Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
6. aug 2009

No uz som tu bola som uspat, maleho.
Boli sme kupit chlebik u kamosa a on ma cukraren a take posedenicko a sedeli tam mamicky s ratolestami, tak sa tam decka hrali. A najvacsia zabava bolo zametat, tak majitel povyberal vsetky metly a lopatky a decka tam akoze zametali.
ama ja ale stale aj tak neviem aku mas farbu vlasov, ja musim najst nejaku tvoju foto co si zblizka a potom ti poviem aka by sa mi na Tebe pacila a strih? Musim sa na Teba kuk.
My budeme mat na obed zemiakove babky,,,,juj strasne sa na ne tesim a maly mlete masko a zemiakovozeleninove pyre.
Uz my celkom chyba to slniecko kvoli opalovaniu, uz by som si lahla zas na terasu a smazila sunky.
Baby po celej pd som zhanala okuliare, mali uz vypredaje a jedna optika mala zrovna obed. prestavku...hm tak asi pockam az do rakus predsa tam mam vacsi vyber a vzdy si vybavim zlavu 😉

zuzka1.
6. aug 2009

ahojte kocky, na fb su fotky zo vcera🙂
kuken Sie bitte
letim za malym, uz je hore
som upratovlaa dvor, kosila,vydrhla kocik, autosedacku.
poobede este zamkovu a auto.
idete na duchonku, my sme chceli kuken

blau
6. aug 2009

ahoj zuzi, super foto, teraz mame podobnu farbu vlaskou. Kocky ste, to je super, ze si tak grilujete.
Duchonka? Ja som tam bola pred sto rokmi isla by som kuken 🙂

amatula
6. aug 2009

jaj baby tak podte a sa tam stretneme..mm má chut ist ja som povedala ze este dohodneme...
juj blau uz idem palit na fejs dake foto v mojich roznich farbach 😀 ja som take tela..uz som mala na hlave secko...a mi povies co si mam dat..ale rychlo nech to tam dlho nesusim.... 🙂 😉 😵

amatula
6. aug 2009

blau mám 🙂 v albume male velke lásky....rad babo rad! 🙂

danciacik
6. aug 2009

ahojte kočky. čo preberáte? Ja somsa sem včera už nedostala, musela som pracovať, medzitým malý zo spánku vkuse mrnčal, potom prišiel manžel tak som mu ošetrovala tu ruku - chvalabohu odpuchla. A potom hajde spať.
Zuzi sa ti včera riadne plietli prsty 😀
Blau ty si taká odborníčka na vlasy? Ja potrebujem poradiť tiež, please.

dzanka3
6. aug 2009

amatula ja by som povedala ze ty mas taku peknu tvar ze ked si das na hlavu serbel ti pristane.....na kazdej foto mas pekne vlasy....a na tej jednej aj makeup supeeeeeeeeeeer 😀

maly spinka koonecne.....cakame kamaratku s dvoma detmi sa pohraju - sa tesim - troska zmena...

amatula
6. aug 2009

dikes dzanka to bol mikulassko certovsky make-up 😀

blau kde si ja nahdzem fotos a ty zdrhnes 😅
ideme my von 😎

zuzka1.
6. aug 2009

ahotje kocky,

ja som narobena jak hovado!
som spravila tu nasu zahradu, burinu som kmasala hlav anehlava, ale mame krasne.
viete co je sranda? mm bere do roboty cloveka, lebo nestiha, ma tooh vela a hadajte koto to je?jeden z mojich byvalych!!!!ja skapem! nejako moc nahod, alebo vela chlapov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

svokra je este s malym, mm v hore, pojdem ho okupkat a dat spinkat, potom spravim kupel, nechty a budem citat dieta a maminu 🙂

lamada181
6. aug 2009

ahojte baby hadzem to tak kukajte su to len dve bundy a dve ciapky viac tam nic take ho neni
amatula moj bratranec ma prezivku balu

lamada181
6. aug 2009

BABY NA RUKAVE TEJ BUNDICKY JE ZNACKA NEXT JE TO PEKNE NO BOHUZIAL MI TO NECHCE ZOBRAAT AJ KED TO ZMENSIM NEVIEM NO SNED S AVAM TO BUDE NEJAK PACIT

dzanka3
6. aug 2009

ahojte
bola tu kamaratka - ma dvoch synov 6 a 1,5 rovneho....no a nas maly sa pustil chodit ked ich videl - ale ako - prve 3 kroky smerom na toho 1,5 rocneho - zvalil ho hore znak chudacika....

