Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

amatula
31. júl 2009

tak tak norik!

mon topgal jednoznacne!su fakt dobre....ju tak sa budete ucit 😵

norik1
31. júl 2009

ty kokso to tolko dnes stoji taska do skoly???? esteze tam uz nemusim chodit 😀 😀 😀

monkula
31. júl 2009

amatula, hej, aj ja som počula na topgal samú chválu 😉 😉
No, ani nespomínaj to učenie.... ešte že dnes existujú kvalitné farby na vlasy, ktoré kryjú šediny, elbo pri ňom isto zošediviem....
je šikovný, ale keď sa mu neičo nepodarí na prvý raz, tak začne plakať, že on nič nevie a že to nedokáže, no hrôza..
Už pozná skoro všetky písmenká, aj sem tam niečo odpíše, vie sa podpísať, no uvidíme...
matika mu pôjde, už teraz ráta, minule ho jarino učil počítať pod seba....

amatula
31. júl 2009

ak máte dobru skolu tak to pojde super..teraz sa prvackovia ucia uplne fantasticky..to je tá skola hrou 😉 ja mám strach z tej druhej triedy 😅 a tretej 😅 bozinku uz terazu mám zimomriavky

monkula
31. júl 2009

no, snáď sme mu vybrali dobrú školu..... 🙂
Sú zapojení aj do edupage, chcete stránku? 😅

norik1
31. júl 2009

hod, nech my ucky kukneme 😉

blau
1. aug 2009

Bre ranko, tak v na posedeni pri cajiku som len kaslala a nedalo sa to zastavit, tak sme isli domov. Aj v noci ma drhlo , ja to nechapem. Mami isla hned teraz do lekarne, tak uvidim. Hlas je lepsie, len mam taky drazdivy suchy kasel, no tentoraz sa ma to drzi. Neeerv.
Monkula, ked ste boli na tej pumpe a postavila by si sa oproti tomu jazeru , tak hned tam sme byvali na druhej strane. Ale teraz byvame vo Villach. No jazero je obrovske a v lete je tam fakt krasne. Ale zaparkovat vo Veldene, ked to tam nepoznas je kumst.
M uz vyvolava, ci sa nam na sk este paci a taaak. Hovorim paci a este dlho bude. Nech pride za nami, ale nedaju mu volno od rana do vecera v robote, keby ideme teraz domov, tak sme sami ako prst.
Dnes neviem co budeme robit, maly bol uz s dedom na rozky a prevadzkovatel (otcov znamy) volal maleho na kupalisko. 😀 😀 😀 No ale so mnou nie, keby tu bol M, tak idem, lebo on je schopny ho nahanat, ale ja nie. A este ten destsky bazen je hlboky...nooo a male 8-9 r. tam skacu ako opice nehladia neda sa tam pohnut, no len nerv. A este taku averziu mam ako som stratila tie okuliare. Dnes pojdem kuk nove, lebo ja nemozem byt bez zmurim ako sprosta a uz mam opalene vrasky pod ocami, mam tam 2 biele pruzky.

Zelam vam krasny den. Mon na tejto novej foto sa mi nepodobas s tou starou foto, ale je pekna 😉 😉

lamada181
1. aug 2009

AHOJTE MON NO TOSU TERAZ PALKY VCERA SOM AKURAT KUPOVALA SYNOVCOVI A KED MI ZAHLASILI 2500 TAK MA SKORO SVACLO ALE ZASE JE PRAVDA ZE TASKA JE V PLNEJ VYBAVE NIC SA NEMUSI KUPOVAT ASPON ZE TAK JAJ BABY IDEM DO PRACE A VOBEC SA MI NECHCE NEVLADZEM TAZKA NOC MALI STRASNE BOL ZLI MAJTE SA A DRZTE PALCE ASPON ZE JE DNES ZATIAHNUTE ZE NEPALI SLNKO AHOJ

zuzka1.
1. aug 2009

dobre ranko,

no baby vcera som sa zabavila ako este na svk snad an nie.
dance a dance a drinks a dance, a strasna zabava. Moja oblubena hudba aj ludia, vyborne bolo.

