Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
12. jún 2009

ved sa tu nikto nehada erika, ja som sa nechcela vyjadrovat lebo nechcem, aby to bolo pochopene nespravne, proste nemam pocit ze zlucenie dvoch odlisnych tem je stastne riesenie.... aj ked na prvy pohlad sme rovnake temy - nie sme, Zufalky preberaju vsetko a diskusia v nich fici prilis rychlo, Mamicky maju taku inu atmosferu, menej nakecame (ale len teraz v lete) ale viem, ze ked nestihnem prist dva dni, tak mi nic neujde.... V Zufalkach musis byt denne aby si bola v obraze a v mamickach ten obraz tvorime my...aj ty...tymto netvrdim ze Mamicky nie su otvorene pre dalsie clenky....

Proste to, co si tu piseme my, by sa v Zufalkach stratilo, chapes? Mamicky su moja srdcovka a ak by zanikli, asi by som na konika uz nemala vela dovodov chodit....preto ti otvorene poviem, ze ja by som so zlucenim tem nesuhlasila. Zufalky s tym nemaju absolutne nic spolocne a mam ich ako temu velmi rada - aj ked si ma minule kvalitne odpalkovala - ale ja by som sa nechcela zlucit so ziadnou temou.

Dufam ze chapes co som tym chcela povedat.... sme si nadalej blizke, len mi prosim nerus Mamicky 😵

blau
12. jún 2009

norik comp, ide??? superior....
tu bolo inak cely tyzden tak vselijako aj nam poprsalo potom slnko, ale od zajtra hlasia strasne horucavy no tak to sa mame poprdeli, lebo v spalni budeme mat sto stupnov.

erikasadek
12. jún 2009

norik , neodpalkovala len som boal prekvapena.. 😉
a je mi l uto ze si to zle vzala..

nie pochopila som ze nechceta sa vzdat vlastnej temy, len mi je luto ze som tu staru , stratila pre nic..

nevadi.. nie co chcem povedat , je ze mam pocit ze s ana mna hnevate preto , ste neake ine;. je to moj vnutorny pocit , ktory som pri vas nikdy necitila.. a preto sa vas pytam ..

v zivote by som nerusila tuto temu, to by som si ani nedovolila.. //// 😉

len som chcela mat jasno..
a tym ze si sa nevyjadrila cez den som mala pocit ze ma naozaj ignorujete.. 😉 chapes..

takze som rada ze si to vydiskutujeme, normalne aby nikto nemal zly pocit , nepravom.. a ja ho bohuzial citim posledne 3 dni..mam pocit. 😅

nechcem vas stratit lebo si s vami velmi dobre rozumiem..
chcela som mat len jasno...*

staci ze ma stve muz.. 😠

blau
12. jún 2009

eri, tak to nas stve dve 😉 A uz je doma z Egypta? no.... ja uz tiez cakam kedy pojde M do roboty, on je stale hyperaktos a to ja nemusim. Mame super zahradu aj taky kopcek a potom krasna rovinka na hranie futbalu, ked bude maly vacsi a on tam posadil stromky egrese a to este neskoncil. Ze on tiez chce mat pre seba zahradu,. ale to ze z tej Lucovej uz ukratil lebo tam nasadil jahody a rajciny a papriky to nic.....a hlavne popri plote co nik nevyuziva je volne ide ma rozhodit. Uz som rozmyslala, ze tam nalejem volaco nech to pokape. Som ja ale hrozna co?

roasha
12. jún 2009

baby,nuz dobre,budu temy ako doteraz,rovno napiste,ze ste nas chceli predbehnut v pocte prispevkov. 😅 😀
ale v poriadku,nic sa nedeje,aspon mame krajsi nazov 😵 🙂

norik1
12. jún 2009

roasha 😀 😀 😀 😀

ale to nemalo vobec nic spolocne s vami... toto bolo o nas a nikoho sme nechceli urazit, len pre nas sa toho zmenilo trocha viac ako pre vas 😉 asi nas to trochu vystrasilo...

