma to bez mm nebavi
mam sice nasackovaneho chlapa v posteli 😀 ale ten ma bude zasa celu noc kopat

erikasadek
30. mar 2009

nevadi , neskor bude mat vela.. 😉

zuzka1.
30. mar 2009

dakujem dakujem rano odovzdam chvali malemu, on je taky sisnuty niekedy, on by bol najrsadsej keby sa blaznime cely den a smeje sa podobne ako deti v tej reklame nahami 😝 😝 😝
hlavne, ked robi zle, najnovsie ma krmi dudkou, podarenca, poviem samko daj maminke hamku a uz aj mi ho pcha do ust a tak si ho menime, samozrejme, dudel si ja do ust nedavamm, iba chytam zubmai tu umelinu, mne sa to nepozdava to olizovanie.
my mame dudel na spinkanie, cez nie, naco?

norik1
30. mar 2009

no, musim uz aj ja aktualizovat fotky v albume bo stareeee tam su okukaneeee len sa mi nechce.. Baby surfujem tu po Orangi a hladam si novy telefon, celkom sa mi paci LG KU990 Viewty...
Zuzi mm aky si kupoval?

chcela som nokiu, ale nemaju ziaden stred, bud take uplne jednoduche, alebo potom uz take minicompy a to nechcem....

dzanka3
31. mar 2009

dobre ranko 😀 😀 😀
no o 4.00 som sa zobudila hladna ako vlk - ale ved co budem kvoli zranici vstavat??!!!tak do 5.30 som len lezala...medzitym sa aj Matko napapal a potom do 8.00 sme este spali...
teraz tu kavickujem a activiu ladujem 😝 😝 😝 😝 aka je len dobraaaaaaaaaaaaaaaaaa

vonku som cakala ze bude slniecko - a nejak nic? co sa deje ? este nije?

ludka79
31. mar 2009

Norik...skus ebay..ja tiez hladam mobil lebo som si ho rozkazala na tridsiatku...kamoska si doniesla z anglicka samsung http://cgi.ebay.co.uk/Brand-New-Samsung-J700-Pi...

je celkom pekny a nestoji vela a da sa v pohode odblokovat a prepisat menu na slovenske...

no ja radsej by som tiez Nokiu...

erikasadek
31. mar 2009

dobre ranko... 🙂

norik ja ti odporucam nokiu, aku mam ja teraz, ako i phone.. vel arozdielov nevidim.. 🙂
a kvalita fotiek a videa je super, videla si vcera, ak eboli.. 😉

norik1
31. mar 2009

caves babule, krasne slnecne ranko 😉

Dzanka, GRATULUJEM!!! da sa to, vsak? aj potom ta activia inak chuti 😀 😀 😀 Ja tlacim do hlavy ladovy salat so sunkovou penou 😀

Ludka, musim daco posurfovat, ale ja moc samsung eee...ved okukam...Eri, aj tak ma laka ta nokia, ale ked mama mala LG sa mi strasne pacil a som si hovorila ze si nejaky raz kupim 😀 😀 😀

norik1
31. mar 2009

mamulky kde ste? vsetky vonku?

blau
31. mar 2009

halooo tu sme,Teda ja. Upratovala som zehlila( NEDOZEHLILA) idem teraz ,varila som ufff aka som ja paradna 😀 😎 sa musim pochvalit trosku.
Vonku je hnusne asi pojdeme na bazen.
Idem to pozehlit , lebo suseda zas trieska tak dokial sa maly zobudi....idem na to 😉

Jaj fotky dam, ale ked bude lepsi signal ale dam nebojte. 😉

dzanka3
31. mar 2009

servuste
my sme boli vonku a este aj pojdeme - lebo uz po dve poobedia robil doma skandal - nechcel spat a vonku sa povozi , pokuka a potom zaspinka a ja ho len sklopil a spiiiiiii - a mame to tiez neuskodi 😀 horsie to je s penazenkou 😕
veru aj ja len nokiu preferujem - mala som raz aj sony eriscon...ale nokia je cislo 1

zatial som mala len activiu a 3 vajcia (omeletu bez oleja 😉 s kecupom..)....a sladkost ktora sa moze???? ci ziadna??? a jogurt mozem aj ochuteny ze? aj cokoladovy???

blau a co si dobre varila?a pozdrav susedu 😖 - ked maly vstane zacni aj ty buchat!!!hned rano alebo neskoro v noci 😀 😀 😀

blau
31. mar 2009

Pozyvam Vas na kavu dievcata!
dobruuuu... 🙂 🙂

blau
31. mar 2009

ale somarinky a fazulovu dobru slovensku, ale muz si do nej dal parok, lebo on to tak lubi 😅

jaj a susede som krivdila , jugosi nam prisli opravovat po 100raz kurenie a kotolna je pod spalnou, kde maly spi( ved sa aj zobudil) ale spi dalej poslala som k nemu tatina 😎

amatula
31. mar 2009

ahojteee
teraz sme dorazili domov len co sme sa naobedovali--som utahana ako kôn 😝
rano o 6:30 z domu a cele mesto s dvomi detmi 😝 plus blaznivy devet rocny synovec som mala chvilky ze by som ho 😠

musim ddat kavu lebo mam abstak normalne................ 😖

dzanka3
31. mar 2009

no ja uz kavu vypitu mam - ale dve salky caju som si doniesla 😀 😀 😀
ked to vypijem a pojdeme von - zas budem vonku preslapovat 🙄

baby co davate do praciek na vodny kamen? ja chcem naliat liter octu a pustit na 90°C ????? ci co ?