Robert rosenberg je este vacsi hlupacik ako sme si mylseli, úri sutazi o najkrajsi zadok dievcence totalne ponizoval a urazal.

pozriet prili aj kontrafakt, to su totalne nevychovani curaci, ale ked sme stali na namesti a oni kusok od nas, kricim na spevaka kapely-Patrika-Pato pod sem prosim ta, idmee sa odfotit. prisiel, jeho kamarat cvakol, kamoska najstasnejsia na svete. A ozrata skupinka odisla na autach spat do PN.

okrem toho bola aj razia policajna, kvoli Robertovi, my sme o nej vedeli a to bolo prvykrat co som mala pri sebe doklady-nikdy ich nenosim, vcera prvy raz, kedze dali vediet susedovci-.

cesta dmov? plicajt co bol na razii, s as nami po sluzbe dorazil a bral nas domov, no cesta smrti, otec 3 deti, nezodpovedny a etse aj policajt, no.

maly spinka, rano sme sa muslei hrat, po hodine spanku ,kriste, dala som sprchu a idem si lahnut, ked este spinka.
ale bolo uplne vyborne. Ja som taka vytrancovana, niektori ludia si mysleleli, ze ma pustili z klietky.

blau
1. aug 2009

Jeeej Zuzi, tak to je super na taku akcosku by som isla aj ja, len keby ma nedusilo 😖
Maminka mi kupila co ste mi kazali, v lekarni jej to dali, tak uvidime. Ja som bola na strojcek aj s malym a v aute mi odpadol, tak som ho len prelozila do postielky a idem si lahnut na terasu. A asi si aj pospat, lebo vsak som celu noc brahynala.
Ama super fotky ja by som toho matka zozrala a Dalibor vyzera byt taky kludny vlastne obidvaja, nevymenis? 😅 😅
Idem babenky moje, vecer hadam popiseme.

amatula
1. aug 2009

cafte zuzka ja uschnem s teba...super super...foto bude?
mm este nieje doma som zvedava,trulovia si nakupili sampus,dutniky a napustili bazen 😖 kombinacia jak hovado.....sa tesim az bude stonkat ze ho boli hlava 😎 😉
blau dik som povyberala dake foto....np kludny hej teraz tu je vies co..Mato zaspal a Dalibor nieje doma 😀
len sa liec pekne....
idem ja este cosi porobit,varim lebo zajtra ideme k znamim a chcela by som na chvilu aj na kupko... 😎

blau
1. aug 2009

Ahoj uz som tu maly spinka. Boli sme u kamosky a jej muzik odbornik na podprdy 😝 , postavil malemu vlak na drahu, maju taky velky, ze ten vozen utiahne aj dospeleho, tak maly mal zazitok. Bol zlaty. Ja mam troska este ten dusivy kasel, ale hlas je dobry, uz viem povedat aj vetu, len nesmiem kricat, lebo zas vypadne zvuk.
Cil som kuk do zrkadla a volaka som opalena, konecne po 100rokoch mam letnu farbicku.
Kde ste moje mile?

monkula
1. aug 2009

zuzi, som rada, že si sa zabavila, ja by som sa nezabavila, neznášam diskotéky 😝 😝
Ale Rytmusa mám rada... nie hudbu, ale jeho, ako človeka..... MM raz robil ochranku na jeho koncerte, stál pod pódiom a Rytmus si čupol a podal ako jedinému ruku MM 😎 😎 😎

Blau, okuliarky am mrzia.... tie, čo mám an fotke na očiach som si kupovala v IT, vyšli ma na 4 eurá 😅 Ale boli zlacnené a o dosť, lebo majú mini škrabanček, ktorý nevidno,a le oni už taký tovar nepredajú ta pôvodnú cenu....
A žiješ v nádhernom prostredí, je tam nádherne, ale ja by som tam nebývala.... musíte mať tvrdý život, hlavne v zime... Ale niekedy prídeme na prázdniny 😀 😀 😀 ale nie, žartujem....
ja idem o chvíľku nakúpiť, nech sa nemusím trepať zajtra, cez deň sa mi nechcelo, bolo tu horúco... 😝

monkula
1. aug 2009

a blau, kde vlastne na sk prázdninuješ?