Dufam ze mozme medzi vas prist 😵

blau
12. jún 2009

No nazov mate paradny....To neviem ci Vas predbehneme, lebo ked som to tam citala a nevedela o com, tak som bola desperate 😀
teraz ako vidim si tu budem zas dopisovat sama 😅 Ale nie vypinam a sup do vane. Bruuuunocku moje mile 🙂

roasha
12. jún 2009

norik sme vas vystrasili?to ma tesi! 😅 😀

erikasadek
12. jún 2009

blau nie pride v nedelu ale poviem ti , nastve ma poriadne aj cez telefon... 😠

zuzka1.
12. jún 2009

konecne ste sa ozvali zenske!!!!
tak osm rada, ze ste mali krasne dni🙂)))
ja sa tesim na zajtra aj ked torsku obavy, ale adam s avsetko podari, ved som nejaky manazer nie??? 😉

roasha
12. jún 2009

erika,to znamena,ze mu uz je lepsie 😅 😀

zuzka1.
12. jún 2009

jaaaj tu s atooh udialo.

u mna nazor ako norik, mylsim, ze sme necakali , ze nas to tak vezme, ze nemame nasu temu.

Je to dobre ako to je, my kuk vas, vy kuk nas. kto chce prispeje.

len mi je luto, ked vam tak zalezo na pocte prispevkov, ze su fuc, ale zase mylsim, ze vy ste schopne to dobehnut aj za tyzden🙂)))) 😀 😀 😀

erikasadek
12. jún 2009

zuzka pocet prispevkov to mi je naozaj suma fuk, i ked sme s teodorkou toho , napili a tahali do neskoreho rana.. 😀

mne islo o vas;. 😉
al euz to nechajme tak..

roasha
12. jún 2009

zuzka,na prispevkoch nezalezalo. 😀
ale asi je aj lepsi tento nazov....nie ze by neboli temy otvorene pre kazdeho,ale potom tam "pribehol" kazdy zufalec,aj s prkotinou. 🤐 😅 😀

norik1
12. jún 2009

hej hej a teraz je to take inernational 😀 esteze nevie kazdy po anglicky, co? 😀 😀 😀
juj baby uz sme aj romantiku mali he he

dzanka3
12. jún 2009

halooooooo
lakujem si aj ja nechty na zajtrajsiu stretavku po 20rokoch 😀 😀 😀 tak opatrne pisem 😕
erika - a ved vidis ze ja ani tu to nestihnem prispiet - ale stiham citat 😵 ...a tam u vas ozaj nemam sancu - tak aj ked som sa sa aj ja nadchla ze budeme spolu....teraz som aj ja rada ze tato tema zostala - tu stiham ako tak....

zuzka - Saminkovi vsetko naj naj naj k 1 rociku - nech ho vsetko zle zdaleka obchadza...nech len to dobre sa ho drzi...zdravicko nikdy neopusta...a laska navzdy zostane......uzite si zajtrajsiu oslavu.....a ti verim ze mas aj nervy ako to dopadne - ale ved nepride prezident 😀

maly dnes spal len pol hod na obed...tak zalomil o 20,15 - a ja mam fajront - aka parada 😉 ...len aby rano o 7.00 uz nekikirikal - to ja zas nemusim...

norik a ty budes bez netu? hmmmmmmmmm...a sak vydrzis - urcite to niecim vynahradis - nakupy, manzel, svokra 😀 😀 😀 😝

blau
13. jún 2009

Breeee ranko doobednove. Zuzik Saminkovi zelame Fescko najSamkolepsie( Norik uchvatilo ma to) 😉 veeeela veeela zdravia a staaaastia a nech Vam robi len radost. Prosim ta urcite vsetko dobre dopadne, lebo ty si manager prvej triedy a Samko bude nadseny i ked tie druhe narodky si uziju urcite viac a lepsie.

erika poznam aj mna po telefone vytaca.... JA som uz tak zvyknuta sama, ze ked je tu a hyperaktivie, tak mam nervy. Ja som umyla vsetky okna, lebo hlasia pekne a nie dazd. Hyperaktos stavia hocku pre nas. Chcela som ju dat tam, kde nadrbal tie stromky, ale aj tak ju tam dam a stromky mi dedo pomoze presadit pri kraj, ked pride.
Norik a spolok vy sa s muz 😉 mi nevadite? aaaaa...to som sa chcela opytat ci nelutujete, ze ste sa vydali? Pekny dnik prajem 😉

erikasadek
13. jún 2009

zuzka, vsetko najlepsie samkovi dnesnym narodeninkam.. 😉
tak si tento den pekne uzite..

blau plne ta chapem ... aj mana zase dnes vytocil zajtra pride domov...

ja koncim , uz sme skoro obleceni , ideme konecne do disney , dnes je prekrasne konecne.. takze ich beriem .. 😉

pekny den... prajem vsetkym..

zuzka1.
13. jún 2009

dakujeme za drakulacie 😀 😀

uz je veget, chlapi pripravuju, mm vyzdobuje, svokor dokoncuje blakon, ja vsekto nachystane., idem si spravit nechty, svagrina bola s malym na prechadzke, veget, klud, pokoj.

