Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
20. jún 2009

ja to si robim fotky hned sama v drogerii Bipa -celkom dobra cena, su velke a pekne.Davam to vyvolat lebo robim taky velky album malemu a inak mam vsetko v pc.
to vazne odisiel? hmmm ktovie preco....
to trening na sefa a musi sa zaucat v roznych filialkach, aby mal prehlad. asi tak...

blau
20. jún 2009

som na ``fejsi`` frkla tiez par foto 🙂

zuzka1.
20. jún 2009

ahojte zienky, ja som sa prave zobudila, potiahla som spokojne 3 hodiny a neviem ani kedy mm zmizol s malym a ulozil ho spinkat. 😒

riapos od nej odisiel??fii a vsetci stale provokovali otazkou, ze kedy si j u vezme 😒

u nas tie stroje na robenei fotiek mame????ci ani nie??na Cypre som si tak vyvolavala fotos-

aj ja mam maleho fotky v pc, porozdelovane do mesiacov, + fotky tehu, vianoce, umelecke a tak. zajtra idem dat vyvoalt z druheho polroka, nech uzavrem album PRVY ROK.

blau ako dlho trva taky trening???

amatula
20. jún 2009

caves
mm uz buva a ja idem snorit po webe 🙂
blau uz aj tam idem kuk..

dzanka vo fotolabe su za 5 centov

erikasadek
20. jún 2009

DZAnka dakujem moja, no trpi ale uz je tolesie, podla mojho muza sa to krasne hoji.. ☹

blau, nemoze mat ziadne kupele, a ver mi ani obklad to by asi naozaj vyskocil s koze, len sprcha a vrieska ako na hory....

baby kde mozem vidiet tie vase fotky stale sa chvalite , ale ja nic nevidim bud nemate album, tak ja neviem .. aj ja chcem vidiet..

zuzka1.
20. jún 2009

erika na facebooku

amatula
20. jún 2009

vau..blau ja cumim..ved tvoj Luca len o tri mesiace starsí od Mata..a on takto pekne sedka za stolom a papká 😕 ??
to ja sa natrapim aby som ho udrzala...

monkula
20. jún 2009

ahojte..
eri, joshovi nech sa pipík rýchlo uzdraví...

a vy ostatné ako?

zuzka1.
20. jún 2009

ze, aj ja som pozerala ako pekne sedka za stolom, ved moje dieta by videlo zo stolicky dolu hlavou alebo liezlo na stol, nie sedleo jak 5 penazi.

monkul konence, ty s apochval. y nie si na facebooku,?

amatula
20. jún 2009

no ved presne...

bola som umyt chrup..lebo uz som zlupla nanuk a este ma lakala cokolada 🙄

mon fajn a ty?

monkula
20. jún 2009

zuzka, nie, nie som na fb
amatula, aj ja celkom fajn, jarko má pravdepodobne kiahne, aj Chiara má dáke pupáky, no veselo, veselo 😀

amatula
20. jún 2009

noo super..tak to bude mat za sebou....nedostane v skole a Chiara v skolke 😉

monkula
20. jún 2009

amatuli, no, problém je v tom, že ani lekárka nevedela, či to sú kiahne, či nie.... 😝

zuzka1.
20. jún 2009

tak tak, apson to budet emat za sebou.. pocasie na nic, apson im nebude luto, ze nie su vonku. 😒

idem si etse vyzehlit vlasy a hnit pred tleku s muzikom, pusitme dvd, ked skonci ta komedia na markize.

zatial pa kocky

dzanka3
20. jún 2009

monkula seeervus - a vy sa pupacikujete? a ved ako baby pisu - budete mat za sebou, aj vek vhodny mate aj pocasie vam praje...len nech teploty nepridu......

uz aj mm hlasi ze ide domov - parada co?
idem ohriat veceru...

ahojte a dobru noc 😔

monkula
20. jún 2009

dzanka, vírus, keď mali teplotu okolo 38 dva dni už tiež máme za sebpu, aj kašeľ a soplíky
a teda teraz tu verejne chválim malého jarka, upratal mi postele v spálni a uložil svoje a Chiarkine veci do skríň a teraz triedi na kôpky moje a &jarinove veci 😵 😵 😵 😵 😵
a ešte napravil deky na sedačkách a rozložil vankúše... 😵 😵 😵

dzanka3
20. jún 2009

??????????ako dobre si ho vychovala - teraz chvalime mamicku 😵 😉

monkula
20. jún 2009

dzanka, vieš čo mi povedal? No čo mám robiť, prooste som taký 😀 😀

amatula
20. jún 2009

no sikovny to chlapec 🙂 a spinkat sa mu este nechce 😕 a Chiara...ci tak ponocuju?

vsetky idete za muzikmi..tak asi aj ja pojdem za nim buvat

erikasadek
20. jún 2009

monkula ahoj tak len sa vyzdravte cim rychlejsie...

dakuejm za josha... ALE uz to bude len dobre teraz.. teda dufam... 😉

zuzka aha, tak dakujem tak idem smirat do facebooku... nabuduce dajte mi link rovno , aby som si pozrela lkahko ja som taka leniva;. 😀

monkula
20. jún 2009

amatuli, ponocuju, potvoriaci.... ale už ich vyhadzujem spať...

erikasadek
20. jún 2009

jjaj monkul azabudl asom , maly je sikulka;. 😉

amatula
20. jún 2009

jaj potvorky..to si ja ani nechcem predstavit..moji okollo osmej idu spat..musia,lebo niekedy som z nich tak ohucana 😅

monkula
20. jún 2009

no, jarko už hajká, vraj mi zajtra uprace chidbu, tak si ide nabiť energiu 😀 😀 😀

a Chiarka tá zaspí len pri dojčení... 😅 😅 😅

amatula
20. jún 2009

fuha to ti teda nezavidm 😅 ja som sa natrapila,ale oducila...uz mna to nebavilo 😝

monkula
20. jún 2009

no, ani mňa to už nebaví.... 😅 😅 😅 ona si tým dodáva sebavedomie a keď je u nás niekto cudzí, tak sa mi driape pod tričko a kňučí, že chce cici am 😅

amatula
20. jún 2009

no to robili donedavna ja moje netere maju po dvoch rokoch!az teraz ich odstavili
a kamoska tiez kojila dva a pol roka..az sa nasrala,zalepila cici leukoplastom ze neni 😀 a mala sa s tim zmierila

monkula
20. jún 2009

amatula, mne by to Chiara odlepila, aj som ich skúšala netriť kakaom, že špinavé cici am, fuuuj, malá chvíľu pozerala, potom odišla, ja že to vzdala a ona sa vrátila s vlhkými obrúskami a utrela ma 😠 😠 😝 😀

amatula
20. jún 2009

😀 😀 😀 😀 tak tam uz su vsetky rady na nic 😀 😀

monkula
20. jún 2009

veru.... stále mi je za pätami, ja sa ráno oblečiem, že idem kúpiť rožky, ona ma zbadá, začne sa vyzliekať, ja idem s tebou... idem do kuchyne variť, Chiara: idem momáhať maminke... 😝 😝 😝