Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
15. sep 2009

idem kuk, pozerala som paneak, maly spinka a vcera som dala prednost superstar 😉

danciacik
15. sep 2009

No ja som včera musela raz-dva odparkovať pri deťoch lebo nejak poplakávali. Takže som nevidela úplne nič. A dnes mi treba robiť papiere takže sa bude makať. Ešte rozmýšľam či niečo neupečiem ale nejak sa mi nechce - ach tá lenivosť 😀

erikasadek
15. sep 2009

ahjte....
uz je ticho.... 🙂 klud..
rano som mala zavalene IP;;; 😀

danka v pohode.. nato sme tu.. 😉

Norik ahojjjjjjjjjjjjjjjjjj

super sa cita co vsetko mas za sebou...
dakujem.. 😔

ale uz je dobre.. neboj...

co s atyka videa teraz lutujem ze som neurobila viac a;
ze teba vidno a mna nie..
ved niekto musel drzat , ten mobil.. nie 😀

ale mala som robit viac, ked to bol den plny akcie tak saom pozabudla... prepac..

inak ked sme boli pri mori , su tam take iste drahy, ako , u vas , teda pri zoo.. a pato zacal kricat , ja nechcem ist s tebou ale s tetou.. a raafat na to , akou tetou, a on, teta co mala cervene auto.. 😀

takze som pochopila ze on chcel ist chudacik len a len s tebou.. 😉

zuzka1.
15. sep 2009

erika pekne si to napisala, patkovi sa cnelo za tetou , moj zlaty. ved on je bystry sikovny chlapcek 😉

vinka
15. sep 2009

No baby vtrhnem vám tu.Chcem poprosiť Erikusadek či mi nepomôže.Ja som čítala čo si hodila link na tie croisanty francúzke.Lenže ja viac jak po slovensky neviem nepreložíš mi ten recept?Ja strašne rada pečiem a chcela by som tie croisanty skúsiť.Vopred dakujem.
Zuzka k tej veštici.Ano je to tá adresa.No prvou odpovedou ma šokovala .Ale po zaplatení som jej dala ešte jednu otázku a mala som pocit,že nevie na čo sa pýtam.Tak zvážiš sama.Ty jej zaplatíš až po odpovedi a iba ak chceš.Nemusíš jej platiť ale ak budeš mať ešte otázku už ti neodpovie. 😉

erikasadek
15. sep 2009

vinka jasne..

zuzka si zlata, no je sikovny ma dobru pamat na veci ktore sa mu pacili.. 😉

vinka
15. sep 2009

Fajn moja tak mi to pošleš ip-čkom alebo mailom. 😉 No a zas ked mi vyjdu tak sa chytím ich a deti mi budú pučiť každý deň croisanty kým ma neomrzia. 😀 😀 😀 Tak už sa neviem dočkať receptu. 😀

danciacik
15. sep 2009

Ahojte, tak my sme už doma. Svieti slniečko tak som skúsila zobrať Larku trošku na prechádzku - joj strašne bola rada. Teraz obidvaja spia. Manžel mi zdrhol tak sa tu môžem vykecávať. 😀

erikasadek
15. sep 2009

vinka, mozem aj tu ak bude cas.. ale ktore tie , na domacu pekaren, povedz mi ktore , tu je vela receptov... 😉

danka len kecaj... ulavi sa niekedy ked s atu keca.. 🙂

zuzanka38
15. sep 2009

ahojte aj ja tu kus vtrhnem ak možem a chcem sa vyjadriť, erikasadek napíš ten recept tu , lebo by som ich skusila aj ja 🙂

danciacik
15. sep 2009

Erika no už mám bambule hore, takže veľa nepokecám

erikasadek
15. sep 2009

jasne, budeme recptova tema na jeden den... dam, ak nie dnes mam toho vela, tak zajtra.. 😉

len povedzte ktore...

vinka
15. sep 2009

Moja mne je to jedno.Tie najlepšie a najchutnejšie. 😀

zuzka1.
15. sep 2009

ahojte kocky, boli sme v NR. nakupne poobedie, aj pokupili, tak v norme, ale fajne.

baby ja kupujem croasanty v jednote, balik stoji euro,30 myslim, tak nejak. su vyborne aj na sladko aj na slano. oni su kupovane bez typu, teda nie slane, nai sladke, ale doma si s nimi rob co chces uz. iba sup do truby a hotovo. ja by som ani nevedela vykuzlit ten tvar 😅

co porabate???

kocky som rada, ze k nam zabludite.
danka co drobci?,uz je lepsie??
lamada??vy ako???

erikasadek
15. sep 2009

zuzka, nie nad francuzske pecivo priamo s pekarniciek na rohu.. to je dobrota.. 😝

zuzka precitala si??IP 😉

zuzka1.
15. sep 2009

erika hej, prepac, nestihla som odpisat. zaujimave, ale tak ja mam svoj nazor 😉
aky ste mali den?
erika ,ked som bola v Strassburgu, isla som sa zblaznit za bagetami francuzskymi, pecivom sladkym, slanym, mnaaam.
To bolo v roku 2004, boli sme zasat na 3 dni v parlamente, vsetko nam hradili, este nam zato aj zaplatili, mali sme 70E na den. To bol pracovny vylet, etse zo studentskych cias. starali sa o nas jak o kralov, 😉

blau
15. sep 2009

Ahooooooooooj, teeeeeeeeeda ja cumim. Nechapem ani nechcem chapat, chcem nase stare vypravacky, kto co robil a co bude...prosim
Norik dobre si sa mi citala. Super dovolenka, zavidim 😀 😀 😎 😎
dzanka a amatula, tu uz tiez asi nechodia ci co???
Ja som bola mimo, lebo M mi minul cely kredit na net a ja som nemala auto a prsalo a nechcelo sa mi ho ist kupit. Vcera sme boli plavat, bolo super a dnes kupil M malemu 20 auticok., tak si to viete predstavit 😵

zuzka1.
15. sep 2009

ahoj Jarus, nic s anedeje, pokracujeme v starom dlaej.
Dzanka nestiha pri Matkovi, alebo chodia na dom robit.
Matka nas vyriesila cez ip, ak nepislaa, daj veidet, napisem ti ja. ale cita nas, aj obcas pise.
ty len pekne pis, nie ze sa pokazis a uz 2x osm sa pytala, ze kedy prides. 😅