Hodinu predtym kao vsetci pridu zamakame a bude ok.

dzanka, no ze si sa ozvala!!!!!dnes urcite ohuris!!! potom napis dojmy. dzanka ved aj vy amte 23.7. narodky, ze???

blau my sa ani nehadame, obcas ja stekam, on cusi, obcas on steka aja napsat, ako kedy, nebavime sa najviac asi pol dna, alebo od rana dovecera. ale potom s azacneme, kedze on vzdy nieco potrebuje🙂)))))vediet som myslela, lebo jeho najcastejsia otazka je kde???(co mame, kde je co a podobne, total dezorient)

amatula
13. jún 2009

ahojte

dala som na fejs.. foto tak mrknite..blau uz mrkla 😉 su pekne
dzanka,zuzka na rok tam musite byt vy to máte blizko!bolo to pekneeeeeeee 🙂 😉

blau ja momentalne lutujem vsetko..aj ze som sa narodila 😒 este rozpisem do podrobna..v pondelok..

tak pa zatim 😔

zuzka nech je super oslava 😵 !!!!

zuzka1.
13. jún 2009

dakujem, ama kuknem na fejsi,

normalne ma strasim tymi recmai, to je take vazne????

norik1
13. jún 2009

cawte, no my ticha domacnost, pohadali sme sa na zemiakoch, lebo som neosolila vodu v ktorej sa varili 😠 takze je teraz klud

Blau okrem situacii ako je tato nelutujem ze som sa vydala 😀 😀 Ale nie, zavisi to aj od toho, preco sa vydavas, my sme sa brat chceli... u nas je mm dost staromodny, on tvrdi ze dva roky chodenia a dost, potom bud svadba alebo rozchod (samozrejme ked sa bavime o rozumnom veku), takze u nas sa mm chcel zenit a ja som raz tiez chcela byt stredobod pozornosti, no nie? 😀 😀 😀
Nelutujem ze som sa vydala (ako mala kamoska na oznameni - co neurobime pre jeden hriankovac, nie?), ale ked sa pohadame, tak vtedy lutujem aj to, ze som sa narodila 😵 ako ama 😵 Ja si viem predstavit zivot bez svadby, ale potom bez dietata, a ked sa narodi dieta tak by mala byt svadba (Blau tymto sa ta ani nahodou nechcem dotknut, len si myslim ze z pravneho hladiska - ak by sa cokolvek stalo, je dieta lepsie zabezpecene ak su rodicia zobrati)...

Ama neboj, nic nie je take zle ako na prvy pohlad vyzera, to sa poriesi neboj... ak chces tak IPni nam 😉 myslime na teba
....a fotky su nadherne 🙂

blau
13. jún 2009

ano, ano, norik uplne suhlasim s tebou, ale ja uz nemam chut sa vydavat a ked sa znamych opytam ci by si znova brali, tak 10 z 11tich opytanych mi povedia nie...tak ja neviem, len som chcela vediet. Jasne zivot neni pericko, ale niekedy tak polemizujem nad takymi vecami.
ama prosim ta co je? nic nieje take zle urcite. Ved sa musis tesit, ze mas krasne zdrave deti ostatne ti moze byt vsetko u ritki 😖
zuzka o takomto case su uz vsetci opity, dufam, ze aj Samko ma pod capicou 😀 😀 Moj zlaty z tolkych dojmov ani nezaspi, alebo zaspi ako drevo.
My sme boli dnes na vejlete bolo krasne boli sme v zieracom parku a africkom muzeu, no velmi to stalo za to aj malemu sa to pacilo a hned aj zaspinkal a aj my dvaja sme unaveny ako male steniatka.

norik1
13. jún 2009

he he blau tak vy ste teraz havkacska rodinka 😀

vies, ja netrvrdim ze papier (svadba) je zarukou stastia, to vobec nie...ale mala som v byvalej robote kolegynu, ktora mala s partnerom dve malicke deti, 5 a 3, nezobrali sa lebo chceli velku svadbu a nemali na nu peniazky (aspon to tvrdila) a on sa tyzden pred Vianocami zabil na aute... a bola nahrata, nedostala ani vdovsky, a sirotske len nejaku cast lebo neboli zobrati... ona sa volala inak ako deti a furt s tym boli problemy - ved vies ako na slovensku... hypoteka na krku, rodicov ona nemala, proste na slucku...