blau
31. mar 2009

ja nedavam zatial nic, velice sa odporuca calgon ale co ja viem, davat ho tam ked periem´malemu? Mama ma jurecovu gulu ta je celkom fajn( je to taka umela gula s zeleznymi ryhami) a zatial pracka ide. Mne ked sa pokazi, tak si kupim novu alebo zavolam tatina nech opravi, lebo keby to tu mam dat opravit, tak to ma vyjde lacnejsie nova pracka.

amatula
31. mar 2009

dzanka ja davam ocot na 90 raz za pol roka a pracka v pohode 😉

blau
31. mar 2009

no vidis, tak odskusane, tak to aj ja spravim teda 🙂

amatula
31. mar 2009
https://www.youtube.com/watch?v=jiw3AiUbbU4

toto je oblubena hudba mojho Dalibora 🙄 uz to pusta 5 krat,,,musim mu to ist zatrhnut

blau
31. mar 2009

do kelu aky maly rebel dobreeeeeee sa mi to paci tiez. Ale ked si vezmes pesnicka fakt pre male deti. 😉

zuzka1.
31. mar 2009

ahojte zienky, boli sme u maky mojeje, v meste, ja u kadernicky, perfis vlasy sprali, super fasrba aj melir, no blondina som paradna(vysoka, stihla 90-60-90)!
idem dat kavu, spravit svokrusi chlebicky, s malym von este trosku a cvicit.
aj ked najradsej by som lahla a spala 😝

norik1
31. mar 2009

ako je to s tym octom? to som nepocula a nedavam do pracky nic, mm ma zabije lebo furt sa pyta...co davas dnu??? 😝 😝

no my sme boli hodku vonku a uz zasa nespime, uvidim ked pride mm z roboty ci neskoci este s malym na chvilu... 😉

amatula
31. mar 2009

zuzka takto ty taka miss 😀
ja idem zajtra ku kadernicke,ale vobec neviem co si s tim dam spravit 🙄 asi na koleno a bude klud

norik ocot normalka super vec...nepoznas??????????????????

ja aj rychlovarnu konvicu tak cistim...máme celu antikorovu a je stale ako nova 😉

do pracky davam normalka lliter,dva ..octu a dam prat program na 90......samozrejme prazdnu pracku 😀

erikasadek
31. mar 2009

ahojte baby , prepacte nebola som doma, teraz som prisla....

dzanka ja do pracky davam 2 krat za rok specialny prostriedok , na vodny kamen.. a je ako nova.... 😉

ocoy je tiez dobra vec, len moj muz neznasa vonu octu.. 😠

mne sa ta pesnick anespustila.. ☹

norik1
31. mar 2009

Eri poznas Bez ladu a skladu "Udavac"? tak to je ten song 🙂

Ama doooobry vkus ma Bobo😀 😀

A ten ocot vlejes do bubna normalne? ci tam kde prasok? Som asi pako ale nepocula som o tom

norik1
31. mar 2009

Dzanka ja pozieram bud horku cokoladu (bleee moc nemusim) alebo take menej zle sladkosti - gumene medvediky, tie zboznujem, sojovu tycinku - tu tiez...

roasha
31. mar 2009

baby,vy sa aj tu flakate?a ja kukam....
inak amatula,super hudba,aj malej sa to uzasne paci,musi nam to tato postahovat... 😀
a k telefonom,ja samsung nedoporucujem,baterka vydrzi velmi malo.napr.u nokie no problem,a nevadila mi ani motorola

amatula
31. mar 2009

no a to keby som vam napisala historku co sme pri tej hudbe zazili tak sa picnete 😀 😀 😀 samoska s Bobom
ale to sem nepatri

dzanka3
31. mar 2009

amatulaaaaaaa no sak daj 😉 ved vies ze sme zvedaveeeeeeeee
my sme boli vonku - ozaj krasne je ani zima ani teplo a dokonca ani nefukalo.....stretli sme sa tusim 5kocikov a z toho dvoje dvojicky 😵
a ani v obchode som nebola 😀 - a teraz ma napadlo ze ten ocot som mala kupit a ved zajtra...

norik sojova tycinka????tie zboznujem - len sa mi to nezda - ano mozem???? a ze susene ovocie je aj dobre.....

a zuzka ten jablcny ocot ako to pijes a kolko za den brrrrrrrrrr 😒 a daj foto blondinka nasa 😵 dnes mate zas ruku hore???co dobre svokra naleje 😀 😝