lamada181
1. aug 2009

ahojte baby no zuzi zavidim ja som prisla domov s prace zajtra idem na cirurgiu asi som si zlomila palec na nohe mam ho opuchnuti trosku modry no uvidime xzajtra

monkula
1. aug 2009

lamada, preboha, čo si vyvádzala? 😲 😲 😲

lamada181
1. aug 2009

monkula prave ze nic vcera sme prisli s nakupu a spadla mi 2 litrova flasa vody na prst a dnes som len tak ledva robili obsluhu len ja som krepa som sa potkla ale az tak ze konecna prisla domov a isla vyhodit plienku mali sa tak posral ze konecna a samozrejme zakopla a zase na ten prst tak ja uz neviem bude sranda mamina so sadrou asi tak

zuzka1.
1. aug 2009

ahojte kocky, my sme vyspavali ked ys adalo a teraz sme prisli z chaty, boli sme opekat, kopa susedov, znamych. my s deckami sme uz odisli, ostatni pokracuju.

maly okupkany, spinka.

my budeme s mm asi hnit pred telkou po vcerajsku.uvidime, lebo je festival tanecno hudobny, v jednej deidne 5 kn od nas, mozno aj menej, ci nebehneme pozriet, uvidime, este jednu wild dance night by som snad zvladla.

blau
1. aug 2009

No, ahoj: moni, ani nie je to tam tvrde napr. minuly rok ked sa maly narodli, bolo 25stupnov na slnku bolo krasne. A tuto zimu no bol sneh, ale normal ako u nas, my sme v meste takze pohoda.ň
lamada, ked sa dari tak sa dari, ze mna porazi, zelam vela zdravicka nech to nieje zlomene ale len buchnute.
ja sa cil napchavam broskynkou zo zahrady, su ako z obrazku vyyyyborne velke a BIO 😵 aj malemu smakovali aj do prstu mi zahryzol ako si ukusoval.
moni. ja som z PD, Novaky

monkula
1. aug 2009

blau, no, v meste je to asi fajn, ale keď som videla tie dedinky vysoko na kopcoch a okolo nich nič viac..... 😲

norik1
1. aug 2009

ahojte mamuse

tak my po celom dni y chalupy, maly sa vybehal tak ze zaspaval v aute, nedovolili sme mu zaspat tak kukuckoval do deviatej spekulant jeden....

Zuzi tak presne si moj nazor potvrdila s tym Robertkom, to teda fakt he he....aspon ze sranda bola, musela si sa skvele vyblaznit, ssssuper 😀 😀

amatula
1. aug 2009

caves

tak mm doma dalibor este nie..boli sme u kamarata..uz bola aj vymena nazorov 😝 tak tu sedim 😅 asi si pojdem dat panaka spat.... 😒

monkula
1. aug 2009

amatula a kde je dalibor? Veď má 4..
A s kým si sa pohádala?

amatula
1. aug 2009

no na prazdninach 😎 som mu volala lebo mal ist domov a ze on nejde 😒
no s kym sa da pohadat 😀 😅

monkula
1. aug 2009

asi s manželom, že? provokatéri.... 🙄 🙄 🙄

amatula
1. aug 2009

to hej len skoda ze nemam ku komu zdrhnut ako napr.blau..by som nesla domov pol roka 😝 😒

monkula
1. aug 2009

ja zdrhám v pondelok, na týždeň.... 😀 😀 😀

blau
2. aug 2009

Breee ranko, norik, tak Filovi je hej, ked sa ma kde vyblazbit, ze?
Moni, no oni su na to ti ludia zvyknuty v Korutanoch to nieje az take ako napr. V Tirol alebo Voralberg alebo v Salzurgsko, to su tie domy v takych vyskach ako Gerlachovsky stit. Oni ziju ako kedysi, chovaju pestuju kravy dobytok predavaju a tak, ale su moderny maju auta a chodia nakupovat do mesta. No ale ked ich zasype sneh, neboj su odtrhnuty od civilizacie aj na tyzden ak nie viac. Veru drsne podmienky.
Ach ama ja som taka rada, ze sa s nim nehadam, Tak pod k nam zdrhni sem. Mas vodicak? Dame stret a pojdeme pozriet Zuzku a Dzanku tie su najblizsie 😉

zuzka1.
2. aug 2009

Baby co to stretko????

kedy ako???
inak odbre ranko, my sme vcera vylahli uz o 22. To sme este rozmyslali, ci pojdee na jeden festival alebo nie, ale zaspali sme, no.

mm bol rano v hore, teraz tu bude vyspavat cele doobedie.

ja sa dnes budem slnit a aj s malym kupkat a poobede pojdeme do dediny na kulturne leto, na program.

klasika nedela, ked dam maleho spat, pojdem pokosit a pozametat dvor a sup ho vegetit.