Takze M este stale s Lucom zamilovani, podareni chlapi 😀

lamada181
15. sep 2009

ahojte baby dani davaj pozor na malu aby hlavne vela pila nenut ju jest hlavne nech pije mi sme atb vobec nedostali ze naco lenze sme boli v tej nemocnici takze tam mali infuzky
co to tu mame za novoty
erika ahoj a dakujem ze si si ma dala ku priatelom na face az teraz som tam bola
norika aka bola dobvolenka
dani inac dakujeme pekne za gratulejsen
zuzi kde si zase na face
a kde je amatulka, a janka ziju ci co

lamada181
15. sep 2009

inac erika a zuzka dakujem za prispevok do temy fakt je to take potesenie pre srdiecko ked sa mate kde vyzalovat vystazovat a niekdo vam poradi alebo nejak nikeco povie no ved chapete 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
jaj zuzik vsetko sme vyskusali ale uz je lepsie malu sme trochu vystrasili ze pojde naspat do nemocnice na infuzky ak nezacne jest tak trochu zacala 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

erikasadek
15. sep 2009

zuzi to ti verim... mnam, mnam, taky chlebik aky robia tu, .. 😝 mnami mnam..

blau ahoj.. aj ja chcem ako pred tym.. 😉

je to moja vina...... ☹

vinka
15. sep 2009

Zuzka no dajú sa kúpiť tie croisanty to viem.Ale niet nad to ked niečo urobím a môj synátor mi povie mami vieš aký som pyšný na teba,že aká si šikovná?Tak toto je na nezaplatenie.preto mňa ženie on dalej aj pri troch deťoch pečiem o 106 😀 No on vie ako ma zmanipulovať. 😀 😀
Erikasadek to si ako myslela s tou pekárničkou na rohu? 😕 No nepochopila som to 😒 😀

blau
15. sep 2009

nooooo Erika sak ty si Fsetkemu na vine aj v ostatnych diskusiach a ani tam nepises 😕 🙄 😨 taka BLBOST!!!

ako Patko? verim, ze je fsetko oukej ak si uz pisala sorry, ze som si to neprecitala.
Ano Zuzik viem o ipecke, ale som tajne dufala, ze si to rozmysli a bude pisat dalej ako inokedy.
Ano zalubeni si obidvaja total, ale maminka je maminka. Krici mami mamiiiiiiiiiiiii a paba paba, pappaaaaaaaaaaaaa...frajer na cely oPchod. 😀 😀 😀
Jaj neviem kedy pridem, lebo zubaky stoja zatial nic...zalezi od nich. 😠

Jaj mame novych kamosov, teda M kolega a boli sme u nich na navsteve maju polrocneho Samuela a ona je z Viedne, taka fajn baba uplne v pohode sme spolu kecali ako stare kamosky a nie ako tieto matky z kindergruppe susiny, ale jedna ma pozvala na kavu ta je celkom fajn,
No a oproti maju susedia mlady 3rocneho Davida a ona je Jugoska a, ze tento tyzden ma volno a ze sa ozve a ze nieco spolu podnikneme som zvedava, lebo toto uz raz povedala, ze sa pridu k nam hrat na zahradu a ani raz neprisli. Ona je fajn velka kocka prijemna aj muza ma fesaka , ale z neho nemame dobry dojem ako keby nestel aby sme sa stretli. Su to taky prachaci, teda on. Neviem...ved napisem, ci sa mi ohlasila. Inak nas Luca je velky a tazky ako ten 3rocny David. ALE ten david je fakt taky drbec ale strasne zlaty, taky vyvrhel ako Luca

erikasadek
15. sep 2009

vinka kedze zijem v parizi tak tu je pekarni na kazdom rohu a taky chlebik aky je tu , s alen tak lahko nenajde;. 😉

blau nepochopila som presne prvu vetu prepac.. asi si zase stojim na kabli.. 😀

vinka
15. sep 2009

No myslela som si,že to si tak myslela. 😀 No ale kedže ja žijem na sk tak mi ostáva tie croisanty si upiecť ked mi hodíš preložený recept.a potom dám vedieť ako reagoval syn.On je neuveritelný gurmán. 😀

amatula
15. sep 2009

🙂 😉 😵 😲

viac nestiham 😀 😀 😀 😝

erikasadek
15. sep 2009

ama ahoj.............

pod sa bit.. 😀 😀

to snad stihnes.. 😀

ako sa mas??

danciacik
15. sep 2009

Ahojte, prepáčte, dnes vás zanedbávam. Malému som večer dala dithiaden aby sa konečne dobre vyspal.
Janka ďakujem - Larka už vyzerá fit.
Prestali hnačky, grckanie aj teploty, dokonca sme dnes boli tesne pred obedom na hodinku vonku.
He a polovici vecí čo tu píšete nechápem 😀 . Ušlo mi niečo?

danciacik
15. sep 2009

A zabudla som napísať prečo som tu večer nebola - mala som také mini rande s manželom - boli sme odniesť koláč mojim rodičom

danciacik
15. sep 2009

haloooo kde ste kto? 😕