tak cauteee - musim ho ist drzat a huckat - uz sa pusta 😀 😀 😀

vecer vas pocitam - len som sa dosla pochvalit 😉

zuzka1.
6. aug 2009

jaaaaaj dzani to je supeeeeer!!!!! 😀 😀 😀 😀

takze nitrianske deti pod 13kg maju poplach maly Kalinec sa pusitl chodit 😀

lamada181
6. aug 2009

jaj drzim palce jani

blau
6. aug 2009

dzanka aj luto ti bude, ked bude chodit lietat ako tento moj, ale nie je to super 😉

no baby som si Vas az teraz precitala, ako ste ma vychvalili, ze odbornicka- odpadnem z Vas. Ja len tu psychologiu mam rada a aj podla toho veru netrepnem aj 70pro ma vahu na tom aky sa ma spravit uces,. Musim zistit co ste zac, co mate radi, aky typ ste atd. A hlavne aj co je moderne. Ale vacsinou sa mi dari.
zzuzi chlapov nieje nikdy dost, to su len blbe nahody 😎
ama uz aj palim na Fb ta kuk a dam ti vediet.
norik ja som aj myslela, ze dzem s grankom to ja lubim mna, na palacinkach.
My sme dnes boli busy super den a maly bol tiez anjelik len s rozkami 😎

zuzka1.
6. aug 2009

jarka no musime nieco spiskat, nech nam spravis nove hlavy 😀

lamada181
6. aug 2009

zuzui kukny si mam to v albume baby tie veci som hodila ak chcete jaj aj ja potrebujem novy uces zislo by sa cosi

norik1
6. aug 2009

cafteeee

no fotecky kraaaasne len co je prevda, idem si ich este raz kuk 🙂 Blau musim sa aj ja dotrepat lebodajak baaaars daleko byvam koksooo

ja uz tesim, este zajtra do roboty, potom dva dni vikend a potom dva dni v Blave na skoleni... a po skoleni co???? NAKUPY!!!!

blau
6. aug 2009

to by ste sa mi fakt zverili do ruk? teeeda. Mne netreba verit ja len kecam, hehe 😎

norik1
6. aug 2009

ja v pohode, v tomto som dost riskantny clovek a cim kratsie vlasy, tym väcsi risk. Problem je ze kratke som mala naposledy v dvanastich 😀 😀 😀

lamada181
6. aug 2009

jaj norik zavidim kaurat dokoncujem organizaciu jednej hostiny na sobotu vobec nestiham takze vykend pracovny baby kde ma te tie fotky a ja vas chcem videit ako ste ostrihame atd

blau
6. aug 2009

nie nie norik, ziadne kratke no no no...
tuto foto co mas v pase je uplny moj favorit, ale viete co pozriem nieco a dam sem linky stete?

blau
6. aug 2009

ama asi takuto ak ti je to velmi svetle, tak len o odtien tmavsiu
http://www.flixster.com/photos/heidi-klum-heidi...

blau
6. aug 2009

tato je este lepsia, kukni si jej vsetky hnedsie odtiene su fantasticke a total nevtierave a in, a sedeli by ti.
http://www.flixster.com/photos/heidi-klum-heidi...

norik1
6. aug 2009

dobreeee

blau uz mam cislo na kadernicku v mobile, uz len jej zavolat a je to🙂

blau
6. aug 2009

tak a potom hod foto, nie ako ja dobge?
baby idem ja spat, tak zajtra, ak budem stihat. Zvikendieva sa tak to tu bude troska prislabe a mozno ani nie. 😵

danciacik
7. aug 2009

Dobré ránko kočky.
My sme hneď teraz ráno zažili šok, niekto nám strašne dlho vyzváňal na zvonček - sme sa všetci naľakali - hlavne deti ☹ .
Blau ja mám len jediný problém - krátke či dlhé?

blau
7. aug 2009

Ahoj dobre ranko, a aj ste tomu co zvonil otvorili?
No idem ta kuk a poviem ti a ake mas teraz vlasky?

blau
7. aug 2009

Dani neviem, lebo ta fotka je z dialky, to ako keby prides do kadernictva a od dveri Ti kadernicka hovori co Ti pristane. Daj nejaku foto z blizka. 😉

danciacik
7. aug 2009

počkaj kuknem mám myslím jednu takú fotku idem pohľadať
No pozreli sme cez kukátko ale nikto tam nebol tak som sa bála otvoriť, ktovie kto bol dole pred dverami ☹