Cela ta svadba je taka macka vo vreci lebo nikdy nevies, koho si vlastne beries, tolki ludia po svadbe hovoria ze "zmenil/a sa".... nie, nezmenil/a sa, len ukazal/a svoju pravu tvar, je ine spolu chodit za rucicky od stvrtej do osmej a ine je spolu byvat. Ak dvaja spolu dokazu byvat, je im dobre a nepozabijaju sa, mozu sa zobrat... si myslim... 😅

A ty rozmyslas nad svadbou? ze mozno niekedy?

amatula
13. jún 2009

ahojte

moj vikend som v skratke opisala.....dnes som po obede zotrela podlahu na chodbe po velkom malovaní a vypadli sme z domu..boli sme u teti na chalupe sme si tam grilovali..bola tam aj muzova segra s frajerom,,svokor..tam som si dala zo tri whisky 😕 dobre padli 😀
teta sa vratila z new orleans..doniesla detom kopu drobostí..mali radost 🙂 mne sa usli podarene americké žabky 😉 na leto sa hodia....
a sme sa trochu odreagovali 🙂 😒

amatula
13. jún 2009

inak blau plne suhlasim s norik..urcite to nieje len tak hocijaki papier 😉
ja nelutujem ze som sa vydala..lutujem lne ze som vtedy vyhlasila ze ja zostanem "doma...... 😒
ale svadbu by som nerobila ani za svet!!!!!!!!!!svedkov na to nepotrebujes....

no a vy uz asi vsetky spíte.........

😕 aj Samko..dufam ze v postielke 😀

erikasadek
13. jún 2009

ahojte, tak som doma spat som znicena, len deti nie..;

aj ja sa pridavam svadba, teda , maznelstvo je super vec a nelutujem.. to .. teda , len niekolko minut za rok ale stja zato.. 😀

amatula, co s adeje, aj ja chcem vediet uz vcera si bola nestastna.. 😒

zuzka1.
14. jún 2009

dobre ranko zienky,

tak hlaism bezproblemovy, plynuly chod oslavy, do 1 hodiny rannje. triezvy nesiel nikto, len deti od 8-12 rokov-4ks a ja, lebo som robila sofera nasim aj sestre, ked sa svagor natelil.

vsetko bolo perfis, dokonca ma chvalili, lebo dosla jedna suseda, okukat ako oslavujeme, cisto zo zvedavosti, a kto to nachystal??tym pridrbanym hlaosm, no tak potom ma s tazkym srdcom chvalila, falosnica flaosna!

no potrebujem ja toto??

ale ozaj bolo vsetkeho moc, pojedlo sa skoro vsetko, torty spravila moja maminka uzasne, ako vzdy, maly podostaval milion darcekov, no super, aj love, takze nabehneme do shopu pominat s malym, klasika!!!

erikasadek
14. jún 2009

zuzka tak to je super ze to tak dobre dopadlo si sikulka;. 😉

hlasim , vodeo s s disney vcera.. zoberte svoje deti tocila som to hlavne pre ne.. takze prve video ja kratise, ale mate tam celu disnye paradu.. dajte mi vediet ako sa detom pacilo.... 😉

http://picasaweb.google.fr/erikasadek/Recemment...

zuzka1.
14. jún 2009

no co je zienky, spime????

my sme sa vyhrabali z mm z postele, idem mu spravit nieco jest, boli sme v praku na prechadzke, ja som sa cele poobedie opalovala, farby mam aj na rozdavanie!!!sa tesim!!!

krasny den, krasny vikend!!

zajtra ideme na rocnu prehliadku s malym, idem ku kamoske do obchodu pre kvetinace na orchidee, kokosovu zem a hnojivo.

a doobeda sa budem co ine, opalovat 😎 😎 😎